Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Sprawdź wyniki z ostatniego weekendu

Saltex IV liga

grupa zachodnia

Zgorzelec - Strzegom 2:3, Wąsosz - Lubin 0:2, Chocianów - Warta Bolesławiecka 1:3, Szczedrzykowice - Jeżów Sudecki 4:1, Mirsk - Jelenia Góra 1:1, Wykroty - Głogów 1:3, Jędrzychowice - Bogatynia 2:1, Grębocice - Przemków 4:3

1. Zagłębie II Lubin195080:9

2. Orkan Szczedrzykowice184240:17

3. Apis Jędrzychowice193841:26

4. AKS Granit Strzegom193454:32

5. Stal Chocianów193228:24

6. Chrobry II Głogów192842:38

7. Włókniarz Mirsk182824:19

8. Orla Wąsosz192738:25

9. Sparta Grębocice192738:45

10. Karkonosze J. Góra192333:27

11. Warta Bolesławiecka192230:38

12. Piast Wykroty191937:54

13. Nysa Zgorzelec191628:30

14. Zamet Przemków191621:61

15. Lotnik Jeżów Sudecki191316:52

16. Granica Bogatynia191022:75

Następna kolejka (15.04): Lubin - Wykroty, Głogów - Jędrzychowice, Jeżów Sudecki - Zgorzelec, Strzegom - Chocianów, Bogatynia - Mirsk, Jelenia Góra, Przemków - Wąsosz, Warta Bolesławiecka - Grębocice.

grupa Wschodnia

Nowa Ruda - Świdnica 1:0, Wołów - Kąty Wrocławskie 3:0, Sadowice - Goszcz 1:3, Bardo - Świebodzice 2:0, Ząbkowice Śląskie - Marcinkowice 1:0, Oleśnica - Kobierzyce 0:0, Wielka Lipa - Bielawa 0:1, Jaworzyna Śląska - Gać 1:2.

1. Foto-Higiena Gać 19 53 53:18

2. Polonia-Stal Świdnica 19 35 30:19

3. Unia Bardo 19 33 43:32

4. Pogoń Oleśnica 19 32 32:25

5. Wiwa Goszcz 19 32 41:26

6. MKP Wołów 19 31 34:28

7. Bielawianka Bielawa 19 29 34:24

8. Orzeł Ząbkowice Śl. 19 27 27:28

9. Karolina Jaworzyna Śl. 19 26 28:37

10. Sokół Wielka Lipa 19 25 34:30

11. Bystrzyca Kąty Wroc.192223:41

12. GKS Kobierzyce 19 22 34:29

13. Victoria Świebodzice 19 22 28:35

14. Sokół Marcinkowice 19 15 22:34

15. Piast Nowa Ruda 19 12 17:41

16. Orzeł Sadowice 19 10 16:49

Następna kolejka (15.04): Bielawa - Bardo, Świebodzice - Sadowice, Goszcz - Wołów, Kąty Wrocławskie - Jaworzyna Śląska, Gać - Oleśnica, Kobierzyce - Nowa Ruda, Świdnica - Ząbkowice Śląskie, Marcinkowice - Wielka Lipa GB

Klasa okręgowa - Legnica

Stowarzyszenie Siedliska - Chojnowianka Chojnów 2:0, Huta Przemków - Odra Ścinawa 2:0, Czarni Rokitki - Odra Chobienia 3:1, Rodło Granowice - Górnik Złotoryja 3:2, Kuźnia Jawor - Konfeks Legnica 1:0, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Kaczawa Bieniowice (przełożony na 26.04), Iskra Kochlice - Iskra Księginice 0:4.

1. Odra Ścinawa204353:16

2. Iskra Księginice204257:26

3. Górnik Złotoryja194044:25

4. Prochowiczanka 203845:28

5. Kuźnia Jawor203648:25

6. Grom Gromadzyń-W.183036:35

7. Konfeks Legnica202828:28

8. Dąb Stowarzyszenie S.202843:36

9. Huta Przemków202740:36

10. Czarni Rokitki202231:56

11. Iskra Kochlice192224:39

12. Odra Chobienia202240:53

13. Rodło Granowice201733:57

14. Kaczawa Bieniowice191733:54

15. Chojnowianka Chojnów191725:43

16. Przyszłość Prusice201425:54

Następna kolejka (15-16.04): Prochowice - Kochlice, Księginice - Gromadzyń-Wielowieś, Bieniowice - Jawor, Legnica - Granowice, Złotoryja - Rokitki, Chobienia - Przemków, Ścinawa - Siedliska, Chojnów - Prusice.

Klasa A - Legnica Grupa I

LZS Buczyna - Dragon Jaczów 0:4, Zawisza Serby - Victoria Siciny 6:1, Iskra Droglowice - Victoria Parchów 3:5, Gwardia Białołęka - Sokół Jerzmanowa 7:1, Zryw Kotla - Pogoń Góra 1:3, LZS Komorniki - Płomień Radwanice 0:2, Korona Czernina - Orzeł Czerna 2:0, Łagoszowia Łagoszów - Mieszko Ruszowice 1:5.

1. Płomień Radwanice205374:22

2. Pogoń Góra204769:30

3. Dragon Jaczów194259:33

4. Zawisza Serby193884:47

5. LZS Buczyna203660:40

6. Gwardia Białołęka203564:36

7. Mieszko Ruszowice203478:44

8. Victoria Parchów203463:41

9. Sokół Jerzmanowa202657:58

10. Victoria Siciny202438:51

11. Łagoszowia Łagoszów202038:68

12. Korona Czernina202034:72

13. LZS Komorniki201935:73

14. Orzeł Czerna201438:69

15. Iskra Droglowice18736:67

16. Zryw Kotla20616:92

Następna kolejka (22-23.04): Jaczów - Łagoszów, Ruszowice - Czernina, Czerna - Komorniki, Radwanice - Kotla, Góra - Białołęka, Jerzmanowa - Droglowice, Parchów - Serby, Siciny - Buczyna.

Grupa II

Albatros Jaśkowice - Sparta Rudna 0:7, Unia Miłoradzice - Fortuna Obora 1:5, Polgeo Lusina - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Błękitni Koskowice - Orzeł Mikołajowice 3:6, Czarni Dziewień - Ikar Miłogostowice 2:4, Sparta Parszowice - Wilki Różana 4:2, Górnik Lubin - KS Legnickie Pole 1:3, Mewa Kunice - Zryw Kłębanowice 2:5.

1. Sparta Rudna2055126:20

2. KS Legnickie Pole205167:18

3. Ikar Miłogostowice194795:22

4. Górnik Lubin204153:29

5. Sparta Parszowice204077:45

6. Zryw Kłębanowice203671:42

7. Orzeł Mikołajowice203445:55

8. Wilki Różana202973:45

9. Fortuna Obora202879:74

10. Czarni Dziewień202345:60

11. Albatros Jaśkowice202349:53

12. Unia Miłoradzice201848:80

13. Mewa Kunice191331:87

14. Polgeo Lusina201231:83

15. Błękitni Koskowice201245:120

16. Relaks Szklary Dolne20320:122

Następna kolejka (22-23.04): Kunice - Jaśkowice, Kłębanowice - Lubin, Legnickie Pole - Parszowice, Różana - Dziewień, Miłogostowice - Koskowice, Mikołajowice - Lusina, Szklary Dolne - Miłoradzice, Obora - Rudna.

Grupa III

Bazalt Piotrowice - Skora Jadwisin 0:3, Zjednoczeni Snowidza - Radziechowianka Radziechów 1:1, Błękitni Kościelec - Fenix Pielgrzymka 3:1, Burza Gołaczów - Orzeł Zagrodno 2:7, Wilkowianka Wilków - Nysa Wiadrów 2:2, Park Targoszyn - GKS Męcinka 0:4, Huragan Proboszczów - Sokół Krzywa.

1. GKS Męcinka184965:14

2. Skora Jadwisin194778:31

3. Orzeł Zagrodno193767:35

4. Nysa Wiadrów183650:23

5. Fenix Pielgrzymka193460:41

6. Błękitni Kościelec183151:34

7. Sokół Krzywa182736:38

8. Park Targoszyn192646:51

9. Huragan Proboszczów182647:30

10. Wilkowianka Wilków182538:34

11. Czarni II Rokitki181939:56

12. Bazalt Piotrowice191622:69

13. Zjednoczeni Snow.181017:68

14. Radziechowianka191025:73

15. Burza Gołaczów18833:77

Następna kolejka (22-23.04): Piotrowice - Jadwisin, Snowidza - Radziechów, Kościelec - Pielgrzymka, Gołaczów - Zagrodno, Wilków - Wiadrów, Targoszyn - Męcinka, Proboszczów - Krzywa.

Klasa B - Legnica

Grupa I

LZS Retków - Błysk Studzionki 0:3 (walkower), Sokół Niechlów - Odra Grodziec Mały 0:2, Sparta Przedmoście - Skarpa Orsk 3:2, Tęcza Kwielice - Błyskawica Luboszyce 3:4, Victoria Tymowa - LZS Żelazny Most 7:0, Viktoria Borek - Wiewierzanka Wiewierz 7:4.

1. Wiewierzanka Wiewierz163571:44

2. Sparta Przedmoście163245:31

3. Tęcza Kwielice162950:35

4. Błysk Studzionki162852:34

5. Kłos Moskorzyn152836:25

6. Błyskawica Luboszyce152745:28

7. Viktoria Borek152451:47

8. Victoria Tymowa162139:36

9. Skarpa Orsk151941:38

10. Odra Grodziec Mały151530:37

11. LZS Żelazny Most161325:58

12. Sokół Niechlów16425:75

13. LZS Retków151526:48

Następna kolejka (22-23.04): Studzionki - Borek, Wiewierz - Tymowa, Żelazny Most - Kwielice, Moskorzyn - Przedmoście, Orsk - Niechlów, Grodziec Mały - Retków.

