Zamieszkaj tam, gdzie inni jadą wypoczywać...

Redakcja
NAJZDROWSZE POWIETRZE WE WROCŁAWIU? *ZAMIESZKAJ TAM, GDZIE INNI JADĄ WYPOCZYWAĆ…

ZAMIESZKAJ TAM, GDZIE INNI JADĄ WYPOCZYWAĆ…
PRZYRODA

Malownicze położenie tuż obok największego lasu w granicach miasta; Las mokrzański prawie 600ha, las mieszany, Park krajobrazowy Dolina Bystrzycy, Starorzecza Bystrzycy, trasy turystyczne: trasa nordic walking (doskonała w zimie do uprawiania narciarstwa biegowego), szlaki piesze PTTK, trasa św. Jakuba oznaczona muszelkami, trasa rowerowa nr 9, trasy BIKE MARATON, W najbliższej okolicy zamek w Leśnicy z pięknym dużym parkiem (znajduje się tu ok. 1/3 wszystkich pomników przyrody w granicach Wrocławia), NAJZDROWSZE POWIETRZE WE WROCŁAWIU!

KOMUNIKACJA

Dobry dojazd samochodem do Leśnicy i centrum miasta, Blisko Leśnicy - ok. 1,5km, komunikacja miejska: Autobus miejski 123 z przystankiem przy osiedlu, z Leśnicy autobusy, tramwaje, pociągi z pięknie odnowionej stacji Wrocław Leśnica lub Wrocław Pracze, obydwie są oddalone ok 3km od osiedla. W najbliższym czasie dojazd znacznie ułatwi nowo budowana obwodnica Leśnicy. Przy ul. Marszowickiej ma powstać ścieżka pieszo-rowerowa do Leśnicy. Do stadionu i węzła autostradowego ok 6km, do rynku ok.14km (google maps)

OKOLICA

W najbliższej okolicy znajduje się wiele ciekawych miejsc i atrakcji - Zamek Leśnica z kompleksem parkowym i domem kultury, który organizuje wiele ciekawych zajęć oraz imprez wtym słynne pikniki i jarmarki (festiwal dobrego piwa), centrum Leśnicy zostało wpisane do rejestru zabytków, zabytki techniki - wieża ciśnień, elektrownia wodna na Bystrzycy przy ul. Marszowickiej, Zamek na wodzie w Wojnowicach, Zamek Brzezina, Winnice Jaworek w Miękinni, Komplekst EIT Pracze z Humanitarium i dużym parkiem, Szpital Wojewódzki, Szkoły, przedszkola, sklepy, przychodnie, apteki w Leśnicy, Pracze, Stabłowice, Maślice

OSIEDLE MALOWNICZE

Płaski teren ok 45 ha, Zaprojektowane jak małe miasteczko, z szerokimi zadrzewionymi alejami, ścieżkami rowerowymi, chodnikami i zielenią. W środku osiedla niska zabudowa wielorodzinna z usługami tzw centrotwórczymi, wspólną przestrzenią, skwerami, placem zabaw. Duże działki na których powstają domy jednorodzinne wolnostojące wg indywidualnych projektów oraz domy szeregowe i bliźniaki. Pełna infrastruktura: oświetlone, wybrukowane ulice z kanalizacją burzową, wszystkie media miejskie: woda, kanalizacja, gaz, energia elektryczna, FTTH (światłowodowe łącze internetowe do każdego domu). Osiedle realizowane wg planu zagospodarowania przestrzennego Marszowice Malownicze III część południowa.

Wybieramy:

A) MIESZKANIA I LOKALE

W centralnej części osiedla powstają kameralne domy wielorodzinne w niskiej zabudowie z indywidualnymi garażami i lokalami usługowymi w przyziemiu. Budynki wykończone z dbałością o detale przy użyciu wysokiej klasy materiałów. W budynkach zainstalowano cichobieżne windy, solary do podgrzewania wody, rekuperację. Ustawne mieszkania z tarasami lub balkonami z widokiem na las wykończone w standardzie deweloperskim. Do mieszkań można dokupić komórki lokatorskie, indywidualne garaże lub miejsca postojowe. Wspólna przestrzeń między budynkami z zielonymi skwerami, ławkami i placem zabaw. Mieszkania spełniają wymagania programu MDM. W parterach budynku znajduje się kilka lokali usługowych o zróżnicowanym metrażu przeznaczonych na wynajem lub sprzedaż z dużymi witrynami i miejscami do parkowania.

B) DOMY DWUMIESZKANIOWE

Funkcjonalne i dobrze zaprojektowane w oparciu o wieloletnie doświadczenie domy dwumieszkaniowe parterowe lub z pełnym piętrem. Oddawane wraz z zagospodarowaną działką tj. z ogrodzeniem, tarasami, podjazdami i trawnikiem. W środku wyposażone w ogrzewanie podłogowe oraz rekuperację. Wybudowane z wysokiej jakości materiałów: dachówka ceramiczna, stolarka z drewna egzotycznego, elewacja z markowych materiałów (cedral, caparol carbon, lindab, elementy z drewna egzotycznego, dryvit). Wszystkie domy mają również instalację pod rolety okienne oraz kominek. Deweloper oferuje szeroką gamę wyposażenia dodatkowego łącznie z systemami inteligentnego sterowania domem oraz monitoringu.
Zapraszamy do odwiedzania naszego domu modelowego zrealizowanego według flagowego projektu KOMFORT+. Wnętrza zostały urządzone z pomysłem i smakiem ukazując wyjątkowe możliwości aranżacji jakie daje projekt Komfort+ Dom modelowy można oglądać również wybierając się na wirtualny spacer ze stron internetowych dewelopera lub oglądając film jakości HD nakręcony z drona.

C) DOMY WG INDYWIDUALNYCH PROJEKTÓW

Wyjątkowa oferta na rynku deweloperskim! Na dużych działkach oferujemy budowę domów jednorodzinnych wg indywidualnych projektów klientów. Projekty muszą spełniać wymagania MPZP. Projekt można zlecić firmie lub zewnętrznej pracowni architektonicznej. Po uzgodnieniu koncepcji sporządzana jest wycena budowy oraz harmonogram prac. Deweloper przenosi własność domu wraz z działką po wybudowaniu.

Od zapytania do dobrej decyzji zakupu:

"Osiedle Malownicze Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka Komandytowa
ul. Wereszyckiego 14, 54-704 Wrocław

tel. 71 723-43-28,
fax. 071 349-55-30

biuro@osiedlemalownicze.wroc.pl

www.osiedlemalownicze.wroc.pl

Firma należy do PZFD i PZFD WROCŁAW. Klienci mogą liczyć na specjalne rabaty na materiały wykończeniowe u firm partnerskich, Karta Mieszkaniowa PZFD.

Będzie wakacyjny boom? Polacy stęsknieni za podróżami

Wideo

Dodaj ogłoszenie