Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Sprawdź wyniki z ostatniego weekendu.

Klasa okręgowa - Legnica

Prochowiczanka Prochowice - Iskra Księginice 2:2, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Konfeks Legnica 1:1, Kaczawa Bieniowice - Iskra Kochlice 1:5, Górnik Złotoryja - Kuźnia Jawor 1:0, Odra Chobienia - Rodło Granowice 3:1, Odra Ścinawa - Czarni Rokitki 4:0, Chojnowianka Chojnów - Huta Przemków 1:1, Przyszłość Prusice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 1:1.

1. Odra Ścinawa194353:14

2. Górnik Złotoryja184042:22

3. Iskra Księginice193953:26

4. Prochowiczanka P.193540:28

5. Kuźnia Jawor193347:25

6. Grom Gromadzyń-Wielowieś183036:35

7. Konfeks Legnica192828:27

8. Dąb Stowarzyszenie Siedliska192541:36

9. Huta Przemków192438:36

10. Iskra Kochlice182224:35

11. Odra Chobienia192239:50

12. Czarni Rokitki191928:55

13. Chojnowianka Chojnów181725:41

14. Kaczawa Bieniowice191733:54

15. Rodło Granowice191430:55

16. Przyszłość Prusice191425:49

Następna kolejka (8-9.04): Prochowice - Prusice, Stowarzyszenie Siedliska - Chojnów, Przemków - Ścinawa, Rokitki - Chobienia, Granowice - Złotoryja, Jawor - Legnica, Gromadzyń-Wielowieś - Bieniowice, Kochlice - Księginice.

Saltex IV liga, grupa zachodnia

Zagłębie II Lubin - Sparta Grębocice 3:1, Chrobry II Głogów - Orla Wąsosz 0:1, Granit Strzegom - Warta Bolesławiecka 3:2, Nysa Zgorzelec - Orkan Szczedrzykowice 0:1, Zamet Przemków - Stal Chocianów 1:2, Granica Bogatynia - Piast Wykroty 3:3 , Lotnik Jeżów S.- Włókniarz Mirsk 0:1, Karkonosze Jelenia G. - Apis Jędrzychowice 2:2.

1. Zagłębie II Lubin184778:9

2. Orkan Szczedrzykowice173936:16

3. Apis Jędrzychowice183539:25

4. Stal Chocianów183227:21

5. AKS Granit Strzegom183151:30

6. Orla Wąsosz182738:23

7. Włókniarz Mirsk172723:18

8. Chrobry II Głogów182539:37

9. Sparta Grębocice182434:42

10. Karkonosze J. Góra182232:26

11. Warta Bolesławiecka181927:37

12. Piast Wykroty181936:51

13. Nysa Zgorzelec181626:27

14. Zamet Przemków181618:57

15. Lotnik Jeżów Sudecki181315:48

16. Granica Bogatynia181021:73

Następna kolejka (8-9.04): Zgorzelec - Strzegom, Wykroty - Głogów, Szczedrzykowice - Jeżów Sudecki, Mirsk - Jelenia Góra, Wąsosz - Lubin, Chocianów - Warta Bolesławiecka, Jędrzychowice - Bogatynia, Grębocice - Przemków.

Saltex IV liga - grupa wschodnia

Bielawianka Bielawa - Victoria Świebodzice 6:0, Wiwa Goszcz - Unia Bardo 1:2, Bystrzyca Kąty Wrocławskie - Orzeł Sadowice 3:1, Foto-Higiena Gać - MKP Wołów 1:1, GKS Kobierzyce - Karolina Jaworzyna Śląska 1:2, Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 4:3, Polonia-Stal Świdnica - Pogoń Oleśnica 0:2, Sokół Marcinkowice - Piast Nowa Ruda 4:1.

1. Foto-Higiena Gać 18 50 51:17

2. Polonia-Stal Świdnica 18 35 30:18

3. Pogoń Oleśnica 18 31 32:25

4. Unia Bardo 18 30 41:32

5. Wiwa Goszcz 18 29 38:25

6. MKP Wołów 18 28 31:28

7. Karolina Jaworzyna Śl. 18 26 27:35

8. Bielawianka Bielawa 18 26 33:24

9. Sokół Wielka Lipa 18 25 34:29

10. Orzeł Ząbkowice Śl. 18 24 26:28

11. Victoria Świebodzice 18 22 28:33

12. KS Bystrzyca Kąty Wroc.18 22 23:38

13. GKS Kobierzyce 18 21 34:29

14. Sokół Marcinkowice 18 15 22:33

15. Orzeł Sadowice 18 10 15:46

16. Piast Nowa Ruda 18 9 16:41

Następna kolejka (8-9.04): Wielka Lipa - Bielawa, Ząbkowice Śląskie - Marcinkowice, Nowa Ruda - Świdnica, Oleśnica - Kobierzyce, Jaworzyna Śląska - Gać, Wołów - Kąty Wrocławskie, Sadowice - Goszcz, Bardo - Świebodzice.

Klasa A - Legnica

Grupa I

Dragon Jaczów - Mieszko Ruszowice 4:3, Orzeł Czerna - Łagoszowia Łagoszów 4:1, Płomień Radwanice - Korona Czernina 3:0, Pogoń Góra - LZS Komorniki 5:2, Sokół Jerzmanowa - Zryw Kotla 6:1, Victoria Parchów - Gwardia Białołęka 0:4, Victoria Siciny - Iskra Droglowice 2:1, LZS Buczyna - Zawisza Serby 0:4.

1. Płomień Radwanice195072:22

2. Pogoń Góra194466:29

3. Dragon Jaczów183955:33

4. LZS Buczyna193660:36

5. Zawisza Serby183578:46

6. Gwardia Białołęka193257:35

7. Mieszko Ruszowice193173:43

8. Victoria Parchów193158:38

9. Sokół Jerzmanowa192656:51

10. Victoria Siciny192437:45

11. Łagoszowia Łagoszów192037:63

12. LZS Komorniki 191935:71

13. Korona Czernina191732:72

14. Orzeł Czerna191438:67

15. Iskra Droglowice17733:62

16. Zryw Kotla19615:89

Następna kolejka (8-9.04): Buczyna - Jaczów, Serby - Siciny, Droglowice - Parchów, Białołęka - Jerzmanowa, Kotla - Góra, Komorniki - Radwanice, Czernina - Czerna, Łagoszów - Ruszowice.

Grupa II

Zryw Kłębanowice - Albatros Jaśkowice 2:0, KS Legnickie Pole - Mewa Kunice 5:2, Wilki Różana - Górnik Lubin 1:3, Ikar Miłogostowice - Sparta Parszowice 4:1, Orzeł Mikołajowice - Czarni Dziewień 3:1, Relaks Szklary Dolne - Błękitni Koskowice 0:3 (walkower), Fortuna Obora - Polgeo Lusina 2:0, Sparta Rudna - Unia Miłoradzice 10:0.

1. Sparta Rudna1952119:20

2. KS Legnickie Pole194864:17

3. Ikar Miłogostowice184491:20

4. Górnik Lubin194152:26

5. Sparta Parszowice193773:43

6. Zryw Kłębanowice193366:40

7. Orzeł Mikołajowice193139:52

8. Wilki Różana192971:41

9. Fortuna Obora192574:73

10. Czarni Dziewień192343:56

11. Albatros Jaśkowice192349:46

12. Unia Miłoradzice191847:75

13. Mewa Kunice181329:82

14. Błękitni Koskowice191242:114

15. Polgeo Lusina19928:83

16. Relaks Szklary Dolne19320:119

Następna kolejka (8-9.04): Jaśkowice - Rudna, Miłoradzice - Obora, Lusina - Szklary Dolne, Koskowice - Mikołajowice, Dziewień - Miłogostowice, Parszowice - Różana, Lubin - Legnickie Pole, Kunice - Kłębanowice.

Grupa III

Sokół Krzywa - Bazalt Piotrowice 3:1, GKS Męcinka - Huragan Proboszczów 4:0, Nysa Wiadrów - Park Targoszyn 8:2, Orzeł Zagrodno - Wilkowianka Wilków 4:2, Fenix Pielgrzymka - Burza Gołaczów 2:5, Radziechowianka Radziechów - Błękitni Kościelec 3:2, Skora Jadwisin - Czarni II Rokitki 1:3.

1. GKS Męcinka174661:14

2. Skora Jadwisin184475:31

3. Nysa Wiadrów173548:21

4. Fenix Pielgrzymka183459:38

5. Orzeł Zagrodno183460:33

6. Błękitni Kościelec172848:33

7. Sokół Krzywa182736:38

8. Park Targoszyn182646:47

9. Huragan Proboszczów182647:30

10. Wilkowianka Wilków172436:32

11. Czarni II Rokitki181939:56

12. Bazalt Piotrowice181622:66

13. Zjednoczeni Snowidza17916:67

14. Radziechowianka 18924:72

15. Burza Gołaczów17831:70

Następna kolejka (8-9.04): Piotrowice - Jadwisin, Snowidza - Radziechów, Kościelec - Pielgrzymka, Gołaczów - Zagrodno, Wilków - Wiadrów, Targoszyn - Męcinka, Proboszczów - Krzywa.

Klasa B - Legnica

Grupa I

Błysk Studzionki - Wiewierzanka Wiewierz 11:2, LZS Żelazny Most - Viktoria Borek 4:1, Błyskawica Luboszyce - Victoria Tymowa 2:3, Kłos Moskorzyn - Tęcza Kwielice 1:2, Odra Grodziec Mały - Sparta Przedmoście, LZS Retków - Sokół Niechlów 0:3 (walkower).