Grupa II

Kupryt 02 Sucha Górna - Unia Szklary Górne 0:3, Zamet II Przemków - Stal II Chocianów 0:3, Amator Wierzchowice - LZS Nowa Wieś Lubińska 3:1, GLKS Gaworzyce - Perła Potoczek, Huzar Raszówka - LZS Koźlice 1:3, Kalina Sobin - Victoria Niemstów 5:0.

1. Stal II Chocianów184594:22

2. Unia Szklary Górne174497:15

3. Kalina Sobin184363:28

4. Victoria Niemstów173447:49

5. Kryształ Chocianowiec172842:39

6. Transportowiec Kłop.172731:37

7. LZS Koźlice172651:45

8. Perła Potoczek162658:39

9. Zamet II Przemków161942:46

10. Amator Wierzchowice181935:40

11. Kupryt 02 Sucha G.181733:66

12. LZS Nowa Wieś Lub.181231:63

13. Huzar Raszówka18922:85

14. GLKS Gaworzyce17114:86

Następna kolejka (22-23.04): Niemstów - Raszówka, Koźlice - Gaworzyce, Potoczek - Wierzchowice, Nowa Wieś Lubińska - Przemków II, Chocianów II - Sucha Górna, Szklary Górne - Kłopotów.

Grupa III

Lubiatowianka Lubiatów - Gryf Olimpia Krotoszyce 7:1, LZS Biała - Czarni Miłkowice 1:6, Mewa Goliszów - Iskra Niedźwiedzice 9:0, Sokół II Krzywa - Iskra II Kochlice 0:6, Olimpia Olszanica - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 1:5, Orlik Okmiany - Start Osetnica 1:1, Płomień Michów - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower).

1. Płomień Michów174781:16

2. Czarni Miłkowice1746120:21

3. Lubiatowianka Lub.173560:49

4. Huragan Nowa Wieś Zł.173377:52

5. Iskra II Kochlice172766:56

6. Mewa Goliszów172467:50

7. Sokół II Krzywa172136:65

8. Gryf Olimpia Krot.172170:70

9. Start Osetnica172057:72

10. Orlik Okmiany172051:53

11. LZS Biała171229:79

12. Olimpia Olszanica171041:114

13. Iskra Niedźwiedzice17930:96

14. Polonia Ernestynów172155:47

Następna kolejka (22-23.04):Krotoszyce - Michów, Ernestynów - Okmiany, Osetnica - Olszanica, Nowa Wieś Złotoryjska - Krzywa II, Kochlice II - Goliszów, Niedźwiedzice - Biała, Miłkowice - Lubiatów.

Grupa IV

Krokus Kwiatkowice - LZS Budziszów Wielki 2:0, Kuźnia II Jawor - Korona Kawice 5:2, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Unia Rosochata 1:3, Gama Ujazd Górny - Orzeł Konary 4:2, Orzeł Pichorowice - Czarni Golanka Dolna 3:1, Polder-a Damianowo - Zjednoczeni Gościsław 3:0, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Ikar II Miłogostowice 6:2.

1. Krokus Kwiatkowice174464:15

2. LZS Budziszów Wielki174151:26

3. Cicha Woda Tyniec L.173766:28

4. Unia Rosochata173469:34

5. Kuźnia II Jawor173251:26

6. Chełmy Chełmiec P.173149:29

7. Korona Kawice172835:28

8. Zjednoczeni Gościsław172847:38

9. Ikar II Miłogostowice172264:48

10. Polder-a Damianowo171832:44

11. Orzeł Konary171242:70

12. Orzeł Pichorowice17921:66

13. Gama Ujazd Górny17820:109

14. Czarni Golanka Dolna17425:75

Następna kolejka (22-23.04): Budziszów Wielki - Tyniec Legnicki, Miłogostowice II - Damianowo, Gościsław - Pichorowice, Golanka Dolna - Ujazd Górny, Konary - Chełmiec Piotrowice, Rosochata - Jawor II, Kawice - Kwiatkowice.

Grupa V

Górnik II Złotoryja - Sokół Sokołowiec 8:1, Tatra Krzeniów - Przyszłość II Prusice 1:0, Iskra Jerzmanice Zdrój - Płomień Nowa Wieś Grodziska 3:4, LZS Dobków - Platan Sichów 4:1, Lechia Rokitnica - Orzeł Wojcieszyn 3:4, LZS Lipa - LZS Nowy Kościół 4:0.

1. LZS Lipa143753:15

2. LZS Nowy Kościół143759:18

3. Iskra Jerzmanice Z.142442:36

4. Tatra Krzeniów142240:31

5. Lechia Rokitnica142041:36

6. Płomień Nowa Wieś G.141935:34

7. Platan Sichów141936:41

8. Górnik II Złotoryja141843:46

9. Orzeł Wojcieszyn141742:40

10. LZS Dobków141420:44

11. Przyszłość II Prusice141324:38

12. Sokół Sokołowiec14417:73

Następna kolejka (22-23.04):Lipa - Złotoryja II, Nowy Kościół - Rokitnica, Wojcieszyn - Dobków, Sichów - Jerzmanice Zdrój, Nowa Wieś Grodziska - Krzeniów, Prusice II - Sokołowiec

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3