Wypadek na A4. Laweta z ośmioma autami w rowie

PKZaktualizowano 
W poniedziałek rano doszło do wypadku na podlegnickim odcinku autostrady A4 (w okolicach 96. kilometra trasy). Ciężarówka przewożąca osiem samochodów osobowych wpadła do rowu. W zdarzeniu nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

polecane: Flesz - Ukraińcy chcą więcej zarabiać

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 19

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Anella

Co on tam wiózł??? Same stare szpachlowanie blachosmrody w tedeiku

Pan se je wyklepie i będzie git majonez

G
Gość

Nieudolność służb poraża.

S
Stop ludzkiej głupocie
2019-08-19T15:39:24 02:00, Gość:

Jak można wypier**** pełną landarą do rowu na prostej drodze ?

2019-08-19T15:45:19 02:00, Prędkość.:

Zapitalał, nie zobaczył, że z przodu stoją. Zaczął hamować... Z takim zestawem wystarczy.

2019-08-19T16:11:35 02:00, Gość:

Nie zobaczył - standardowa choroba kierowców ciężarówek. Nie widział, nie zobaczył. Co robił? Golił się, oglądał film?

2019-08-19T16:17:24 02:00, Niepoprawny Politycznie:

Srajfonem się imbecyl bawił.

2019-08-19T18:22:30 02:00, Gość:

w poniedziałek to k*a walił jak to tirowiec

2019-08-19T19:47:15 02:00, Gość:

Głupi jesteście wszyscy z waszymi debilnymi komentarzami. Lora to nie jest zwykła naczepa, tam 21m długości to norma, wysoko położony punkt ciężkości, "żagiel" na wietrze, do tego niedouczone pajace w osobówkach, zajeżdżające drogę, znużenie jazdą, może wystrzał, może pajac z osobówki wjechał przed kabinę, a w lorze wystarczy ruszyć za mocno kierownicą i jest pozamiatane. Niestety wy pajace, trolowce, w dupie byliście i gówno widzieliście i tak trzymajcie, świat was nie potrzebuje!

2019-08-19T20:00:38 02:00, Gość:

TIRY z A4 na tory

Następny głupi, to zdychaj z głodu, chyba, że ci pociąg chleb dowiezie. Boże widzisz i nie grzmisz, to jest kres ludzkiego pojęcia wszechświata... Zobaczymy jak będą wyglądały wybory parlamentarne przy takim stanie psychicznim społeczeństwa, pewnie wygra POPiS...

G
Gość

Coś wiadomo jak ruch? Czy już się coś ruszyło? Bo zero informacji

G
Gość
2019-08-19T15:39:24 02:00, Gość:

Jak można wypier**** pełną landarą do rowu na prostej drodze ?

2019-08-19T15:45:19 02:00, Prędkość.:

Zapitalał, nie zobaczył, że z przodu stoją. Zaczął hamować... Z takim zestawem wystarczy.

2019-08-19T16:11:35 02:00, Gość:

Nie zobaczył - standardowa choroba kierowców ciężarówek. Nie widział, nie zobaczył. Co robił? Golił się, oglądał film?

2019-08-19T16:17:24 02:00, Niepoprawny Politycznie:

Srajfonem się imbecyl bawił.

2019-08-19T18:22:30 02:00, Gość:

w poniedziałek to k*a walił jak to tirowiec

2019-08-19T19:47:15 02:00, Gość:

Głupi jesteście wszyscy z waszymi debilnymi komentarzami. Lora to nie jest zwykła naczepa, tam 21m długości to norma, wysoko położony punkt ciężkości, "żagiel" na wietrze, do tego niedouczone pajace w osobówkach, zajeżdżające drogę, znużenie jazdą, może wystrzał, może pajac z osobówki wjechał przed kabinę, a w lorze wystarczy ruszyć za mocno kierownicą i jest pozamiatane. Niestety wy pajace, trolowce, w dupie byliście i gówno widzieliście i tak trzymajcie, świat was nie potrzebuje!

TIRY z A4 na tory

N
Na A4

To jakaś kpina, zero informacji o objazdach,od 17:30 stoję z dzieckiem na A4,a wystarczyło przed zjazdem na Legnicę zablokować drogę i objazd na Legnicę

G
Gość

Wypadek był rano a jest godz 19.21 a my dalej stoimy w korku. Mnóstwo osób w tym dzieci i żadnej informacji jak długo będziemy jeszcze stać. Pożałowania godne

G
Gość

Organizacja tej akcji to jest jakiś pierdolony żart. Nie wspominając o oznakowaniu jakiegokolwiek objazdu czy informacji. Kierowca powinien natomiast jeździć tirami w Euro Track Simulator a nie na prawdziwej drodze, idiota.

G
Gość

Przepraszam, czy w zdarzeniu odniósł ktoś niepoważne lub żartobliwe obrażenia?

G
Gość

Od 930 do 1630 było zbyt mało na zorganizowanie objazdu zanim ciężki sprzęt będzie wyciągał szrot, w związku z tym kilkaset aut stoi na A4 czekając aż jaśnie Państwo łaskawie skończą zabawę dźwigiem

G
Gość
2019-08-19T15:39:24 02:00, Gość:

Jak można wypier**** pełną landarą do rowu na prostej drodze ?

2019-08-19T15:45:19 02:00, Prędkość.:

Zapitalał, nie zobaczył, że z przodu stoją. Zaczął hamować... Z takim zestawem wystarczy.

2019-08-19T16:11:35 02:00, Gość:

Nie zobaczył - standardowa choroba kierowców ciężarówek. Nie widział, nie zobaczył. Co robił? Golił się, oglądał film?

2019-08-19T16:17:24 02:00, Niepoprawny Politycznie:

Srajfonem się imbecyl bawił.

w poniedziałek to k*a walił jak to tirowiec

N
Niepoprawny Politycznie
2019-08-19T15:39:24 02:00, Gość:

Jak można wypier**** pełną landarą do rowu na prostej drodze ?

2019-08-19T15:45:19 02:00, Prędkość.:

Zapitalał, nie zobaczył, że z przodu stoją. Zaczął hamować... Z takim zestawem wystarczy.

2019-08-19T16:11:35 02:00, Gość:

Nie zobaczył - standardowa choroba kierowców ciężarówek. Nie widział, nie zobaczył. Co robił? Golił się, oglądał film?

Srajfonem się imbecyl bawił.

G
Gość
2019-08-19T15:39:24 02:00, Gość:

Jak można wypier**** pełną landarą do rowu na prostej drodze ?

2019-08-19T15:45:19 02:00, Prędkość.:

Zapitalał, nie zobaczył, że z przodu stoją. Zaczął hamować... Z takim zestawem wystarczy.

Nie zobaczył - standardowa choroba kierowców ciężarówek. Nie widział, nie zobaczył. Co robił? Golił się, oglądał film?

G
Gość
2019-08-19T15:39:24 02:00, Gość:

Jak można wypier**** pełną landarą do rowu na prostej drodze ?

2019-08-19T15:45:19 02:00, Prędkość.:

Zapitalał, nie zobaczył, że z przodu stoją. Zaczął hamować... Z takim zestawem wystarczy.

Aaa. Zawsze mnie to dziwi, jak można walnąć dzwona w środku dnia, przy idealnej pogodzie i warunkach nawierzchni na prostej drodze.

Ale może po prostu ja jestem normalny i nie wygrałem prawka w chipsach to mnie to dziwi...

H
Hahaha
2019-08-19T15:45:47 02:00, Niemiec:

To se pohandlował...

Hahaha.

Dodaj ogłoszenie