Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Założony w 1999 roku polski oddział produkuje komponenty dla rozwiązań NVH w zakresie komfortu jazdy w przemyśle samochodowym.
  Z regionu

  Jubileusz zakładu działającego w Środzie Śląskiej

  Od czasu otwarcia zakładu firmy Vibracoustic w Środzie Śląskiej 20 lat minęło. Jubileusz ten świętowali pracownicy oraz zaproszeni przedstawiciele władz lokalnych i partnerów.

 2. W modelu Q90 Samsung wprowadził nowe rozwiązania, które jeszcze bardziej wpłyną na wrażenia z oglądania.
  Z kraju i ze świata

  Telewizor dopasujesz do swojego wnętrza

  QLED Q90 to najwyższy model z oferty telewizorów 4K firmy Samsung oferowany w tym roku. Obraz w jakości 4K zachwyca bogactwem kolorów nie pomijając szczegółów. Z kolei zaawansowane technologie, wykorzystujące sztuczną inteligencję, pomogą wejść na wyższy poziom emocji. Dodatkowe wrażenia zapewnia platforma Smart TV oraz unikatowe rozwiązania, takie jak połączenie Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem czy Tryb Ambient, dzięki któremu ekran będzie budził zainteresowanie także wtedy, gdy jest wyłączony.

 3. Rossmann szykuje nową promocję – 2+2 na maj 2019. „Pielęgnuj swój blask”. Kosmetyki dostępne w Rossmanie będą tańsze!
  Uroda

  Rossmann szykuje nową promocję – 2+2 na maj 2019

  Nowa promocja Rossmann! W maju 2019 czeka nas oferta 2+2. Rossmann przygotował atrakcyjną ofertę zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet – promocja obejmie kosmetyki dla każdej płci. Przecenione produkty będzie można kupić w sklepach stacjonarnych oraz w internecie. Kiedy rozpocznie się promocja Rossmann 2+2? Jakie są zasady promocji? Wszystkich szczegółów dowiesz się z naszego artykułu.

 4. Business Garden to kompleks biurowy, który docelowo będzie składać się z dziewięciu budynków biurowo-usługowych o łącznej powierzchni przekraczającej
  Z regionu

  Trzy budynki kompleksu Business Garden Wrocław sprzedane

  Vastint Poland sprzedał trzy biurowce wchodzące w skład kompleksu Business Garden we Wrocławiu. Nieruchomość została kupiona przez filipiński fundusz ISOC Group. Wartość transakcji wyniosła ponad 95 mln euro.

 5. W związku z tym Federacja Przedsiębiorców Polskich proponuje, by w połączeniu z podwyższeniem płacy minimalnej została zwiększona kwota pracowniczych
  Z kraju i ze świata

  Płaca minimalna musi wzrosnąć

  Federacja Przedsiębiorców Polskich wskazuje, że płaca minimalna od 2020 roku powinna wzrosnąć do 2,5 tys zł brutto. Stosując metodykę analogiczną do wykorzystywanej w rządowej ocenie skutków regulacji rozporządzeń w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę – można szacować, że podwyższenie płacy minimalnej do 2,5 tys zł brutto spowodowałoby wzrost wpływów do sektora finansów publicznych o 2,2 mld zł w skali roku. FPP proponuje, by 1,6 mld zł z tej kwoty przeznaczyć na obniżenie klina podatkowego i podwyższenie kwoty pracowniczych kosztów uzyskania przychodu do ponad 333 zł miesięcznie.