Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Sprawdź wyniki z ostatniego weekendu.

II Liga Kobiet

1. GKS KATOWICE S.A.18115:651

2. BTS BIELSKO-BIAŁA18 82:16 46

3. DARBOR BOLESŁAW.1747:2337

4. MIEDŹ LEGNICA1738:2532

5. TS MITECH II ŻYWIEC1645:3631

6. KS WODZISŁAW ŚL.1859:4827

7. KKS ZABRZE1729:3921

8. AZS PWSZ II WAŁB.1626:4717

9. KTS POLONIA I BYTOM1731:5015

10. MKS PRÓSZKÓW1725:6014

11. LZS PAKOSŁAWICE1712:1113

12. ROLNIK II BIEDRZYCH1819:677

II LIGA

Kotwica Kołobrzeg - Stal Stalowa Wola 3:2 (Giel 10, Kolbusz 46 s., Bartlewski 82 k. - Gębalski 19, Jonkisz 50), Olimpia Zambrów - Raków Częstochowa 0:1 (Malinowski 79), Błękitni Stargard Szczeciński - Polonia Bytom 1:0 (Szymusik 45), Rozwój Katowice - Odra Opole 0:5 (Nowak 8, Skrzypczak 13, 15, Wodecki 52, Gancarczyk 66), Puszcza Niepołomice - Polonia Warszawa 3:2 (Stawarczyk 58 k., 90 k., Orłowski 70 - Kokot 44, Wiśniewski 82 k.), Radomiak Radom - Olimpia Elbląg 2:1 (Leândro 45 k., 64 - Piceluk 4), Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań 0:1 (Dejewski 34), ROW 1964 Rybnik - GKS Bełchatów 1:0 (Brychlik 51), Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo 2:1 (Bajat 81, Wójcik 88 k. - Marczak 69).

1. Odra Opole296260:26

2. Raków Częstochowa296155:24

3. Puszcza Niepołomice295436:20

4. Radomiak Radom295033:27

5. Siarka Tarnobrzeg294446:40

6. Olimpia Elbląg294352:41

7. Błękitni Stargard Sz.294138:30

8. Legionovia Legionowo293846:41

9. Gryf Wejherowo293540:49

10. GKS Bełchatów293531:33

11. Warta Poznań293433:47

12. ROW 1964 Rybnik293328:40

13. Olimpia Zambrów293130:45

14. Rozwój Katowice293129:36

15. Stal Stalowa Wola293133:47

16. Polonia Warszawa292732:39

17. Kotwica Kołobrzeg292633:48

18. Polonia Bytom292022:44

Następna kolejka (12-13.05): Stalowa Wola - Legionowo, Wejherowo - Rybnik, Bełchatów - Tarnobrzeg, Poznań - Radom, Elbląg - Niepołomice, Warszawa - Katowice, Opole - Stargard Szczeciński, Bytom - Zambrów, Częstochowa - Kołobrzeg.

Saltex IV liga, grupa zachodnia

3.05: Jeżów Sudecki - Bogatynia 4:3, Jędrzychowice - Warta Bolesławiecka 1:0, Szczedrzykowice - Lubin 0:1, Zgorzelec - Głogów 0:3, Wykroty - Chocianów 2:1, Jelenia Góra - Strzegom 4:0, Wąsosz - Grębocice 4:1, Mirsk - Przemków 2:2. 6-7.05Lubin - Zgorzelec 4:0, Przemków - Szczedrzykowice 1:2, Chocianów - Jędrzychowice 1:2, Warta Bolesławiecka - Mirsk 1:1, Strzegom - Wąsosz 1:1, Grębocice - Wykroty 4:0, Bogatynia - Jelenia Góra 5:1, Głogów - Jeżów Sudecki 5:1.

1. Zagłębie II Lubin246599:11

2. Orkan Szczedrzykowice245753:22

3. Apis Jędrzychowice245053:35

4. AKS Granit Strzegom244263:39

5. Orla Wąsosz243849:29

6. Stal Chocianów243631:32

7. Chrobry II Głogów243452:48

8. Sparta Grębocice243445:51

9. Włókniarz Mirsk243332:31

10. Karkonosze JJ. Góra243040:35

11. Warta Bolesławiecka242634:44

12. Piast Wykroty242546:69

13. Nysa Zgorzelec242334:37

14. Zamet Przemków241731:79

15. Lotnik Jeżów Sudecki241623:67

16. Granica Bogatynia241632:89

Następna kolejka (13-14.05): Zgorzelec - Przemków, Jeżów Sudecki - Lubin, Mirsk - Chocianów, Bogatynia - Strzegom, Jędrzychowice - Grębocice, Szczedrzykowice - Warta Bolesławiecka, Jelenia Góra - Głogów, Wykroty - Wąsosz.

Saltex IV liga - grupa wschodnia

3.05: Wielka Lipa - Gać 0:0, Nowa Ruda - Goszcz 4:1, Ząbkowice Śląskie - Kąty Wrocławskie 0:2, Oleśnica - Świebodzice 6:2, Wołów - Sadowice 3:2, Jaworzyna Śląska - Bardo 0:0, Świdnica - Bielawa 2:1, Marcinkowice - Kobierzyce 1:1. 6.05: Gać - Marcinkowice 2:1, Kobierzyce - Świdnica 2:5, Kąty Wrocławskie - Wielka Lipa 0:0, Goszcz - Ząbkowice Śląskie 3:2, Świebodzice - Nowa Ruda 0:2, Bardo - Oleśnica 1:0, Bielawa - Wołów 1:2. Mecz Sadowice - Jaworzyna Śląska przełożony.

1. Foto-Higiena Gać236366:19

2. Polonia-Stal Świdnica244640:24

3. Unia Bardo234351:33

4. MKP Wołów234349:35

5. Pogoń Oleśnica243742:38

6. Wiwa Goszcz243649:40

7. Karolina Jaworzyna Śl.223334:39

8. Orzeł Ząbkowice Śl.233132:33

9. Bystrzyca Kąty Wroc.243031:48

10. Bielawianka Bielawa232937:32

11. Sokół Wielka Lipa242837:37

12. GKS Kobierzyce242740:40

13. Victoria Świebodzice232334:51

14. Sokół Marcinkowice242232:41

15. Piast Nowa Ruda241926:51

16. Orzeł Sadowice221120:59

Następna kolejka (13-14.05): Kobierzyce - Bielawa, Świdnica - Gać, Marcinkowice - Kąty Wrocławskie, Wielka Lipa - Goszcz, Ząbkowice Śląskie - Świebodzice, Nowa Ruda - Bardo, Oleśnica - Sadowice, Jaworzyna Śląska - Wołów. GB

Klasa okręgowa

3.05: Grom Gromadzyń-Wielowieś - Prochowiczanka Prochowice 0:3 (walkower), Iskra Kochlice - Kuźnia Jawor 2:8, Iskra Księginice - Rodło Granowice 3:0, Kaczawa Bieniowice - Czarni Rokitki 3:2, Konfeks Legnica - Huta Przemków 0:1, Górnik Złotoryja - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3:2, Odra Chobienia - Przyszłość Prusice 3:3, Odra Ścinawa - Chojnowianka Chojnów 10:1. 6-7.05: Prochowiczanka Prochowice - Odra Ścinawa 1:1, Chojnowianka Chojnów - Odra Chobienia 0:3, Przyszłość Prusice - Górnik Złotoryja 2:1, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Konfeks Legnica 1:4, Huta Przemków - Kaczawa Bieniowice 8:0, Czarni Rokitki - Iskra Księginice 1:1, Rodło Granowice - Iskra Kochlice 5:4, Kuźnia Jawor - Grom Gromadzyń-Wielowieś 5:0.

1. Odra Ścinawa245373:20

2. Górnik Złotoryja245057:33

3. Iskra Księginice245065:30

4. Prochowiczanka Proch.244854:31

5. Kuźnia Jawor244667:29

6. Konfeks Legnica243738:31

7. Huta Przemków243651:38

8. Grom Gromadzyń243345:57

9. Odra Chobienia242949:58

10. Dąb Siedliska242847:52

11. Iskra Kochlice242837:55

12. Czarni Rokitki242436:66

13. Kaczawa Bieniowice242341:75

14. Rodło Granowice242040:68

15. Przyszłość Prusice241933:62

16. Chojnowianka Chojnów241832:66

Następna kolejka (13-14.05):Jawor - Prochowice, Gromadzyń-Wielowieś - Granowice, Kochlice - Rokitki, Księginice - Przemków, Bieniowice - Siedliska, Legnica - Prusice, Złotoryja - Chojnów, Chobienia - Ścinawa.

Klasa A - Legnica Grupa I

3.05: Dragon Jaczów - Korona Czernina 6:0, Łagoszowia Łagoszów - LZS Komorniki 3:0, Mieszko Ruszowice - Zryw Kotla 9:0, Orzeł Czerna - Gwardia Białołęka 3:4, Płomień Radwanice - Iskra Droglowice 15:1, Pogoń Góra - Zawisza Serby 1:2, Sokół Jerzmanowa - LZS Buczyna 3:4, Victoria Parchów - Victoria Siciny 9:2. 6-7.05: Victoria Parchów - Dragon Jaczów 4:5, Victoria Siciny - Sokół Jerzmanowa 1:3, LZS Buczyna - Pogoń Góra 3:2, Zawisza Serby - Płomień Radwanice 1:3, Iskra Droglowice - Orzeł Czerna 6:1, Gwardia Białołęka - Mieszko Ruszowice 3:2, Zryw Kotla - Łagoszowia Łagoszów 0:3, LZS Komorniki (k. Polkowic) - Korona Czernina 2:2.

1. Płomień Radwanice2465108:24

2. Dragon Jaczów245482:40

3. Pogoń Góra245176:37

4. LZS Buczyna244874:46

5. Zawisza Serby244795:53

6. Gwardia Białołęka244272:44

7. Mieszko Ruszowice2440101:52

8. Victoria Parchów244078:54

9. Sokół Jerzmanowa242966:74

10. Korona Czernina242750:85

11. Victoria Siciny242743:64

12. Łagoszowia Łagoszów242645:85

13. LZS Komorniki242340:87

14. Orzeł Czerna241747:84

15. Iskra Droglowice241349:93

16. Zryw Kotla24618:122

Następna kolejka (13-14.05):Jaczów - Komorniki, Czernina - Kotla, Łagoszów - Białołęka, Ruszowice - Droglowice, Czerna - Serby, Radwanice - Buczyna, Góra - Siciny, Jerzmanowa - Parchów.

Grupa II

3.05: Górnik Lubin - Albatros Jaśkowice 4:1, Mewa Kunice - Sparta Parszowice 2:0, Zryw Kłębanowice - Czarni Dziewień 1:0, KS Legnickie Pole - Błękitni Koskowice 2:0, Wilki Różana - Polgeo Lusina 5:2, Ikar Miłogostowice - Unia Miłoradzice 4:0, Orzeł Mikołajowice - Sparta Rudna 0:6, Relaks Szklary Dolne - Fortuna Obora 0:3 (walkower). 6-7.05: Albatros Jaśkowice - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Fortuna Obora - Orzeł Mikołajowice 2:7, Sparta Rudna - Ikar Miłogostowice 3:0, Unia Miłoradzice - Wilki Różana 1:5, Polgeo Lusina - KS Legnickie Pole 0:7, Błękitni Koskowice - Zryw Kłębanowice 0:4, Czarni Dziewień - Mewa Kunice 4:1, Sparta Parszowice - Górnik Lubin 3:4.

1. Sparta Rudna2467152:20

2. KS Legnickie Pole246383:20

3. Ikar Miłogostowice2356114:25

4. Górnik Lubin245066:37

5. Zryw Kłębanowice244682:46

6. Sparta Parszowice244184:57

7. Orzeł Mikołajowice244155:65

8. Wilki Różana243587:56

9. Albatros Jaśkowice243259:59

10. Fortuna Obora243185:98

11. Czarni Dziewień242951:66

12. Unia Miłoradzice242153:91

13. Mewa Kunice231636:98

14. Błękitni Koskowice241552:139

15. Polgeo Lusina241334:102

16. Relaks Szklary Dolne24320:134

Następna kolejka (13-14.05):Parszowice - Jaśkowice, Lubin - Dziewień, Kunice - Koskowice, Kłębanowice - Lusina, Legnickie Pole - Miłoradzice, Różana - Rudna, Miłogostowice - Obora, Mikołajowice - Szklary Dolne.

Grupa III

3.05: Park Targoszyn - Bazalt Piotrowice 2:1, Huragan Proboszczów - Wilkowianka Wilków 3:1, Sokół Krzywa - Burza Gołaczów 3:2, GKS Męcinka - Błękitni Kościelec 0:1, Nysa Wiadrów - Zjednoczeni Snowidza 3:0, Orzeł Zagrodno - Czarni II Rokitki 7:1, Fenix Pielgrzymka - Skora Jadwisin 3:7. 6-7.05: Bazalt Piotrowice - Radziechowianka Radziechów 1:2, Skora Jadwisin - Orzeł Zagrodno 3:0, Czarni II Rokitki - Nysa Wiadrów 4:6, Zjednoczeni Snowidza - GKS Męcinka 0:8, Błękitni Kościelec - Sokół Krzywa 0:8, Burza Gołaczów - Huragan Proboszczów 1:3, Wilkowianka Wilków - Park Targoszyn 3:3.

