Kandydaci do Sejmu: Polskie Stronnictwo Ludowe (okręg nr 3,...

    Kandydaci do Sejmu: Polskie Stronnictwo Ludowe (okręg nr 3, Wrocław)

    Gazeta Wrocławska

    Gazeta Wrocławska

    Oto pełna lista kandydatów komitetu Polskie Stronnictwo Ludowe do Sejmu RP w okręgu nr 3 (Wrocław i okolice) w wyborach 25 października 2015.
    1. Ewa Mańkowska wyższy urzędnik samorządowy Strzelin Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    2. Tomasz Pilawka nauczyciel akademicki Ślubów Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    3. Joanna Bronowicka wyższy urzędnik państwowy Jarząbkowice Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    4. Henryk Geringer de Oedenberg nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    5. Ryszard Borys rolnik Dębina Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    6. Robert Lewandowski wyższy urzędnik samorządowy Skokowa Nie należy do partii politycznej
    7. Jan Socha urzędnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    8. Jowita Tomaszewska urzędnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
    9. Barbara Szczerba zootechnik Oleśnica Nie należy do partii politycznej
    10. Andrzej Kozdrowicki przedsiębiorca Siechnice Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    11. Zbigniew Dobrzański nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    12. Genowefa Ulman urzędnik państwowy Wrocław Nie należy do partii politycznej
    13. Adam Orylski przedsiębiorca Bielany Wrocławskie Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    14. Teresa Olkiewicz wyższy urzędnik samorządowy Udanin Nie należy do partii politycznej
    15. Katarzyna Gurdak urzędnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    16. Barbara Kwiecień nauczyciel Milicz Nie należy do partii politycznej
    17. Kamil Haczkiewicz kierownik produkcji Owczary Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    18. Teresa Jaworska urzędnik Wrocław Nie należy do partii politycznej
    19. Katarzyna Czyżycka urzędnik Jaworów Nie należy do partii politycznej
    20. Aneta Kuźnik technik administracji Krośnice Nie należy do partii politycznej
    21. Piotr Surdyka nauczyciel Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    22. Andrzej Drapiewski urzędnik Twardogóra Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    23. Grażyna Krajewska urzędnik Jankowa Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    24. Krzysztof Stachurski inżynier rolnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    25. Urszula Bartoszewicz urzędnik Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    26. Ewa Galik urzędnik Oleśnica Nie należy do partii politycznej
    27. Rafał Kubacki nauczyciel akademicki Wrocław Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe
    28. Hieronim Kuryś przedsiębiorca Smolec Członek partii Polskie Stronnictwo Ludowe

    Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

    Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

    Komentarze

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Polecane

    Mistrzowie Handlu - trwa GŁOSOWANIE!

    Mistrzowie Handlu - trwa GŁOSOWANIE!

    Oto najpiękniejsze koty Wrocławia

    Oto najpiękniejsze koty Wrocławia

    Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

    Koniec z wojnami o pilota. Więcej telewizji i smartfon w prezencie w Orange Love

    Estakada na pl. Społecznym będzie zburzona

    Estakada na pl. Społecznym będzie zburzona