reklama

Wyniki wyborów - pełna lista posłów [OFICJALNE WYNIKI]

mZaktualizowano 
Adam Guz
Wyniki wyborów do Senatu - 13 października 2019. Państwowa Komisja Wyborcza przedstawiła pełną listę 460 posłów. Zobacz, kto zasiądzie w nowym Sejmie.

Zobacz też: Senat - pełna lista nowych senatorów

Oficjalne wyniki wyborów do Sejmu i Senatu

  • ADAMCZYK Andrzej Mieczysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • ADAMCZYK Rafał Jan - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 32 [Katowice]
  • ADAMOWICZ Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • AJCHLER Romuald Kazimierz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 38 [Piła]
  • ANDRUSZKIEWICZ Adam - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • ANDZEL Waldemar Franciszek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 32 [Katowice]
  • ANIŚKO Tomasz Witold - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • ARDANOWSKI Jan Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • ARENT Iwona Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • AST Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • AUGUSTYN Urszula Danuta - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • AZIEWICZ Tadeusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • BABALSKI Zbigniew - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • BABINETZ Piotr Mieczysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • BARTOSIK Ryszard - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 37 [Konin]
  • BARTOSZEWSKI Władysław Teofil - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • BARTUŚ Barbara Halina - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • BASZKO Mieczysław Kazimierz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • BĄK Dariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 17 [Radom]
  • BEJDA Paweł Jan - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • BERKOWICZ KoOkręg nr ad Szczepan - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • BIEJAT Magdalena Agnieszka - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • BIELECKI Jerzy Feliks - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • BIERNACKI Marek - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • BŁASZCZAK Mariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • BOCHENEK Mateusz Andrzej - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 32 [Katowice]
  • BOCHENEK Rafał Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 12 [Kraków]
  • BOROWCZAK Jerzy Stanisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • BOROWIAK Joanna Beata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • BORTNICZUK Kamil - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 21 [Opole]
  • BORYS Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 1 [Legnica]
  • BORYS-SZOPA Bożena Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 29 [Katowice]
  • BOSAK Krzysztof - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • BRAUN Grzegorz Michał - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • BUDA Waldemar Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 9 [Łódź]
  • BUDKA Borys Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 31 [Katowice]
  • BUKOWIEC Stanisław Marcin - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • BURZYŃSKA Lidia Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • BUŻ Wiesław - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • CHMIEL Małgorzata - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • CHMIELOWIEC Zbigniew Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • CHOMA Kazimierz Bogusław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • CHOROSIŃSKA Dominika Małgorzata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • CHRZAN Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • CICHOLSKA Anna Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 16 [Płock]
  • CICHOŃ Janusz Władysław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • CIEŚLAK Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • CYMAŃSKI Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • CYRAŃSKI Adam Zbigniew - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 33 [Kielce]
  • CZARNECKI Krzysztof Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 38 [Piła]
  • CZARNECKI Przemysław Maksymilian - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • CZARNECKI Witold Wojciech - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 37 [Konin]
  • CZARNEK Przemysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • CZARTORYSKI Arkadiusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • CZARZASTY Włodzimierz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 32 [Katowice]
  • CZERNIAK Jacek Andrzej - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • CZERNOW Zofia - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 1 [Legnica]
  • CZERWIŃSKA Anita - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • CZOCHARA Katarzyna Beata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 21 [Opole]
  • CZYKWIN Eugeniusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 24 [Białystok]
  • DAJCZAK Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • DĄBROWSKA-BANASZEK Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • DOBRZYŃSKI Leszek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • DOLATA Zbigniew - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 37 [Konin]
  • DOLNIAK Barbara - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 32 [Katowice]
  • DORYWALSKI Bartłomiej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • DRABEK Przemysław Mieczysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • DUDA Elżbieta - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • DUDA Jan Wiesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • DUSZEK Marcin Kamil - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • DWORCZYK Michał Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • DYDUCH Marek - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • DZIAMBOR Artur Erwin - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • DZIEDZICZAK Jan Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • DZIEMIANOWICZ-BĄK Agnieszka Ewa - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • DZIKOWSKI Waldy - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 39 [Poznań]
