Policyjny pościg za 21-latką w BMW. W środku były dzieci

szZaktualizowano 
Bolesławieccy policjanci zatrzymali po pościgu samochód, którym kierowała 21-latka mająca sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Kobieta uciekała przed policjantami wioząc swoje małe córeczki.

Policjanci z Bolesławca patrolując ulice miasta zauważyli samochód osobowy, za kierownicą którego siedziała młoda kobieta. Funkcjonariusze wiedzieli, że mieszkanka Bolesławca ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów za kierowanie pod wpływem środków odurzających.

- Kiedy funkcjonariusze dali sygnały, aby kierująca się zatrzymała, kobieta zaczęła uciekać ulicami miasta. W wyniku pościgu pojazd został zatrzymany, kierująca próbowała jeszcze uciekać pieszo - mówi asp. szt. Anna Kublik – Rościszewska z KPP Bolesławiec.

Policjanci zatrzymali 21-letnią kobietę i jej 27-letniego partnera. Wtedy okazało się, że w samochodzie są jeszcze dzieci w wieku 3 i 5 lat.

- Ponadto okazało się, że kobieta nie tylko kierowała mając sądowy zakaz, ale była także pod wpływem środków odurzających. Dodatkowo przy 27-latku policjanci znaleźli kilka porcji metamfetaminy – dodaje Anna Kublik – Rościszewska.

Mieszkańcowi Bolesławca za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Kobieta odpowie za narażenie dzieci na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia bądź zdrowia, niezatrzymanie się do kontroli drogowej, złamanie sądowego zakazu i kierowanie pod wpływem środków odurzających. 21-latce grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOBACZ TEŻ:

Osiem osób rannych, w tym dwoje dzieci ciężko. Dwa śmigłowce...

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 90

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

z
zgaduję

zgaduję -500 plusz...

G
Gość
2019-06-23T17:38:17 02:00, Gość:

Po co ja gonili. fotka i na spokojnie identyfikacja po fakcie. Policjanci są zawsze niewinni zbrodniczym pościgom.

"Fotke" by przeszukali? "Fotke" by przebadali na wpływ narkotyków? "Fotke" by wsadzili za kraty?

M
Marcin
2019-06-23T17:38:17 02:00, Gość:

Po co ja gonili. fotka i na spokojnie identyfikacja po fakcie. Policjanci są zawsze niewinni zbrodniczym pościgom.

Jasne... Dobrze by było jeszcze poprosić o umożliwienie zrobienia zdjęcia... Tyle, że laska została JUŻ ROZPOZNANA przez Policję i dlatego podjęto decyzję o zatrzymaniu. Jak Policja zidentyfikuje poszukiwanego przestępcę, też ma mu "fotkę" strzelić??

W
Well
2019-06-23T17:38:17 02:00, Gość:

Po co ja gonili. fotka i na spokojnie identyfikacja po fakcie. Policjanci są zawsze niewinni zbrodniczym pościgom.

Upał ci szkodzi. Wejdź do wody.

M
M
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

2019-06-23T16:22:30 02:00, Igma:

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

2019-06-23T16:49:37 02:00, Moniii:

Machniom hahaha, nie, nie o tym myślałam. Bon powinien być na bazie takiej karty kredytowej którą będzie można użyć w hipermarkecie i wybranych sklepach z tekstyliami. Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. :))))

2019-06-23T16:58:56 02:00, Igma:

Odciski palców, też?

2019-06-23T17:11:16 02:00, Monik:

A czy twoja karta bankomatowa z pinem i danymi posiada jeszcze odcisk palca???? Nie:)))więc skąd takie pytanie:)).

2019-06-23T18:33:20 02:00, Igma:

Przeczytaj to jeszcze raz.

Cytat:

" Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. "

hahahahha przetłumaczę ci jeszcze raz co miałam na myśli:))))))))))))))))))

A więc:))))))))))))))))))) osoba która zrobiła takowym bonem zakupy winna być sprawdzana przez sprzedawcę danego sklepu w celu zweryfikowania czy ma do czynienia z właściwym beneficjentem 500(plus)czy ze złodziejaszkiem owej karty. Myślę że wyraziłam się wystarczająco wyrażnie wrocławska weszo hahhhaahhah:)))))))))))

I
Igma
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

2019-06-23T16:22:30 02:00, Igma:

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

2019-06-23T16:49:37 02:00, Moniii:

Machniom hahaha, nie, nie o tym myślałam. Bon powinien być na bazie takiej karty kredytowej którą będzie można użyć w hipermarkecie i wybranych sklepach z tekstyliami. Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. :))))

2019-06-23T16:58:56 02:00, Igma:

Odciski palców, też?

