Awaria tramwaju. Wozy MPK nie jadą do Leśnicy, zmiana organizacji ruchu

JEW
Tramwaje dojeżdżają tylko do pętli na Pilczycach, zdjęcie ilustracyjne
Tramwaje dojeżdżają tylko do pętli na Pilczycach, zdjęcie ilustracyjne Fot. Janusz WóJtowicz / Polskapresse
Udostępnij:
Awaria tramwaju przy pętli w Leśnicy - informuje wrocławskie MPK. Do awarii doszło około godz. 12. Trzeba było wprowadzić zastępczą organizację ruchu. Linie 3, 10 i 20 skrócono do pętli Pilczyce, a w zamian z pętli do Leśnicy uruchomiono autobusy "za tramwaj". Utrudnienia mogą trwać kilkadziesiąt minut.

Znamy przyszłość Roberta Kubicy. WYWIAD

Wideo

Komentarze 26

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
Kolejny sukces prezydenta Sutryka Brawa ! Brawa ! Brawa !
G
Gość
2019-08-23T18:05:27 02:00, To mówię ja Jarzabek:

Wiwat, dziś tchnący magistrackim dynamizmem dzień pieszego pasażera.

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje dynamiczny prezydent Sutryk i jego kot też.

2019-08-23T18:14:02 02:00, Gość:

Jesteś chorym człowiekiem.

Napisałeś dziesiątki jeśli nie setki podobnych komentarzy.

Musisz być bardzo biedny że nie masz innych zainteresowań .

mieszkańcy mają nadzieje ze ten prezydent jest młodszy i rozumie ze nie każdy chce wozić duppę autem .

Widać ze zwiększył finansowanie na remonty torowisk, remonty chodników oraz budowę dróg rowerowych.

Oby tak dalej to największe bolączki znikną.

Czego ty jeszcze frustracie chcesz?

To nie Sutryk ma kota a ty.Świrując pogarszasz jeszcze swój stan zdrowia

Ty jesteś debilem bo pedałem ssutrykiem na pewno

k
kierownik
niema altrenatywy dla kom miejskiej tylko ze ona musi byc sprwana korzystam z k miejskiej dlatego ze metropolia wroc jest nieprzyjazna dla aut niema miejsc parkingowych a pozatem smog blokady na kola mandaty wezwania stresy moja gwiazda stoi jestem zadowolony z k miejskiej tylko ze faktycznie tory tram sa bardzo zniszczone wiec tram wyskakuja z totowisk jest to dla pasazerow bardzo uciazliwe widze te przesiadki ludzi z tobolami zakupami zmeczonych po pracy wiec miasto chyba zle jest zarzadzane pozatem niektorzy musza jechac autem ja nie chcialbym aby nie bylo gorzej
G
Gość
2019-08-23T13:57:06 02:00, Gość:

coz trzeba bylo wybrac pis to było lepsze zło

Co za naród? Co za ludzie? Nawet zepsute torowisko jest dla Was dobrym tematem, żeby się kłócić. Zastanówcie się nad sobą

G
Gość
2019-08-23T14:59:28 02:00, hehe:

W tym mieście tory trzeba by rozebrać i oddać na złom. Wyjdzie taniej i więcej miejsca na ścieżki rowerowe będzie. :))

I tak Bangladeszem europy się staniemy.

2019-08-23T18:03:50 02:00, Gość:

W Bangladeszu nie ma tylu aut co u nas więc raczej strasz Chinami gdzie się więcej w aucie stoi niż jedzie.

W biednych społeczeństwach auto staje się symbolem bogactwa.

Zanim w Polsce dogonimy zachód w liczbie rowerów oni przesiądą się już na rowery elektryczne

No tak, biedni mieszkańcy ze swoich bentleyów i lamborghini spoglądają z politowaniem na prezesów banków, członków rad nadzorczych i polityków tłoczących się w tramwajach i autobusach.

PS pomyśl, zanim coś napiszesz.

G
Gość
2019-08-23T18:05:27 02:00, To mówię ja Jarzabek:

Wiwat, dziś tchnący magistrackim dynamizmem dzień pieszego pasażera.

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje dynamiczny prezydent Sutryk i jego kot też.

Jesteś chorym człowiekiem.

Napisałeś dziesiątki jeśli nie setki podobnych komentarzy.

Musisz być bardzo biedny że nie masz innych zainteresowań .

mieszkańcy mają nadzieje ze ten prezydent jest młodszy i rozumie ze nie każdy chce wozić duppę autem .

Widać ze zwiększył finansowanie na remonty torowisk, remonty chodników oraz budowę dróg rowerowych.

Oby tak dalej to największe bolączki znikną.

Czego ty jeszcze frustracie chcesz?

To nie Sutryk ma kota a ty.Świrując pogarszasz jeszcze swój stan zdrowia

G
Gość
2019-08-23T13:57:06 02:00, Gość:

coz trzeba bylo wybrac pis to było lepsze zło

Politykujących na tym forum nazywamy śmieciami nie rozumiejących zdobyczy demokracji

G
Gość
2019-08-23T14:50:43 02:00, mieszkaniec:

Do niedawna mówiono że dzień bez wypadku na A4 to dzień stracony. Od jakiegoś czas dzień bez wykolejenia/awarii/wypadku tramwaju we Wrocławiu to dzień stracony.

A potem zdziwienie że kierowcy wolą samochody od MPK.

Przecież we Wrocławiu jest pięć dźwigów rozstawionych po zajezdniach aby w 5 minut dojechały na sygnale i w drugie 5 minut wrzuciły tramwaj na tory

T
To mówię ja Jarzabek
2019-08-23T15:44:11 02:00, Gość:

Który to baran z UM zachęcał do przesiadania się z samochodów do komunikacji miejskiej?

2019-08-23T18:00:16 02:00, Gość:

A co baranie uważasz że powinno się przesiadac w drugą stronę?

Chyba normalne że w milionowym mieście są awaryjne autobusy jakby się coś stało.

Gdy dziś skradli trakcje nad pendolino to tez była awaryjna komunikacja.

Jak jest korek to też nie siedzisz w aucie tylko parkujesz an chodniku i sprawnie jedziesz tramwajem.

Technika jest zawodna zatem zawsze są zarezerwowane środki na ten czas.

Tnie awaria metra która mi się przydarzała w kilku miastach.Tonie gigantyczne wielogodzinne korki w których też tkwiłem.

To tylko przesiadka w połowie drogi.Dyżurni kierowcy są na miejscu i pobierają pensję.

Wiwat, dziś tchnący magistrackim dynamizmem dzień pieszego pasażera.

Łubu dubu, łubu dubu, niech nam żyje dynamiczny prezydent Sutryk i jego kot też.

G
Gość
2019-08-23T14:59:28 02:00, hehe:

W tym mieście tory trzeba by rozebrać i oddać na złom. Wyjdzie taniej i więcej miejsca na ścieżki rowerowe będzie. :))

I tak Bangladeszem europy się staniemy.

W Bangladeszu nie ma tylu aut co u nas więc raczej strasz Chinami gdzie się więcej w aucie stoi niż jedzie.

W biednych społeczeństwach auto staje się symbolem bogactwa.

Zanim w Polsce dogonimy zachód w liczbie rowerów oni przesiądą się już na rowery elektryczne

G
Gość
2019-08-23T15:44:11 02:00, Gość:

Który to baran z UM zachęcał do przesiadania się z samochodów do komunikacji miejskiej?

A co baranie uważasz że powinno się przesiadac w drugą stronę?

Chyba normalne że w milionowym mieście są awaryjne autobusy jakby się coś stało.

Gdy dziś skradli trakcje nad pendolino to tez była awaryjna komunikacja.

Jak jest korek to też nie siedzisz w aucie tylko parkujesz an chodniku i sprawnie jedziesz tramwajem.

Technika jest zawodna zatem zawsze są zarezerwowane środki na ten czas.

Tnie awaria metra która mi się przydarzała w kilku miastach.Tonie gigantyczne wielogodzinne korki w których też tkwiłem.

To tylko przesiadka w połowie drogi.Dyżurni kierowcy są na miejscu i pobierają pensję.

G
Gość
2019-08-23T16:35:39 02:00, Gall:

Jak to było? Najbliższa sprawnie działająca komunikacja zbiorowa znajduje się w Łodzi?

Najwyższy czas przestać już tak inwestować w darmowe drogi dla kierowców a zając się na poważnie KZ

G
Gall
Jak to było? Najbliższa sprawnie działająca komunikacja zbiorowa znajduje się w Łodzi?
G
Gość
Który to baran z UM zachęcał do przesiadania się z samochodów do komunikacji miejskiej?
h
hehe
W tym mieście tory trzeba by rozebrać i oddać na złom. Wyjdzie taniej i więcej miejsca na ścieżki rowerowe będzie. :))

I tak Bangladeszem europy się staniemy.
Dodaj ogłoszenie