IV liga
Grupa zachodnia
Zagłębie II Lubin - Orla Wąsosz 2:0 (1:0), AKS Strzegom - Nysa Zgorzelec 3:1 (2:0), Lotnik Jeżów Sudecki - Orkan Szczedrzykowice 1:4 (0:3), Granica Bogatynia - Apis Jędrzychowice 2:1 (0:0), Zamet Przemków - Sparta Grębocice 3:3 (1:1), GKS Warta Bolesławiecka - Stal Chocianów 0:2 (0:0), Karkonosze Jelenia Góra - Włókniarz Mirsk 0:0, Chrobry II Głogów - Piast Wykroty 3:1 (0:0).
1. Orkan Szczedrzykowice41217:2
2. Zagłębie II Lubin41013:3
3. Stal Chocianów4107:2
4. AKS Strzegom4913:8
5. Apis Jędrzychowice4710:5
6. Orla Wąsosz474:2
7. Chrobry II Głogów468:8
8. Granica Bogatynia467:8
9. Karkonosze J. Góra457:5
10. Włókniarz Mirsk452:2
11. Sparta Grębocice449:16
12. Piast Wykroty439:12
13. Zamet Przemków425:11
14. Nysa Zgorzelec421:7
15. Warta Bolesławiecka413:10
16. Lotnik Jeżów Sudecki402:16
Następna kolejka (10-11.09): Zgorzelec - Jeżów Sudecki, Wąsosz - Przemków, Mirsk - Bogatynia, Chocianów - Strzegom, Jędrzychowice - Głogów, Wykroty - Lubin, Szczedrzykowice - Karkonosze, Grębocice - Warta Bolesławiecka.
Klasa okręgowa Legnica
Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Prochowiczanka Prochowice 3:2, Przyszłość Prusice - Huta Przemków 1:5, Chojnowianka Chojnów - Czarni Rokitki 1:2, Odra Ścinawa - Rodło Granowice (odwołany), Odra Chobienia - Kuźnia Jawor 4:2, Górnik Złotoryja - Grom Gromadzyń-Wielowieć 2:2, Kofeks Legnica - Iskra Kochlice 2:1, Kaczawa Bieniowice - Iskra Księginice 0:4.
1. Iskra Księginice378-3
2. Huta Przemków369-5
3. Rodło Granowice267-3
4. Dąb Stowarzyszenie369-6
5. Grom Gromadzyń356-5
6. Górnik Złotoryja355-3
7. Prochowiczanka346-5
8. Kaczawa Bieniowice342-5
9. Odra Chobienia339-9
10. Konfeks Legnica334-5
11. Przyszłość Prusice335-10
12. Iskra Kochlice334-6
13. Czarni Rokitki335-9
14. Kuźnia Jawor235-5
15. Odra Ścinawa110-0
16. Chojnowianka Chojnów304-9
Następna kolejka (10-11.09): Prochowice - Księginice, Kochlice - Bieniowice, Gromadzyń-Wielowieś - Legnica, Jawor - Złotoryja, Granowice - Chobienia, Rokitki - Ścinawa, Przemków - Chojnów, Siedliska - Prusice.
Klasa A Legnica
Grupa I
Buczyna - Droglowice 5:2, Siciny - Białołęka 2:1, Parchów - Kotla 6:1, Jerzmanowa - Komorniki 4:4, Góra - Czernina 5:1, Radwanice - Łagoszów 3:1, Czerna - Ruszowice 0:8, Jaczów - Serby 5:2.
1. Victoria Parchów3917-2
2. Dragon Jaczów3916-5
3. Płomień Radwanice398-1
4. LZS Buczyna3611-4
Victoria Siciny3611-4
6. Zawisza Serby3613-7
7. Pogoń Góra3511-7
8. Mieszko Ruszowice3411-5
9. Łagoszowia Łagoszów3411-8
10. Gwardia Białołęka334-5
11. Zryw Kotla334-13
12. Sokół Jerzmanowa328-13
13. LZS Komorniki315-13
14. Korona Czernina314-17
15. Iskra Droglowice304-17
16. Orzeł Czerna301-18
Następna kolejka (11.09): Jaczów - Ruszowice, Łagoszów - Czerna, Czernina - Radwanice, Komorniki - Góra, Kotla - Jerzmanowa, Białołęka - Parchów, Droglowice - Siciny, Serby - Buczyna.
Grupa II
Miłoradzice - Jaśkowice 4:1, Rudna - Lusina 11:1, Obora - Koskowice 5:4, Szklary Dolne - Dziewień 0:5, Mikołajowice - Parszowice 1:1, Miłogostowice - Lubin 7:1, Różana - Kunice 2:2, Legnickie Pole - Kłębanowice 2:0.
