Wrocław: Świadkowie Jehowy pokazali jak parkować w zdyscyplinowany sposób (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Samochody zaparkowane pod AOW Rada Osiedla Maślice
Parkowanie we Wrocławiu to temat budzący wiele emocji. Również parkowanie przy Stadionie Wrocław, szczególnie podczas różnego rodzaju imprez, budzi wiele zastrzeżeń. Doskonale wiedzą o tym w Radzie Osiedla Maslice. Dlatego osiedlowi radni pokazali dobry przykład zaobserwowany w ostatnich dniach, podczas kongresu świadków Jehowy.

- Na parkingach wokół Stadionu Wrocław można zaparkować w zorganizowany i przemyślany sposób i to mimo braku dodatkowego oznakowania kierującego na parkingi - piszą radni z Maślic. - Brawo dla kierowców za poszanowanie przestrzeni osiedlowej i zdyscyplinowanie w kwestii parkowania - dodają, pokazując zdjęcia z ostatniego weekendu, gdy na stadionie odbywał się kongres świadków Jehowy.

Wyznawcy nie tylko sprawnie wypełnili parking przy stadionie, ale dotarli także na darmowe parkingi pod autostradową obwodnicą Wrocławia i zostawili tutaj swoje auta, składnie i równo, niemal jak od linijki.

- Przy okazji warto wspomnieć, że zawnioskowaliśmy o dodatkowe oznakowanie, kierujące na parkingi pod AOW. Cel to zmniejszenie zjawiska nieprawidłowego parkowania na trawnikach i chodnikach podczas wydarzeń odbywających się na stadionie - informują radni z Maślic. - Liczymy na pozytywną odpowiedź, gdyż dobre oznakowanie i edukacja w ruchu drogowym jest ważna oraz potrzebna - dodają.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 399

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-21T13:54:41 02:00, Gość:

Artykuł o poprawnym parkowaniu..a wykluczone sępy i biblijni analfabeci jak swora wilków zlatuje się pod każdym artykułem o ŚJ i wylewa swoje pomyje.

.".Nie każdy kto do mnie mówi Panie Panie wejdzie do Królestwa Niebios..lecz TYLKO TEN kto wykonuje wolę mojego Ojca który jest w niebie..."

Jaka jest wola Ojca wykluczone sępy i biblijni analfabeci..w jaki sposób wykonywał ją Jezus..jego aposto£owie..i w jaki sposób mieli ją wykonywać jego naśladowcy..?

Czyim świadkiem był Jezus..o kim świadczył..o czym głosił..do kogo kazał się modlić..czyje imię uświęcać..

I komu odda Królestwo po tysiącletnim panowaniu..?

2019-08-22T13:35:36 02:00, ot co:

Ulżyło ci?? ŚJ ,to dopiero biblijni analfabeci .Tam, tylko nowe światełka się liczą, a nie Biblia i uczenie nienawiści do wszystkich,którzy opuścili ta korporacje! -"wykluczone sępy i biblijni analfabeci "-,tak oto przejawia się miłość ŚJ do bliźnich,a zwłaszcza do tych,którzy opuścili ta sekto korporacje...ha ha sami dajecie o sobie swiadectwo!

Nie jestem świadkiem..byłam trzeci raz na takim zgromadzeniu..Biblie studiuje od czterech lat..na yt też spędzam troche czasu..i widzę co sobą reprezentujecie..

Nawet nie zero..bo zero to też poziom..

o
ot co
2019-08-21T13:54:41 02:00, Gość:

Artykuł o poprawnym parkowaniu..a wykluczone sępy i biblijni analfabeci jak swora wilków zlatuje się pod każdym artykułem o ŚJ i wylewa swoje pomyje.

.".Nie każdy kto do mnie mówi Panie Panie wejdzie do Królestwa Niebios..lecz TYLKO TEN kto wykonuje wolę mojego Ojca który jest w niebie..."

Jaka jest wola Ojca wykluczone sępy i biblijni analfabeci..w jaki sposób wykonywał ją Jezus..jego aposto£owie..i w jaki sposób mieli ją wykonywać jego naśladowcy..?

Czyim świadkiem był Jezus..o kim świadczył..o czym głosił..do kogo kazał się modlić..czyje imię uświęcać..

I komu odda Królestwo po tysiącletnim panowaniu..?

Ulżyło ci?? ŚJ ,to dopiero biblijni analfabeci .Tam, tylko nowe światełka się liczą, a nie Biblia i uczenie nienawiści do wszystkich,którzy opuścili ta korporacje! -"wykluczone sępy i biblijni analfabeci "-,tak oto przejawia się miłość ŚJ do bliźnich,a zwłaszcza do tych,którzy opuścili ta sekto korporacje...ha ha sami dajecie o sobie swiadectwo!

G
Gość

Artykuł o poprawnym parkowaniu..a wykluczone sępy i biblijni analfabeci jak swora wilków zlatuje się pod każdym artykułem o ŚJ i wylewa swoje pomyje.

.".Nie każdy kto do mnie mówi Panie Panie wejdzie do Królestwa Niebios..lecz TYLKO TEN kto wykonuje wolę mojego Ojca który jest w niebie..."

Jaka jest wola Ojca wykluczone sępy i biblijni analfabeci..w jaki sposób wykonywał ją Jezus..jego aposto£owie..i w jaki sposób mieli ją wykonywać jego naśladowcy..?

Czyim świadkiem był Jezus..o kim świadczył..o czym głosił..do kogo kazał się modlić..czyje imię uświęcać..

I komu odda Królestwo po tysiącletnim panowaniu..?

G
Gość
2019-08-19T15:38:53 02:00, Gość:

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

2019-08-19T18:16:45 02:00, nick:

👍👍👍👍

2019-08-19T21:23:17 02:00, Gość:

Za grzechy całego świata, doprawdy? To nie doczytałeś się jeszcze, że świat podlega mocy niegodziwca czyli Szatana, to jak, za grzechy Szatana też oddał zycie?

2019-08-20T06:52:57 02:00, Gość:

A może raczej powinno być wiedzą tak, niewiedza nie. Nie można plesc andronow bez wiedzy biblijnej, a tę żeby zdobyć to trzeba czerpać pełnymi garściami z Biblii. A dziś każdy to wie, wiedzę biblijna maja swiadkowie i rozmowy prowadzą w oparciu o Biblię, tylko i wyłącznie.

Przed fałszywymi prorokami, takimi jak np. SJ,czyli wilkach w owczej skórze,którzy chodzą i nagabują ludzi i zwodzą szatańskimi i niebiblijnymi naukami Pan Jezus przestrzegał! Jak najdalej od zwodniczych sekt,"które z pozoru wydaja się ludziom szlachetne i prawe,a wewnątrz są pełne obrzydliwości i bezprawia!

w
wypisz, wymaluj

Miłość nigdy nie zawodzi. Dlaczego ludzie, nawet najbliżsi sobie, mają z tym problem? Czy to nie jest znak czasów końca z 2 Tymoteusza 3:1-5?

G
Gość
2019-08-19T15:38:53 02:00, Gość:

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

2019-08-19T18:16:45 02:00, nick:

👍👍👍👍

2019-08-19T21:23:17 02:00, Gość:

Za grzechy całego świata, doprawdy? To nie doczytałeś się jeszcze, że świat podlega mocy niegodziwca czyli Szatana, to jak, za grzechy Szatana też oddał zycie?

A może raczej powinno być wiedzą tak, niewiedza nie. Nie można plesc andronow bez wiedzy biblijnej, a tę żeby zdobyć to trzeba czerpać pełnymi garściami z Biblii. A dziś każdy to wie, wiedzę biblijna maja swiadkowie i rozmowy prowadzą w oparciu o Biblię, tylko i wyłącznie.

G
Gość
2019-08-19T15:38:53 02:00, Gość:

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

2019-08-19T18:16:45 02:00, nick:

👍👍👍👍

Za grzechy całego świata, doprawdy? To nie doczytałeś się jeszcze, że świat podlega mocy niegodziwca czyli Szatana, to jak, za grzechy Szatana też oddał zycie?

G
Gość
2019-08-19T15:38:53 02:00, Gość:

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

2019-08-19T17:54:27 02:00, Gość:

Nie każdy kto mówi do mnie Panie, Panie wejdzie do Królestwa Niebios, lecz tylko ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie" jak te wersety wytłumaczysz?

