Wiadomości


Najczęściej czytane

 1. Leśniczy Kazimierz Nóżka z Baligrodu do niedźwiedzia: Grzesiu, czemu ty nie śpisz? [WIDEO]
  Strefa Agro

  Leśniczy do niedźwiedzia: Grzesiu, czemu nie śpisz? [WIDEO]

  Leśniczy, o którym głośno zrobiło się w całym, kraju, gdy nagrał film i wrzucił do sieci, jak próbuje odpędzić wilki od niedźwiedzicy z niedźwiadkami, teraz opublikował nowe nagranie.

 2. Podlascy rolnicy w listopadzie otrzymywali za mleko średnio 147,07 zł/hl
  Ceny

  Cena mleka nieco wzrosła pod koniec roku. Gdzie płacą najwięcej?

  Końcówka ubiegłego roku była dobra dla producentów mleka – w listopadzie jego cena w kraju wzrosła o ponad dwa procent, danych GUS za grudzień jeszcze nie ma, ale oczekuje się, że będzie to kolejny miesiąc wzrostu cen mleka. A w pierwszych miesiącach tego roku oczekuje się stabilizacji cenowej.

 3. Te rzeczy wyjęto z oskrzeli, przełyków czy żołądków psów i kotów
  Zwierzęta

  Łyżeczki, skarpety, monety. Te rzeczy jedzą... psy i koty [ZDJĘCIA]

  Na Uniwersytecie Przyrodniczym w jednej z sal znajdują się dwie szafy ze słoikami, w których przechowywane są rzeczy wyjęte z przełyków, oskrzeli czy żołądków psów i kotów. Zbiory są bardzo bogate. Okazuje się, że zwierzęta te mogą zjeść prawie wszystko. Igły z nitką, tasiemki, łyżeczki, skarpetki, a nawet choinkowe gałęzie.

 4. Mała lwica na badaniach u wrocławskich weterynarzy [ZDJĘCIA, FILM]
  Zwierzęta

  Mała lwica na badaniach u wrocławskich weterynarzy

  Lwiątko w wieku 7 tygodni ma problemy neurologiczne. Dzisiaj trafiło pod opiekę weterynarzy z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.

 5. Ciągnik rolniczy John Deere 6215R. Rok produkcji 2018. Silnik 6-cio cylindrowy o pojemności 6,8 litra i o mocy 215 KM. Przednia oś MFWD- TLS. Opony Micheline:
  Maszyny

  TOP 10. Traktor w cenie luksusowego mercedesa

  TOP 10 najdroższych traktorów używanych w rolnictwie, transporcie, firmach komunalnych i drogowych. Te maszyny zainteresują nawet mieszczuchów, bo ciągniki choć może nie są tak piękne jak limuzyny BMW albo mercedes, ale z pewnością równie drogie. Zobaczcie więc czym rolnik jedzie w pole. Oferty z cenami ciągników pochodzą z serwisu gratka.pl. Wybraliśmy TOP-owe egzemplarze różnych marek.