Wypadek pięciu samochodów na autostradzie A4 (ZDJĘCIA)

KCZ, JEWZaktualizowano 
Na autostradzie A4 koło Legnicy zderzyło się pięć samochodów osobowych. Nie ma osób rannych. Kierowcy jadący w stronę Wrocławia na odcinku między Legnicą Południe a Legnicą Wschód muszą liczyć się z utrudnieniami na prawym pasie. Jezdnia była zablokowana, przed chwilą pojazdy zostały ściągnięte na pas awaryjny. Policjanci radzą zjechać na Lubiatów. Utrudnienia mogą potrwać trzy godziny.

polecane: Korytarz Życia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 17

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

j
jasiu śmietana
2019-07-28T13:24:06 02:00, Gość:

Na A4 jest tłoczno ... aby przy 110 km/h mieć szansa natychmiastowego zatrzymania się ( z reakcja kierowcy ) 90 metrów to minimum ... na A4 90% aut nie zachowuje odległość.

A tam przydaje sie "buforek" bo czeste przypadki tam to:

- biegająca zwierzyna

- kolesie zmieniajacy pas ruch bez ożywania lusterk

- i ci co zmieniaja pas majac w d. ze wciskają sie i tym samym ... z 60 metrów odleglosci robi sie nagle 30

- zabawy w czasie jazdy smartfonem

o jeszcze zabawa pytonem haha

G
Gość
2019-07-27T12:14:21 02:00, Gość:

Klasyczne najechanie, czyli mamy do czynienia z amebami jeżdżącymi na zderzaku. Tylko pasażerów mi żal, kierowcy do utylizacji, śmieciowe geny nie są potrzebne tej planecie.

2019-07-27T20:38:51 02:00, Gość:

I to jest przykład wlasnie kolesia który powinien iść do utylizacji. Żal mi tylko Ciebie . Smieciowy gen

2019-07-28T08:28:53 02:00, Gość:

Ma rację, gdyby imbecyle stosowały zasadę zachowania odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu, tego artykułu by nie było. Ale tak jest jak prawo jazdy dostaje się z aktem urodzenia.

Gowno wiesz A komentujesz . Pozdro

G
Gość
2019-07-27T09:33:53 02:00, Gość:

Dzień dobry w ten sobotni poranek. Pozdrawiamy kierowców stojących w korku na A4. Hasłem na dziś, obowiązującym także jutro jest: SZYBCIEJ!

Oni maja takie odległości miedzy sobą że jakby jechali 70 km/h to by na siebie najechali .... bo 30 metrów to se w d... można wsadzić.

Za szybko A4 teraz nie pojedziesz ... ale jak ktoś nie patrzy w lusterka przy zmianie pasa ruch ... to ręce opadają !!!

G
Gość

Na A4 jest tłoczno ... aby przy 110 km/h mieć szansa natychmiastowego zatrzymania się ( z reakcja kierowcy ) 90 metrów to minimum ... na A4 90% aut nie zachowuje odległość.

A tam przydaje sie "buforek" bo czeste przypadki tam to:

- biegająca zwierzyna

- kolesie zmieniajacy pas ruch bez ożywania lusterk

- i ci co zmieniaja pas majac w d. ze wciskają sie i tym samym ... z 60 metrów odleglosci robi sie nagle 30

- zabawy w czasie jazdy smartfonem

G
Gość
2019-07-27T12:14:21 02:00, Gość:

Klasyczne najechanie, czyli mamy do czynienia z amebami jeżdżącymi na zderzaku. Tylko pasażerów mi żal, kierowcy do utylizacji, śmieciowe geny nie są potrzebne tej planecie.

2019-07-27T20:38:51 02:00, Gość:

I to jest przykład wlasnie kolesia który powinien iść do utylizacji. Żal mi tylko Ciebie . Smieciowy gen

Ma rację, gdyby imbecyle stosowały zasadę zachowania odpowiedniej odległości od poprzedzającego pojazdu, tego artykułu by nie było. Ale tak jest jak prawo jazdy dostaje się z aktem urodzenia.

G
Gość
2019-07-27T12:14:21 02:00, Gość:

Klasyczne najechanie, czyli mamy do czynienia z amebami jeżdżącymi na zderzaku. Tylko pasażerów mi żal, kierowcy do utylizacji, śmieciowe geny nie są potrzebne tej planecie.

I to jest przykład wlasnie kolesia który powinien iść do utylizacji. Żal mi tylko Ciebie . Smieciowy gen

G
Gość

Kolejny dzień zlotu miłośników "bez odstępu".

J
Janusz
2019-07-27T09:33:53 02:00, Gość:

Dzień dobry w ten sobotni poranek. Pozdrawiamy kierowców stojących w korku na A4. Hasłem na dziś, obowiązującym także jutro jest: SZYBCIEJ!

Zapomniałeś jeszcze o kolejnym haśle: brak odstępu. To są główne przyczyny wypadków. A policji jak nie było na A4 tak nie ma :)

D
Driver

Mogli trzymać jeszcze mniejsze odstępy. Na pewno by się udało.

C
Czuba

Wszystkie osobówki zapakowane po dach neseserami ,torbami podróżnymi i widać że to powroty z wakacji lub roboty do polski.

G
Gość

Klasyczne najechanie, czyli mamy do czynienia z amebami jeżdżącymi na zderzaku. Tylko pasażerów mi żal, kierowcy do utylizacji, śmieciowe geny nie są potrzebne tej planecie.

T
Tomek
2019-07-27T08:40:38 02:00, Gość:

I gdzie ta grupa speed? Polacy robią na A4 co chcąc a później płacz że zła autostrada. Co za kraj...

2019-07-27T09:51:55 02:00, brunner uuu:

te trool po xuy te kropki

1primo sie podpisz

2primo paliwo za tanie

3 primo jezdza klamotami

4primo trza zarobic na chwilowki

5primo policja powinna szczelac

Szczelać trzeba umieć

Do szkoły marsz

G
Gość

A co? Nie dało się jechać bezpiecznie i przepisowo?

G
Gość
2019-07-27T08:40:38 02:00, Gość:

I gdzie ta grupa speed? Polacy robią na A4 co chcąc a później płacz że zła autostrada. Co za kraj...

2019-07-27T09:51:55 02:00, brunner uuu:

te trool po xuy te kropki

1primo sie podpisz

2primo paliwo za tanie

3 primo jezdza klamotami

4primo trza zarobic na chwilowki

5primo policja powinna szczelac

Kolego naucz się pisać po polsku.

b
brunner uuu
2019-07-27T08:40:38 02:00, Gość:

I gdzie ta grupa speed? Polacy robią na A4 co chcąc a później płacz że zła autostrada. Co za kraj...

te trool po xuy te kropki

1primo sie podpisz

2primo paliwo za tanie

3 primo jezdza klamotami

4primo trza zarobic na chwilowki

5primo policja powinna szczelac

Dodaj ogłoszenie