Samochód zablokował torowisko [ZDJĘCIA]

szZaktualizowano 
Przed godz. 15 zablokowane zostało torowisko na ul. Hallera, przy skrzyżowaniu z Gajowicką. Na torowisku znalazł się bowiem samochód osobowy.

Samochód całkowicie zablokował torowisko. Tramwaje linii 14, 20, 24 skierowano objazdem.

Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji FAT - Powstańców Śl.

Utrudnienia zakończyły się o godz. 15.30.

ZOBACZ TEŻ:

Znów wykoleił się tramwaj we Wrocławiu. Już trzeci dzisiaj!

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 34

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-07-21T14:13:03 02:00, Gość:

Kierowca pojechał na pamięć, wczoraj tam był jeszcze normalny pas ruchu dla samochodów...

O widać, że słoiczyna, tzw. nowo-Wrocławianin z Otwocka.

https://polska-org.pl/foto/8030/Kino_Lwow_al_Hallera_Jozefa_gen_Wroclaw_8030401.jpg

G
Gość

Kierowca pojechał na pamięć, wczoraj tam był jeszcze normalny pas ruchu dla samochodów...

Q
Qqqqqqq
2019-07-21T11:03:46 02:00, Gość:

Kto to widział takie auta mieć, w Polsce to powinno się golfem czy innym lanosem! Porobili jakieś sportowe, a potem młodym się w głowie przewraca!

Jak Cię nie stać to tak gadasz

G
Gość

Kto to widział takie auta mieć, w Polsce to powinno się golfem czy innym lanosem! Porobili jakieś sportowe, a potem młodym się w głowie przewraca!

G
Gość
2019-07-20T20:22:00 02:00, cieplax:

Jak się okaże, że bananowy młokos to synek towarzysza komuszego z sekty kurdupla, milicjant wypisze: Trambaj, tory i trakcja nie dostosowały się do błogosławionej jazdy jaśnie panicza wyklętego. Ament.

2019-07-21T07:51:33 02:00, Bnm:

Dobre!!!

2019-07-21T10:12:43 02:00, Mnb:

A nikt nie pomyślał że mogła prowadzić jego dupa i że po prostu mieli wypadek? Ze sttacila panowanie nad pojazdem i trzeba sie cieszyc ze ludzie zyja i nic nikomu siw niw stalo. Moim zdaniem prowadziła Ona. I wybrali uszkodzić auto niż wjechać w ludzi.

Wypadek to jest jak ci kot wbiegnie na autostradę nie masz szans wyhamować. A nie jak kozaczysz i ponosi ci blachosmorda tak, że lądujesz na torowisku. To jest 100% głupota, brawura, a nie żaden wypadek. Skończmy wreszcie z usprawiedliwianiem drogowej hołoty. Są czyny i są ich konsekwencje.

G
Gość
2019-07-20T20:22:00 02:00, cieplax:

Jak się okaże, że bananowy młokos to synek towarzysza komuszego z sekty kurdupla, milicjant wypisze: Trambaj, tory i trakcja nie dostosowały się do błogosławionej jazdy jaśnie panicza wyklętego. Ament.

2019-07-21T07:51:33 02:00, Bnm:

Dobre!!!

2019-07-21T10:12:43 02:00, Mnb:

A nikt nie pomyślał że mogła prowadzić jego dupa i że po prostu mieli wypadek? Ze sttacila panowanie nad pojazdem i trzeba sie cieszyc ze ludzie zyja i nic nikomu siw niw stalo. Moim zdaniem prowadziła Ona. I wybrali uszkodzić auto niż wjechać w ludzi.

możliwe ze chłopak wziął na siebie, młoda para ale fajni ludzie - rozmawialiśmy na przystanku

G
Gość
2019-07-20T23:00:24 02:00, W pierot:

No dawaj smatri szaszka, to szto niet amfibia

A to,po jakiemu?Chyba miało być dowcipnie,a wyszło jak zawsze....GŁUPIO!

G
Gość

Widziałem ich później w mercedesie😂

G
Gość
2019-07-21T06:38:05 02:00, Agap:

Nigdy nie zrozumiem dlaczego takich pojazdów nie ściąga się laweta NATYCHMIAST!

Może dlatego,ze trzeba na nią poczekać :)

A
Agap

Nigdy nie zrozumiem dlaczego takich pojazdów nie ściąga się laweta NATYCHMIAST!

K
Kierowca sam w dolinie

Ale urwał.

G
Gość
2019-07-20T15:38:48 02:00, Gość:

Tramwaje powinny mieć orurowany przód i spychać złom z torów. Kto to widział żeby przez jednego bananowca stała cała dzielnica.

2019-07-20T15:53:53 02:00, Gość:

Tak powinno byc a nie zeby blachosmrod blokowal torowisko

2019-07-20T16:14:24 02:00, Gość:

Żeby tylko kierowcy nie zaczęli montować orurowania na pieszych i rowerzystow.

2019-07-20T18:34:29 02:00, Gość:

Ty siad i waruj, bo jak się piesi wezmą za hołotę w blachosmordach to się na lakierników nie wypłacicie. Czara goryczy powoli się przepełnia i kolejni debile pokroju tego od nissana pracują sumiennie na fajerwerki jak w Paryżu. Dojdzie do tego, że plagą nie będą wykolejenia tylko pożary źle zaparkowanych złomów.

Ty gościu "siad i waruj" bo jak kierowcy wezmą się hołotę przy piwku, to się na piwko nie wypłacicie. Policja zamiast mandatu za picie w miejscach publicznych będzie wam do waszych głupawych głów wlewać zamiast piwa stężony kwas azotowy aby wypalił wam ośle móżdźki

G
Gość
2019-07-20T15:38:48 02:00, Gość:

Tramwaje powinny mieć orurowany przód i spychać złom z torów. Kto to widział żeby przez jednego bananowca stała cała dzielnica.

2019-07-20T18:17:23 02:00, Gość:

Tak powinni parkować kierowcy w proteście przeciw polityce miasta, niech zaparkują 30 samochodów na torach, a policja i miasto niech ma problem, niech srają pod siebie