Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. IKEA pracuje nad poprawą jakości powietrza - Szwedzka marka wprowadzi innowacyjne, które uratują powietrze w naszych domach!
  Zdrowie

  IKEA ma pomysł na walkę ze smogiem. I to w naszym domu

  IKEA razem z ekspertami z zakresu jakości powietrza i naukowcami pracuje nad produktami poprawiającymi stan powietrza w naszych domach! Smog już nam nie grozi? Do walki z nim ma posłużyć m.in. specjalna zasłona GUNRID. Będzie ona miała za zadanie oczyścić powietrze. Cienka powłoka mineralna naniesiona na tkaninę w kontakcie ze światłem pozwoli jej usunąć substancje zanieczyszczające powietrze, usuwając przykre zapachy i formaldehyd.

 2. Twój e-PIT łamie tajemnicę skarbową?
  Z regionu

  Twój e-PIT narusza tajemnicę skarbową?

  Usługa „Twój e-PIT” daje dostęp do tajemnic skarbowych. Jak donosi Gazetaprawna.pl pracodawcy mogą sprawdzić, czy masz inne źródła dochodów oraz ile zarabia współmałożnek. Możlowe będzię także porównanie, jak wiele były pracownik zarabia w nowym miejscu pracy. Czy „Twój e-PIT” narusza tajemnicę skarbową?

 3. W prawie wszystkich branżach są wakaty, ale handel należy do czołówki pod względem liczby wolnych miejsc.
  Strefa biznesu

  Mało kto chce pracować za ladą i kasą. A ile płacą w marketach?

  - Mogę pracować gdziekolwiek, byle nie jako sprzedawca - zarzekają się niektórzy bezrobotni. Ich słowa potwierdzają się w praktyce. Sklepy w regionie mają dziesiątki wakatów. A kandydatów brak.

 4. Z regionu

  Amazon zaprasza do zwiedzania swojego centrum

  Amazon zaprasza na zwiedzanie swojego centrum logistycznego pod Wrocławiem. Podczas wizyty, goście będą mogli na własne oczy przekonać się jak wygląda praca w dolnośląskim oddziale firmy oraz poznać najnowocześniejsze technologie wspierające osoby zatrudnione w Centrum w wykonywaniu codziennych zadań.

 5. Według wizji miejskich urbanistów, na tyłach Dworca Świebodzkiego będą mogły powstać mieszkania, biura, czy park ciągnący się od fosy do ul. Klecińskiej.
  Z regionu

  Za Dworcem Świebodzkim wyrośnie nowe miasto

  Nieco ponad 30 mln zł - ponad dwukrotnie więcej niż oczekiwali urzędnicy - kosztowała działka przy Dworcu Świebodzkim. Teren, na którym obecnie mieści się parking, kupiła spółka Genfer Hotel Invest VI, która specjalizuje się w budowie hoteli, a we Wrocławiu postawiła już hotel Puro przy ul. Włodkowica, który oferuje turystom nieco ponad 100 pokoi.