Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Polska bez papierosów od maja 2019? Polska Izba Handlu apeluje do premiera o przyspieszenie w kwestii Track & Trace.
  Z regionu

  Od maja nie kupisz w Polsce papierosów?

  Od maja 2019 roku nie kupimy w Polsce papierosów? Jest takie ryzyko. Polska Izba Handlu apeluje do premiera o przyspieszenie prac nad unijnym systemem śledzenia papierosów, który ma wdrożyć system śledzenia ruchu i pochodzenia wyrobów tytoniowych. - Jeśli tak się nie stanie, istnieje realne ryzyko, że po 20 maja 2019 r. sprzedaż wyrobów tytoniowych w punktach detalicznych będzie niemożliwa - ostrzega.

 2. 06.06.2018. swidnica radar droga krajowa miedzy zielona gora a nowogrodem bobrzanskim kontrola drogowa fotoradar foto radarfot. mariusz kapala / gazeta
  Motofakty

  Złe wieści dla kierowców. Będzie dwa razy więcej fotoradarów

  Już pod koniec 2020 r. w Polsce zaroi się od nowych urządzeń rejestrujących – informuje „Dzienniki Gazeta Prawna”. Większość środków na zbudowanie fotoradarów pochodzić ma z Brukseli.

 3. Awaria w dużych bankach. Nie ma dostępu do kont
  Z regionu

  Awaria w dużych bankach. Nie ma dostępu do kont

  Awaria w Pekao, BGŻ BNP Paribas, ING Bank Śląski, Bank Millennium i Alior Bank. Klienci tych banków mogą mieć problemy z dostępem do bankowości internetowej i mobilnej.

 4. Ci, którzy ukończyli 35 lat dostają już z ZUS informację o wysokości hipotetycznej emerytury.
  Z kraju i ze świata

  Emerytury 2019. Prognozowana emerytura zamiast wzrosnąć - zmalała!

  W marcu 2019 roku szykuje się najwyższa (procentowo) waloryzacja emerytur i rent od lat. Jak powiedziała na antenie TVP Teresa Czerwińska, minister finansów, rząd Prawa i Sprawiedliwości ma w przyszłym roku zaplanowane blisko 7 miliardów złotych na waloryzację emerytur i rent.

 5. Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i pracowników [12.12.2018]
  Wiadomości

  Nowe prawo pracy 2019. Trzy zmiany ważne dla pracodawców i...

  Od 1 stycznia 2019 roku wejdzie w życie nowelizacja Kodeksu pracy. Zmiany dotyczyć będą: sposobu wypłaty wynagrodzenia za pracę, prowadzenia akt osobowych, przechowywania akt osobowych. Warto się na nie przygotować już teraz. Dlaczego?