1. Sparta Rudna3923-3
2. Unia Miłoradzice3916-4
3. KS Legnickie Pole397-2
4. Sparta Parszowice3712-3
5. Orzeł Mikołajowice377-3
6. Ikar Miłogostowice3715-3
7. Fortuna Obora3610-14
8. Wilki Różana346-6
9. Albatros Jaśkowice336-6
10. Czarni Dziewień337-8
11. Górnik Lubin333-9
12. Zryw Kłębanowice313-6
13. Mewa Kunice313-12
14. Relaks Szklary Dolne301-9
15. Błękitni Koskowice306-20
16. Polgeo Lusina303-20
Następna kolejka (10-11.09): Jaśkowice - Kłębanowice, Kunice - Legnickie Pole, Lubin - Różana, Parszowice - Miłogostowice, Dziewień - Mikołajowice, Koskowice - Szklary Dolne, Lusina - Obora, Miłoradzice - Rudna.
Grupa III
Rokitki II - Piotrowice 5:2, Jadwisin - Snowidza 6:0, Paszowice - Kościelec (nie został rozegrany), Radziechów - Gołączów 4:1, Pielgrzymka - Wilków 0:2, Zagrodno - Targoszyn 2:1, Wiadrów - Proboszczów 2:1, Męcinka - Krzywa 3:2.
1. Skora Jadwisin3922-4
2. Czarni II Rokitki3916-3
3. GKS Męcinka3912-3
4. Wilkowianka Wilków265-1
5. Orzeł Zagrodno367-5
6. Nysa Wiadrów366-5
7. Fenix Pielgrzymka345-4
8. Park Targoszyn335-8
9. Sokół Krzywa (k. Legnicy)338-10
10. Bazalt Piotrowice334-12
11. Radziechowianka337-7
12. Huragan Proboszczów312-5
13. Rataj Paszowice000-0
14. Błękitni Kościelec203-8
15. Zjednoczeni Snowidza300-13
16. Burza Gołaczów203-17
Następna kolejka (10-11.09): Piotrowice - Krzywa, PRoboszczów - Męcinka, Targoszyn - Wiadrów, Wilków - Zagrodno, Gołaczów - Pielgrzymka, Kościelec - Radziechów, Snowidza - Paszowice, Rokitki II - Jadwisin.
Klasa B - Legnica
Grupa I
Wiewierzanka Wiewierz - Błysk Studzionki 4:2, Viktoria Borek - LZS Żelazny Most 4:3, Victoria Tymowa - Błyskawica Luboszyce 2:2, Tęcza Kwielice - Kłos Moskorzyn 0:2, Sparta Przedmoście - Odra Grodziec Mały 2:2, Sokół Niechlów - LZS Retków 3:7.
1. Wiewierzanka Wiewierz3 7 11-5
2. Kłos Moskorzyn 3 7 5-2
3. LZS Retków 2 6 9-4
4. Błysk Studzionki 3 6 10-7
5. Viktoria Borek 3 5 7-6
6. Sparta Przedmoście 3 4 7-6
7. Tęcza Kwielice 3 4 5-5
8. Victoria Tymowa 3 2 5-6
9. Skarpa Orsk 2 2 5-5
10. Błyskawica Luboszyce3 2 5-9
11. LZS Żelazny Most 3 1 7-9
12. Odra Grodziec Mały 2 1 2-4
13. Sokół Niechlów 3 0 6-16
Następna kolejka (10-11.09): Studzionki - Retków, Grodziec Mały - Niechlów, Orsk - Przedmoście, Luboszyce - Kwielice, Żelazny Most - Tymowa, Wiewierz - Borek.
Grupa II
Transportowiec Kłopotów - Zamet II Przemków 4:2, Unia Szklary Górne - Amator Wierzchowice 4:1, Stal II Chocianów - GLKS Gaworzyce 11:2, LZS Nowa Wieś Lubińska - Huzar Raszówka 1:1, Perła Potoczek - Kalina Sobin 4:1, LZS Koźlice - Kryształ Chocianowiec 2:2, Victoria Niemstów - Hajduk Kłobuczyn 1:1.
1. Unia Szklary Górne 3 9 19-1
2. Perła Potoczek 3 6 9-6
3. Amator Wierzchowice 3 6 7-4
4. Kalina Sobin 3 6 12-9
5. Stal II Chocianów 3 6 21-7
6. Transportowiec3 6 7-4
7. Kryształ Chocianowiec3 5 8-6
8. Victoria Niemstów 2 4 5-4
9. LZS Koźlice 3 4 10-10
10. Zamet II Przemków 2 3 8-6
11. Nowa Wieś Lubińska 3 2 3-8
12. Hajduk Kłobuczyn 3 1 5-8
13. Huzar Raszówka 3 1 1-15
14. Kupryt Sucha Górna 2 0 2-11
15. GLKS Gaworzyce 3 0 3-21
Następna kolejka (10-11.09): Chocianowiec - Niemstów, Sobin - Koźlice, Raszówka - Potoczek, Gaworzyce - Nowa Wieś Lubińska, Wierzchowice - Stal II, Zamet II - Szklary Górne, Kupryt - Kłopotów.
