Wypadek z udziałem poloneza pod Głogowem. Są ciężko ranni (ZDJĘCIA)

JEWZaktualizowano 
Ochotnicza Straż Pożarna w Przemkowie
Bardzo groźny wypadek na Dolnym Śląsku. Doszło do niego w poniedziałek, przed godzina 19 na drodze krajowej nr 12 pomiędzy Głogowem a Przemkowem. Trzy osoby zostały ranne, w tym dwie bardzo ciężko.

Czołowe zderzenie dwóch samochodów osobowych miało miejsce na wysokości wsi Buczyna - pomiędzy Głogowem a Przemkowem. Ratownicy mieli mnóstwo pracy. W zderzeniu ucierpiały 3 osoby, jedna - lżej ranna - opuściła rozbity pojazd o własnych siłach. Do uwolnienia dwóch ciężko rannych osób potrzebne były narzędzia hydrauliczne i umiejętności strażaków.

Na miejscu wypadku lądował helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Dwie osoby w ciężkim stanie przetransportowano do szpitali. Droga krajowa jest zablokowana w miejscu wypadku. Wyznaczono objazdy. Objazd od Głogowa prowadzi przez miejscowość Kłębanowice, a od Przemkowa przez miejscowość Chocianowa w kierunku Lubina.

Utrudnienia mogą jeszcze trwać do godz. 21.

W TYM MIEJSCU DOSZŁO DO CZOŁOWEGO ZDERZENIA:

ZOBACZ TAKŻE:

Wrocław: Groźne wypadki sprzed lat (Z ARCHIWUM)

polecane: Korytarz Życia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 32

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-08-19T21:42:06 02:00, Gość:

Kto normalny poldkiem jeździ...

2019-08-20T06:42:47 02:00, Gość:

A czym jezdzisz?ile to twoje auto mialo właścicieli? Jaki ma przebieg?Pochwal sie!

Pewnie jeździ Volvo, od MPK

K
Krzysiek
2019-08-20T10:45:28 02:00, Krzysiek:

Ford dostał w najgorsze możliwe miejsce w koło tuż obok podłużnicy dlatego przedział pasażerski jest aż tak zniszczony, przed kołem jest trochę powietrza może zbiornik na płyn i zderzak z plastku i pewno jakieś szczątkowe wzmocnienie (popatrzcie na miejsce gdzie jest podłużnica prawie nie zniszczone). Polonez dostał czołowo i wyszedł dużo lepiej tam strefy zgniotu zadziałały jakby dostał w koło mógłby wyglądać równie nieciekawie. O tu na początku widać co się z autem dzieje https://www.youtube.com/watch?v=oNRPTsD0BLE

2019-08-20T10:53:13 02:00, Ktoś:

Tak gupku polonez dostał inaczej bo jeszcze między samochodami był łoś

Proponuje przyjrzeć się zdjęciom nr 6 i 9.

K
Ktoś
2019-08-20T10:45:28 02:00, Krzysiek:

Ford dostał w najgorsze możliwe miejsce w koło tuż obok podłużnicy dlatego przedział pasażerski jest aż tak zniszczony, przed kołem jest trochę powietrza może zbiornik na płyn i zderzak z plastku i pewno jakieś szczątkowe wzmocnienie (popatrzcie na miejsce gdzie jest podłużnica prawie nie zniszczone). Polonez dostał czołowo i wyszedł dużo lepiej tam strefy zgniotu zadziałały jakby dostał w koło mógłby wyglądać równie nieciekawie. O tu na początku widać co się z autem dzieje https://www.youtube.com/watch?v=oNRPTsD0BLE

Tak gupku polonez dostał inaczej bo jeszcze między samochodami był łoś

K
Krzysiek

Ford dostał w najgorsze możliwe miejsce w koło tuż obok podłużnicy dlatego przedział pasażerski jest aż tak zniszczony, przed kołem jest trochę powietrza może zbiornik na płyn i zderzak z plastku i pewno jakieś szczątkowe wzmocnienie (popatrzcie na miejsce gdzie jest podłużnica prawie nie zniszczone). Polonez dostał czołowo i wyszedł dużo lepiej tam strefy zgniotu zadziałały jakby dostał w koło mógłby wyglądać równie nieciekawie. O tu na początku widać co się z autem dzieje https://www.youtube.com/watch?v=oNRPTsD0BLE

G
Gość

Szczerze, myslalem że polonez wypadnie dużo gorzej przed samochodem tych czasów. Po zniszczeniach patrzać, wcale nie. A ile lat roznicy miedzy tymi autami? technologii techniki itp?

B
Barbara

Rodzinę osób z forda proszę o kontakt na email:basia7852@gmail.com

G
Gość

Poszkodowanym polecam super Kancelarie z Wrocławia

Wiecej informacji : 509732430

G
Gość
2019-08-20T01:28:35 02:00, Gość:

kolejny potencjalny morderca w samochodzie. należy jak najszybciej zaostrzyc przepisy i zacząć karać tych morderców, zwanych również kierowcami

Skąd wiesz jak było. Dlaczego doszło do tego zdarzenia. Baranie a nie pomyslales że może jeden z kierowców po prostu zaslabl za kierownicą? Najlepiej wyzywać kogoś od morderców, lecz się pajacyku

A
Antysutryk

Poszkodowanym polecam dobra kancelarie odszkodowawcza i duzo zdrowia życzę

G
Gość
2019-08-19T21:42:06 02:00, Gość:

Kto normalny poldkiem jeździ...

A czym jezdzisz?ile to twoje auto mialo właścicieli? Jaki ma przebieg?Pochwal sie!

G
Gość
2019-08-19T21:42:06 02:00, Gość:

Kto normalny poldkiem jeździ...

2019-08-19T23:40:56 02:00, Gość:

Ja jeżdżę! Masz jakiś problem?

Tez mam poloneza i sobie go chwalę!

5 gwiazdek NCAP

POlonez rulez!

G
Gość

kolejny potencjalny morderca w samochodzie. należy jak najszybciej zaostrzyc przepisy i zacząć karać tych morderców, zwanych również kierowcami

G
Gość
2019-08-19T20:48:25 02:00, Gość:

Szkoda, że jeden kierujący spowodował tyle cierpień i szkód. My za to zapłacimy!

Zgłoś to do prokuratury, że czujesz się wykorzystany.

G
Gość
2019-08-19T21:42:06 02:00, Gość:

Kto normalny poldkiem jeździ...

Ja jeżdżę! Masz jakiś problem?

Dodaj ogłoszenie