1. GKS Męcinka236183:16

2. Skora Jadwisin225698:34

3. Orzeł Zagrodno234683:41

4. Nysa Wiadrów234566:38

5. Fenix Pielgrzymka224075:51

6. Sokół Krzywa233950:45

7. Błękitni Kościelec223759:42

8. Huragan Proboszczów233657:36

9. Park Targoszyn233053:62

10. Wilkowianka Wilków222945:45

11. Czarni II Rokitki221947:79

12. Radziechowianka 221832:84

13. Bazalt Piotrowice221724:73

14. Zjednoczeni Snow.22917:92

15. Burza Gołaczów22840:91

Następna kolejka (13-14.05): Wilków - Piotrowice, Targoszyn - Gołaczów, Proboszczów - Kościelec, Krzywa - Snowidza, Męcinka - Rokitki II, Wiadrów - Jadwisin, Pielgrzymka - Radziechów.

Klasa B - Legnica

Grupa I

3.05: Błysk Studzionki - Victoria Tymowa 7:1, Viktoria Borek - Tęcza Kwielice 2:1, LZS Żelazny Most - Sparta Przedmoście 1:2, Błyskawica Luboszyce - Sokół Niechlów 1:2, Kłos Moskorzyn - LZS Retków 3:0 (walkower), Skarpa Orsk - Odra Grodziec Mały 5:1. 6-7.05: Skarpa Orsk - Błysk Studzionki 3:1, Odra Grodziec Mały - Kłos Moskorzyn 1:7, LZS Retków - Błyskawica Luboszyce 0:3 (walkower), Sokół Niechlów - LZS Żelazny Most 5:0, Sparta Przedmoście - Wiewierzanka Wiewierz 2:3, Tęcza Kwielice - Victoria Tymowa 2:1.

1. Wiewierzanka Wiewierz184175:46

2. Kłos Moskorzyn193851:29

3. Błysk Studzionki203766:42

4. Sparta Przedmoście203549:39

5. Tęcza Kwielice193555:39

6. Błyskawica Luboszyce193353:36

7. Skarpa Orsk193159:41

8. Viktoria Borek193166:58

9. Victoria Tymowa202245:51

10. Odra Grodziec Mały191836:51

11. LZS Żelazny Most191328:67

12. Sokół Niechlów201136:86

13. LZS Retków191526:60

Następna kolejka (13-14.05): Studzionki - Kwielice, Borek - Przedmoście, Wiewierz - Niechlów, Żelazny Most - Retków, Luboszyce - Grodziec Mały, Moskorzyn - Orsk.

Grupa II

3.05: Kryształ Chocianowiec - Huzar Raszówka 8:1, Victoria Niemstów - Amator Wierzchowice 3:0, LZS Koźlice - Zamet II Przemków 2:2, Perła Potoczek - Kupryt 02 Sucha Górna 7:1, LZS Nowa Wieś Lubińska - Transportowiec Kłopotów 4:2, Stal II Chocianów - Unia Szklary Górne 5:0.6-7.05: Unia Szklary Górne - LZS Nowa Wieś Lubińska 7:0, Transportowiec Kłopotów - Perła Potoczek 2:5, Kupryt 02 Sucha Górna - LZS Koźlice 3:2, Zamet II Przemków - Victoria Niemstów 5:1, GLKS Gaworzyce - Kryształ Chocianowiec, Huzar Raszówka - Kalina Sobin 2:2.

1. Stal II Chocianów2154114:23

2. Unia Szklary Górne2153110:21

3. Kalina Sobin204770:32

4. Victoria Niemstów214358:55

5. Perła Potoczek214179:46

6. Kryształ Chocianowiec193152:45

7. LZS Koźlice213059:60

8. Transportowiec Kłop.212736:58

9. Zamet II Przemków212655:57

10. Amator Wierzchowice212545:43

11. Kupryt Sucha Górna222038:82

12. LZS Nowa Wieś Lub.221837:75

13. Huzar Raszówka21723:102

14. GLKS Gaworzyce20118:95

Następna kolejka (13-14.05): Kryształ Chocianowiec - Amator Wierzchowice, Hajduk Kłobuczyn - Kalina Sobin, LZS Koźlice - Fortuna Obora, Perła Potoczek - Victoria Niemstów, LZS Nowa Wieś Lubińska - Transportowiec Kłopotów, Płomień Nieszczyce - Unia Szklary Górne.