Grupa III
Polonia Ernestynów - Gryf Olimpia Krotoszyce 5:5, Płomień Michów - Start Osetnica 2:1, Orlik Okmiany - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 3:3, Olimpia Olszanica - Iskra II Kochlice 6:9, Sokół II Krzywa - Iskra Niedźwiedzice 4:0, Mewa Goliszów - Czarni Miłkowice 0:11, LZS Biała - Lubiatowianka Lubiatów 2:3.
1. Czarni Miłkowice 3 9 30-4
2. Płomień Michów 3 9 18-1
3. Iskra II Kochlice 3 6 18-9
4. Polonia Ernestynów 2 4 15-8
5. Olimpia Krotoszyce 3 4 21-15
6. Lubiatowianka2 4 6-5
7. Mewa Goliszów 3 4 8-15
8. Orlik Okmiany 3 4 9-13
9. LZS Biała 3 3 10-13
10. Olimpia Olszanica 3 3 14-18
11. Sokół II Krzywa 2 3 5-11
12. Nowa Wieś Złotor.2 1 3-16
13. Iskra Niedźwiedzice3 02-15
14. Start Osetnica 3 0 7-23
Następna kolejka (10-11.09): Gryf - Lubiatów, Miłkowice - Biała, Iskra - Goliszów, Iskra II - Sokół II, Huragan - Olszanica, Osetnica - Okmiany, Ernestynów - Michów.
Grupa IV
Ikar II Miłogostowice - LZS Budziszów Wielki 1:5, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Zjednoczeni Gościsław 0:2, Polder-a Damianowo - Czarni Golanka Dolna 3:2, Orzeł Pichorowice - Orzeł Konary 0:3, Gama Ujazd Górny - Unia Rosochata 0:9, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Korona Kawice 3:1, Kuźnia II Jawor - Krokus Kwiatkowice 1:6.
1. Unia Rosochata 3 9 27-1
2. Krokus Kwiatkowice 3 9 20-5
3. LZS Budziszów Wielki3 9 16-6
4. Tyniec Legnicki 3 6 10-3
5. Zjednoczeni Gościsław3 6 7-9
6. Orzeł Konary 3 6 9-9
7. Chełmiec Piotrowice 3 4 6-7
8. Korona Kawice 3 4 4-3
9. Ikar II Miłogostowice3 3 12-9
10. Polder-a Damianowo 3 3 5-13
11. Kuźnia II Jawor 3 1 5-11
12. Gama Ujazd Górny 3 1 3-19
13. Czarni Golanka Dolna3 0 4-16
14. Orzeł Pichorowice 3 0 1-18
Następna kolejka (10-11.09): Budziszów Wielki - Kwiatkowice, Kawice - Kuźnia II, Rosochata - Chełmy, Konary - Ujazd Górny, Golanka Dolna - Pichorowice, Gościsław - Damianowo, Ikar II - Cicha Woda.
Grupa V
Sokół Sokołowiec - Górnik II Złotoryja 1:5, Przyszłość II Prusice - Tatra Krzeniów 4:3, Płomień Nowa Wieś Grodziska - Iskra Jerzmanice Zdrój 7:0, Orzeł Wojcieszyn - Lechia Rokitnica 2:2, LZS Nowy Kościół - LZS Lipa 2:1.
1. LZS Nowy Kościół 3 9 12-4
2. Nowa Wieś Grodziska 3 7 13-3
3. Tatra Krzeniów 3 6 10-6
4. LZS Lipa 3 6 9-8
5. Jerzmanice Zdrój3 6 7-9
6. Lechia Rokitnica 3 4 10-9
7. LZS Dobków 2 4 2-1
8. Przyszłość II3 3 7-9
9. Górnik II Złotoryja 3 3 8-12
10. Orzeł Wojcieszyn 3 1 5-9
11. Platan Sichów 2 0 5-10
12. Sokół Sokołowiec 3 0 2-10
Następna kolejka (10-11.09): Górnik II - Lipa, Rokitnica - Nowy Kościół, Dobków - Wojcieszyn, Jerzmanice Zdrój - Sichów, Krzeniów - Nowa Wieś Grodziska, Sokołowiec - Przyszłość II.
Opr. Kacper Chudzik
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?