Awaria trakcji w Leśnicy. Nie jeżdżą tramwaje

KCZ
Fot. Janusz WóJtowicz / Polskapresse
Udostępnij:
Od godz. 10 tramwaje nie jeżdżą do Leśnicy. Powód? Uszkodzona sieć trakcyjna. Koparką uszkodzili ją pracujący tam robotnicy. Zastępcze tramwaje, które od wczoraj kursowały między ulicą Kwiską a Leśnicą teraz jeżdżą tylko z Kwiskiej do Pilczyc. - Autobusy "za tramwaj" kursujące dotąd z pl. Jana Pawła II do Kwiskiej wydłużono do Leśnicy - informuje MPK. Według MPK, awaria powinna zostać usunięta mniej więcej do godz. 15.

Przypomnijmy, że od wczoraj tramwaje nie jeżdżą ulicą Legnicką - na wysokości Magnolii samochód uderzył w słup trakcyjny, a jego naprawa potrwa do 22 maja. Między placem Jana Pawła II a Kwiską wprowadzono autobusy zastępcze, a z Kwiskiej na Kozanów, Pilczyce i do Leśnicy uruchomiono specjalne tramwaje.

Kliknij i przeczytaj więcej o paraliżu komunikacyjnym na zachodzie Wrocławia

Paraliż na zachodzie Wrocławia. Bez tramwajów aż tydzień!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Mega

Mega Zestaw Narzędzi 144Elem. 58144

343,33 zł176,95 zł-48%
miejsce #2

Topex

Topex Zestaw 135 elementów 38D215

245,09 zł141,33 zł-42%
miejsce #3

Bosch

Bosch Zestaw Narzędzi X-line All In One 111 2607017394

380,95 zł245,70 zł-36%
miejsce #4

Knipex

Wiha zestaw Best-of VDE, 12 szt. 36389

989,00 zł873,14 zł-12%
Materiały promocyjne partnera

Komentarze 49

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

m
max
Kolejna awaria w komunikacji spowodowana przez kogoś z zewnątrz, a to kierowca osobówki wali w słup, a to kierowca koparki zrywa sieć, a to kolizja dwóch osobówek na torowisku. Z tego co widać to nie z komunikacją miejską są problemy, ale z innymi uczestnikami ruchu.
G
Gość
2019-05-17T12:28:40 02:00, Zdołowana m29:

Ależ w tym autobusie jeb.ie. fuck!!!od staruchów najbardziej. Ja pier.dole ludzie myjcie się bo zdechnąć idzie!!!!!.

2019-05-17T12:50:46 02:00, Gość:

Też kiedyś będziesz stary :D

2019-05-17T12:57:32 02:00, Monika29:

Ale nie będę tak cuchniała jak zdechła kałamarnica. Przesiadłam się na sam koniec ale smród nawet tam dotarł.

2019-05-17T12:59:48 02:00, Gość:

Wszystko przed Tobą ;) Pożyjemy, poczujemy ;)

2019-05-17T14:38:45 02:00, m29:

Jak poczujemy skoro nie jesteś ze mną heh????:)))lepiej dla ciebie żebyś nie musiał czuć hahaha:))))))a tak na poważnie wolę pachnieć rozlewnią markowych perfum niż śmierdzieć spoconą myszą :D fuuu

2019-05-18T14:08:31 02:00, Gość:

Rozlewnia perfum na dłuższy czas nie pomoże spoconej myszy ;) trzeba się myć inaczej zgnijesz. Ale dopiszę coś mądrego, może twój mózg to ogarnie: człowiek im starszy tym jego organizm inaczej pracuje, poci się i wydala z organizmu różne zbędne produkty metabolizmu. Dużo też zależy od tego czym się odżywia. Ludzie starsi mają tez różne problemy zdrowotne i różny tryb życia. Jedni są bardziej aktywni a drudzy nie. To wpływa na zdrowie, na gospodarkę wodną organizmu itd. Więc reasumując łatwo takiej młodej krowie się ocenia i pieprzy głupoty ot dla jaj do momentu kiedy sama faktycznie nie będzie stara. Zobaczymy jak Ty się będziesz czuła jak Ciebie takie troliczki będą tak oceniać, bo wiesz - wiecznie to Ty młoda nie będziesz, ale czy jakąś mądrość z latami nabędziesz - to nie mnie to oceniać. Czas pokaże. Ciekaw jestem czy też masz takie zdanie o swoich rodzicach :) pozdrawiam

Mamusia musi być dumna z tej swojej córeczki, że w tak elokwentny i inteligentny sposób komentuje :P

G
Gość
2019-05-17T12:28:40 02:00, Zdołowana m29:

Ależ w tym autobusie jeb.ie. fuck!!!od staruchów najbardziej. Ja pier.dole ludzie myjcie się bo zdechnąć idzie!!!!!.

2019-05-17T12:50:46 02:00, Gość:

Też kiedyś będziesz stary :D

2019-05-17T12:57:32 02:00, Monika29:

Ale nie będę tak cuchniała jak zdechła kałamarnica. Przesiadłam się na sam koniec ale smród nawet tam dotarł.

2019-05-17T12:59:48 02:00, Gość:

Wszystko przed Tobą ;) Pożyjemy, poczujemy ;)

2019-05-17T14:38:45 02:00, m29:

Jak poczujemy skoro nie jesteś ze mną heh????:)))lepiej dla ciebie żebyś nie musiał czuć hahaha:))))))a tak na poważnie wolę pachnieć rozlewnią markowych perfum niż śmierdzieć spoconą myszą :D fuuu

2019-05-17T15:20:00 02:00, I.:

Czasami jak czytam komentarze takich kretynek jak Ty to tracę wiarę w ludzi ... zapewne należysz do pokolenia sebix 2.0

2019-05-17T19:14:53 02:00, Gość:

Pytam się imbecylu z wsiocławia!!!!na ch.uj czytasz ????jak ci nie pasi to spier.dalaj i nie zawracaj d.upy.

Wytrzeźwiałaś? :P

G
Gość
2019-05-17T12:54:43 02:00, Gość:

Ale nadal będą zapierdalać Legnicką... Za jakiś czas naprawią i znowu jakiś idiota jebnie tam w coś i dojdzie do paraliżu. Jeden łoś przywalił w przystanek, drugi łoś w słup, czekamy na kolejnych, którzy nie wiadomo dlaczego "stracili panowanie nad pojazdem" :) zróbcie coś z tym!!!!!

2019-05-17T16:06:37 02:00, Gość:

Zorientuj się trochę w temacie zanim zanim zaczniesz pisać głupoty. Zwróć uwagę na stan nawierzchni w tym miejscu Legnickiej. To jest jakieś kartoflisko, a nie droga. Nawet jadąc z przepisową prędkością, ale w deszczu, można stracić panowanie nad pojazdem, bo ULICA LEGNICKA KOMPLETNIE NIE NADAJE SIĘ DO JAZDY i stan jej nawierzchni jest zagrożeniem dla zdrowia i życia. Na remont nie ma kasy, jak na wszystko w tym mieście z tektury i paździerzu.

2019-05-18T14:10:41 02:00, Gość:

Coś mi się kłóci to twoje określenie, że Legnicka nie nadaje się do jazdy. Jeżeli tak jest - w takim razie wszyscy, którzy tak popieprzają po tej ulicy to zwyczajne debile. Bo jeżeli poruszanie się po danej nawierzchni z większą prędkością naraża pojazd na uszkodzenia a kierowcę na koszta, to trzeba byc naprawdę niedorozwojem :P żeby powtarzać to codziennie ;D ale to taka moja opinia

Dokładnie jak wyżej. Codziennie idąc rano do pracy mam okazję obserwować jak jeżdżą kierowcy na tym odcinku... Trzeba być naprawdę ślepym albo tępym, żeby pisać takie bzdety, że nawierzchnia w tym miejscu nie pozwala na szybszą jazdę i naraża na zagrożenie zdrowia czy życia. To znaczy, może i tak jest, ale rzeczywistośc bardzo odbiega od takiego założenia. heh

