Motocyklistka uderzyła w bariery. Zginęła na miejscu

sz
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne
Udostępnij:
Tragiczny wypadek na drodze krajowej nr 8. Na odcinku miedzy Lewinem Kłodzkim i Dusznikami-Zdrojem motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Kobieta zginęła na miejscu.

Do wypadku doszło w piątek tuż przed godz. 20. Kierująca motocyklem kawasaki na niemieckich numerach rejestracyjnych kobieta zjechała z drogi i uderzyła w barierę energochłonną. Niestety, zginęła na miejscu.

Przez kilka godzin ruch w tym miejscu był utrudniony, bowiem ruch odbywał się wahadłowo jednym pasem. Śledczy ustalali okoliczności zdarzenia, a także tożsamość ofiary.

ZOBACZ TEŻ:

Samochód uderzył w bariery na AOW. Lądował śmigłowiec LPR

Od jutra kwarantanna zostaje skrócona

Wideo

Komentarze 22

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-29T12:33:46 02:00, Motory to zło.:

Droga za wąska?

Raczej pustka we łbie, jak u większości użytkowników jednośladów .

P
Proktolog
2019-06-29T20:43:00 02:00, Motodrom:

Glupia dawczyni nerek nie zaluje jej powinno sie ich wyeliminowac tak byloby z korzyscia dla wszystkich

2019-06-29T22:00:26 02:00, Piotr:

De il.

2019-06-29T22:03:37 02:00, Motodrom:

debil to ciebie urodzil bo jestes chamem i prostakiem chamie przebrzydly

idz Pjoter do swego Tatusia Janusza i Matki Haliny niech ci kupia pizdzika i tez dedniesz bedzie jednego chama mniej

Deklu, zapraszam na leczenie.

G
Gość
2019-06-29T20:43:00 02:00, Motodrom:

Glupia dawczyni nerek nie zaluje jej powinno sie ich wyeliminowac tak byloby z korzyscia dla wszystkich

2019-06-29T22:00:26 02:00, Piotr:

De il.

Upośledzeni, tacy jak ty powinni mieć zakaz komentowania!

P
Piotr
2019-06-29T20:43:00 02:00, Motodrom:

Glupia dawczyni nerek nie zaluje jej powinno sie ich wyeliminowac tak byloby z korzyscia dla wszystkich

De il.

b
bb
Media jakoś dziwnie? zliczają osoby, które utopiły się.Nie zliczają natomiast ,,dawców nerek,, czyli motocyklistów?. Ktoś zna te statystyki?.
j
jacy
protip dla sledczych- w celu ustaelnia tożsamoci ofiary najlepiej poszukac przy niej dokumentów
M
Motory to zło.
Droga za wąska?
f
fremmed
2019-06-29T09:16:17 02:00, Gosc:

Jest na osiedlu motocyklista- pfuu, ten idiotą nie ma nic wspólnego z tym określeniem, to idiota posiadający motor. Dokładnie Kraszewskiego. Wsiada na motor (nie znam się, ale jest bardzo głośny) i odjeżdża, przed odjazdem musi zawsze zrobić dużo "rynku" po czym przez chodnik startuje jak z procy, wjeżdża na ulicę, i ryyyyk niesamowitu, generalnie jakby ktoś stal to pewnie by go przejechał. No i idiota na tym głośnym motorze robi kilka kółek wokół kamienic, i po czasie wjeżdża na chodnik jak wystrzelony i zostawia motor. Potrafi cyklu cyklicznie przez dzień robić to po kilka razy, noc też. Jak nikomu nie życzę śmierci, to chciałbym żeby w końcu ten idiota zatrzymał się na barierce jakiejś. Niech mi ktoś powie jaki ma powód jazdy z pełną prędkością na motorze po osiedlowej drodze między kamienicami ? No nie może sobie wyjechać powoli z osiedla i pojechać na jakąś autostradę?

No ale generalnie, ludzie mają tak dość tego człowieka, że mówią że mu ten motor tam podpalą.

Co do tej tragedii, to nie życzę nikomu. Szkoda życia. Bardzo przykra sprawa, nie wiemy jaki był powód wypadku. Więc nie oceniajmy

2019-06-29T10:26:44 02:00, Gość:

Podejść i powiedzieć mu żeby przestał. Nagrać filmik. Zgłosić na policję. Jak nic nie pomoże to ciepła rozbiórka.

Klasyka

G
Gość
2019-06-29T09:16:17 02:00, Gosc:

Jest na osiedlu motocyklista- pfuu, ten idiotą nie ma nic wspólnego z tym określeniem, to idiota posiadający motor. Dokładnie Kraszewskiego. Wsiada na motor (nie znam się, ale jest bardzo głośny) i odjeżdża, przed odjazdem musi zawsze zrobić dużo "rynku" po czym przez chodnik startuje jak z procy, wjeżdża na ulicę, i ryyyyk niesamowitu, generalnie jakby ktoś stal to pewnie by go przejechał. No i idiota na tym głośnym motorze robi kilka kółek wokół kamienic, i po czasie wjeżdża na chodnik jak wystrzelony i zostawia motor. Potrafi cyklu cyklicznie przez dzień robić to po kilka razy, noc też. Jak nikomu nie życzę śmierci, to chciałbym żeby w końcu ten idiota zatrzymał się na barierce jakiejś. Niech mi ktoś powie jaki ma powód jazdy z pełną prędkością na motorze po osiedlowej drodze między kamienicami ? No nie może sobie wyjechać powoli z osiedla i pojechać na jakąś autostradę?