2019-08-19T18:12:47 02:00, ot co:

No chyba mi nie powiesz,ze świadkowie Jehowy spełniają wole Ojca he he he wolne żarty! Wy spełniacie nie wole Boga,ale wole waszego bożka czyli -Cielca Kierowniczego-,który jest waszym guru i to jego ślepo słuchacie! Macie ryte mózgi do tego stopnia,ze nawet nie umiecie czytać ze zrozumieniem tekstów na podstawie Biblii pisanych,a nie zakłamanej Strażnicy,która co chwila ma nowe światełko he he! Wy się ludzie prawdziwego Boga nie boicie,ani Jego Syna,którego wasze guru zniżyło do rangi anioła....ale Pan Jezus przepowiedział fałszywych proroków i to się wszystko spełnia! Zal mi Was!

Bardzo oryginalne tłumaczenie wersetu 🤣🤣

n
nick
2019-08-19T15:38:53 02:00, Gość:

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

👍👍👍👍

G
Gość
2019-08-19T15:38:53 02:00, Gość:

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

Nie każdy kto mówi do mnie Panie, Panie wejdzie do Królestwa Niebios, lecz tylko ten, kto spełnia wolę mojego Ojca, który jest w niebie" jak te wersety wytłumaczysz?

G
Gość

Ewangelia Jana 3:16 " Albowiem tak Bóg umiłował świat,ze Syna swego jednorodzonego dal,aby każdy kto wen wierzy,nie zginął ,ale miał żywo wieczny". Bóg kocha wszystkich ludzi i za grzechy całego świata Chrystus oddal życie! Wyznawcy rożnych religii,a najbardziej świadkowie Jehowy upierają się, ze tylko za nich,co jest niezgodne z Biblia i jest kłamstwem! . Chrystus oddal życie za wszystkich ludzi i każdy kto w Niego wierzy i trwa w prawych uczynkach będzie zbawiony i nie musi przy tym należeć do żadnej organizacji religijnej! Religie szatan stworzył po to,aby skłócać ludzi i aby jedni uważali się lepsi od innych. Pokora i bojaźń przed Bogiem i szacunek do innych ludzi,to cechy ,które Bóg bardzo ceni u każdego człowieka. " Jak w Adamie wszyscy umierają, tak tez w Chrystusie WSZYSCY ożywieni będą" ( 1 Koryn. 15:22)! Bóg nie jest stronniczy, tak jak wyznawcy systemów religijnych,którzy bardziej przypominają faryzeuszy niż naśladowców Chrystusa...Warto się nad tym spokojnie zastanowić i przemyśleć. Bóg - TAK....Religie -Nie.

G
Gość
2019-08-17T08:14:28 02:00, Gość:

Ten świat nie ma nic do zaoferowania więc coraz więcej ludzi ucieka w religię

2019-08-17T10:22:54 02:00, Gość:

To nie jest oznaką słabości

2019-08-18T08:29:16 02:00, s:

Sam wspomniałeś o słabości - i słusznie, bo to jest oznaką słabości.

2019-08-18T09:23:36 02:00, Gość:

Też nie uważam żeby wiara czyniła człowieka słabym. Każdy powinien znać swoją przeszłość i przyszłość. Skoro człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże, to warto sięgnąć do Biblii żeby poznać prawdę. Prawda jest tylko jedna i tę warto poznać.

2019-08-18T15:45:02 02:00, to tak:

Prawda jest tylko jedna to prawda,ale ta z Biblii ( jednak nie tej w przekładzie nowego świata!) i nie ma ona nic wspólnego z naukami zakłamanej Strażnicy! Bóg szuka ludzi,którzy Mu oddają cześć w duchu i prawdzie i nie potrzebuje do tego żadnych religii,nawiedzonych sekt,domów modlitwy,kościołów czy sal królestwa! Jest duchem,a ci,którzy mu cześć oddają maja Go wielbić w duchu i prawdzie,a z Babilonu ( religii) Biblia nakazuje wyjść!

Przysłów 22: 4.

G
Gość
2019-08-17T08:14:28 02:00, Gość:

Ten świat nie ma nic do zaoferowania więc coraz więcej ludzi ucieka w religię

2019-08-17T10:22:54 02:00, Gość:

To nie jest oznaką słabości

2019-08-18T08:29:16 02:00, s:

Sam wspomniałeś o słabości - i słusznie, bo to jest oznaką słabości.

2019-08-18T09:23:36 02:00, Gość:

Też nie uważam żeby wiara czyniła człowieka słabym. Każdy powinien znać swoją przeszłość i przyszłość. Skoro człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże, to warto sięgnąć do Biblii żeby poznać prawdę. Prawda jest tylko jedna i tę warto poznać.

2019-08-18T15:45:02 02:00, to tak:

Prawda jest tylko jedna to prawda,ale ta z Biblii ( jednak nie tej w przekładzie nowego świata!) i nie ma ona nic wspólnego z naukami zakłamanej Strażnicy! Bóg szuka ludzi,którzy Mu oddają cześć w duchu i prawdzie i nie potrzebuje do tego żadnych religii,nawiedzonych sekt,domów modlitwy,kościołów czy sal królestwa! Jest duchem,a ci,którzy mu cześć oddają maja Go wielbić w duchu i prawdzie,a z Babilonu ( religii) Biblia nakazuje wyjść!

Psalm 119: 118 - 120

G
Gość
2019-08-17T08:14:28 02:00, Gość:

Ten świat nie ma nic do zaoferowania więc coraz więcej ludzi ucieka w religię

2019-08-17T10:22:54 02:00, Gość:

To nie jest oznaką słabości

2019-08-18T08:29:16 02:00, s:

Sam wspomniałeś o słabości - i słusznie, bo to jest oznaką słabości.

2019-08-18T09:23:36 02:00, Gość:

Też nie uważam żeby wiara czyniła człowieka słabym. Każdy powinien znać swoją przeszłość i przyszłość. Skoro człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże, to warto sięgnąć do Biblii żeby poznać prawdę. Prawda jest tylko jedna i tę warto poznać.

2019-08-18T15:45:02 02:00, to tak:

Prawda jest tylko jedna to prawda,ale ta z Biblii ( jednak nie tej w przekładzie nowego świata!) i nie ma ona nic wspólnego z naukami zakłamanej Strażnicy! Bóg szuka ludzi,którzy Mu oddają cześć w duchu i prawdzie i nie potrzebuje do tego żadnych religii,nawiedzonych sekt,domów modlitwy,kościołów czy sal królestwa! Jest duchem,a ci,którzy mu cześć oddają maja Go wielbić w duchu i prawdzie,a z Babilonu ( religii) Biblia nakazuje wyjść!

Babilon czyli religia fałszywa. Czy Ty nie wiesz, że nauczyciela czeka surowszy osąd? Wprowadzasz ludzi w błąd, szerzysz kłamstwa. Brak Ci bojazni Bożej, ale każdemu według czynów.

G
Gość
2019-08-17T08:14:28 02:00, Gość:

Ten świat nie ma nic do zaoferowania więc coraz więcej ludzi ucieka w religię

2019-08-17T10:22:54 02:00, Gość:

To nie jest oznaką słabości

2019-08-18T08:29:16 02:00, s:

Sam wspomniałeś o słabości - i słusznie, bo to jest oznaką słabości.

2019-08-18T09:23:36 02:00, Gość:

Też nie uważam żeby wiara czyniła człowieka słabym. Każdy powinien znać swoją przeszłość i przyszłość. Skoro człowiek został stworzony na obraz i podobieństwo Boże, to warto sięgnąć do Biblii żeby poznać prawdę. Prawda jest tylko jedna i tę warto poznać.

2019-08-18T15:45:02 02:00, to tak:

Prawda jest tylko jedna to prawda,ale ta z Biblii ( jednak nie tej w przekładzie nowego świata!) i nie ma ona nic wspólnego z naukami zakłamanej Strażnicy! Bóg szuka ludzi,którzy Mu oddają cześć w duchu i prawdzie i nie potrzebuje do tego żadnych religii,nawiedzonych sekt,domów modlitwy,kościołów czy sal królestwa! Jest duchem,a ci,którzy mu cześć oddają maja Go wielbić w duchu i prawdzie,a z Babilonu ( religii) Biblia nakazuje wyjść!

👍👍👍

Dodaj ogłoszenie