1. Wiewierzanka Wiewierz153567:37

2. Tęcza Kwielice152947:31

3. Kłos Moskorzyn152836:25

4. Sparta Przedmoście142641:29

5. Błysk Studzionki152549:34

6. Błyskawica Luboszyce142441:25

7. Viktoria Borek142144:43

8. Skarpa Orsk141939:35

9. Victoria Tymowa151832:36

10. LZS Żelazny Most151325:51

11. Odra Grodziec Mały131228:36

12. Sokół Niechlów15425:73

13. LZS Retków141526:45Następna kolejka (8-9.04): Retków - Studzionki, Niechlów - Grodziec Mały, Przedmoście - Orsk, Kwielice - Luboszyce, Tymowa - Żelazny Most, Borek - Wiewierz.

Grupa II

Victoria Niemstów - Kryształ Chocianowiec 2:1, LZS Koźlice - Kalina Sobin 1:5, Perła Potoczek - Huzar Raszówka 1:2, LZS Nowa Wieś Lubińska - GLKS Gaworzyce 4:0, Stal II Chocianów - Amator Wierzchowice 4:0, Unia Szklary Górne - Zamet II Przemków, Transportowiec Kłopotów - Kupryt 02 Sucha Górna 1:0.

1. Stal II Chocianów174291:22

2. Unia Szklary Górne164194:15

3. Kalina Sobin174058:28

4. Victoria Niemstów163447:44

5. Kryształ Chocianowiec172842:39

6. Transportowiec Kłopotów172731:37

7. Perła Potoczek162658:39

8. LZS Koźlice162348:44

9. Zamet II Przemków151942:43

10. Kupryt 02 Sucha Górna171733:63

11. Amator Wierzchowice171632:39

12. LZS Nowa Wieś Lubińska171230:60

13. Huzar Raszówka17921:82

14. GLKS Gaworzyce17114:86

Następna kolejka (8-9.04): Sucha Górna - Szklary Górne, Przemków II - Chocianów II, Wierzchowice - Nowa Wieś Lubińska, Gaworzyce - Potoczek, Raszówka - Koźlice, Sobin - Niemstów.

Grupa III

Gryf Olimpia Krotoszyce - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower), Start Osetnica - Płomień Michów 1:6, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Orlik Okmiany 9:2, Iskra II Kochlice - Olimpia Olszanica 11:1, Iskra Niedźwiedzice - Sokół II Krzywa 1:4, Czarni Miłkowice - Mewa Goliszów 2:2, Lubiatowianka Lubiatów - LZS Biała 2:0.

1. Płomień Michów164478:16

2. Czarni Miłkowice1643114:20

3. Lubiatowianka Lubiatów163253:48

4. Huragan Nowa Wieś Zł.163072:51

5. Iskra II Kochlice152459:49

6. Sokół II Krzywa162136:59

7. Mewa Goliszów162158:50

8. Gryf Olimpia Krotoszyce162169:63

9. Start Osetnica161956:71

10. Orlik Okmiany151643:51

11. LZS Biała161228:73

12. Olimpia Olszanica161040:109

13. Iskra Niedźwiedzice16930:87

14. Polonia Ernestynów162155:44

Następna kolejka (8-9.04): Lubiatów - Krotoszyce, Biała - Miłkowice, Goliszów - Niedźwiedzice, Krzywa II - Kochlice II, Olszanica - Nowa Wieś Złotoryjska, Okmiany - Osetnica, Michów - Ernestynów.

Grupa IV

LZS Budziszów Wielki - Ikar II Miłogostowice 2:1, Zjednoczeni Gościsław - Cicha Woda Tyniec Legnicki 0:4, Czarni Golanka Dolna - Polder-a Damianowo 0:2, Orzeł Konary - Orzeł Pichorowice 2:4, Unia Rosochata - Gama Ujazd Górny 7:0, Korona Kawice - Chełmy Chełmiec Piotrowice 0:5, Krokus Kwiatkowice - Kuźnia II Jawor 0:1.

1. Krokus Kwiatkowice164162:15

2. LZS Budziszów Wielki164151:24

3. Cicha Woda Tyniec Legnicki163460:26

4. Unia Rosochata163166:33

5. Chełmy Chełmiec Piotrowice163148:26

6. Kuźnia II Jawor162946:24

7. Korona Kawice162833:23

8. Zjednoczeni Gościsław162847:35

9. Ikar II Miłogostowice162262:42

10. Polder-a Damianowo161529:44

11. Orzeł Konary161240:66

12. Orzeł Pichorowice16618:65

13. Gama Ujazd Górny16516:107

14. Czarni Golanka Dolna16424:72

Następna kolejka (8-9.04): Kwiatkowice - Budziszów Wielki, Jawor II - Kawice, Chełmiec Piotrowice - Rosochata, Ujazd Górny - Konary, Pichorowice - Golanka Dolna, Damianowo - Gościsław, Tyniec Legnicki - Miłogostowice II.Legnicki - Orzeł Pichorowice, Polonia Ernestynów - Orzeł Konary.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie