Wypadek na A4. Autostrada zablokowana. Objazd przez AOW

Kinga Czernichowska
Kinga Czernichowska
Zaktualizowano 
Wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem. Między węzłami Pietrzykowice i Wrocław Południe (skrzyżowanie z AOW) tir uderzył w bariery energochłonne. Autostrada w kierunku Wrocławia przez dwie godziny była całkowicie zablokowana. Od godziny 11 czynny jest już jeden pas ruchu. Na A4 jest jednak ogromny korek ciągnący się aż do Kątów Wrocławskich. Warto rozważyć objazd - korek ominiecie zjeżdżając z A4 na węźle Kąty Wrocławskie i jadąc dalej przez Gniechowice do drogi nr 35, a z niej na autostradową obwodnicę Wrocławia.

Według Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad, droga może być zablokowana nawet do południa.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 18

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

M
Md

Każdy pisze że zestaw spowodował wypadek. Nikt nie pisze dlaczego? Może mu jakiś mistrz kierownicy zajechał drogę lub w jakiś inny sposób przyczynił się do tego. 40 tonowy zestaw nie staje w miejscu. Ale o tym nie wiedzą posiadacze małych wozidełek.

R
Rolnik
2019-08-21T12:57:13 02:00, Tiry na tory!!!:

Znowu ciągnik siodłowy w akcji (czyli TIR). Zakała dróg. Kiedy to dziadostwo zostanie w końcu utemperowane

2019-08-21T15:08:01 02:00, Gość:

TIR to konwencja baranie.

2019-08-21T16:26:10 02:00, Tiry na tory - wypierdalać:

I nazwa POTOCZNA ciągnika siodłowego z naczepą tępy debilu. Spotykasz na co dzień pojazdy AUDI czy Bmw realizujące konwencję Transport International Routier? Chyba nie. A TIRówki to obsługują urzędników celnych czy kierowców pojazdów ciężarowych???

2019-08-21T16:56:34 02:00, Ewa:

Tirówki kogo obsługują? Jakoś ja w lesie gdzie te panie pracują niewiedziałam jeszcze żadnego Tira, za to osobówek dużo.

Czyżbyś sama ich obsługiwała że tak znasz rynek "zbytu". Ciekawe że tak dobrze znasz statystyki "sprzedażowe"

E
Ewa
2019-08-21T12:57:13 02:00, Tiry na tory!!!:

Znowu ciągnik siodłowy w akcji (czyli TIR). Zakała dróg. Kiedy to dziadostwo zostanie w końcu utemperowane

2019-08-21T15:08:01 02:00, Gość:

TIR to konwencja baranie.

2019-08-21T16:26:10 02:00, Tiry na tory - wypierdalać:

I nazwa POTOCZNA ciągnika siodłowego z naczepą tępy debilu. Spotykasz na co dzień pojazdy AUDI czy Bmw realizujące konwencję Transport International Routier? Chyba nie. A TIRówki to obsługują urzędników celnych czy kierowców pojazdów ciężarowych???

Tirówki kogo obsługują? Jakoś ja w lesie gdzie te panie pracują niewiedziałam jeszcze żadnego Tira, za to osobówek dużo.

T
Tiry na tory - wypierdalać
2019-08-21T12:57:13 02:00, Tiry na tory!!!:

Znowu ciągnik siodłowy w akcji (czyli TIR). Zakała dróg. Kiedy to dziadostwo zostanie w końcu utemperowane

2019-08-21T15:08:01 02:00, Gość:

TIR to konwencja baranie.

I nazwa POTOCZNA ciągnika siodłowego z naczepą tępy debilu. Spotykasz na co dzień pojazdy AUDI czy Bmw realizujące konwencję Transport International Routier? Chyba nie. A TIRówki to obsługują urzędników celnych czy kierowców pojazdów ciężarowych???

G
Gość
2019-08-21T12:57:13 02:00, Tiry na tory!!!:

Znowu ciągnik siodłowy w akcji (czyli TIR). Zakała dróg. Kiedy to dziadostwo zostanie w końcu utemperowane

TIR to konwencja baranie.

G
Gość
2019-08-21T12:57:13 02:00, Tiry na tory!!!:

Znowu ciągnik siodłowy w akcji (czyli TIR). Zakała dróg. Kiedy to dziadostwo zostanie w końcu utemperowane

Dopoki takie debile jak Ty nie przestaną do sklepów chodzić , budować się, korzystać z czegokolwiek oprócz tego co sami upoluja, zasadza itp to niestety tiry będą cały czas potrzebne

T
Tiry na tory!!!

Znowu ciągnik siodłowy w akcji (czyli TIR). Zakała dróg. Kiedy to dziadostwo zostanie w końcu utemperowane

G
Gość
2019-08-21T11:02:17 02:00, Uu:

Korek jest potężny. Powodzenia mobilki!

Eee jak ktoś używa mobilki to żaden problem to ominąć. U szkopów tydzień temu w większych korkach się stało.

G
Gość
2019-08-21T11:28:18 02:00, Jebać Pislicje:

“The Polish Police: collaboration in the Holocaust” (Policja Polska: kolaboracja w Holokauście/Zagładzie Żydów) polecam, cała prawda o policyjnych zbrodniarzach

Tylko największe wieśniaki wykrzykują takie hasła jak Ty. "Jechać policje" "hwdp" "JP" itd. Policja jest potrzebna zeby chronić nas obywateli przed takimi cymbałami jak Ty. Faktem jest że często działa nieudolnie albo w ogóle. Ale tylko skończony osioł uważa że jest niepotrzebna...

U
Uu

Korek jest potężny. Powodzenia mobilki!

A
Abu

Ile to potrwaaa? Jakieś informacje?

G
Gość

gdzie jest ten znak pozwalający na zawracanie??????

G
Gość

od kiedy na autostradzie się zawraca?

G
Gość

Zwracał?!

h
hehe

Zobaczyli zdjęcia w necie i dopowiedzieli swoje :D

Dodaj ogłoszenie