Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Poczta Polska będzie działała szybciej? Już jesienią 2019 roku paczki klientów Poczty Polskiej będą rozwożone autami elektrycznymi
  Strefa biznesu

  Poczta Polska będzie działała szybciej?

  Poczta Polska już jesienią będzie miała w swojej flocie kilkadziesiąt aut elektrycznych o ładowności do 800 kg. To tymi autami będą przewożone paczki klientów już jesienią tego roku. Jest to efekt ubiegłorocznych testów. Kolejna grupa aut, tym razem większych będzie testowana od dziś - 14 lutego br.

 2. E-pit - awaria systemu. Pit online niedostępny. Padły serwery [AWARIA]
  Z regionu

  E-pit w internecie nie działa. Padły serwery

  Nie działa Portal Podatkowy, w którym od dziś mieliśmy znaleźć wypełnione dla siebie formularze PIT. System e-pit został uruchomiony o północy. Rano przestał działać. Przy próbie zalogowania się, pojawia się komunikat o błędzie serwera. Nie wiadomo, kiedy awaria zostanie usunięta.

 3. 37 proc. pracowników tymczasowych z Ukrainy „rozważa” lub „raczej rozważa” wyjazd do innego kraju niż Polska.
  Z kraju i ze świata

  Coraz mniej Ukraińców w Polsce

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych podał informację na temat tego, iż po raz pierwszy od lat zmniejszyła się liczba obywateli Ukrainy ubezpieczonych w ZUS. Według ostatnich danych ubezpieczyciela, na przełomie roku liczba pracowników z ukraińskim paszportem, za których odprowadzano składki do ZUS zmalała o ponad 20 tysięcy.

 4. Tyle kosztuje przeżycie roku w Polsce. Suma rocznych wydatków na jedną osobę może was zaskoczyć
  Dom

  Ile wydajesz co roku? Tych kosztów nie unikniesz!

  Próbowaliście kiedyś policzyć, jakie są wasze roczne wydatki? O ile koszty, które ponosimy co miesiąc, nie robią na nas większego wrażenia, o tyle zsumowanie wszystkich i pomnożenie przez 12 może dać w wyniku liczbę, jakiej się nie spodziewaliście. Sprawdźcie, ile rocznie wydają Polacy na osobę w rodzinie 2-osobowej. Ta suma może zaskoczyć! Dane zostały oparte na opracowaniu GUS "Budżety gospodarstw domowych w 2017 r."

 5. Nowa Biedronka na Braniborskiej. Oto promocje
  Z regionu

  Nowa Biedronka we Wrocławiu. Oto promocje

  Od dziś we Wrocławiu działa nowa Biedronka. Powstała na parterze nowego parkingu przy Galerii Wnętrz Domar. Z okazji otwarcia na klientów czekają promocje, upominki i degustacje.