No ale generalnie, ludzie mają tak dość tego człowieka, że mówią że mu ten motor tam podpalą.

Co do tej tragedii, to nie życzę nikomu. Szkoda życia. Bardzo przykra sprawa, nie wiemy jaki był powód wypadku. Więc nie oceniajmy

Podejść i powiedzieć mu żeby przestał. Nagrać filmik. Zgłosić na policję. Jak nic nie pomoże to ciepła rozbiórka.

G
Gość
2019-06-29T00:19:17 02:00, Gość:

jeszcze kilka tysiecy takich cwaniakow i bedzie spokoj na ulicach

2019-06-29T01:22:46 02:00, Eli:

Najgorsze ,że może kogoś zabić bo sama to niech ginie jak nie uważa ,gorzej jak ktoś zginie przez nią .

2019-06-29T08:51:28 02:00, Gość:

Już nie może durniu, bo nie żyje

2019-06-29T09:01:08 02:00, Peli:

Ty c we lu taki kozaczek jesteś w pisaniu -przyjdź pod przedwojenna knajpkę na ulicy Mikołaja i powiedz mi to w oczy -zobaczymy czy jesteś gość czy cwe l

A Ty co się tak napinasz? Alko z przedwojennej chyba Ci mózg zżarło. Zadam podobne pytanie: taki kozak jesteś? To rusz dupę z tej przedwojennej, przyjedź na Ostatni Grosz lub okolice Mostu Milenijnego i popatrz na kolegów jak zapierdalają i co robią.. Ściganie, jazda na jednym kole, hałasy itd. Pomieszkaj może przez kilka dni w tych okolicach i wtedy się wypowiedz, a nie tylko z baru do baru... Lol

D
Dentrrr
2019-06-29T00:19:17 02:00, Gość:

jeszcze kilka tysiecy takich cwaniakow i bedzie spokoj na ulicach

A skąd wiesz ze to cwaniactwo było? Myślisz, że każdy kto ma wypadek pojazdem to cwaniaczek drogowy?

Zginął człowiek a tu tylko hejt.

B
Boldon
2019-06-29T09:16:17 02:00, Gosc:

Jest na osiedlu motocyklista- pfuu, ten idiotą nie ma nic wspólnego z tym określeniem, to idiota posiadający motor. Dokładnie Kraszewskiego. Wsiada na motor (nie znam się, ale jest bardzo głośny) i odjeżdża, przed odjazdem musi zawsze zrobić dużo "rynku" po czym przez chodnik startuje jak z procy, wjeżdża na ulicę, i ryyyyk niesamowitu, generalnie jakby ktoś stal to pewnie by go przejechał. No i idiota na tym głośnym motorze robi kilka kółek wokół kamienic, i po czasie wjeżdża na chodnik jak wystrzelony i zostawia motor. Potrafi cyklu cyklicznie przez dzień robić to po kilka razy, noc też. Jak nikomu nie życzę śmierci, to chciałbym żeby w końcu ten idiota zatrzymał się na barierce jakiejś. Niech mi ktoś powie jaki ma powód jazdy z pełną prędkością na motorze po osiedlowej drodze między kamienicami ? No nie może sobie wyjechać powoli z osiedla i pojechać na jakąś autostradę?

No ale generalnie, ludzie mają tak dość tego człowieka, że mówią że mu ten motor tam podpalą.

Co do tej tragedii, to nie życzę nikomu. Szkoda życia. Bardzo przykra sprawa, nie wiemy jaki był powód wypadku. Więc nie oceniajmy

"chciałbym żeby ten idiota zatrzymał się na jakiejś barierce" vs "co do tej tragedii, to nikomu nie życzę. Szkoda życia"

To pisał dr Jekyll czy Mr Hyde?

P
Pan Doktor
2019-06-29T09:27:08 02:00, Gość:

Najgorsze jest to, że wraz z popularnością tej patologicznej rozrywki i rosnącą liczbą motorowych, może zabraknąć śmieciarek.

Wziąłeś dzisiaj leki?

G
Gosc
Jest na osiedlu motocyklista- pfuu, ten idiotą nie ma nic wspólnego z tym określeniem, to idiota posiadający motor. Dokładnie Kraszewskiego. Wsiada na motor (nie znam się, ale jest bardzo głośny) i odjeżdża, przed odjazdem musi zawsze zrobić dużo "rynku" po czym przez chodnik startuje jak z procy, wjeżdża na ulicę, i ryyyyk niesamowitu, generalnie jakby ktoś stal to pewnie by go przejechał. No i idiota na tym głośnym motorze robi kilka kółek wokół kamienic, i po czasie wjeżdża na chodnik jak wystrzelony i zostawia motor. Potrafi cyklu cyklicznie przez dzień robić to po kilka razy, noc też. Jak nikomu nie życzę śmierci, to chciałbym żeby w końcu ten idiota zatrzymał się na barierce jakiejś. Niech mi ktoś powie jaki ma powód jazdy z pełną prędkością na motorze po osiedlowej drodze między kamienicami ? No nie może sobie wyjechać powoli z osiedla i pojechać na jakąś autostradę?

No ale generalnie, ludzie mają tak dość tego człowieka, że mówią że mu ten motor tam podpalą.

Co do tej tragedii, to nie życzę nikomu. Szkoda życia. Bardzo przykra sprawa, nie wiemy jaki był powód wypadku. Więc nie oceniajmy
G
Gość
Motocykliści są wszędzie! Tu ręka, tam noga
Dodaj ogłoszenie