Wiadomości z regionu

Ostatnio dodane artykuły

Z kraju i ze świata

Ostatnio dodane artykuły

Najczęściej czytane

 1. KFC na Kozanowie
  Z regionu

  Nowy KFC prawie gotowy. Mieszkańcy: Wygląda jak duży toi toi

  Przy ul. Dokerskiej powstaje KFC. Będzie to szesnasta restauracja tej sieci we Wrocławiu. Na razie budynek jest jeszcze odgrodzony, trwają tam ostatnie prace. Na budynku widnieje już logo restauracji. Choć na otwarcie poczekamy jeszcze trochę, internauci nie czekają i już nie zostawiają na budynku suchej nitki...

 2. Trzynasta emerytura będzie wypłacana także w 2020 r.?
  Pieniądze

  Trzynasta emerytura będzie wypłacana także w 2020 r.?

  Trzynasta emerytura to jedna z pięciu dużych obietnic wyborczych złożonych przez Jarosława Kaczyńskiego na konwencji PiS. Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej zapowiada, że „trzynastki” nie będą wypłacane tylko w roku wyborczym. Resort planuje wypłaty także w 2020 r. Kto dostanie wsparcie? Ile wyniesie trzynasta emerytura?

 3. Oto najbardziej ekskluzywny apartament we Wrocławiu (ZOBACZ)
  Dom

  Oto najbardziej ekskluzywny apartament we Wrocławiu (ZOBACZ)

  To bez wątpienia jeden z najbardziej ekskluzywnych apartamentów we Wrocławiu. Zlokalizowany w Bulwarze Drobnera przy ul. Jedności Narodowej, jest już na sprzedaż. Cena? Ta dokładna podawana jest potencjalnym nabywcom podczas oglądania, my poznaliśmy szacunkową - to około 5 milionów złotych. Zobacz jak wygląda ten apartament na zdjęciach w naszej galerii.

 4. Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w zakładach bukmacherskich. Jak wygrywać?
  Wiadomości

  Wydał 76 złotych, zarobił grubo ponad milion! Rekordowa wygrana w...

  O sporym szczęściu może mówić jeden z użytkowników zakładów bukmacherskich STS. W jeden dzień stał się bogatszy o 1,25 mln złotych, inwestując jedynie 76 złotych! Zakłady bukmacherskie zyskują na coraz większej popularności wśród Polaków. Polacy kochają zakłady bukmacherskie.

 5. Nowy wieżowiec przy samym Dworcu Głównym i poczcie (ZOBACZ)
  Wrocław się zmienia

  Nowy wieżowiec stanie przy Dworcu Głównym (WIZUALIZACJE)

  Wreszcie jest szansa na zmianę wizerunku terenów na wschód od wrocławskiego Dworca Głównego. Mowa o działce należącej do Poczty Polskiej, na której w ciągu kilku najbliższych kilku lat powinien wyrosnąć wieżowiec, nawiązujący swoją bryła do istniejącego biurowca Silver Tower Center, projektu Zbigniewa Maćkowa. Ma go wybudować spółka WRI Investment Sp. z o.o. Sp. k. z podwarszawskich Marek. Jej przedstawiciele dostrzegają w tym miejscu ogromny potencjał.