  • DZIUK Barbara Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 29 [Katowice]
  • EMILEWICZ Jadwiga Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 39 [Poznań]
  • FABISIAK Joanna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • FALEJ Monika Walentyna - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • FEDAK Jolanta Beata - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • FILIKS Magdalena - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • FILIPIAK Ewa Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 12 [Kraków]
  • FOGIEL Radosław Aleksander - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 17 [Radom]
  • FRYDRYCH Joanna Zofia - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 22 [Krosno]
  • FRYSZTAK KoOkręg nr ad Mirosław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 17 [Radom]
  • GADOWSKI Krzysztof Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • GAJEWSKA Aleksandra Małgorzata - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • GAJEWSKA Kinga Magdalena - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • GALEMBA Leszek Ryszard - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 37 [Konin]
  • GALLA Ryszard Jerzy - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MNIEJSZOŚĆ NIEMIECKA - Okręg nr 21 [Opole]
  • GAPIŃSKA Elżbieta Teresa - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 16 [Płock]
  • GASIUK-PIHOWICZ Kamila - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • GAWĘDA Adam - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • GAWKOWSKI Krzysztof Kamil - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • GAWRON Andrzej Janusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • GAŻA Grzegorz Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • GDULA Maciej Roman - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • GELERT Elżbieta Kazimiera - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • GEMBICKA Anna Urszula - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • GILL-PIĄTEK Hanna Beata - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 9 [Łódź]
  • GIRZYŃSKI Zbigniew - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • GIŻYŃSKI Szymon Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • GLENC Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • GLIŃSKI Piotr Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 9 [Łódź]
  • GŁOGOWSKI Tomasz Marian - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 29 [Katowice]
  • GOLBIK Marta Joanna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 29 [Katowice]
  • GOLIŃSKA Małgorzata Joanna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • GOŁOJUCH Kazimierz Edward - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • GONCIARZ Jarosław Włodzimierz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 29 [Katowice]
  • GONTARZ Robert - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • GOSEK-POPIOŁEK Daria Iwona - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • GOSIEWSKA Małgorzata Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • GOWIN Jarosław Adam - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • GÓRSKA Agnieszka Beata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 17 [Radom]
  • GÓRSKI Maciej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • GRABARCZYK Cezary Stanisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • GRABCZUK Krzysztof - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 7 [Chełm]
  • GRABIEC Jan Stanisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • GRAMATYKA Michał Sebastian - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 31 [Katowice]
  • GRÓBARCZYK Marek Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • GRUPIŃSKI Rafał Szymon - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 39 [Poznań]
  • GRZYB Andrzej Marian - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • GUT-MOSTOWY Andrzej Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • GWIAZDOWSKI Kazimierz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • GWÓŹDŹ Marcin Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • HAIDAR Riad - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 7 [Chełm]
  • HAŁAS Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • HANAJCZYK Agnieszka Małgorzata - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • HARDIE-DOUGLAS Jerzy - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • HARTWICH Iwona - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 5 [Toruń]
  • HENNIG-KLOSKA Paulina - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 37 [Konin]
  • HOC Czesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • HOFFMANN Zbigniew Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 37 [Konin]
  • HOK Marek Tomasz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • HORAŁA Marcin Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • HRENIAK Paweł Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • IWANIAK Arkadiusz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 16 [Płock]
  • JACH Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • JACHIRA Klaudia Krystyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • JANCZYK Wiesław Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • JANOWSKA Małgorzata Monika - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • JANYSKA Maria Małgorzata - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 38 [Piła]
  • JAROS Michał - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • JAŚKOWIAK Joanna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 39 [Poznań]
  • JOŃSKI Dariusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • KACZMARCZYK Norbert Jakub - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • KACZYŃSKI Filip Roman - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 12 [Kraków]