G
Gość
2019-05-17T12:54:43 02:00, Gość:

Ale nadal będą zapierdalać Legnicką... Za jakiś czas naprawią i znowu jakiś idiota jebnie tam w coś i dojdzie do paraliżu. Jeden łoś przywalił w przystanek, drugi łoś w słup, czekamy na kolejnych, którzy nie wiadomo dlaczego "stracili panowanie nad pojazdem" :) zróbcie coś z tym!!!!!

2019-05-17T16:06:37 02:00, Gość:

Zorientuj się trochę w temacie zanim zanim zaczniesz pisać głupoty. Zwróć uwagę na stan nawierzchni w tym miejscu Legnickiej. To jest jakieś kartoflisko, a nie droga. Nawet jadąc z przepisową prędkością, ale w deszczu, można stracić panowanie nad pojazdem, bo ULICA LEGNICKA KOMPLETNIE NIE NADAJE SIĘ DO JAZDY i stan jej nawierzchni jest zagrożeniem dla zdrowia i życia. Na remont nie ma kasy, jak na wszystko w tym mieście z tektury i paździerzu.

Coś mi się kłóci to twoje określenie, że Legnicka nie nadaje się do jazdy. Jeżeli tak jest - w takim razie wszyscy, którzy tak popieprzają po tej ulicy to zwyczajne debile. Bo jeżeli poruszanie się po danej nawierzchni z większą prędkością naraża pojazd na uszkodzenia a kierowcę na koszta, to trzeba byc naprawdę niedorozwojem :P żeby powtarzać to codziennie ;D ale to taka moja opinia

G
Gość
2019-05-17T12:28:40 02:00, Zdołowana m29:

Ależ w tym autobusie jeb.ie. fuck!!!od staruchów najbardziej. Ja pier.dole ludzie myjcie się bo zdechnąć idzie!!!!!.

2019-05-17T12:50:46 02:00, Gość:

Też kiedyś będziesz stary :D

2019-05-17T12:57:32 02:00, Monika29:

Ale nie będę tak cuchniała jak zdechła kałamarnica. Przesiadłam się na sam koniec ale smród nawet tam dotarł.

2019-05-17T12:59:48 02:00, Gość:

Wszystko przed Tobą ;) Pożyjemy, poczujemy ;)

2019-05-17T14:38:45 02:00, m29:

Jak poczujemy skoro nie jesteś ze mną heh????:)))lepiej dla ciebie żebyś nie musiał czuć hahaha:))))))a tak na poważnie wolę pachnieć rozlewnią markowych perfum niż śmierdzieć spoconą myszą :D fuuu

Rozlewnia perfum na dłuższy czas nie pomoże spoconej myszy ;) trzeba się myć inaczej zgnijesz. Ale dopiszę coś mądrego, może twój mózg to ogarnie: człowiek im starszy tym jego organizm inaczej pracuje, poci się i wydala z organizmu różne zbędne produkty metabolizmu. Dużo też zależy od tego czym się odżywia. Ludzie starsi mają tez różne problemy zdrowotne i różny tryb życia. Jedni są bardziej aktywni a drudzy nie. To wpływa na zdrowie, na gospodarkę wodną organizmu itd. Więc reasumując łatwo takiej młodej krowie się ocenia i pieprzy głupoty ot dla jaj do momentu kiedy sama faktycznie nie będzie stara. Zobaczymy jak Ty się będziesz czuła jak Ciebie takie troliczki będą tak oceniać, bo wiesz - wiecznie to Ty młoda nie będziesz, ale czy jakąś mądrość z latami nabędziesz - to nie mnie to oceniać. Czas pokaże. Ciekaw jestem czy też masz takie zdanie o swoich rodzicach :) pozdrawiam

G
Gość
2019-05-17T12:28:40 02:00, Zdołowana m29:

Ależ w tym autobusie jeb.ie. fuck!!!od staruchów najbardziej. Ja pier.dole ludzie myjcie się bo zdechnąć idzie!!!!!.

2019-05-17T12:50:46 02:00, Gość:

Też kiedyś będziesz stary :D

2019-05-17T12:57:32 02:00, Monika29:

Ale nie będę tak cuchniała jak zdechła kałamarnica. Przesiadłam się na sam koniec ale smród nawet tam dotarł.

2019-05-17T12:59:48 02:00, Gość:

Wszystko przed Tobą ;) Pożyjemy, poczujemy ;)

2019-05-17T14:38:45 02:00, m29:

Jak poczujemy skoro nie jesteś ze mną heh????:)))lepiej dla ciebie żebyś nie musiał czuć hahaha:))))))a tak na poważnie wolę pachnieć rozlewnią markowych perfum niż śmierdzieć spoconą myszą :D fuuu

2019-05-17T15:20:00 02:00, I.:

Czasami jak czytam komentarze takich kretynek jak Ty to tracę wiarę w ludzi ... zapewne należysz do pokolenia sebix 2.0

2019-05-17T19:14:53 02:00, Gość:

Pytam się imbecylu z wsiocławia!!!!na ch.uj czytasz ????jak ci nie pasi to spier.dalaj i nie zawracaj d.upy.

Niektórym nic już nie pomoże :( Słodkiego, miłego życia :)

G
Gość
2019-05-17T12:54:43 02:00, Gość:

Ale nadal będą zapierdalać Legnicką... Za jakiś czas naprawią i znowu jakiś idiota jebnie tam w coś i dojdzie do paraliżu. Jeden łoś przywalił w przystanek, drugi łoś w słup, czekamy na kolejnych, którzy nie wiadomo dlaczego "stracili panowanie nad pojazdem" :) zróbcie coś z tym!!!!!

2019-05-17T12:58:54 02:00, Gość:

A tak z ciekawości, bo tutaj większość cwaniaków zza kierownicy pieprzy, że gdyby jechali wolniej to nie ma zielonej fali. Czy to przypadkiem nie jest tak, że jak ktoś zapieprza po Legnickiej to przy sygnalizacji są czujniki, które specjalnie przełączają sygnalizację żeby tych dupków spowolnić? Bo np jak jadę Legnicką tak 50-60 jakos na zielone zawsze zdążę. A jak widzę tych rajdowców to dają po gazie na zielonym, robią sobie wyprzedzanko między sobą i na kolejnych światełkach i tak się wszyscy ponownie spotykają... hmm Ale debila tylko dzwon nauczy :P

2019-05-17T16:52:45 02:00, Gość:

typowa polska menda

Typowa polska menda Ciebie robiła xD

G
Gość
2019-05-17T14:09:35 02:00, brum:

A na Nowy Dwór jadą?

A po co Ci tramwaj na pętli? 149 czy 142 i inne autobusy Ci nie wystarczają? Autobus z 50 km zatrzymuje się na poniżej 20 m. Tramwaj minimum 50. Autobus może ominąć dziecko, tramwaj je rozjedzie.

J
Jezus Marian
Dzwońcie do Jacentego- zawiezie was harleyem!
G
Gość
2019-05-17T12:28:40 02:00, Zdołowana m29:

Ależ w tym autobusie jeb.ie. fuck!!!od staruchów najbardziej. Ja pier.dole ludzie myjcie się bo zdechnąć idzie!!!!!.

2019-05-17T12:50:46 02:00, Gość:

Też kiedyś będziesz stary :D

2019-05-17T12:57:32 02:00, Monika29:

Ale nie będę tak cuchniała jak zdechła kałamarnica. Przesiadłam się na sam koniec ale smród nawet tam dotarł.

2019-05-17T12:59:48 02:00, Gość:

Wszystko przed Tobą ;) Pożyjemy, poczujemy ;)

2019-05-17T14:38:45 02:00, m29:

Jak poczujemy skoro nie jesteś ze mną heh????:)))lepiej dla ciebie żebyś nie musiał czuć hahaha:))))))a tak na poważnie wolę pachnieć rozlewnią markowych perfum niż śmierdzieć spoconą myszą :D fuuu

2019-05-17T15:20:00 02:00, I.:

Czasami jak czytam komentarze takich kretynek jak Ty to tracę wiarę w ludzi ... zapewne należysz do pokolenia sebix 2.0

Pytam się imbecylu z wsiocławia!!!!na ch.uj czytasz ????jak ci nie pasi to spier.dalaj i nie zawracaj d.upy.

G
Gość
2019-05-17T12:54:43 02:00, Gość:

Ale nadal będą zapierdalać Legnicką... Za jakiś czas naprawią i znowu jakiś idiota jebnie tam w coś i dojdzie do paraliżu. Jeden łoś przywalił w przystanek, drugi łoś w słup, czekamy na kolejnych, którzy nie wiadomo dlaczego "stracili panowanie nad pojazdem" :) zróbcie coś z tym!!!!!

2019-05-17T12:58:54 02:00, Gość:

A tak z ciekawości, bo tutaj większość cwaniaków zza kierownicy pieprzy, że gdyby jechali wolniej to nie ma zielonej fali. Czy to przypadkiem nie jest tak, że jak ktoś zapieprza po Legnickiej to przy sygnalizacji są czujniki, które specjalnie przełączają sygnalizację żeby tych dupków spowolnić? Bo np jak jadę Legnicką tak 50-60 jakos na zielone zawsze zdążę. A jak widzę tych rajdowców to dają po gazie na zielonym, robią sobie wyprzedzanko między sobą i na kolejnych światełkach i tak się wszyscy ponownie spotykają... hmm Ale debila tylko dzwon nauczy :P

typowa polska menda

G
Gość
2019-05-17T12:54:43 02:00, Gość:

Ale nadal będą zapierdalać Legnicką... Za jakiś czas naprawią i znowu jakiś idiota jebnie tam w coś i dojdzie do paraliżu. Jeden łoś przywalił w przystanek, drugi łoś w słup, czekamy na kolejnych, którzy nie wiadomo dlaczego "stracili panowanie nad pojazdem" :) zróbcie coś z tym!!!!!

Zorientuj się trochę w temacie zanim zanim zaczniesz pisać głupoty. Zwróć uwagę na stan nawierzchni w tym miejscu Legnickiej. To jest jakieś kartoflisko, a nie droga. Nawet jadąc z przepisową prędkością, ale w deszczu, można stracić panowanie nad pojazdem, bo ULICA LEGNICKA KOMPLETNIE NIE NADAJE SIĘ DO JAZDY i stan jej nawierzchni jest zagrożeniem dla zdrowia i życia. Na remont nie ma kasy, jak na wszystko w tym mieście z tektury i paździerzu.

I
I.
2019-05-17T12:28:40 02:00, Zdołowana m29:

Ależ w tym autobusie jeb.ie. fuck!!!od staruchów najbardziej. Ja pier.dole ludzie myjcie się bo zdechnąć idzie!!!!!.

2019-05-17T12:50:46 02:00, Gość:

Też kiedyś będziesz stary :D

2019-05-17T12:57:32 02:00, Monika29:

Ale nie będę tak cuchniała jak zdechła kałamarnica. Przesiadłam się na sam koniec ale smród nawet tam dotarł.

2019-05-17T12:59:48 02:00, Gość:

Wszystko przed Tobą ;) Pożyjemy, poczujemy ;)

2019-05-17T14:38:45 02:00, m29:

Jak poczujemy skoro nie jesteś ze mną heh????:)))lepiej dla ciebie żebyś nie musiał czuć hahaha:))))))a tak na poważnie wolę pachnieć rozlewnią markowych perfum niż śmierdzieć spoconą myszą :D fuuu