Rowerzyści wystartują po godzinie 18 z pl. Bema. Wytyczona trasa przejazdu prowadzi następującymi ulicami: Św. Jadwigi – ul. Piaskowa – ul. Św. Katarzyny – ul. Bł. Czesława – ul. Piotra Skargi – ul. Kołłątaja – ul. Kościuszki – ul. Stawowa – ul. Piłsudskiego – ul. Podwale – ul. Legnicka – ul. Szczepińska – pl. Świętego Mikołaja – ul. Rybacka – ul. Legnicka – ul. Ruska – plac Solny – ul. Ofiar Oświęcimskich – ul. Świdnicka.
Przejazd zakończy się na Rynku około godziny 19.
Organizatorem zgromadzenia jest Wrocławska Masa Krytyczna. Wydarzenie ma promować rower, jako najlepszy miejski środek transportu.
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?