Groźny wypadek na drodze Wrocław – Kąty Wrocławskie [ZDJĘCIA]

szZaktualizowano 
W piątek po południu doszło do groźnego wypadku na drodze DW347 Wrocław – Kąty Wrocławskiej. W Sadkowie samochód osobowy uderzył w drzewo.

Do wypadku doszło po godz. 15. Na zakręcie samochód osobowy wypad z jedni i uderzył w drzewo. W aucie podróżowało m.in. dziecko, dlatego na miejsce skierowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Na szczęście wszyscy uczestnicy wypadku o własnych siłach opuścili samochód. Dziecko zostało profilaktycznie zabrane do szpitala na badania.

Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, policja oraz pogotowie.

ZOBACZ TEŻ:

Ranny policjant i strzały na Ołbinie. Sprawca został zatrzym...

Kolejny buspas we Wrocławiu. Tym razem w ścisłym centrum

polecane: Jak udzielic Pierwszej pomocy

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 40

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

d
dolnoślązak

Akurat w tym miejscu to wystarczy mieć nie sprawne amortyzatory i wylatujesz z drogi. Wyjątkowo zniszczony asfalt i cała masa łat, prowizorycznych napraw. Gdy tylko koła skaczą i tracą kontakt z jednią to bez względu na umiejętności wylatujesz do rowu.

G
Gość
2019-07-20T15:42:32 02:00, Florentyna Gawłowska:

Ludzie! Kto was odarł z resztek człowieczeństwa? Czy tak samo mówilibyście, gdyby tym samochodem jechała np. wasza żona i córka. Wtedy też byłby to bachor? Też domagalibyście się ze swoich? Nie wiecie, co było przyczyna tego wypadku, a już się wymądrzacie. Poczytajcie obowiązujące przepisy, a potem zabierajcie głos!

2019-07-20T16:52:44 02:00, Gość:

Zamknij gębę. Poszło mnóstwo forsy w błoto, bo beneficjentka 500 nie umie jeździć i narobiła paniki o brajanka. Obciążyć powinni i tyle. Tak samo jak swołocz co lezie w klapkach w góry a potem wyje, że nie zejdzie. Wypadek był z jej winy i głupoty.

Uooo, proszę państwa, mamy tu prawdziwego twardego kuca, który doskonale zna się na ekonomii i socjologii, bo jest utrzymywany przez mamę i tatę :-)

j
jam.Ci
2019-07-20T15:42:32 02:00, Florentyna Gawłowska:

Ludzie! Kto was odarł z resztek człowieczeństwa? Czy tak samo mówilibyście, gdyby tym samochodem jechała np. wasza żona i córka. Wtedy też byłby to bachor? Też domagalibyście się ze swoich? Nie wiecie, co było przyczyna tego wypadku, a już się wymądrzacie. Poczytajcie obowiązujące przepisy, a potem zabierajcie głos!

2019-07-20T16:52:44 02:00, Gość:

Zamknij gębę. Poszło mnóstwo forsy w błoto, bo beneficjentka 500 nie umie jeździć i narobiła paniki o brajanka. Obciążyć powinni i tyle. Tak samo jak swołocz co lezie w klapkach w góry a potem wyje, że nie zejdzie. Wypadek był z jej winy i głupoty.

2019-07-20T17:18:54 02:00, Florentyna Gawłowska:

Psy szczekają, karawana idzie dalej!

Człowieku, dalej nie wiesz nic o wypadku i osobach w nim uczestniczących, a stajesz wbrew istniejącemu prawu. Życzę ci, by twój "brajanek" nigdy nie znalazł się w podobnej sytuacji.

Florentyna, chcesz żeby tak zakończyć artykuł?

https://gazetawroclawska.pl/wypadek-przy-wroclavii-osiem-osob-rannych-w-tym-dwie-ciezko/ar/13393765

to pisz jak serce mówi..

D
Ducati 996
2019-07-19T21:00:33 02:00, mela:

Asfalt na drodze prawie jak we Wrocławiu

palifko 3-4x za tanie :)

to pajace szalejo

https://www.youtube.com/watch?v=eF9AC2Ce2ow

F
Florentyna Gawłowska
2019-07-20T15:42:32 02:00, Florentyna Gawłowska:

Ludzie! Kto was odarł z resztek człowieczeństwa? Czy tak samo mówilibyście, gdyby tym samochodem jechała np. wasza żona i córka. Wtedy też byłby to bachor? Też domagalibyście się ze swoich? Nie wiecie, co było przyczyna tego wypadku, a już się wymądrzacie. Poczytajcie obowiązujące przepisy, a potem zabierajcie głos!

2019-07-20T16:52:44 02:00, Gość:

Zamknij gębę. Poszło mnóstwo forsy w błoto, bo beneficjentka 500 nie umie jeździć i narobiła paniki o brajanka. Obciążyć powinni i tyle. Tak samo jak swołocz co lezie w klapkach w góry a potem wyje, że nie zejdzie. Wypadek był z jej winy i głupoty.

Psy szczekają, karawana idzie dalej!

Człowieku, dalej nie wiesz nic o wypadku i osobach w nim uczestniczących, a stajesz wbrew istniejącemu prawu. Życzę ci, by twój "brajanek" nigdy nie znalazł się w podobnej sytuacji.

G
Gość
2019-07-20T15:42:32 02:00, Florentyna Gawłowska:

Ludzie! Kto was odarł z resztek człowieczeństwa? Czy tak samo mówilibyście, gdyby tym samochodem jechała np. wasza żona i córka. Wtedy też byłby to bachor? Też domagalibyście się ze swoich? Nie wiecie, co było przyczyna tego wypadku, a już się wymądrzacie. Poczytajcie obowiązujące przepisy, a potem zabierajcie głos!

Zamknij gębę. Poszło mnóstwo forsy w błoto, bo beneficjentka 500 nie umie jeździć i narobiła paniki o brajanka. Obciążyć powinni i tyle. Tak samo jak swołocz co lezie w klapkach w góry a potem wyje, że nie zejdzie. Wypadek był z jej winy i głupoty.

F
Florentyna Gawłowska

Ludzie! Kto was odarł z resztek człowieczeństwa? Czy tak samo mówilibyście, gdyby tym samochodem jechała np. wasza żona i córka. Wtedy też byłby to bachor? Też domagalibyście się ze swoich? Nie wiecie, co było przyczyna tego wypadku, a już się wymądrzacie. Poczytajcie obowiązujące przepisy, a potem zabierajcie głos!

G
Gość
2019-07-20T13:53:14 02:00, Dnolald Rusk:

Szybciej skurwysyny jeździjcie

W jakieś śmierdzącej wiosze się chowałeś, że piszesz "jeździjcie", a nie "jeźdźcie", jak normalni ludzie?

S
Sreńkowska
2019-07-20T13:53:14 02:00, Dnolald Rusk:

Szybciej skurwysyny jeździjcie

Do Brukseli nie dojadą ;)

G
Gość
2019-07-19T23:36:37 02:00, Czytelnik:

Skoro nie wymagali pomocy to po co LPR? Kto ocenił stan poszkodowanych i wezwał śmigło?

2019-07-20T11:13:21 02:00, Gość:

Lekko się wydaje się swoje. Wezwali, bo był gówniak w środku. Sprawca powinien płacić

2019-07-20T12:28:26 02:00, Gość:

Pomoc do wypadku wysyła się tak, żeby nie trzeba było dosyłać kolejnych jednostek. To znaczy, że często jest jej istotnie nadmiar. Dzięki temu umiera mniej ludzi i może trafi także na was, że nie zdechniecie z wykrwawienia w jakimś rowie - chociaż to akurat nie byłaby żadna szkoda.

2019-07-20T13:44:49 02:00, Gość:

I wzajemnie

Piesek szczekał na innych, to było dobrze, a jak usłyszał parę słów prawdy, to się sfochał jak przedszkolak :->

D
Dnolald Rusk

Szybciej skurwysyny jeździjcie

G
Gość
2019-07-19T23:36:37 02:00, Czytelnik:

Skoro nie wymagali pomocy to po co LPR? Kto ocenił stan poszkodowanych i wezwał śmigło?

2019-07-20T11:13:21 02:00, Gość:

Lekko się wydaje się swoje. Wezwali, bo był gówniak w środku. Sprawca powinien płacić

2019-07-20T12:28:26 02:00, Gość:

Pomoc do wypadku wysyła się tak, żeby nie trzeba było dosyłać kolejnych jednostek. To znaczy, że często jest jej istotnie nadmiar. Dzięki temu umiera mniej ludzi i może trafi także na was, że nie zdechniecie z wykrwawienia w jakimś rowie - chociaż to akurat nie byłaby żadna szkoda.

I wzajemnie

G
Gość
2019-07-19T23:36:37 02:00, Czytelnik:

Skoro nie wymagali pomocy to po co LPR? Kto ocenił stan poszkodowanych i wezwał śmigło?

2019-07-20T11:13:21 02:00, Gość:

Lekko się wydaje się swoje. Wezwali, bo był gówniak w środku. Sprawca powinien płacić

Pomoc do wypadku wysyła się tak, żeby nie trzeba było dosyłać kolejnych jednostek. To znaczy, że często jest jej istotnie nadmiar. Dzięki temu umiera mniej ludzi i może trafi także na was, że nie zdechniecie z wykrwawienia w jakimś rowie - chociaż to akurat nie byłaby żadna szkoda.

G
Gość
2019-07-19T21:14:02 02:00, Gość:

To znaczy do dorosłego podatnika nie wyślą śmigłowca, ale poleci on do bachora, który już kosztuje obcych podatników?! Niech płaci sprawca wypadku

2019-07-19T22:45:35 02:00, Gość:

Nie życzę tobie ,człowieku bez jakichkolwiek ludzkich odruchów ,bym musiala finansowac ze swoich podatkow podroz twojego "bachora" helikopterem.Ludzie co z Wami!!!!

To się zabij. Nie będziesz płacić podatków

G
Gość
2019-07-19T23:36:37 02:00, Czytelnik:

Skoro nie wymagali pomocy to po co LPR? Kto ocenił stan poszkodowanych i wezwał śmigło?

Lekko się wydaje się swoje. Wezwali, bo był gówniak w środku. Sprawca powinien płacić

Dodaj ogłoszenie