2019-06-23T17:11:16 02:00, Monik:

A czy twoja karta bankomatowa z pinem i danymi posiada jeszcze odcisk palca???? Nie:)))więc skąd takie pytanie:)).

Przeczytaj to jeszcze raz.

Cytat:

" Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. "

J
Ja

Grażyna w swoim żywiole ...

G
Gość

Po co ja gonili. fotka i na spokojnie identyfikacja po fakcie. Policjanci są zawsze niewinni zbrodniczym pościgom.

M
Monik
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

2019-06-23T16:22:30 02:00, Igma:

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

2019-06-23T16:49:37 02:00, Moniii:

Machniom hahaha, nie, nie o tym myślałam. Bon powinien być na bazie takiej karty kredytowej którą będzie można użyć w hipermarkecie i wybranych sklepach z tekstyliami. Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. :))))

2019-06-23T16:58:56 02:00, Igma:

Odciski palców, też?

A czy twoja karta bankomatowa z pinem i danymi posiada jeszcze odcisk palca???? Nie:)))więc skąd takie pytanie:)).

I
Igma
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

2019-06-23T16:22:30 02:00, Igma:

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

2019-06-23T16:49:37 02:00, Moniii:

Machniom hahaha, nie, nie o tym myślałam. Bon powinien być na bazie takiej karty kredytowej którą będzie można użyć w hipermarkecie i wybranych sklepach z tekstyliami. Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. :))))

Odciski palców, też?

M
Monik
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

2019-06-23T16:22:30 02:00, Igma:

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

2019-06-23T16:49:37 02:00, Moniii:

Machniom hahaha, nie, nie o tym myślałam. Bon powinien być na bazie takiej karty kredytowej którą będzie można użyć w hipermarkecie i wybranych sklepach z tekstyliami. Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. :))))

Tak jest na mojej karcie wroclavii mogę robić zakupy tylko na terenie galerii lub inną na wybrane sklepy z odzieżą. Jedyne co bym wprowadziła do tych kart to dane osobowe jak w karcie bankomatowej, robiąc zakupy jesteś proszony o dowód lub inny dokument by mieć pewność że nie doszło do oszustwa. Taką kartę powinni dostać nieliczni rodzice, przynajmniej jeden z nich musi pracować.

M
Moniii
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

2019-06-23T16:22:30 02:00, Igma:

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

Machniom hahaha, nie, nie o tym myślałam. Bon powinien być na bazie takiej karty kredytowej którą będzie można użyć w hipermarkecie i wybranych sklepach z tekstyliami. Sprzedawcy będą mieli obowiązek przed użyciem takowego bonu wylegitymować osobę przez Dowód Osobisty czy oby nie trafiła na oszusta itd itd. :))))

I
Igma
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

2019-06-23T16:05:29 02:00, Monik:

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

Ja mam Bony żywnościowe na 200zł.

Kilo kilełbachy kosztuje 20zł.

kolga chce mieć tą samą kiełbachę po 15 zł,

Jak mam mocne pragnienie,

to Bon 200zł wymieniam na 150zł Gotowizny.

M
Monik
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

2019-06-23T15:34:43 02:00, Igma:

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

Bez możliwości wymiany. Bon to nie pieniądz, jeżeli już ktoś dostanie zapomogę w formie bonu to nie będzie mieć możliwości wymiany tak jest na kartach podarunkowych, możesz je wykorzystać ale nie masz możliwości wymiany na papierkowe pieniądze.

I
Igma
2019-06-23T13:58:36 02:00, Monik:

Zamiast gotówki powinno się dawać 500(plus) w formie bonu TYLKO na żywność i odzież , 0 ALKOHOLU I 0 TYTONIYU a reszta na szkolne stołówki oraz szkolne wycieczki dla najuboższych.

Tak powinno być od samego początku!!!!!!

2019-06-23T14:08:29 02:00, Igma:

Proponuję zlikwidować pieniądze i wprowadzić handel wymienny.

Np:

Jeden Młody Patol = 2,5 Starego Patola.

2019-06-23T14:32:44 02:00, Monik:

Ale ja piszę poważnie, pieniądze człowieka jeszcze bardziej psują. Bony to dobra metoda na to by pieniądze w tej oto formie zostały mądrze wydane. Patola rozpłodowa lub snob gdy weżmie w łapska hajs to na bank roztrwoni wszystko na różne głupoty tylko nie na dziecko.

Zawsze znajdzie się ktoś,

kto wymieni Bony na gotówkę.

Straty dla dziecka, będą jeszcze większe.

Dodaj ogłoszenie