TRAMWAJ 16 - TRASA
- Tarnogaj
- Tarnogajska
- Armii Krajowej
- Bardzka
- Hubska
- Pułaskiego
- pl. Wróblewskiego
- pl. Społeczny
- most Grunwaldzki
- pl. Grunwaldzki
- Rondo Reagana
- Skłodowskiej-Curie
- most Zwierzyniecki
- Wajdy
- Wróblewskiego
- ZOO
- ZOO
- Wróblewskiego
- Wajdy
- most Zwierzyniecki
- Skłodowskiej-Curie
- Rondo Reagana
- pl. Grunwaldzki
- most Grunwaldzki
- pl. Społeczny
- pl. Wróblewskiego
- Pułaskiego
- Hubska
- Bardzka
- Armii Krajowej
- Tarnogajska
- Tarnogaj
AUTOBUS 145 - ZMIANY
Autobusy linii 145 od Alei Armii Krajowej pojadą w obu kierunkach przez ulicę Bardzką do pętli Gaj.
Pasażerowie, którzy kupili bilet okresowy na linię 145 przed 22 czerwca 2019 roku, będą mogli bez żadnych dopłat podróżować:
- tramwajami linii 16 na całej trasie przejazdu;
- tramwajami linii 8 oraz autobusami linii 125 i 325 na trasie Tarnogaj - Dworzec Autobusowy - Tarnogaj.
Zobacz też
We wrocławskim zoo urodził się manat
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?