Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Zobacz wyniki małych lig z ostatniego weekendu.

Saltex IV liga

grupa zachodnia

Zgorzelec - Strzegom 2:3, Wąsosz - Lubin 0:2, Chocianów - Warta Bolesławiecka 1:3, Szczedrzykowice - Jeżów Sudecki 4:1, Mirsk - Jelenia Góra 1:1, Wykroty - Głogów 1:3, Jędrzychowice - Bogatynia 2:1, Grębocice - Przemków 4:3

1. Zagłębie II Lubin195080:9

2. Orkan Szczedrzykowice184240:17

3. Apis Jędrzychowice193841:26

4. AKS Granit Strzegom193454:32

5. Stal Chocianów193228:24

6. Chrobry II Głogów192842:38

7. Włókniarz Mirsk182824:19

8. Orla Wąsosz192738:25

9. Sparta Grębocice192738:45

10. Karkonosze J. Góra192333:27

11. Warta Bolesławiecka192230:38

12. Piast Wykroty191937:54

13. Nysa Zgorzelec191628:30

14. Zamet Przemków191621:61

15. Lotnik Jeżów Sudecki191316:52

16. Granica Bogatynia191022:75

grupa Wschodnia

Nowa Ruda - Świdnica 1:0, Wołów - Kąty Wrocławskie 3:0, Sadowice - Goszcz 1:3, Bardo - Świebodzice 2:0, Ząbkowice Śląskie - Marcinkowice 1:0, Oleśnica - Kobierzyce 0:0, Wielka Lipa - Bielawa 0:1, Jaworzyna Śląska - Gać 1:2.

1. Foto-Higiena Gać 19 53 53:18

2. Polonia-Stal Świdnica 19 35 30:19

3. Unia Bardo 19 33 43:32

4. Pogoń Oleśnica 19 32 32:25

5. Wiwa Goszcz 19 32 41:26

6. MKP Wołów 19 31 34:28

7. Bielawianka Bielawa 19 29 34:24

8. Orzeł Ząbkowice Śl. 19 27 27:28

9. Karolina Jaworzyna Śl. 19 26 28:37

10. Sokół Wielka Lipa 19 25 34:30

11. Bystrzyca Kąty Wroc.192223:41

12. GKS Kobierzyce 19 22 34:29

13. Victoria Świebodzice 19 22 28:35

14. Sokół Marcinkowice 19 15 22:34

15. Piast Nowa Ruda 19 12 17:41

16. Orzeł Sadowice 19 10 16:49

Klasa okręgowa - Legnica

Stowarzyszenie Siedliska - Chojnowianka Chojnów 2:0, Huta Przemków - Odra Ścinawa 2:0, Czarni Rokitki - Odra Chobienia 3:1, Rodło Granowice - Górnik Złotoryja 3:2, Kuźnia Jawor - Konfeks Legnica 1:0, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Kaczawa Bieniowice (przełożony na 26.04), Iskra Kochlice - Iskra Księginice 0:4.

1. Odra Ścinawa204353:16

2. Iskra Księginice204257:26

3. Górnik Złotoryja194044:25

4. Prochowiczanka 203845:28

5. Kuźnia Jawor203648:25

6. Grom Gromadzyń-W.183036:35

7. Konfeks Legnica202828:28

8. Dąb Stowarzyszenie S.202843:36

9. Huta Przemków202740:36

10. Czarni Rokitki202231:56

11. Iskra Kochlice192224:39

12. Odra Chobienia202240:53

13. Rodło Granowice201733:57

14. Kaczawa Bieniowice191733:54

15. Chojnowianka Chojnów191725:43

16. Przyszłość Prusice201425:54

Klasa A - Legnica Grupa I

LZS Buczyna - Dragon Jaczów 0:4, Zawisza Serby - Victoria Siciny 6:1, Iskra Droglowice - Victoria Parchów 3:5, Gwardia Białołęka - Sokół Jerzmanowa 7:1, Zryw Kotla - Pogoń Góra 1:3, LZS Komorniki - Płomień Radwanice 0:2, Korona Czernina - Orzeł Czerna 2:0, Łagoszowia Łagoszów - Mieszko Ruszowice 1:5.

1. Płomień Radwanice205374:22

2. Pogoń Góra204769:30

3. Dragon Jaczów194259:33

4. Zawisza Serby193884:47

5. LZS Buczyna203660:40

6. Gwardia Białołęka203564:36

7. Mieszko Ruszowice203478:44

8. Victoria Parchów203463:41

9. Sokół Jerzmanowa202657:58

10. Victoria Siciny202438:51

11. Łagoszowia Łagoszów202038:68

12. Korona Czernina202034:72

13. LZS Komorniki201935:73

14. Orzeł Czerna201438:69

15. Iskra Droglowice18736:67

16. Zryw Kotla20616:92

Grupa II

Albatros Jaśkowice - Sparta Rudna 0:7, Unia Miłoradzice - Fortuna Obora 1:5, Polgeo Lusina - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Błękitni Koskowice - Orzeł Mikołajowice 3:6, Czarni Dziewień - Ikar Miłogostowice 2:4, Sparta Parszowice - Wilki Różana 4:2, Górnik Lubin - KS Legnickie Pole 1:3, Mewa Kunice - Zryw Kłębanowice 2:5.

1. Sparta Rudna2055126:20

2. KS Legnickie Pole205167:18

3. Ikar Miłogostowice194795:22

4. Górnik Lubin204153:29

5. Sparta Parszowice204077:45

6. Zryw Kłębanowice203671:42

7. Orzeł Mikołajowice203445:55

8. Wilki Różana202973:45

9. Fortuna Obora202879:74

10. Czarni Dziewień202345:60

11. Albatros Jaśkowice202349:53

12. Unia Miłoradzice201848:80

13. Mewa Kunice191331:87

14. Polgeo Lusina201231:83

15. Błękitni Koskowice201245:120

16. Relaks Szklary Dolne20320:122

Grupa III

Bazalt Piotrowice - Skora Jadwisin 0:3, Zjednoczeni Snowidza - Radziechowianka Radziechów 1:1, Błękitni Kościelec - Fenix Pielgrzymka 3:1, Burza Gołaczów - Orzeł Zagrodno 2:7, Wilkowianka Wilków - Nysa Wiadrów 2:2, Park Targoszyn - GKS Męcinka 0:4, Huragan Proboszczów - Sokół Krzywa.

1. GKS Męcinka184965:14

2. Skora Jadwisin194778:31

3. Orzeł Zagrodno193767:35

4. Nysa Wiadrów183650:23

5. Fenix Pielgrzymka193460:41

6. Błękitni Kościelec183151:34

7. Sokół Krzywa182736:38

8. Park Targoszyn192646:51

9. Huragan Proboszczów182647:30

10. Wilkowianka Wilków182538:34

11. Czarni II Rokitki181939:56

12. Bazalt Piotrowice191622:69

13. Zjednoczeni Snow.181017:68

14. Radziechowianka191025:73

15. Burza Gołaczów18833:77

Klasa B - Legnica

Grupa I

LZS Retków - Błysk Studzionki 0:3 (walkower), Sokół Niechlów - Odra Grodziec Mały 0:2, Sparta Przedmoście - Skarpa Orsk 3:2, Tęcza Kwielice - Błyskawica Luboszyce 3:4, Victoria Tymowa - LZS Żelazny Most 7:0, Viktoria Borek - Wiewierzanka Wiewierz 7:4.

1. Wiewierzanka Wiewierz163571:44

2. Sparta Przedmoście163245:31

3. Tęcza Kwielice162950:35

4. Błysk Studzionki162852:34

5. Kłos Moskorzyn152836:25

6. Błyskawica Luboszyce152745:28

7. Viktoria Borek152451:47

8. Victoria Tymowa162139:36

9. Skarpa Orsk151941:38

10. Odra Grodziec Mały151530:37

11. LZS Żelazny Most161325:58

12. Sokół Niechlów16425:75

13. LZS Retków151526:48

Grupa II

Kupryt 02 Sucha Górna - Unia Szklary Górne 0:3, Zamet II Przemków - Stal II Chocianów 0:3, Amator Wierzchowice - LZS Nowa Wieś Lubińska 3:1, GLKS Gaworzyce - Perła Potoczek, Huzar Raszówka - LZS Koźlice 1:3, Kalina Sobin - Victoria Niemstów 5:0.

1. Stal II Chocianów184594:22

2. Unia Szklary Górne174497:15

3. Kalina Sobin184363:28

4. Victoria Niemstów173447:49

5. Kryształ Chocianowiec172842:39

6. Transportowiec Kłop.172731:37

7. LZS Koźlice172651:45

8. Perła Potoczek162658:39

9. Zamet II Przemków161942:46

10. Amator Wierzchowice181935:40

11. Kupryt 02 Sucha G.181733:66

12. LZS Nowa Wieś Lub.181231:63

13. Huzar Raszówka18922:85

14. GLKS Gaworzyce17114:86

Grupa III

Lubiatowianka Lubiatów - Gryf Olimpia Krotoszyce 7:1, LZS Biała - Czarni Miłkowice 1:6, Mewa Goliszów - Iskra Niedźwiedzice 9:0, Sokół II Krzywa - Iskra II Kochlice 0:6, Olimpia Olszanica - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1:5, Orlik Okmiany - Start Osetnica 1:1, Płomień Michów - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower).

1. Płomień Michów174781:16

2. Czarni Miłkowice1746120:21

3. Lubiatowianka Lub.173560:49

4. Huragan Nowa Wieś Zł.173377:52

5. Iskra II Kochlice172766:56

6. Mewa Goliszów172467:50

7. Sokół II Krzywa172136:65

8. Gryf Olimpia Krot.172170:70

9. Start Osetnica172057:72

10. Orlik Okmiany172051:53

11. LZS Biała171229:79

12. Olimpia Olszanica171041:114

13. Iskra Niedźwiedzice17930:96

14. Polonia Ernestynów172155:47

Grupa IV

Krokus Kwiatkowice - LZS Budziszów Wielki 2:0, Kuźnia II Jawor - Korona Kawice 5:2, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Unia Rosochata 1:3, Gama Ujazd Górny - Orzeł Konary 4:2, Orzeł Pichorowice - Czarni Golanka Dolna 3:1, Polder-a Damianowo - Zjednoczeni Gościsław 3:0, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Ikar II Miłogostowice 6:2.

1. Krokus Kwiatkowice174464:15

2. LZS Budziszów Wielki174151:26

3. Cicha Woda Tyniec L.173766:28

4. Unia Rosochata173469:34

5. Kuźnia II Jawor173251:26

6. Chełmy Chełmiec P.173149:29

7. Korona Kawice172835:28

8. Zjednoczeni Gościsław172847:38

9. Ikar II Miłogostowice172264:48

10. Polder-a Damianowo171832:44

11. Orzeł Konary171242:70

12. Orzeł Pichorowice17921:66

13. Gama Ujazd Górny17820:109

14. Czarni Golanka Dolna17425:75

Grupa V

Górnik II Złotoryja - Sokół Sokołowiec 8:1, Tatra Krzeniów - Przyszłość II Prusice 1:0, Iskra Jerzmanice Zdrój - Płomień Nowa Wieś Grodziska 3:4, LZS Dobków - Platan Sichów 4:1, Lechia Rokitnica - Orzeł Wojcieszyn 3:4, LZS Lipa - LZS Nowy Kościół 4:0.

1. LZS Lipa143753:15

2. LZS Nowy Kościół143759:18

3. Iskra Jerzmanice Z.142442:36

4. Tatra Krzeniów142240:31

5. Lechia Rokitnica142041:36

6. Płomień Nowa Wieś G.141935:34

7. Platan Sichów141936:41

8. Górnik II Złotoryja141843:46

9. Orzeł Wojcieszyn141742:40

10. LZS Dobków141420:44

11. Przyszłość II Prusice141324:38

12. Sokół Sokołowiec14417:73

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie