Wypadek MPK. Zderzenie autobusu z tramwajem (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Kolizja autobusu MPK z tramwajem na placu Powstańców Wielkopolskich. - Około godziny 13 autobus linii 132 zahaczył o tramwaj linii 17 - donoszą świadkowie zdarzenia. Wrocławskie MPK potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, ale utrudnień praktycznie nie było i nikomu nic się nie stało. Wozy MPK w tym rejonie jeżdżą już bez przeszkód.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

w
wot

Ledwo się smyrnęli i po prostu pojechali dalej, ot całe wydarzenie.

G
Gość
2019-07-09T13:42:29 02:00, Gość:

A od kiedy 17 jedzie przez Plac Powstańców Wielkopolskich?

Od wtedy, gdy do zajezdni wjeżdża od ul. Krętej.

G
Gość
2019-07-09T16:58:36 02:00, Uzdrowicielka Klara:

No no od kiedy balawajder rządzi w MPK i pewnie kierowców z pks posciagal to co rusz jakiś autobus roz....,strach jeździć dobrze że to solowka byla bo przegub by jeszcze tyłem zarzucił,a pasy tuż tuż,brawa brawa dla prezesa knypla

2019-07-09T17:55:50 02:00, dawid:

balawajder to prostak i cham , Wszyscy o tym wiedzą

Z pks "poscigal"? Ciekawe gdzie to jest. Po za tym non stop brakuje kierowców.

G
Gość
2019-07-09T17:55:00 02:00, Marek:

Czy reporter który to pisze to jakis tłuk bez wykształcenia???? To nie wypadek tylko kolizja. Przecież nikt nie uciepriał....

2019-07-09T19:06:06 02:00, Gość:

Wskaż mi miejsce w ustawie gdzie występuje takie rozróżnienie??

Wystepuje. Se znajdz

G
Gość

Co za szczęśliwy traf "Wrocławskie MPK potwierdza, że takie zdarzenie miało miejsce, ale utrudnień praktycznie nie było". Jak ślimak wejdzie na tory to już prze....bane, korek na 3h !!!

G
Gość
2019-07-09T19:29:43 02:00, Gość:

Ewidentna wina tramwaju

Po czym wnioskujesz, że to wina bimbaja? Nie wiele widać na zdjęciach, a w tym pseudoartykule też nic nie napisali.

T
Tytus
2019-07-09T17:44:05 02:00, Gość:

Autobusy to przeżytek. Niech spieprzają z Wrocka

Tak jak twoja stara..

B
BUSOMAT PL

Najważniejsze, że wszyscy cali. Trzeba uważać

G
Gość

Ewidentna wina tramwaju

G
Gość
2019-07-09T17:55:00 02:00, Marek:

Czy reporter który to pisze to jakis tłuk bez wykształcenia???? To nie wypadek tylko kolizja. Przecież nikt nie uciepriał....

Wskaż mi miejsce w ustawie gdzie występuje takie rozróżnienie??

M
Marek

Czy reporter który to pisze to jakis tłuk bez wykształcenia???? To nie wypadek tylko kolizja. Przecież nikt nie uciepriał....

G
Gość
2019-07-09T16:58:36 02:00, Uzdrowicielka Klara:

No no od kiedy balawajder rządzi w MPK i pewnie kierowców z pks posciagal to co rusz jakiś autobus roz....,strach jeździć dobrze że to solowka byla bo przegub by jeszcze tyłem zarzucił,a pasy tuż tuż,brawa brawa dla prezesa knypla

To chyba zdjęć nie oglądałaś z uwagą, bo to był przegub a nie solówka

G
Gość

Autobusy to przeżytek. Niech spieprzają z Wrocka

G
Gość

Jak zwykle tramwaj jebnął kogoś

F
Fox

Dzień bez dzwona dniem straconym

Dodaj ogłoszenie