Artur Jurkowski kandydat do Sejmiku Województwa Dolnośląskiego

Ogłoszenie wyborcze KKW Trzecia Droga PSL – PL2050 Szymona Hołowni

Artur Jurkowski: Wójt Gminy Pęcław, Ekonomista i Triathlonista

Drodzy mieszkańcy Dolnego Śląska,
Chciałbym Wam przedstawić Artura Jurkowskiego, niezwykłą osobę, która nie tylko działa na rzecz naszej społeczności, ale także zdobywa serca na trasach triathlonowych. Poznajcie go bliżej!

Wójt Gminy Pęcław: Od 2006 roku pełni funkcję wójta Gminy Pęcław. Jego praca na stanowiskach kierowniczych w samorządzie dostarczyła mu dużego potencjału wiedzy i doświadczenia. Teraz chce wykorzystać tę wiedzę na rzecz mieszkańców subregionu legnickiego.

Ekonomista: Z wykształcenia jest ekonomistą. Zarządza jedną z biedniejszych gmin w Polsce, przez co potrafi zadbać o finanse publiczne. Każda złotówka wydawana w Gminie jest kilkakrotnie przeze niego przemyślana.

Triathlonista: Artur to czynny zawodnik triathlonu. Jego determinacja i wytrwałość są godne podziwu. Podobnie jak w triathlonie, w życiu trzeba pokonywać różne dystanse. Czasem to sprint, czasem maraton. Artur nie zatrzymuje się, ale ciągle idzie naprzód.

Wykształcenie i Kursy: Artur Jurkowski zdobył solidne wykształcenie, które teraz wykorzystuje w swojej pracy jako wójt Gminy Pęcław. Jego umiejętności zarządzania finansami i doświadczenie na stanowiskach kierowniczych są nieocenione w działaniach na rzecz mieszkańców Dolnego Śląska.

  • 2000-2002: Akademia Ekonomiczna we Wrocławiu, Wydział Zarządzania i Informatyki, Specjalizacja: Finanse i Bankowość.
  • 1997-2000: Wyższa Szkoła Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu, Wydział Zarządzania, Specjalizacja: Zarządzanie i Marketing.
  • Kurs dla kandydatów do rad nadzorczych i zarządów spółek (Naczelna Organizacja Techniczna): Artur Jurkowski zdobył wiedzę z zakresu zarządzania i nadzoru w spółkach. To ważne, aby skutecznie pełnić funkcje na stanowiskach kierowniczych.
  • Dyplom złożenia egzaminu dla kandydatów na członków rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa (Minister Skarbu Państwa): Artur Jurkowski potwierdził swoje umiejętności i wiedzę, zdobywając dyplom po złożeniu egzaminu. To dowód jego zaangażowania w rozwój i profesjonalizm.

Nowe Technologie: Artur Jurkowski jest świadomy znaczenia nowoczesnych technologii w dzisiejszym świecie. Śledzi trendy, takie jak sztuczna inteligencja (AI), analiza danych, automatyzacja procesów i cyfryzacja. Te narzędzia mogą pomóc w efektywnym zarządzaniu. Artur Jurkowski zdaje sobie sprawę, że sztuczna inteligencja może wspomóc pracę samorządowców. Może to obejmować optymalizację procesów, analizę danych, personalizację komunikacji z mieszkańcami i wiele innych. Wiedza na temat AI pozwala mu podejść do tych zagadnień z innowacyjnym podejściem.

Cele i wyzwania: Artur Jurkowski ma jasno określone cele. Do najważniejszych zadań, z którymi chce się zmierzyć, należą:

  1. Zrównoważony rozwój województwa: Nadrabianie zaległości cywilizacyjnych w subregionie legnickim poprzez odpowiednie wykorzystanie środków unijnych i budżetu województwa.
  2. Większa swoboda dla przedsiębiorców: Uproszczone procedury pozyskiwania pożyczek i ich zabezpieczeń.
  3. Walka z nadinterpretacją przepisów: Zdroworozsądkowe podejście przy składaniu i rozliczaniu wniosków dotacyjnych.
  4. Zwiększenie udziału środków budżetu województwa w programach dotacyjnych: Infrastruktura sportowa, Dolnośląska Odnowa Wsi, Terenowy Fundusz Ochrony Gruntów Rolnych, melioracja, remonty dróg wojewódzkich, zabytki.
  5. Promocja szeroko rozumiana: Organizacja i udział w targach nie tylko na Dolnym Śląsku, ale również w Polsce i Unii Europejskiej.

Sport i pokora: Nie samym urzędem człowiek żyje. Artur Jurkowski jest również czynnym zawodnikiem triathlonu. Sport zwiększa jego determinację i upór. Wyznacza cele, które realizuje z sukcesami, a także uczy pokory.

Jeśli chcecie mieć swojego reprezentanta w Sejmiku Województwa Dolnośląskiego, Artur Jurkowski jest gotowy Was reprezentować. Dajmy mu wsparcie i motywację, aby nadal działał na rzecz naszej społeczności!

Subregion Legnicki

lista nr 3 pozycja nr 2

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska