Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. NIEDZIELE HANDLOWE w 2018 i 2019 roku
  Wiadomości

  Niedziele handlowe: Czy 16 grudnia to niedziela handlowa - sklepy...

  Sprawdź, czy to niedziela jest handlowa. Niedziele handlowe w grudniu 2018. W które grudniowe niedziele sklepy otwarte czy zamknięte ?Czy 16 grudnia sklepy są otwarte? Zakaz handlu w niedziele w grudniu - sprawdź kalendarz na 12.2018 (lista niedziel). W myśl ustawy w 2018 roku w aż 39 niedziel sklepy będą zamknięte. Kalendarz: W jakie dni nie będzie można zrobić zakupów w grudniu 2018 roku? Czy w niedzielę, 16 grudnia (16.12.2018) sklepy będą czynne?

 2. Zdjęcie ilustracyjne
  Z regionu

  Wezwanie z Tauronu? Uwaga! To może być oszustwo

  Otrzymujemy zgłoszenia od klientów, że dostają wiadomości mailowe dotyczące konieczności zapłaty określonej kwoty wraz z linkiem do numeru rachunku - informuje Tauron. I przestrzega, że to oszustwo. - Prosimy nie klikać w link podany w wiadomości ze względów bezpieczeństwa.

 3. Grupa Morele.net ostrzega: wyciekły dane klientów! Jeśli robiłeś tam zakupy, informacje o tobie mogły dostać się w niepowołane ręce!
  Wiadomości

  Robiłeś tu zakupy? Twoje dane mogły wyciec!

  Sklepy internetowe powinny strzec dostępu do danych swoich klientów, jednak co jakiś czas okazuje się, że doszło do problemów z bezpieczeństwem i informacje o klientach zostały przejęte przez nieuprawnione do tego osoby. Teraz swoich klientów o takim zdarzeniu informuje grupa Morele.net.

 4. Sprawdź kiedy będą czynne sklepy w niedzielę
  Wiadomości

  Czy 16 grudnia zrobisz zakupy? (NIEDZIELE HANDLOWE 2018)

  Kiedy będą zamknięte sklepy w grudniu w związku z zakazem handlu w niedzielę? Zobaczcie, które niedziele w grudniu będą handlowe, a które nie. Czy dzisiaj zrobimy zakupy? Niedziele handlowe 2018 - KALENDARZ, DATA, LISTA, DNI [NIEDZIELE HANDLOWE W GRUDNIU]. 16 GRUDNIA GODZINY OTWARCIA BIEDRONKA, LIDL, TESCO, AUCHAN, KAUFLAND, CARREFOUR. Niedziele handlowe. W które niedziele można zrobić zakupy w 2018 roku? Czy w niedzielę 16.12. sklepy będą otwarte? Zobaczcie listę niedziel handlowych w 2018 roku.

 5. Tak zmieni się dawny szpital przy Wiśniowej. Przynajmniej na razie [WIZUALIZACJE]
  Z regionu

  Wrocław: Zmienią szpital w biura. Potem w osiedle [ZOBACZ]

  Dawny szpital kolejowy przy ulicy Wiśniowej doczekał się nowego życia. Z początkiem stycznia 2019 roku w części tego kompleksu wystartują tymczasowej biura. Miejsce pod nazwą "Pod Ciśnieniem" (wieża ciśnień jest po sąsiedzku - przyp. red.) ma funkcjonować do około 2022 roku. Równolegle inwestor, czyli firma OKRE Development, rozpocznie prace nad stworzeniem nowej dzielnicy mieszkalnej w kwartale pomiędzy aleją Wiśniową oraz ulicami Sudecką i Sztabową.