Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Długołęka [FILMY]

  Dolny Śląsk z Wrocławską - przystanek Długołęka [FILMY]

  Gazeta Wrocławska

  Gazeta Wrocławska

  Akcja Dolny Śląsk z Wrocławską trwa w najlepsze. Od początku wiosny przemierzamy nasz region w poszukiwaniu ciekawych miejsc i ciekawych ludzi. Tym razem pojawiliśmy się w parku w Szczodrem pod Wrocławiem, gdzie w odbywały się Dni Gminy Długołęka.
  Do odwiedzenia swojej gminy zaprosiła nas pani wójt - Iwona Agnieszka Łebek. - To święto organizujemy w Szczodrem już od 18 lat. Staramy się pokazywać w jego trakcie to, co w gminie mamy najcenniejszego, także naszych mieszkańców i ich działalność - mówi wójt. - A mieszkańców w gminie stale przybywa. - Gdy zaczynałam tu pracę było ich 13 tysięcy, dziś jest 30 tysięcy - opowiada nam Iwona Agnieszka Łebek.

  Zobacz całe rozmowy z Długołęki


  Wójt Iwona Agnieszka Łebek o Długołęce


  Po co warto przyjechać do Długołęki? Przewodniczący rady gminy Stanisław Azarewicz


  Sport w gminie Długołęka


  Gmina Długołęka zaprasza na imprezy


  Gminny Ośrodek Kultury w Długołęce


  DOLNY ŚLĄSK Z WROCŁAWSKĄ  Gdzie jest najlepiej? To oczywiste! Na Dolnym Śląsku! Portal GazetaWroclawska.pl udowodni to przez wiosenne i letnie miesiące. Do końca czerwca ekipa naszego serwisu pojawi się z mobilnym studiem wideo w kilkudziesięciu miejscach w regionie. Akcja “Dolny Śląsk z Wrocławską” właśnie wystartowała!

  Z naszymi kamerami odwiedzimy najciekawsze zakątki regionu, pokazując wyjątkowe miejsca i nietuzinkowych ludzi z nimi związanych.

  Zajrzymy do dolnośląskich kurortów, pojawimy się na rynkach miast i miasteczek, ale odwiedzimy też miejsca które na co dzień znamy trochę mniej. Pojawimy się na gminnych świętach, odwiedzimy największe inwestycje, pokażemy to czym najbardziej chcą się pochwalić gospodarze miast, gmin i powiatów. No i oczywiście sami mieszkańcy.

  Do naszego plenerowego studia zaprosimy samorządowców, lokalnych artystów, sportowców, społeczników - wszystkich tych, którzy mogą być najlepszą żywą wizytówką swojej miejscowości.

  Ciągle czekamy na kolejne zaproszenia. Wystarczy napisać na adres dolnyslask@gazeta.wroc.pl - skontaktujemy się wówczas z Państwem, by porozmawiać o szczegółach

  Dolny Śląsk z Wrocławską - kliknij i przeczytaj więcej  Partnerem akcji “Dolny Śląsk z Wrocławską” jest Motorpol Wrocław – autoryzowany dealer Seat - Wrocław, al. Karkonoska 81.
  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (13)

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Tytuł

  Śmiech (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 5

  Biesiadna baba i jej przeżeranie publicznych pieniędzy w imię prawa : ) Jestem ciekawy czy w innych gminach w równym stopniu tak fatalnie wydaje się pieniądze jak w gminie Długołęka.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  marnowanie pieniędzy

  wkurzona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  Na imprezy to maja pieniądze a drogi dziuraw jak były tak są. Dworska koło mostku w Wilczycach po deszczu przypomina basen niż drogę.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Wybory

  Berta (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 9 / 3

  Ludzie wezcie idzcie na wybory i obalcie wladze totalitarna jaka jest w Dlugolece i.w Trzebnicy czas na zmiany a obecnym wladzom gdzie mniej jak 35 procent wybralo dziekujemy i do widzenia mowimy...rozwiń całość

  Ludzie wezcie idzcie na wybory i obalcie wladze totalitarna jaka jest w Dlugolece i.w Trzebnicy czas na zmiany a obecnym wladzom gdzie mniej jak 35 procent wybralo dziekujemy i do widzenia mowimy potrzeba nowej wladzy nowych pomyslow i najwazniejsze lepszej i wiecej miejsc pracy w poblizu domu by z wszelkich dobr korzystac a nie do pracy na wrocek jezdzic i czas marnowac to twoj wojt czy burmistrz ma ci miejsceejsce pracy zapewnic dla lepszego jutra dziękuje popatrzcie na siechnice tam widac zmiany na lepsze jutro

  zwiń

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Taaaa

  Miki (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11

  Co za bzdety, większość nie ma kanalizacji w gminie Długołeka. Aaaaleee idziemy na przód.... Ha ha ha , trzeba PARK zmodernizować.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  na wsi nie obowiązują zakazy

  proto (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4

  tam sama inteligencja słoikowa

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Ostatnia kadencja

  Wyborca (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 11 / 3

  Oby to była ostatnia kadencja Pani wójt. Indolencja postępująca z roku na rok.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  OBY

  wkurzona (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 2

  Oby tak się stało, precz z tym babsztylem.

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  W końcu

  Mario (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 6 / 2

  Tak jak panującej od nastu lat Pani dyrektor szkoły?!?

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  zakaz ruchu pieszych na przejeździe kolejowym na Kiełczowskiej

  moro (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 8 / 1

  Kiedy będzie można przechodzić pieszo przez przejazd kolejowy na Kiełczowskiej w Mirkowie - przy Leroy Merlin Mirków. Zakaz dotyczy obu stron zamkniętego chodnika - tylko przejazd pojazdami.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  odpowiedz

  poro (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 4

  Przyjdz na posiedzenie rady gminy i zapytaj inteligencie a nie debilne komentarze pod artykułem w gazecie wypisujesz.


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  masz okazję wykazać się

  drolik (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 4 / 1

  swoją inteligencją i gospodarnością - startuj na wójta

  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  Gazeta ma moc

  Kinia (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 7 / 1

  A co bo w gazecie - inni się dowiedzą ?? cicho cicho sza tylko nie mów tego iteligencie w gazecie. Bo przyjedzie inspekcja - i stwierdzi nieprawidłowości zagrażające życiu mieszkańcom Mirkowa. Co...rozwiń całość

  A co bo w gazecie - inni się dowiedzą ?? cicho cicho sza tylko nie mów tego iteligencie w gazecie. Bo przyjedzie inspekcja - i stwierdzi nieprawidłowości zagrażające życiu mieszkańcom Mirkowa. Co za hipokryzja. zwiń


  Autor komentarza nie dodał zdjęcia
  żałośni

  poro (gość)

  Zgłoś naruszenie treści / 3

  Kinia a myślisz, że ktoś dostanie merytoryczną odpowiedź na debilne pytanie w komentarzu pod artykułem w gazecie? Po to są otwarte sesje rady gminy. Można przychodzić, zgłaszać wnioski,...rozwiń całość

  Kinia a myślisz, że ktoś dostanie merytoryczną odpowiedź na debilne pytanie w komentarzu pod artykułem w gazecie? Po to są otwarte sesje rady gminy. Można przychodzić, zgłaszać wnioski, przedstawiać swoje problemu. A wypisywanie komentarzy pod gazetą czy na facebooku, nic nie daje bo nie dociera to do osób, które faktycznie mogą problem rozwiązać... Internetowi hejterzy...zwiń

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo