Wypadek na obwodnicy Wrocławia. Wywrócił się tir

JEWZaktualizowano 
Wypadek na AOW, zdjęcie ilustracyjne<br>
Wypadek na AOW, zdjęcie ilustracyjne Jaroslaw Jakubczak / Polska Press
Wypadek na autostradowej obwodnicy Wrocławia, na węźle Kobierzyce. Wywrócił się tir jadący jedną z dróg na tym węźle. Zablokowana jest łącznica wjazdowa prowadząca w kierunku Warszawy. Nie ma osób poszkodowanych, ale utrudnienia mogą trwać co najmniej do godziny 10, zanim auto uda się postawić z powrotem na koła. Lepiej na razie omijać to miejsce i wjeżdżać na AOW innymi węzłami - od skrzyżowania w Magnicach lub na pobliskim węźle Wrocław Południe.

polecane: FLESZ: Podział Mandatów po wyborach parlamentarnych

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 33

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

L
Lol

Panowie kierowcy w dużych ciężarówkach nie uczęszczali na lekcje fizyki

G
Gość
2019-06-17T11:18:30 02:00, Gość:

Wywrócił się bez przyczyny? daję głowę, że jechał za szybko.

Ciężarówka sama się przewróciła kierowca nie zawinił haha ona sama jechała ,jechałem S1 osobowka a tir jechał za mną przy prędkości 80km/h w odległości 3 metry takiego postępowania to już nawet szkoda komentować.

G
Gość
2019-06-15T15:03:18 02:00, Ktoś:

Apeluję o kontrolę pieprzonymi tirów A także ich pracodawców coś okropnego żeby w naszym kraju było takie eldorado nigdzie tak nie ma wszędzie są jakieś ograniczenia kontrolę a u nas poprostu jaja królowie szos bezkarni robią co chcą rozjezdzaja ludzi zwierzęta niszczą drogi objezdzaja bramki na autostradach są poprostu wszędzie powinni płacić za przejazdy każdą drogą

2019-06-15T17:12:09 02:00, Gość:

Zauważ coś jeszcze. W jakim stanie są te auta. Większość aut jeździ na tak łysych oponach, że to się od razu nadaje na mandat, zakaz dalszej jazdy. Pół biedy, gdy są wylewki na oponach, bo to powszechna praktyka, by obniżyć koszty, ale auta z łysymi oponami na osi skrętnej, tak, zużytej oponie, ze widać na niej spękany kauczuk to dramat.

2019-06-15T17:41:31 02:00, Gość:

Pierdolisz

2019-06-15T17:42:50 02:00, Gość:

Po pierwsze to my płacimy za drogi cwaniak z osobowek

Drogi zużywają tylko ciężarówki ... jakby tylko osobówki się nimi poruszały wystarczyłyby na wieki.

G
Gość

Wywrócił się bez przyczyny? daję głowę, że jechał za szybko.

G
Gość

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

Poznam miłego i kulturalnego Pana. Na portalu randkowym znajdziesz mnie pod loginem ania22: www.czaterka.pl

***

G
Gość
2019-06-16T10:07:50 02:00, gość:

To świetny argument dla "ekspertów" aby ograniczyć prędkość maksymalną dla samochodów osobowych do 90/na godz. Nic nie szkodzi , że wywaliła się ciężarówa . No i oczywiście trzeba wprowadzić pasy dla rowerzystów na AOW i S .... Czekam na pasy dla rowerów na wiaduktach kolejowych.

Czy wiesz dla jakich pojazdów jest przeznaczona droga expresowa ?

g
gość

To świetny argument dla "ekspertów" aby ograniczyć prędkość maksymalną dla samochodów osobowych do 90/na godz. Nic nie szkodzi , że wywaliła się ciężarówa . No i oczywiście trzeba wprowadzić pasy dla rowerzystów na AOW i S .... Czekam na pasy dla rowerów na wiaduktach kolejowych.

G
Gość
2019-06-16T06:21:46 02:00, Gość:

By poznać prawdę o polskim kierowcy wystarczy choć raz w bezhopkowej strefie "30"/"40" jechać "30"/"40" i patrzeć w lusterka, potem w boczną szybę. Przestrzeganie przepisów w 90% w nich budzi najpierw stres, potem wkurw, a po kilkudziesięcu sekundach połowa z nich podejmie różne kretyńskie manewry....

2019-06-16T06:26:29 02:00, Gość:

Względnie można ~7 rano podjechać na przejazd kolejowy na Swojczycką przy skrzyżowaniu z Wilczycką, przy którym jest znak "STOP ! - SYGNALIZACJA ŚWIETLNA USZKODZONA" ....

I to jest dobrym przykładem iż prawo jazdy powinno być przywilejem a nie prawem do posiadania.

a
as

To wina Owsiaka... https://www.youtube.com/watch?time_continue=8

G
Gość
2019-06-16T06:21:46 02:00, Gość:

By poznać prawdę o polskim kierowcy wystarczy choć raz w bezhopkowej strefie "30"/"40" jechać "30"/"40" i patrzeć w lusterka, potem w boczną szybę. Przestrzeganie przepisów w 90% w nich budzi najpierw stres, potem wkurw, a po kilkudziesięcu sekundach połowa z nich podejmie różne kretyńskie manewry....

Względnie można ~7 rano podjechać na przejazd kolejowy na Swojczycką przy skrzyżowaniu z Wilczycką, przy którym jest znak "STOP ! - SYGNALIZACJA ŚWIETLNA USZKODZONA" ....

G
Gość

By poznać prawdę o polskim kierowcy wystarczy choć raz w bezhopkowej strefie "30"/"40" jechać "30"/"40" i patrzeć w lusterka, potem w boczną szybę. Przestrzeganie przepisów w 90% w nich budzi najpierw stres, potem wkurw, a po kilkudziesięcu sekundach połowa z nich podejmie różne kretyńskie manewry....

G
Gość
2019-06-15T18:04:46 02:00, Normal:

Kontrolować to trzeba wszystkich kierowców, bez względu czy z ciężarówki czy osobówki. Dzisiaj wracając z pracy spotkałem 3 debili w aucie osobowym. Debil nr 1- wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, debil 2- omijanie autobusu wysadzającego ludzi a z przeciwka jechały normalnie auta, które zmuszone były uciekać na chodnik, debil nr3- ominięcie aut na skrzyżowaniu i jazda na czerwonym bo debil będzie pierwszy. Jak widzę takie ścierwa to potem czekam na newsa, opisującego złom na drzewie.

Niestety tacy debile rzadko giną, a jeszcze rzadziej w samotności; zwykle zabijają innych

G
Gość

Wciąż tylu rodaków jeździ bez kamer w samochodach; to niepoważne!! W Rosji jak raz na 100 lat spadnie bez ostrzeżenia meteoryt , to filmy są dostępne z kilku ujęć! a u nas - tysiące wypadków, których przebieg wymyśla posterunkowy z zad..pia

G
Gość
2019-06-15T11:03:12 02:00, Gość:

Niech ktoś wkońcu zrobi porządek z kierowcami tych tirów.Co wypadek na autostradzie to z udziałem tira.

Ciekawe a osobowki to debesciaki tępe

G
Gość

Wywrócił się?? "TIR" Zasłabł od upałów, czy miał dosyć głupiego kierującego i sam się położył?? Nie wiem co oni za samochody teraz robią, że "SIĘ WYWRACAJĄ"?!

Dodaj ogłoszenie