Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Tak wygląda nowe wrocławskie osiedle przy ul. Grabiszyńskiej (ZOBACZ)
  Dom

  Nowe osiedle "Kwadrat" powstaje przy Grabiszyńskiej (ZOBACZ)

  Nowe wrocławskie osiedle "Kwadrat" oddane do użytkowania. Na razie mowa o pierwszym etapie tej inwestycji mieszczącym się przy ul. Grabiszyńskiej. Oddanie drugiego etapu, zlokalizowanego od strony ul. Inżynierskiej, planowane jest na marzec 2020 roku. O głównych założeniach projektu opowiada architekt Agnieszka Szczepaniak z biura projektowego AP Szczepaniak.

 2. Zajezdnia Wrocław oferuje głównie kawalerki
  Z regionu

  Zbudują "Zajezdnię". W środku głównie małe mieszkania (ZOBACZ)

  Komu, komu kawalerka? Głównie małe lokale znajdą się w budynku, który powstanie przy ul. Krętej na Nadodrzu. Takie mieszkania są od lat najchętniej kupowane, ponieważ cena całości jest relatywnie niska, chociaż cena 1 metra kwadratowego, w porównaniu do lokali o większej powierzchni, już tak konkurencyjna nie jest.

 3. Zdjęcie ilustracyjne
  Wiadomości

  Komputer dzwoni do wrocławian z "atrakcyjną" ofertą. Uważajcie!

  Komputer wydzwania do wrocławian i zaprasza ich na pokaz akcesoriów do masażu i odbiór atrakcyjnej nagrody. Skąd to wiadomo? Dziennikarz portalu Gazetawroclawska.pl odebrał telefon z zaproszeniem na spotkanie. Odniósł wrażenie, ze rozmówcą jest maszyna. Okazało się, że inni potencjalni klienci tej samej firmy mają podobną opinię. A eksperci z branży przyznają, że są już na rynku tego typu technologie.

 4. Retro Office House to usytuowany w centrum Wrocławia, przy ul. Piłsudskiego, prestiżowy biurowiec.
  Z regionu

  LC Corp sprzedaje Retro Office House

  Firma LC Corp SA podpisała przedwstępne umowy sprzedaży dwóch kompleksów biurowych – wrocławskiego Retro Office House oraz katowickiego Silesia Star.

 5. Rewolucja w PIT dla pracowników. Trzy ważne zmiany, dzięki którym mamy płacić niższy podatek: [21.04.2019]
  Wiadomości

  Rewolucja w PIT dla pracowników. Trzy ważne zmiany, dzięki którym...

  Według zapowiedzi rządzących w 2020 roku miałyby wejść w życie znaczące zmiany w PIT. Dotyczą one obniżenia pierwszego progu podatkowego do 17 proc., zerowego PIT dla osób do 26 roku życia oraz podniesienia kosztów uzyskania przychodu dla pracowników. Projekt ustawy zmieniającej ma w ciągu najbliższych dwóch tygodni trafić do konsultacji.