Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Zestawienie wyników z ostatniego weekendu.

II liga

Olimpia Zambrów - Stal Stalowa Wola 6:2 (Osoliński 16, Piasecki 23 k., 49 k., 63 k., Zieliński 65, Byszewski 90 - Gębalski 17, 47), Błękitni Stargard Szczeciński - Kotwica Kołobrzeg 2:0 (Fadecki 24, Szymusik 36), Rozwój Katowice - Raków Częstochowa 1:1 (Kowalczyk 56 k. - Petrášek 6), Puszcza Niepołomice - Polonia Bytom 2:0 (Żurek 44, Orłowski 58), Radomiak Radom - Odra Opole 1:2 (Kwiek 50 - Skrzypczak 32, 81), Siarka Tarnobrzeg - Polonia Warszawa 1:0 (Sylwestrzak 37), ROW 1964 Rybnik - Olimpia Elbląg 1:1 (Jary 88 - Bojas 54), Legionovia Legionowo - Warta Poznań 1:2 (Koziara 12 - Chromiński 55, Laskowski 65), Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów 4:1 (Klimczak 38, Chwastek 56, Czerwiński 57, Marczak 70 - Lenartowski 42).

1. Odra Opole275854:25

2. Raków Częstochowa275553:24

3. Puszcza Niepołomice275032:17

4. Radomiak Radom274730:22

5. Siarka Tarnobrzeg274446:36

6. Olimpia Elbląg274048:39

7. Błękitni Stargard Sz.273837:29

8. Gryf Wejherowo273539:46

9. Legionovia Legionowo273542:37

10. GKS Bełchatów273228:30

11. Warta Poznań273132:46

12. Rozwój Katowice273028:30

13. Olimpia Zambrów272828:43

14. Stal Stalowa Wola272830:44

15. ROW 1964 Rybnik272726:40

16. Polonia Warszawa272426:35

17. Kotwica Kołobrzeg272329:44

18. Polonia Bytom271921:42

Następna kolejka (28-29.04): Stalowa Wola - Wejherowo, Bełchatów - Legionowo, Poznań - Rybnik, Elbląg - Tarnobrzeg, Warszawa - Radom, Opole - Niepołomice, Bytom - Katowice, Częstochowa - Stargard Sz. Kołobrzeg - Zambrów.

Saltex IV liga, grupa zachodnia

Grębocice - Chocianów 0:1 (0:1), Zgorzelec - Jelenia Góra 0:0, Jeżów Sudecki - Strzegom 1:3 (1:1), Mirsk - Głogów 4:0 (1:0), Wąsosz - Warta Bolesławiecka 3:1 (1:1), Jędrzychowice - Lubin 2:4 (2:3), Wykroty - Przemków 7:3 (5:1), Szczedrzykowice - Bogatynia 5:0 (1:0).

1. Zagłębie II Lubin215689:11

2. Orkan Szczedrzykowice215149:19

3. Apis Jędrzychowice214146:31

4. AKS Granit Strzegom214061:33

5. Stal Chocianów213529:28

6. Orla Wąsosz213344:27

7. PH Sawczak-Włókniarz213129:23

8. Sparta Grębocice213039:46

9. Chrobry II Głogów212843:45

10. Karkonosze J. Góra212433:29

11. Warta Bolesławiecka212231:42

12. Piast Wykroty212244:62

13. Nysa Zgorzelec212030:30

14. Zamet Przemków211625:71

15. Lotnik Jeżów Sudecki211317:57

16. Granica Bogatynia211324:80

Następna kolejka (29-30.04): Głogów - Szczedrzykowice, Przemków - Jędrzychowice, Lubin - Mirsk, Chocianów - Wąsosz, Warta Bolesławiecka - Wykroty, Bogatynia - Zgorzelec, Strzegom - Grębocice, Jelenia Góra - Jeżów Sudecki

Saltex IV liga - grupa wschodnia

Wołów - Świebodzice 7:3, Oleśnica - Kąty Wrocławskie 2:2, Ząbkowice Śląskie - Kobierzyce 3:0, Sadowice - Bardo 1:6, Piast Nowa Ruda - Gać 0:5, Wielka Lipa - Świdnica 1:1, Marcinkowice - Bielawa 3:1, Jaworzyna Śląska - Goszcz 3:1.

1. Foto-Higiena Gać 21 59 64:18

2. Unia Bardo 21 39 50:33

3. MKP Wołów 21 37 44:32

4. Polonia-Stal Świdnica 21 37 31:20

5. Pogoń Oleśnica 21 33 34:33

6. Karolina Jaworzyna Śląska 21 32 34:39

7. Wiwa Goszcz 21 32 43:32

8. Orzeł Ząbkowice Śl.21 31 30:28

9. Bielawianka Bielawa 21 29 35:28

10. Sokół Wielka Lipa 20 26 35:31

11. KS Bystrzyca Kąty 21 23 26:46

12. GKS Kobierzyce 21 23 35:33

13. Victoria Świebodzice 21 23 32:43

14. Sokół Marcinkowice 20 18 25:35

15. Piast Nowa Ruda 21 13 18:47

16. Orzeł Sadowice 21 11 18:56

Następna kolejka (28-29.04): Bielawa - Sadowice, Bardo - Wołów, Świebodzice - Jaworzyna Śl., Goszcz - Oleśnica, Kąty Wroc. - Nowa Ruda, Gać - Ząbkowice Śląskie, Kobierzyce - Wielka Lipa, Świdnica - Marcinkowice.

Klasa okręgowa - Legnica

Prochowiczanka Prochowice - Iskra Kochlice 1:0, Iskra Księginice - Grom Gromadzyń-Wielowieś 4:3, Kaczawa Bieniowice - Kuźnia Jawor 2:6, Konfeks Legnica - Rodło Granowice 2:1, Górnik Złotoryja - Czarni Rokitki 2:2, Odra Chobienia - Huta Przemków 1:2, Odra Ścinawa - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 7:1, Chojnowianka Chojnów - Przyszłość Prusice 2:2.

1. Odra Ścinawa214660:17

2. Iskra Księginice214561:29

3. Górnik Złotoryja214452:29

4. Prochowiczanka 214146:28

5. Kuźnia Jawor213954:27

6. Konfeks Legnica213130:29

7. Grom Gromadzyń203041:45

8. Huta Przemków213042:37

9. Dąb Siedliska212844:43

10. Iskra Kochlice212528:42

11. Czarni Rokitki212333:58

12. Odra Chobienia212241:55

13. Chojnowianka Chojnów211829:49

14. Kaczawa Bieniowice201735:60

15. Rodło Granowice211734:59

16. Przyszłość Prusice211527:56

Następna kolejka (29-30.04): Prochowice - Chojnów, Prusice - Ścinawa, Siedliska - Chobienia, Przemków - Złotoryja, Rokitki - Legnica, Granowice - Bieniowice, Jawor - Księginice, Gromadzyń-Wielowieś - Kochlice.

Klasa A - Legnica Grupa I

Dragon Jaczów - Łagoszowia Łagoszów 8:0, Mieszko Ruszowice - Korona Czernina 4:5, Orzeł Czerna - LZS Komorniki 1:3, Płomień Radwanice - Zryw Kotla 14:0, Pogoń Góra - Gwardia Białołęka 1:1, Sokół Jerzmanowa - Iskra Droglowice 2:4, Victoria Parchów - Zawisza Serby 1:0, Victoria Siciny - LZS Buczyna 0:1.

1. Płomień Radwanice215688:22

2. Dragon Jaczów214871:34

3. Pogoń Góra214870:31

4. LZS Buczyna213961:40

5. Zawisza Serby203884:48

6. Victoria Parchów213764:41

7. Gwardia Białołęka213665:37

8. Mieszko Ruszowice213482:49

9. Sokół Jerzmanowa212659:62

10. Victoria Siciny212438:52

11. Korona Czernina212339:76

12. LZS Komorniki212238:74

13. Łagoszowia Łagoszów212038:76

14. Orzeł Czerna211439:72

15. Iskra Droglowice201041:73

16. Zryw Kotla21616:106

Następna kolejka (29-30.04): Siciny - Jaczów, Buczyna - Parchów, Serby - Jerzmanowa, Droglowice - Góra, Białołęka - Radwanice, Kotla - Czerna, Komorniki - Ruszowice, Czernina - Łagoszów.

Grupa II

Mewa Kunice - Albatros Jaśkowice 1:3, Zryw Kłębanowice - Górnik Lubin 3:1, KS Legnickie Pole - Sparta Parszowice 3:1, Wilki Różana - Czarni Dziewień 0:1, Ikar Miłogostowice - Błękitni Koskowice 9:0, Orzeł Mikołajowice - Polgeo Lusina, Relaks Szklary Dolne - Unia Miłoradzice 0:3 (walkower), Fortuna Obora - Sparta Rudna 0:14.

1. Sparta Rudna2158140:20

2. KS Legnickie Pole215470:19

3. Ikar Miłogostowice2050104:22

4. Górnik Lubin214154:32

5. Sparta Parszowice214078:48

6. Zryw Kłębanowice213974:43

7. Orzeł Mikołajowice203445:55

8. Wilki Różana212973:46

9. Fortuna Obora212879:88

10. Czarni Dziewień212646:60

11. Albatros Jaśkowice212652:54

12. Unia Miłoradzice212151:80

13. Mewa Kunice201332:90

14. Polgeo Lusina201231:83

15. Błękitni Koskowice211245:129

16. Relaks Szklary Dolne21320:125

Następna kolejka (29-30.04): Jaśkowice - Obora, Rudna - Szklary Dolne, Miłoradzice - Mikołajowice, Lusina - Miłogostowice, Koskowice - Różana, Dziewień - Legnickie Pole, Parszowice - Kłębanowice, Lubin - Kunice.

Grupa III

Huragan Proboszczów - Bazalt Piotrowice 0:0, Sokół Krzywa - Park Targoszyn 4:0, GKS Męcinka - Wilkowianka Wilków 3:0, Nysa Wiadrów - Burza Gołaczów 5:3, Orzeł Zagrodno - Błękitni Kościelec 3:2, Fenix Pielgrzymka - Zjednoczeni Snowidza 5:1, Radziechowianka Radziechów - Czarni II Rokitki 3:1.

1. GKS Męcinka205572:14

2. Skora Jadwisin194778:31

3. Orzeł Zagrodno204070:37

4. Nysa Wiadrów203955:30

5. Fenix Pielgrzymka203765:42

6. Sokół Krzywa203342:39

7. Błękitni Kościelec193153:37

8. Huragan Proboszczów202748:32

9. Park Targoszyn202646:55

10. Wilkowianka Wilków192538:37

11. Czarni II Rokitki191940:59

12. Bazalt Piotrowice201722:69

13. Radziechowianka201530:73

14. Zjednoczeni Snowidza19917:75

15. Burza Gołaczów19836:82

Następna kolejka (29-30.04): Jadwisin - Radziechów, Rokitki II - Pielgrzymka, Snowidza - Zagrodno, Kościelec - Wiadrów, Gołaczów - Męcinka, Wilków - Krzywa, Targoszyn - Proboszczów.

Klasa B - Legnica

Grupa I

Błysk Studzionki - Viktoria Borek 4:3, Wiewierzanka Wiewierz - Victoria Tymowa 1:0, LZS Żelazny Most - Tęcza Kwielice 1:2, Kłos Moskorzyn - Sparta Przedmoście 2:0, Skarpa Orsk - Sokół Niechlów 7:1, Odra Grodziec Mały - LZS Retków 3:0 (walkower).

1. Wiewierzanka Wiewierz173872:44

2. Sparta Przedmoście173245:33

3. Tęcza Kwielice173252:36

4. Błysk Studzionki173156:37

5. Kłos Moskorzyn163138:25

6. Viktoria Borek172760:53

7. Błyskawica Luboszyce162747:34

8. Skarpa Orsk162248:39

9. Victoria Tymowa172139:38

10. Odra Grodziec Mały161833:37

11. LZS Żelazny Most171327:60

12. Sokół Niechlów17426:82

13. LZS Retków161526:51

Następna kolejka (29-30.04): Grodziec Mały - Studzionki, Retków - Orsk, Niechlów - Moskorzyn, Przedmoście - Luboszyce, Kwielice - Wiewierz, Tymowa - Borek.

Grupa II

Victoria Niemstów - Huzar Raszówka 5:0, LZS Koźlice - GLKS Gaworzyce 4:3, Perła Potoczek - Amator Wierzchowice 2:0, LZS Nowa Wieś Lubińska - Zamet II Przemków 1:3, Stal II Chocianów - Kupryt 02 Sucha Górna 6:1, Unia Szklary Górne - Transportowiec Kłopotów 3:1.

1. Unia Szklary Górne1950103:16

2. Stal II Chocianów1948100:23

3. Kalina Sobin194668:30

4. Victoria Niemstów183752:49

5. Perła Potoczek183565:37

6. LZS Koźlice182955:48

7. Kryształ Chocianowiec182844:44

8. Transportowiec Kł.182732:40

9. Zamet II Przemków182245:50

10. Amator Wierzchowice191935:42

11. Kupryt Sucha Górna191734:72

12. LZS Nowa Wieś Lub.191232:66

13. Huzar Raszówka19620:92

14. GLKS Gaworzyce19117:93

Następna kolejka (29-30.04): Kłopotów - Chocianów II, Sucha Górna - Nowa Wieś Lubińska, Przemków II - Potoczek, Wierzchowice - Koźlice, Gaworzyce - Niemstów, Sobin - Chocianowiec.

Grupa III

Gryf Olimpia Krotoszyce - Płomień Michów 0:6, Polonia Ernestynów - Orlik Okmiany 0:3 (walkower), Start Osetnica - Olimpia Olszanica 7:2, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Sokół II Krzywa 3:4, Iskra II Kochlice - Mewa Goliszów 1:1, Iskra Niedźwiedzice - LZS Biała 2:5, Czarni Miłkowice - Lubiatowianka Lubiatów 5:3.

1. Płomień Michów185087:16

2. Czarni Miłkowice1849125:24

3. Lubiatowianka Lub.183563:54

4. Huragan Nowa Wieś Z.183380:56

5. Iskra II Kochlice182867:57

6. Mewa Goliszów182568:51

7. Sokół II Krzywa182440:68

8. Start Osetnica182364:74

9. Orlik Okmiany182354:53

10. Gryf Krotoszyce182170:76

11. LZS Biała181534:81

12. Olimpia Olszanica181043:121

13. Iskra Niedźwiedzice18932:101

14. Polonia Ernestynów182155:50

Następna kolejka (29-30.04): Miłkowice - Krotoszyce, Lubiatów - Niedźwiedzice, Biała - Kochlice II, Goliszów - Nowa Wieś Złotoryjska, Krzywa II - Osetnica, Olszanica - Ernestynów, Okmiany - Michów.

Grupa IV

LZS Budziszów Wielki - Cicha Woda Tyniec Legnicki 1:2, Ikar II Miłogostowice - Polder-a Damianowo 3:7, Zjednoczeni Gościsław - Orzeł Pichorowice 2:1, Czarni Golanka Dolna - Gama Ujazd Górny 6:5, Orzeł Konary - Chełmy Chełmiec Piotrowice 1:6, Unia Rosochata - Kuźnia II Jawor, Korona Kawice - Krokus Kwiatkowice 2:5.

1. Krokus Kwiatkowice204368-34

2. Polgeo Lusina203951-38

3. Unia Rosochata203755-24

4. Kaczawa II Bieniowice203650-28

5. Korona Kawice193243-28

6. Cicha Woda Tyniec 203140-41

7. Polder-aielki201535-59

14. Czarni Golanka Dolna201428-66

Następna kolejka (29-30.04): Kawice - Budziszów Wielki, Kwiatkowice - Rosochata, Jawor II - Konary, Chełmiec Piotrowice - Golanka Dolna, Ujazd Górny - Gościsław, Pichorowice - Miłogostowice II, Damianowo - Tyniec Legnicki.

Grupa V

LZS Lipa - Górnik II Złotoryja (goście nie dojechali), LZS Nowy Kościół - Lechia Rokitnica 10:3, Orzeł Wojcieszyn - LZS Dobków 10:1, Platan Sichów - Iskra Jerzmanice Zdrój 2:4, Płomień Nowa Wieś Grodziska - Tatra Krzeniów 1:2, Przyszłość II Prusice - Sokół Sokołowiec 4:1.

1. LZS Nowy Kościół154069:21

2. LZS Lipa143753:15

3. Iskra Jerzmanice Zdrój152746:38

4. Tatra Krzeniów152542:32

5. Orzeł Wojcieszyn152052:41

6. Lechia Rokitnica152044:46

7. Płomień Nowa Wieś151936:36

8. Platan Sichów151938:45

9. Górnik II Złotoryja141843:46

10. Przyszłość II Prusice151628:39

11. LZS Dobków151421:54

12. Sokół Sokołowiec15418:77

Następna kolejka (29-30.04): Złotoryja II - Prusice II, Sokołowiec - Nowa Wieś Grodziska, Krzeniów - Sichów, Jerzmanice Zdrój - Wojcieszyn, Dobków - Nowy Kościół, Rokitnica - Lipa.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie