Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. Centrum Południe rośnie w oczach. Widać już elewację na budynkach (ZOBACZ ZDJĘCIA)
  Z regionu

  Centrum Południe odsłania elewację na budynkach (ZDJĘCIA)

  Ta inwestycja prowadzona jest w bardzo dobrym tempie! Mowa o Centrum Południe, które budowane jest w pobliżu Sky Tower przez firmę Skanska. W ostatnich dniach zdjęto sporo rusztowań i odsłoniła się nowa elewacja na budynkach. Wygląda równie efektownie, co na wizualizacjach.

 2. Szczególnie mało ofert sprzedaży mieszkań w betonowych blokach znajdziemy w miastach, gdzie za lokale trzeba płacić relatywnie najwięcej.
  Z kraju i ze świata

  Brakuje mieszkań w wielkiej płycie. Ceny mocno w górę

  Mieszkania w starych betonowych blokach sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W największych miastach ofert takich po prostu brakuje. Wszystko przez przystępną cenę, dobrą lokalizację i rozwiniętą infrastrukturę.

 3. Konwencja PiS w Lublinie, wrzesień 2019
  Polska i świat

  Miliony złotych na kampanie PiS i PO w 2019 roku

  Po 30 mln zł wydały na kampanię przed wyborami do Sejmu i Senatu dwa największe komitety - Prawo i Sprawiedliwość oraz Koalicja Obywatelska. PiS ponad 400 tys. zł wydał na tzw. cysterny wstydu, które objechały Polskę, a KO blisko 100 tys. zł na dwie sesje fotograficzne. 13 stycznia minął termin na złożenie w Państwowej Komisji Wyborczej sprawozdań finansowych z wydatków komitetów na kampanię parlamentarną z 2019 roku.

 4. Pani Katarzyna tłumaczy, że musi trochę zwolnić
  Strona kobiet

  Pani Kasia sprzedaje Słodką Dziurkę. Spróbuje czegoś innego

  Słodka Dziurka - mały, osiedlowy sklep na wrocławskim Gaju przestaje istnieć. Pani Kasia, jego właścicielka wystawia go na sprzedaż. Nie, nie przegrała z zakazem handlu. Sklep wciąż przynosi przyzwoite zyski. Ale jego właścicielka skończyła studia i zmienia branżę. - Po sześciu latach prowadzenia Słodkiej Dziurki czas spróbować czegoś nowego - tłumaczy nam Katarzyna Jaworska.

 5. Na początku nadal przysługiwać im będzie „ulga na start”, następnie 24 miesiące preferencyjnych składek, a dopiero po tym Mały ZUS Plus.
  Wiadomości

  Już od lutego mały ZUS Plus

  Już od 1 lutego 2020 roku zacznie obowiązywać Mały ZUS Plus, dzięki któremu poszerzy się grono przedsiębiorców, którzy będą mogli płacić niższe składki, co dotychczas było możliwe dzięki Małemu ZUS-owi.