  • KACZYŃSKI Jarosław Aleksander - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • KALETA Piotr Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • KALETA Sebastian Jerzy - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • KAŁUŻNY Mariusz Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • KAMIŃSKI Krystian Patryk - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • KAMIŃSKI Mariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • KANTHAK Jan Jakub - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • KAPINOS Fryderyk Sylwester - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • KASPRZAK Mieczysław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 22 [Krosno]
  • KIDAWA-BŁOŃSKA Małgorzata Maria - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • KIERWIŃSKI Marcin Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 16 [Płock]
  • KLIMCZAK Dariusz - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • KLUZIK-ROSTKOWSKA Joanna Grażyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 17 [Radom]
  • KOŁAKOWSKI Lech Antoni - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • KOŁODZIEJ Ewa Edyta - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 31 [Katowice]
  • KONIECZNY Maciej - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • KONWIŃSKI Zbigniew Marek - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • KOPERSKI Przemysław Adam - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • KOPIEC Maciej Kamil - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • KOSSAKOWSKI Wojciech - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • KOSTUŚ Tomasz Tadeusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 21 [Opole]
  • KOSZTOWNIAK Andrzej Tomasz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 17 [Radom]
  • KOTULA Katarzyna Agata - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • KOWAL Paweł Robert - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 13 [Kraków]
  • KOWALCZYK HeOkręg nr yk - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • KOWALSKI Janusz Marcin - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 21 [Opole]
  • KOWNACKI Bartosz Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • KOZANECKA Ewa Elżbieta - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • KOZIK Krzysztof Janusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 12 [Kraków]
  • KOZŁOWSKA Iwona Maria - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • KRAJEWSKI Jarosław Karol - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • KRAJEWSKI Stefan - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 24 [Białystok]
  • KRAJEWSKI Wiesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • KRASULSKI Leonard Seweryn - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • KRAWCZYK Michał Mateusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 6 [Lublin]
  • KRETKOWSKA Katarzyna Maria - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 39 [Poznań]
  • KROPIWNICKI Robert - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 1 [Legnica]
  • KRÓL Piotr Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • KRÓL Wojciech Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 31 [Katowice]
  • KRUPKA Anna Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • KRUTUL Paweł - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • KRYJ Andrzej Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • KRZĄKAŁA Marek Grzegorz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • KRZYWONOS-STRYCHARSKA HeOkręg nr yka Krystyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • KUBIAK Marta Ryszarda - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 38 [Piła]
  • KUBÓW Krzysztof Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • KUCHARSKA-DZIEDZIC Anita Agnieszka - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • KUCHCIŃSKI Marek Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • KUKIZ Paweł Piotr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 21 [Opole]
  • KULASEK Marcin Robert - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • KULESZA Jakub - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • KUROWSKA Maria Stanisława - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • KUROWSKI Władysław Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 12 [Kraków]
  • KURZAWA Dariusz - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • KWIATKOWSKI Robert Artur - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • KWIECIEŃ Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 17 [Radom]
  • KWITEK Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • LASEK Maciej Grzegorz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • LATOS Tomasz Edward - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • LENARTOWICZ Gabriela Teresa - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • LENIART Ewa Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • LENZ Tomasz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 5 [Toruń]
  • LESZCZYNA Izabela Dorota - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • LICHOCKA Joanna Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • LIPIEC Krzysztof Bogdan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • LIPIŃSKI Adam Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • LISIECKI Paweł Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • LOREK Grzegorz Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • LUBCZYK Radosław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • LUBNAUER Katarzyna Anna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • ŁAWNICZAK Tomasz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • ŁĄCKI Artur Jarosław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • ŁOPATA Jan Zbigniew - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 6 [Lublin]
  • ŁOŚKO Magdalena - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • MACHAŁEK Marzena Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • MACIEJEWSKA Beata Monika - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • MACIEREWICZ Antoni - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • MAKSYMOWICZ Wojciech Stefan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • MALĄG Marlena Magdalena - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • MALIK Ewa Danuta - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 32 [Katowice]
  • MALISZEWSKI Mirosław Wojciech - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 17 [Radom]
