Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Gdzie dziś będą największe korki? Pięć najgorszych miejsc

MKR
W sobotę, 8 lutego, zaczęła obowiązywać nowa organizacja ruchu. Na dużym obszarze miasta – w rejonie placów Legionów, Orląt Lwowskich, Jana Pawła II, ulic Kazimierza Wielkiego, Krupniczej, Podwala, Legnickiej, Strzegomskiej, Zelwerowicza, Sikorskiego – wprowadzono szereg zmian w oznakowaniu ulic oraz objazdy dla tramwajów i autobusów. Prawdziwy test przejdzie tymczasowa organizacja przejdzie w poniedziałek. Jazda nowymi trasami to będzie prawdziwe wyzwanie dla kierowców autobusów MPK. Już teraz wydaje się, że wjechanie autobusów, szczególnie przegubowych pomiędzy ciasno ustawione płoty i pachołki oraz w ulice z parkującymi na nich autami może spowodować ogromne korki.Czytaj dalej na kolejnych slajdach - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami.
W sobotę, 8 lutego, zaczęła obowiązywać nowa organizacja ruchu. Na dużym obszarze miasta – w rejonie placów Legionów, Orląt Lwowskich, Jana Pawła II, ulic Kazimierza Wielkiego, Krupniczej, Podwala, Legnickiej, Strzegomskiej, Zelwerowicza, Sikorskiego – wprowadzono szereg zmian w oznakowaniu ulic oraz objazdy dla tramwajów i autobusów. Prawdziwy test przejdzie tymczasowa organizacja przejdzie w poniedziałek. Jazda nowymi trasami to będzie prawdziwe wyzwanie dla kierowców autobusów MPK. Już teraz wydaje się, że wjechanie autobusów, szczególnie przegubowych pomiędzy ciasno ustawione płoty i pachołki oraz w ulice z parkującymi na nich autami może spowodować ogromne korki.Czytaj dalej na kolejnych slajdach - posługuj się klawiszami strzałek, myszką lub gestami. Fot. mk
W sobotę, 8 lutego, zaczęła obowiązywać nowa organizacja ruchu. Na dużym obszarze miasta – w rejonie placów Legionów, Orląt Lwowskich, Jana Pawła II, ulic Kazimierza Wielkiego, Krupniczej, Podwala, Legnickiej, Strzegomskiej, Zelwerowicza, Sikorskiego – wprowadzono szereg zmian w oznakowaniu ulic oraz objazdy dla tramwajów i autobusów. Prawdziwy test przejdzie tymczasowa organizacja przejdzie w poniedziałek. Jazda nowymi trasami to będzie prawdziwe wyzwanie dla kierowców autobusów MPK. Już teraz wydaje się, że wjechanie autobusów, szczególnie przegubowych pomiędzy ciasno ustawione płoty i pachołki oraz w ulice z parkującymi na nich autami może spowodować ogromne korki.
od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska