Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Niedziele handlowe październik 2018. Niedziela 14 października, w których sklepach dziś zrobisz zakupy, a które są objęte zakazem handlu
  Z kraju i ze świata

  Niedziele handlowe w październiku.Gdzie zrobisz zakupy 14 października

  Niedziele handlowe w październiku 2018. Czy niedziela 14 października 2018 roku to niedziela handlowa? Które sklepy są otwarte w niedzielę 14 października. W niedzielę 14 października centra handlowe i inne sklepy będą zamknięte, bo to nie jest niedziela handlowa. Ale nawet bardzo solidne zakupy zrobimy w wielu placówkach prowadzonych rodzinnie; takich nie brakuje na żadnym osiedlu. 14 października to niedziela bez handlu. Następna niedziela handlowa wypada dopiero 28 października. Zobacz wykaz niedziel handlowych 2018. Oczywiście w niedzielę 14 października będą otwarte mniejsze sklepy spożywcze. Natomiast sobota 13 października to normalny dzień w handlu i największe sklepy są czynne nawet do 22.00-23.00 lub, jak Tesco, do północy. Sprawdź niedziele handlowe w październiku 2018.

 2. Oto autobus wyprodukowany we Wrocławiu, który trafił do Krosna
  Z regionu

  Krótkie autobusy volvo jadą z Wrocławia do Krosna [ZDJĘCIA]

  Volvo Polska (z siedzibą we Wrocławiu) właśnie dostarczyło kolejną pulę miejskich autobusów hybrydowych – tym razem do Krosna. To pierwsze w Polsce tak krótkie pojazdy tego typu.

 3. Nowe centrum handlowe we Wrocławiu. Powstanie na Maślicach
  Z regionu

  Nowe centrum handlowe we Wrocławiu

  Rozpoczyna się budowa kolejnego centrum handlowego we Wrocławiu. Tym razem powstanie na ulicy Maślickiej, będzie to N-Park firmy Napollo, która podobny park handlowy wybudowała przy ulicy Gagarina na Muchoborze. Budowa zakończy się w drugiej połowie 2019 roku.

 4. Kilka miesięcy temu Wizz Air wstrząsnął branżą lotniczą, wprowadzając nowe zasady przewozu bagażu. Teraz robi to po raz kolejny.
  Z kraju i ze świata

  Od listopada zapłacisz za bagaż podręczny w tanich liniach

  1 listopada zmienia się polityka bagażowa w liniach Ryanair i Wizz Air. To kolejne zmiany ogłoszone przez przewoźników w przeciągu kilku ostatnich miesięcy. Czy objęcie podstawowych usług dodatkowymi kosztami to jedyna opcja, która pozwoli tanim liniom utrzymać atrakcyjne ceny biletów?

 5. Targowisko Próżności w Hali Targowej już działa [ZDJĘCIA]
  Z regionu

  Nowe targowisko w Hali Targowej już działa [ZDJĘCIA]

  W sobotę, 13 październik po raz pierwszy w Hali Targowej zorganizowano Targowisko Próżności. Chętne osoby mogą kupić na nim ubrania, ozdoby i zabawki.