Grupa III

3.05: Gryf Olimpia Krotoszyce - Orlik Okmiany 3:3, Płomień Michów - Olimpia Olszanica 9:0, Polonia Ernestynów - Sokół II Krzywa 0:3 (walkower), Start Osetnica - Mewa Goliszów 0:10, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - LZS Biała 9:2, Iskra II Kochlice - Lubiatowianka Lubiatów 1:1, Iskra Niedźwiedzice - Czarni Miłkowice 2:9. 6-7.05: Iskra Niedźwiedzice - Gryf Olimpia Krotoszyce 2:1, Czarni Miłkowice - Iskra II Kochlice 7:0, Lubiatowianka Lubiatów - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 4:0, LZS Biała - Start Osetnica, Mewa Goliszów - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower), Sokół II Krzywa - Płomień Michów 0:5, Olimpia Olszanica - Orlik Okmiany 6:1.

1. Płomień Michów2159109:16

2. Czarni Miłkowice2158148:28

3. Lubiatowianka Lub.214276:55

4. Nowa Wieś Złotoryjska213995:62

5. Iskra II Kochlice213273:68

6. Mewa Goliszów213181:57

7. Sokół II Krzywa213051:74

8. Orlik Okmiany212458:70

9. Start Osetnica202365:92

10. Gryf Krotoszyce212276:88

11. Olimpia Olszanica211652:131

12. LZS Biała201539:95

13. Iskra Niedźwiedzice211236:119

14. Polonia Ernestynów212155:59

Następna kolejka (13-14.05): Olimpia Krotoszyce - Olszanica, Okmiany - Krzywa II, Michów - Goliszów, Ernestynów - Biała, Osetnica - Lubiatów, Nowa Wieś Złotoryjska - Miłkowice, Kochlice II - Niedźwiedzice.

Grupa IV

3.05: LZS Budziszów Wielki - Polder-a Damianowo 5:1, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Orzeł Pichorowice 6:1, Ikar II Miłogostowice - Gama Ujazd Górny 5:1, Zjednoczeni Gościsław - Chełmy Chełmiec Piotrowice 2:1, Czarni Golanka Dolna - Kuźnia II Jawor 2:8, Orzeł Konary - Krokus Kwiatkowice 1:4, Unia Rosochata - Korona Kawice 4:2. 6-7.05: Unia Rosochata - LZS Budziszów Wielki 6:0, Korona Kawice - Orzeł Konary 6:3, Krokus Kwiatkowice - Czarni Golanka Dolna 7:0, Kuźnia II Jawor - Zjednoczeni Gościsław 1:0, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Ikar II Miłogostowice 2:5, Gama Ujazd Górny - Cicha Woda Tyniec Legnicki 2:3, Orzeł Pichorowice - Polder-a Damianowo 4:3.

1. Krokus Kwiatkowice215683:19

2. Cicha Woda Tyniec Leg.214978:32

3. LZS Budziszów Wielki214458:39

4. Unia Rosochata214384:42

5. Kuźnia II Jawor214166:32

6. Zjednoczeni Gościsław213755:43

7. Chełmy Piotrowice213769:38

8. Korona Kawice213449:41

9. Ikar II Miłogostowice212877:61

10. Polder:a Damianowo212143:57

11. Orzeł Pichorowice211530:77

12. Orzeł Konary211247:89

13. Gama Ujazd Górny21830:127

14. Czarni Golanka Dolna21734:106

Następna kolejka (13-14.05): Budziszów Wielki - Pichorowice, Damianowo - Ujazd Górny, Tyniec Legnicki - Piotrowice, Miłogostowice II - Jawor II, Gościsław - Kwiatkowice, Golanka Dolna - Kawice, Konary - Rosochata.

Grupa V

Lechia Rokitnica - Górnik II Złotoryja 2:7, LZS Lipa - LZS Dobków 3:0,(walkower), LZS Nowy Kościół - Iskra Jerzmanice Zdrój 5:0, Orzeł Wojcieszyn - Tatra Krzeniów 0:0, Platan Sichów - Sokół Sokołowiec 6:1, Płomień Nowa Wieś Grodziska - Przyszłość II Prusice 5:0.

1. LZS Nowy Kościół174684:21

2. LZS Lipa164359:15

3. Iskra Jerzmanice Zdrój173049:44

4. Tatra Krzeniów172946:32

5. Nowa Wieś Grodziska172545:38

6. Górnik II Złotoryja172460:53

7. Platan Sichów162244:46

8. Orzeł Wojcieszyn172153:44

9. Lechia Rokitnica162046:53

10. Przyszłość II Prusice171630:54

11. Sokół Sokołowiec17421:87

12. LZS Dobków181421:71

Następna kolejka (14-15.05) Złotoryja II - Nowa Wieś Grodziska, Prusice II - Sichów, Sokołowiec - Wojcieszyn, Krzeniów - Nowy Kościół, Jerzmanice Zdrój - Lipa, Dobków - Rokitnica.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie