Klasa okręgowa - Legnica
Prochowiczanka Prochowice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 2:1, Huta Przemków - Przyszłość Prusice 4:1, Czarni Rokitki - Chojnowianka Chojnów 2:1, Rodło Granowice - Odra Ścinawa 1:1, Kuźnia Jawor - Odra Chobienia 5:2, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Górnik Złotoryja (przełożony), Iskra Kochlice - Konfeks Legnica 0:0, Iskra Księginice - Kaczawa Bieniowice 2:1.
1. Odra Ścinawa184049:14
2. Iskra Księginice183851:24
3. Górnik Złotoryja173741:22
4. Prochowiczanka183438:26
5. Kuźnia Jawor183347:24
6. Gromadzyń-Wielowieś172935:34
7. Konfeks Legnica182727:26
8. Dąb Stowarzyszenie182440:35
9. Huta Przemków182337:35
10. Iskra Kochlice171919:34
11. Czarni Rokitki181928:51
12. Odra Chobienia181936:49
13. Kaczawa Bieniowice181732:49
14. Chojnowianka171624:40
15. Rodło Granowice181429:52
16. Przyszłość Prusice181324:48
Następna kolejka (1-2.04): Prochowice - Księginice, Gromadzyń-Wielowieś - Legnica, Bieniowice - Kochlice, Złotoryja - Jawor, Chobienia - Granowice, Ścinawa - Rokitki, Chojnów - Przemków, Prusice - Siedliska.
Saltex IV liga, grupa zachodnia
Wąsosz - Bogatynia 1:2 (1:0), Chocianów - Lubin 0:4 (0:3), Grębocice - Głogów 5:2 (1:2), Mirsk - Zgorzelec 1:0 (0:0), Jędrzychowice - Jeżów Sudecki 1:1 (0:0), Warta Bolesławiecka - Przemków 0:1 (0:1), Szczedrzykowice - Strzegom 3:0 (2:0), Wykroty - Jelenia Góra 2:1 (1:1).
1. Zagłębie II Lubin174475:8
2. Orkan Szczedrzykowice163635:16
3. Apis Jędrzychowice173437:23
4. Stal Chocianów172925:20
5. AKS Granit Strzegom172848:28
6. Chrobry II Głogów172539:36
7. Orla Wąsosz172437:23
8. PH Sawczak-Włókniarz162422:18
9. Sparta Grębocice172433:39
10. Karkonosze J. Góra172130:24
11. Warta Bolesławiecka171925:34
12. Piast Wykroty171833:48
13. Nysa Zgorzelec171626:26
14. Zamet Przemków171617:55
15. Lotnik Jeżów Sudecki171315:47
16. Granica Bogatynia17918:70
Następna kolejka (1-2.04): Lubin - Grębocice, Głogów - Wąsosz, Bogatynia - Wykroty, Przemków - Chocianów, Jeżów Sudecki - Mirsk, Strzegom - Warta Bolesławiecka, Zgorzelec - Szczedrzykowice, Jelenia Góra - Jędrzychowice.
Saltex IV liga - grupa wschodnia
Wołów - Kobierzyce 2:0, Nowa Ruda - Wielka Lipa 1:1, Oleśnica - Marcinkowice 1:0, Świebodzice - Goszcz 0:3, Sadowice - Gać 1:5, Jaworzyna Śląska - Świdnica 2:1, Ząbkowice Śląskie - Bielawa 1:1, Bardo - Kąty Wrocławskie 3:0.
1. Foto-Higiena Gać 17 49 50:16
2. Polonia-Stal Świdnica 17 35 30:16
3. Wiwa Goszcz 17 29 37:23
4. Pogoń Oleśnica 17 28 30:25
5. Unia Bardo 17 27 39:31
6. MKP Wołów 17 27 30:27
7. Orzeł Ząbkowice Śląskie 17 24 23:24
8. Bielawianka Bielawa 17 23 27:24
9. Karolina Jaworzyna Śląska 17 23 25:34
10. Sokół Wielka Lipa 17 22 30:26
11. Victoria Świebodzice 17 22 28:27
12. GKS Kobierzyce 17 21 33:27
13. Bystrzyca Kąty Wrocławskie 17 19 20:37
14. Sokół Marcinkowice 17 12 17:32
15. Orzeł Sadowice 17 10 14:43
16. Piast Nowa Ruda 17 9 15:36
Następna kolejka (1-2.04): Bielawa - Świebodzice, Goszcz - Bardo, Kąty Wrocławskie - Sadowice, Gać - Wołów, Kobierzyce - Jaworzyna Śląska, Świdnica - Oleśnica, Marcinkowice - Nowa Ruda, Wielka Lipa - Ząbkowice Śląskie.
Klasa A - Legnica Grupa I
Zawisza Serby - Dragon Jaczów 4:1, Iskra Droglowice - LZS Buczyna 2:2, Gwardia Białołęka - Victoria Siciny 4:0, Zryw Kotla - Victoria Parchów 0:3, LZS Komorniki - Sokół Jerzmanowa 1:0, Korona Czernina - Pogoń Góra 2:3, Łagoszowia Łagoszów - Płomień Radwanice 2:3, Mieszko Ruszowice - Orzeł Czerna 5:2.
1. Płomień Radwanice184769:22
2. Pogoń Góra184161:27
3. LZS Buczyna183660:32
4. Dragon Jaczów173651:30
5. Zawisza Serby173274:46
6. Mieszko Ruszowice183170:39
7. Victoria Parchów183158:34
8. Gwardia Białołęka182953:35
9. Sokół Jerzmanowa182350:50
10. Victoria Siciny182135:44
11. Łagoszowia Łagoszów182036:59
12. LZS Komorniki181933:66
13. Korona Czernina181732:69
14. Orzeł Czerna181134:66
15. Iskra Droglowice16732:60
16. Zryw Kotla18614:83
Następna kolejka (1-2.04): Jaczów - Ruszowice, Czerna - Łagoszów, Radwanice - Czernina, Góra - Komorniki, Jerzmanowa - Kotla, Parchów - Białołęka, Siciny - Droglowice, Buczyna - Serby.
Grupa II
Albatros Jaśkowice - Unia Miłoradzice 2:1, Polgeo Lusina - Sparta Rudna 0:5, Błękitni Koskowice - Fortuna Obora 3:4, Czarni Dziewień - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Sparta Parszowice - Orzeł Mikołajowice 6:2, Górnik Lubin - Ikar Miłogostowice 1:0, Mewa Kunice - Wilki Różana 2:1, Zryw Kłębanowice - KS Legnickie Pole 1:2.
1. Sparta Rudna1849109:20
2. KS Legnickie Pole184559:15
3. Ikar Miłogostowice174187:19
4. Górnik Lubin183849:25
5. Sparta Parszowice183772:39
6. Zryw Kłębanowice183064:40
7. Wilki Różana182970:38
8. Orzeł Mikołajowice182836:51
9. Czarni Dziewień182342:53
10. Albatros Jaśkowice182349:44
11. Fortuna Obora182272:73
12. Unia Miłoradzice181847:65
13. Mewa Kunice171327:77
14. Polgeo Lusina18928:81
15. Błękitni Koskowice18939:114
16. Relaks Szklary Dolne18320:116
Następna kolejka (1-2.04): Kłębanowice - Jaśkowice, Legnickie Pole - Kunice, Różana - Lubin, Miłogostowice - Parszowice, Mikołajowice - Dziewień, Szklary Dolne - Koskowice, Obora - Lusina, Rudna - Miłoradzice.
Grupa III
Bazalt Piotrowice - Czarni II Rokitki 0:2, Zjednoczeni Snowidza - Skora Jadwisin 0:2, Burza Gołaczów - Radziechowianka Radziechów 1:3, Wilkowianka Wilków - Fenix Pielgrzymka 1:5, Park Targoszyn - Orzeł Zagrodno 1:6, Huragan Proboszczów - Nysa Wiadrów 2:0, Sokół Krzywa - GKS Męcinka 0:4.
1. Skora Jadwisin174474:28
2. GKS Męcinka164357:14
3. Fenix Pielgrzymka173457:33
4. Nysa Wiadrów163240:19
5. Orzeł Zagrodno173156:31
6. Błękitni Kościelec162846:30
7. Park Targoszyn172644:39
8. Huragan Proboszczów172647:26
9. Sokół Krzywa172433:37
10. Wilkowianka Wilków162434:28
11. Czarni II Rokitki171836:53
12. Bazalt Piotrowice171519:63
13. Zjednoczeni Snowidza17916:67
14. Radziechowianka 17621:70
15. Burza Gołaczów16526:68
Następna kolejka (1-2.04): Krzywa - Piotrowice, Męcinka - Proboszczów, Wiadrów - Targoszyn, Zagrodno - Wilków, Pielgrzymka - Gołaczów, Radziechów - Kościelec, Jadwisin - Rokitki II.
Klasa B - Legnica
Grupa I
Sokół Niechlów - Błysk Studzionki 1:5, Sparta Przedmoście - LZS Retków, Tęcza Kwielice - Skarpa Orsk 1:1, Victoria Tymowa - Kłos Moskorzyn 1:4, Viktoria Borek - Błyskawica Luboszyce (przełożony), Wiewierzanka Wiewierz - LZS Żelazny Most 5:0.
1. Wiewierzanka Wiewierz143565:26
2. Kłos Moskorzyn142835:23
3. Tęcza Kwielice142645:30
4. Błysk Studzionki142542:31
5. Błyskawica Luboszyce132439:22
6. Sparta Przedmoście132338:29
7. Viktoria Borek132143:39
8. Skarpa Orsk141939:35
9. Victoria Tymowa141529:34
10. LZS Retków121526:39
11. Odra Grodziec Mały131228:36
12. LZS Żelazny Most14720:54
13. Sokół Niechlów14122:73
Następna kolejka (1-2.04): Studzionki - Wiewierz, Żelazny Most - Borek, Luboszyce - Tymowa, Moskorzyn - Kwielice, Grodziec Mały - Przedmoście, Retków - Niechlów.
Grupa II
Zamet II Przemków - Transportowiec Kłopotów 0:2, Amator Wierzchowice - Unia Szklary Górne 2:2, GLKS Gaworzyce - Stal II Chocianów (przerwany),
Huzar Raszówka - LZS Nowa Wieś Lubińska 1:4, Kalina Sobin - Perła Potoczek 2:1, Kryształ Chocianowiec - LZS Koźlice 1:0.
1. Unia Szklary Górne164194:15
2. Kalina Sobin163753:27
3. Stal II Chocianów153684:22
4. Victoria Niemstów153145:43
5. Kryształ Chocianowiec162841:37
6. Perła Potoczek152657:37
7. Transportowiec Kłopotów162430:37
8. LZS Koźlice152347:39
9. Zamet II Przemków151942:43
10. Kupryt 02 Sucha Górna161733:62
11. Amator Wierzchowice161632:35
12. LZS Nowa Wieś Lubińska16926:60
13. Huzar Raszówka16619:81
14. GLKS Gaworzyce15114:79
Następna kolejka (1-2.04): Niemstów - Chocianowiec, Koźlice - Sobin, Potoczek - Raszówka, Nowa Wieś Lubińska - Gaworzyce, Chocianów II - Wierzchowice, Szklary Górne - Przemków II, Kłopotów - Sucha Górna.
Grupa III
Czarni Miłkowice - Sokół II Krzywa 8:0, LZS Biała - Gryf Olimpia Krotoszyce 2:5, Mewa Goliszów - Lubiatowianka Lubiatów 3:5, Olimpia Olszanica - Iskra Niedźwiedzice 2:4, Orlik Okmiany - Iskra II Kochlice, Płomień Michów - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4:2, Polonia Ernestynów - Start Osetnica 0:3.
1. Czarni Miłkowice1542112:18
2. Płomień Michów154172:15
3. Lubiatowianka Lubiatów152951:48
4. Huragan Nowa Wieś Zł.152763:49
5. Iskra II Kochlice142148:48
6. Mewa Goliszów152056:48
7. Start Osetnica151955:65
8. Sokół II Krzywa151832:58
9. Gryf Olimpia Krotoszyce151866:63
10. Orlik Okmiany141641:42
11. LZS Biała151228:71
12. Olimpia Olszanica151039:98
13. Iskra Niedźwiedzice15929:83
14. Polonia Ernestynów152155:41
Następna kolejka (1-2.04): Gryf Olimpia Krotoszyce - Polonia Ernestynów, Start Osetnica - Płomień Michów, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Orlik Okmiany, Iskra II Kochlice - Olimpia Olszanica, Iskra Niedźwiedzice - Sokół II Krzywa II, Czarni Miłkowice - Mewa Goliszów, Lubiatowianka Lubiatów - LZS Biała.
Grupa IV
Kuźnia II Jawor - LZS Budziszów Wielki 1:2, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Krokus Kwiatkowice 1:2, Gama Ujazd Górny - Korona Kawice 0:2, Orzeł Pichorowice - Unia Rosochata 1:4, Polder-a Damianowo - Orzeł Konary 4:1, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Czarni Golanka Dolna 5:4, Ikar II Miłogostowice - Zjednoczeni Gościsław 3:3.
1. Krokus Kwiatkowice154162:14
2. LZS Budziszów Wielki153849:23
3. Cicha Woda Tyniec Legnicki153156:26
4. Zjednoczeni Gościsław152847:31
5. Unia Rosochata152859:33
6. Chełmy Chełmiec Piotrowice152843:26
7. Korona Kawice152833:18
8. Kuźnia II Jawor152645:24
9. Ikar II Miłogostowice152261:40
10. Polder-a Damianowo151227:44
11. Orzeł Konary151238:62
12. Gama Ujazd Górny15516:100
13. Czarni Golanka Dolna15424:70
14. Orzeł Pichorowice15314:63
Następna kolejka (1-2.04): Budziszów Wielki - Miłogostowice II, Gościsław - Tyniec Legnicki, Golanka Dolna - Damianowo, Konary - Pichorowice, Rosochata - Ujazd Górny, Kawice - Chełmiec Piotrowice, Kwiatkowice - Jawor II.
Grupa V
Górnik II Złotoryja - Tatra Krzeniów 5:0, Iskra Jerzmanice Zdrój - Sokół Sokołowiec 6:2, LZS Dobków - Przyszłość II Prusice 0:1, Lechia Rokitnica - Płomień Nowa Wieś Grodziska 4:1, LZS Lipa - Platan Sichów 4:0, LZS Nowy Kościół - Orzeł Wojcieszyn 4:0.
1. LZS Nowy Kościół123457:14
2. LZS Lipa123146:13
3. Iskra Jerzmanice Zdrój122137:31
4. Lechia Rokitnica122037:28
5. Platan Sichów121631:36
6. Tatra Krzeniów121637:30
7. Płomień Nowa Wieś Grodziska121629:28
8. Górnik II Złotoryja121535:43
9. Orzeł Wojcieszyn121436:34
10. Przyszłość II Prusice121323:35
11. LZS Dobków12813:41
12. Sokół Sokołowiec12415:63
Następna kolejka (1-2.04): Nowy Kościół - Złotoryja II, Wojcieszyn - Lipa, Sichów - Rokitnica, Nowa Wieś Grodziska - Dobków, Prusice II - Jerzmanice Zdrój, Sokołowiec - Krzeniów.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?