Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Netflix zmienia ceny! Czy dla użytkowników w Polsce również? Netflix straci użytkowników z korzyścią dla HBO GO - Amazon Prime Video?
  Aktualności

  Netflix z rekordową podwyżką cen

  Netflix zmienia ceny abonamentu - użytkownicy zaniepokojeni, że zmianom ulegną również ceny w Polsce. Subskrybenci ze Stanów Zjednoczonych zapłacą 13 do 18 procent więcej niż dotychczas - to rekordowa podwyżka.

 2. Przy Parku Południowym powstanie Kszyki Park (WIZUALIZACJE)
  Z regionu

  Kszyki Park powstanie na południu Wrocławia (WIZUALIZACJE)

  Przy Parku Południowym i pętli autobusowej ma powstać Kszyki Park, czyli nowe miasteczko kontenerowe. Będzie można coś zjeść, zrobić zakupy, a także posłuchać koncertu czy zobaczyć przedstawienie. Otwarcie planowane jest na pierwszą połowę czerwca 2019 roku.

 3. Zgodnie z ustawą użytkownicy, którzy stali się właścicielami dostaną na poświadczenie tej zmiany specjalne zaświadczenie.
  Z kraju i ze świata

  Nie musisz płacić w tym roku za użytkowanie wieczyste

  Ustawa, która przekształca prawo użytkowania wieczystego we własność wstrzymuje konieczność wnoszenia opłat do końca lutego 2020 roku. Żeby natomiast pozbyć się problemu dalszego płacenia za grunt i skorzystać przy tym z bonifikaty, warto się pospieszyć i złożyć odpowiedni wniosek jeszcze w tym roku.

 4. Ruszyło referendum strajkowe w sieci sklepów Biedronka - Strajk w Biedronce? Zarobki w Biedronce ulegną zmianie?
  Aktualności

  Będzie strajk w Biedronce?

  W wyniku porozumienia związków zawodowych działających w Jeronimo Martins Polska 15 stycznia rozpoczęło się referendum strajkowe, które potrwa do 30 kwietnia 2019 roku. Czy dojdzie do strajku w sklepach sieci Biedronka? Zdecyduje o tym ponad 65 tysięcy pracowników z około 3000 sklepów. Pracownicy Biedronki domagają się podwyżek, ale i skrócenia godzin pracy sklepów.

 5. Sklepy Żabka bez kas - czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu? Godziny otwarcia Żabki bez znaczenia - sklepy będą otwarte zawsze?
  Aktualności

  Żabka szykuje bardzo duże zmiany

  Rewolucja w handlu? Sklepy sieci Żabka bez obsługi czynne siedem dni w tygodniu? Godziny otwarcia przestaną mieć znaczenie, a niedziele bez handlu nie będą już problemem? Sieci Biedronka, Lidl i inne mogą wiele stracić, jeśli pomysł Żabki zostanie zrealizowany.