  • MAŁECKI Jerzy Wojciech - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • MAŁECKI Maciej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 16 [Płock]
  • MARCHEWKA Arkadiusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • MARCZUŁAJTIS-WALCZAK Jagna Kinga - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • MASŁOWSKA Gabriela - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • MATERNA Jerzy Marian - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • MATEUSIAK-PIELUCHA Beata Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • MATUSIAK Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • MATUSZEWSKI Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • MATUSZNY Kazimierz Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • MATYSIAK Paulina - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • MICHAŁEK Iwona Krystyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • MIESZKOWSKI Krzysztof - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • MILCZANOWSKA Anna Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • MILEWSKI Daniel George - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • MILLER Rajmund Tadeusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 21 [Opole]
  • MISZALSKI Aleksander Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 13 [Kraków]
  • MORAWIECKI Mateusz Jakub - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • MOSIŃSKI Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • MOSKAL Kazimierz Marian - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • MROCZEK Czesław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • MRÓWCZYŃSKI Aleksander Mikołaj - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • MRZYGŁOCKA Izabela Katarzyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • MUCHA Joanna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 6 [Lublin]
  • MULARCZYK Arkadiusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • MUNYAMA Killion Munzele - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 38 [Piła]
  • MURDZEK Wojciech Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • MYRCHA Arkadiusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 5 [Toruń]
  • MÜLLER Piotr Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • NAPIERALSKI Grzegorz Bernard - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • NEUMANN Sławomir Arkadiusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • NIEDZIELA Dorota - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 12 [Kraków]
  • NIEMCZYK Małgorzata Barbara - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 9 [Łódź]
  • NITRAS Sławomir Witold - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • NOWACKA Barbara Anna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • NOWAK Tomasz Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 37 [Konin]
  • NOWICKA Danuta Czesława - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 32 [Katowice]
  • NOWICKA Wanda Hanna - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 29 [Katowice]
  • NOWOGÓRSKA Urszula Teresa - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • NYKIEL Mirosława - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • OBAZ Robert Marcin - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • OCIEPA Marcin Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 21 [Opole]
  • OKŁA-DREWNOWICZ Marzena - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 33 [Kielce]
  • OLICHWER Tomasz Andrzej - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 29 [Katowice]
  • OLSZEWSKI Dariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • OLSZEWSKI Paweł Bartosz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • OPIOŁA Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 16 [Płock]
  • OSOS Katarzyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • OSUCH Jacek Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • OZDOBA Jacek Dawid - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 16 [Płock]
  • PALUCH Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • PAMUŁA Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • PAPKE Paweł - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • PASŁAWSKA Urszula Stefania - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • PASZYK Krzysztof Michał - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 38 [Piła]
  • PAUL Jerzy Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • PAWLICZAK Karolina Monika - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • PAWŁOWSKA Monika Jolanta - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • PĘPEK Małgorzata Anna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • PIĄTKOWSKI Krzysztof Mariusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 9 [Łódź]
  • PIECHA Bolesław Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • PIECHOTA Sławomir Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • PIECHOWIAK Grzegorz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 38 [Piła]
  • PIECZARKA Anna Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • PIEKARSKA Katarzyna Maria - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • PIONTKOWSKI Dariusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • PLOCKE Kazimierz Florian - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • PŁAŻYŃSKI Kacper Maciej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • PŁONKA Elżbieta Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • POLACZEK Jerzy Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • POLAK Marek Władysław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 12 [Kraków]
  • POLAK Piotr Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • POMASKA Agnieszka Dominika - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • PONCYLJUSZ Paweł Janusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • POROWSKA Violetta Teresa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 21 [Opole]
  • PORZUCEK Marcin Bartosz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 38 [Piła]
  • PROKOP-PACZKOWSKA Małgorzata Barbara - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • PROTAS Jacek - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • PROTASIEWICZ Jacek - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • PUDA Grzegorz Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • RAŚ Ireneusz Jacek - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 13 [Kraków]
  • RAU Zbigniew Włodzimierz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 9 [Łódź]
  • ROSA Monika Anna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 31 [Katowice]
  • ROSATI Dariusz Kajetan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • ROZENEK Andrzej Tadeusz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • RUSECKA Urszula Beata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • RUSIECKI Grzegorz Stanisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • RUTKA Marek Andrzej - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • RUTNICKI Jakub Adam - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 38 [Piła]
  • RYCHLIK Paweł Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • RZĄSA Marek Zdzisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 22 [Krosno]
  • RZEPA Jarosław Michał - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • RZYMKOWSKI Tomasz Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • SACHAJKO Jarosław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 7 [Chełm]
  • SAK Piotr Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • SAŁUGA Wojciech Paweł - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 32 [Katowice]
  • SASIN Jacek Robert - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • SAWICKI Marek Wacław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • SCHETYNA Grzegorz Juliusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • SCHEURING-WIELGUS Joanna Izabela - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 5 [Toruń]
  • SCHMIDT-RODZIEWICZ Anna Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • SCHREIBER Łukasz Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • SEKUŁA-SZMAJDZIŃSKA Małgorzata Helena - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • SELLIN Jarosław Daniel - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • SENYSZYN Joanna - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • SIARKA Edward - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • SIARKOWSKA Anna Maria - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • SIBIŃSKA Krystyna Mieczysława - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • SIEKIERSKI Czesław Adam - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 33 [Kielce]
  • SIEMONIAK Tomasz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • SIENKIEWICZ Bartłomiej HeOkręg nr yk - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 33 [Kielce]
  • SIPIERA Zdzisław Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • SKOWROŃSKA Krystyna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • SKWAREK Sławomir - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • SŁUGOCKI Waldemar Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • SMOLIŃSKI Kazimierz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • SOBOLEWSKI Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • SOBOŃ Artur - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • SOIN Agnieszka Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • SONIK Bogusław Andrzej - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 13 [Kraków]
  • SOŚNIERZ Andrzej Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • SOŚNIERZ Dobromir Andrzej - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • SOWA Marek Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 12 [Kraków]
  • SOWIŃSKA Anita Katarzyna - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • SÓJKA Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • SROKA Magdalena Joanna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • STACHOWIAK-RÓŻECKA Mirosława Agnieszka - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • STEFANIUK Dariusz Paweł - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • STERCZEWSKI Franciszek Wojciech - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 39 [Poznań]
  • STRZAŁKA Beata Małgorzata - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • SUCHOŃ Mirosław Tadeusz - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • SUSKI Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 17 [Radom]
  • SZAŁABAWKA Artur Lesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • SZARAMA Wojciech Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 29 [Katowice]
  • SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • SZCZERBA Michał Roch - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • SZCZUDŁO Aleksandra - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • SZCZUREK-ŻELAZKO Józefa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 15 [Tarnów]
  • SZEFERNAKER Paweł Maciej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • SZEJNA Andrzej Jan - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • SZEWIŃSKI Andrzej - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • SZŁAPKA Adam Stanisław - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 39 [Poznań]
  • SZOPIŃSKI Jan Józef - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • SZRAMKA Paweł - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 5 [Toruń]
  • SZULOWSKI Krzysztof - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • SZUMILAS Krystyna Maria - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 29 [Katowice]
  • SZUMOWSKI Łukasz Jan - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 16 [Płock]
  • SZWED Stanisław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 27 [Bielsko-Biała]
  • SZYMAŃSKA Ewa Zofia - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • SZYMAŃSKI Tomasz Józef - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 5 [Toruń]
  • SZYNKOWSKI VEL SĘK Szymon Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 39 [Poznań]
  • ŚCIGAJ Agnieszka - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 13 [Kraków]
  • ŚLEDZIŃSKA-KATARASIŃSKA Iwona Elżbieta - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 9 [Łódź]
  • ŚMISZEK Krzysztof Jan - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • ŚNIADEK Janusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 26 [Słupsk]
  • ŚNIEŻEK Adam Walenty - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • ŚWIAT Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • TARCZYŃSKI Dominik - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • TCHÓRZEWSKI Krzysztof Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • TELUS Robert - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • TERLECKI Ryszard Iwon - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • TOMASZEWSKI Tadeusz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 37 [Konin]
  • TOMASZEWSKI Włodzimierz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 9 [Łódź]
  • TOMCZAK Jacek Jerzy - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 37 [Konin]
  • TOMCZYK Cezary Józef - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • TRACZ Małgorzata Elżbieta - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • TRELA Tomasz Dominik - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 9 [Łódź]
  • TREPKA Mariusz Wiesław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • TRUSKOLASKI Krzysztof - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 24 [Białystok]
  • TUDUJ Krzysztof - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 3 [Wrocław]
  • TUŁAJEW Sylwester Karol - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 6 [Lublin]
  • TYSZKA Stanisław - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • TYSZKIEWICZ Robert - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 24 [Białystok]
  • UEBERHAN Katarzyna - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 39 [Poznań]
  • URBANIAK Jarosław Piotr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • URBANIAK Michał Piotr - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • URUSKI Piotr Marcin - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 22 [Krosno]
  • UŚCIŃSKI Piotr Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • WAŁĘSA Jarosław Leszek - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 25 [Gdańsk]
  • WARCHOŁ Marcin Józef - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • WARGOCKA Teresa Anna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • WARWAS Robert Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 32 [Katowice]
  • WARZECHA Jan Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • WASILEWSKA Anna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • WASSERMANN Małgorzata Ewa - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 13 [Kraków]
  • WAWRZYK Piotr Sylwester - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • WĄSIK Maciej Roman - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 16 [Płock]
  • WCISŁO Marta Anna - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 6 [Lublin]
  • WEBER Rafał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 23 [Rzeszów]
  • WESOŁY Marek Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • WICHER Patryk Tomasz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 14 [Nowy Sącz]
  • WIECZOREK Dariusz Krzysztof - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 41 [Szczecin]
  • WIELICHOWSKA Monika - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • WILCZYŃSKI Ryszard Jan - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 21 [Opole]
  • WILK Jerzy Zbigniew - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • WINNICKI Robert Artur - KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • WITCZAK Mariusz Sebastian - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 36 [Kalisz]
  • WITEK Elżbieta Barbara - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • WOJCIECHOWSKI Grzegorz Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 10 [Piotrków Trybunalski]
  • WOJTYSZEK Agata Katarzyna - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • WOLSKI Zdzisław - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 28 [Częstochowa]
  • WONTOR Bogusław Tadeusz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 8 [Zielona Góra]
  • WOŚ Michał Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 30 [Bielsko-Biała]
  • WOŹNIAK Grzegorz Adam - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • WOŹNIAK Tadeusz Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 11 [Sieradz]
  • WÓJCIK Michał Marek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 31 [Katowice]
  • WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 39 [Poznań]
  • WYPIJ Michał Piotr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 35 [Olsztyn]
  • ZAGÓRSKI Marek Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 18 [Siedlce]
  • ZALEWSKI Paweł Ksawery - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • ZANDBERG Adrian Tadeusz - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • ZAWISZA Marcelina Monika - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 21 [Opole]
  • ZAWIŚLAK Sławomir - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • ZEMBACZYŃSKI Witold Maciej - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 21 [Opole]
  • ZGORZELSKI Piotr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 16 [Płock]
  • ZIEJEWSKI Zbigniew - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 34 [Elbląg]
  • ZIELIŃSKA Urszula Sara - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 19 [Warszawa]
  • ZIELIŃSKI Jarosław - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 7 [Chełm]
  • ZIENTARSKI Piotr Benedykt - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 40 [Koszalin]
  • ZIMOCH Tomasz Franciszek - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 9 [Łódź]
  • ZIOBRO Zbigniew Tadeusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 33 [Kielce]
  • ZUBOWSKI Wojciech Michał - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 1 [Legnica]
  • ZWIEFKA Tadeusz Antoni - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI - Okręg nr 4 [Bydgoszcz]
  • ZYSKA Ireneusz - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 2 [Wałbrzych]
  • ŻALEK Jacek - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ - Okręg nr 24 [Białystok]
  • ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 20 [Warszawa]
  • ŻUK Stanisław Adam - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE - Okręg nr 1 [Legnica]
  • ŻUKOWSKA Anna Maria - KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ - Okręg nr 19 [Warszawa]

Flesz - nowi marszałkowie Sejmu i Senatu, sukces opozycji

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Hej,

mam 18 lat, szukam jednego Pana do relacji :) Lubie i jestem w stanie dac wiele, wiecej na http://z[wulgaryzm]c.pl/emilka18/

z
zadanie
14 października, 21:59, puk w łeb z takimi śm...:

Czekam na debiut posłanki Jachiry-może tak na dobry początek ułoży nowy tekst do polskiego hymnu ,skoro tak łątwo jej szło z Bogurodzicą?

15 października, 9:14, Tytus:

A coś ty Qwa taki bogobojny.



Cała

Inteligencja

Przystała

Antagonistce

G
Gość
15 października, 7:48, Gość:

Jakiś jaskiniowiec pisał tę listę.Bez ładu i pomysłu. Wszyscy razem bez podziału, chaotycznie i na odwal się.Chciałem znaleść jedno nazwisko w okręgu warszawskim i muszę przeczytać całą listę.Kurła co za amatorka

Naucz się alfabetu, to pójdzie szybciej.

T
Tytus
14 października, 21:59, puk w łeb z takimi śm...:

Czekam na debiut posłanki Jachiry-może tak na dobry początek ułoży nowy tekst do polskiego hymnu ,skoro tak łątwo jej szło z Bogurodzicą?

A coś ty Qwa taki bogobojny.

G
Gość

Jakiś jaskiniowiec pisał tę listę.Bez ładu i pomysłu. Wszyscy razem bez podziału, chaotycznie i na odwal się.Chciałem znaleść jedno nazwisko w okręgu warszawskim i muszę przeczytać całą listę.Kurła co za amatorka

G
Gość

ddfwrefe,,ja na swoim przykładzie przy malutkiej inwestycji 250euro w bitcoina na stronie http://zarobmilion.pl zarabiam od 3 miesięcy około 17.000zł,, podobno biznes długoterminowy wiec naprawdę warto dla początkujących. wystarczy sie bezpłatnie zapisać i oddzwaniają co i jak robić,w ogóle prosty sposób zarabiania!

p
puk w łeb z takimi śm...

Czekam na debiut posłanki Jachiry-może tak na dobry początek ułoży nowy tekst do polskiego hymnu ,skoro tak łątwo jej szło z Bogurodzicą?

G
Gość

Następnym razem przy robieniu "zamień wszystko" ze słowem "nr" na "Okręg nr" proszę wziąć pod uwagę, że istnieją imiona takie jak HeNRyk, KoNRad, HeNRyka. Dziwnie to później w tekście wygląda.

j
jan

Obremski - czujesz teraz kameleonie jak smakuje ZDRADA?

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3