Wypadek na autostradzie. Korek do Wrocławia ma prawie 15 km!

szZaktualizowano 
zdjęcie ilustracyjne Fot. Tomasz Ho£Od / Polska Press
Wypadek na autostradzie A4. Na 146 km zderzyły się trzy samochody osobowe. O godz. 17 korek w kierunku Wrocławia miał już niemal 15 km długości.

Do wypadku doszło ok. godz. 15.30 między węzłami Kąty Wrocławskie i Pietrzykowice. Doszło tam do najechania na siebie na tył trzech samochodów osobowych.

Lewy pas został zablokowany. Mimo że ruch odbywa się prawym pasem, szybko powstał gigantyczny korek. O godz. 17 miał on już prawie 15 km długości.

Po godz. 17 służby zakończyły swoje działania. Rozładowanie zatoru potrwa jednak znacznie dłużej.

Dodatkowo, powstał potężny korek przed bramkami w stronę Opola. O godz. 17.30 miał o 5 km długości.

ZOBACZ TEŻ:

224 km/h na autostradzie. Pirat drogowy zatrzymany przez spe...

polecane: Korytarz Życia

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 25

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Są 3 przyczyny wypadków. Za wolan jazda, jazda na zderzaku i pejsbuk.

G
Gość
2019-07-24T21:05:57 02:00, Gość:

Dziś, jak raz na tydzień jechałem z Wrocławia do Legnicy. Jako pirat od Kątów jechałem na tempomacie 120 km/h. Wyprzedzała mnie większość osobówek. Ale i tak jak zwykle ok. 10 mistrzów waliło długimi i siadało na zderzaku. Przecież to deprymuje innych kierowców. Ja na szczęście mam ich w dupie i spokojnie reaguję, ale to właśnie przez takich debili siedzących na zderzaku dochodzi do tragedii. Przez takich debili inni tracą mnóstwo godzin w korkach.

Qrwa, gdzie tam jest policja z nowymi BMW?

2019-07-25T04:49:06 02:00, Szymon:

To są codzienne realia A4. Mam tak samo jak ty. Pozdrawiam.

2019-07-25T09:42:08 02:00, Gość:

Ostatnio w sobotę też był wypadek na A4, a w tym czasie nowe BMW policji było pokazywane na Dymarkach Kaczawskich jako atrakcja :D

Słuchaj ciasny majtku jeździj 94 z taką prędkością autostradę zostaw ty i tobie podobni kierowcą

A
Arturo
2019-07-24T20:30:23 02:00, Gość:

Pobłażają piratom drogowym i to jest rezultat, karać drogowych bandziorów konfiskatą pudełka na kółkach, czyli narzędzia przestępstwa, do wyjaśnienia sprawy i ewentualnym zezłomowaniem na koszt właściciela w przypadku udowodnienia winy to od razu mniej bezmózgów będzie stwarzać zagrożenie bezmyślną jazdą 3x szybciej niż maksymalna dopuszczalna prędkość, bo będą bali się stracić swój blaszany przedłużacz fistaszka albo go stracą i chodząc pieszo nikogo nie rozjadą. Profit dla normalnych.

2019-07-25T01:07:29 02:00, Pukjk:

A kto ma karać???

Jak policji na drogach nie ma

Ale jakie 3x szybciej?co za bzdury ? Na telefonach siedzieli a nie predkosc ,chłopie co ty bierzesz ciasny majtku uspokój się z tą prędkością zresztą od tego jest autostrada żeby jechać szybko a nie od tego żeby siedzieć z nosem w telefonie

G
Gość
2019-07-24T21:05:57 02:00, Gość:

Dziś, jak raz na tydzień jechałem z Wrocławia do Legnicy. Jako pirat od Kątów jechałem na tempomacie 120 km/h. Wyprzedzała mnie większość osobówek. Ale i tak jak zwykle ok. 10 mistrzów waliło długimi i siadało na zderzaku. Przecież to deprymuje innych kierowców. Ja na szczęście mam ich w dupie i spokojnie reaguję, ale to właśnie przez takich debili siedzących na zderzaku dochodzi do tragedii. Przez takich debili inni tracą mnóstwo godzin w korkach.

Qrwa, gdzie tam jest policja z nowymi BMW?

2019-07-25T04:49:06 02:00, Szymon:

To są codzienne realia A4. Mam tak samo jak ty. Pozdrawiam.

Ostatnio w sobotę też był wypadek na A4, a w tym czasie nowe BMW policji było pokazywane na Dymarkach Kaczawskich jako atrakcja :D

a
agent smith

paliwo za tanie 3-4x :)

i cebula jezdzi klamotami

G
Gość
2019-07-24T17:18:52 02:00, Gość:

Zlot amatorów jazdy na zderzaku.

2019-07-24T17:26:50 02:00, Gość:

10/10 😁

Raczej lizania sobie czterech liter, tylko czy temu pierwszemu było dobrze 😁

B
Bylem wiem

Szkoda ze te nasze autobusy nie sa dluzsze. Jak pociagi.

W Londynie sa wezsze drogi, do tego auta parkuje sie na ulicy, a mimo to sa buspasy. Tak wszystko dziala. Rozwiazanie? Doulbledecker- pietrus!

S
Szymon
2019-07-24T21:05:57 02:00, Gość:

Dziś, jak raz na tydzień jechałem z Wrocławia do Legnicy. Jako pirat od Kątów jechałem na tempomacie 120 km/h. Wyprzedzała mnie większość osobówek. Ale i tak jak zwykle ok. 10 mistrzów waliło długimi i siadało na zderzaku. Przecież to deprymuje innych kierowców. Ja na szczęście mam ich w dupie i spokojnie reaguję, ale to właśnie przez takich debili siedzących na zderzaku dochodzi do tragedii. Przez takich debili inni tracą mnóstwo godzin w korkach.

Qrwa, gdzie tam jest policja z nowymi BMW?

To są codzienne realia A4. Mam tak samo jak ty. Pozdrawiam.

P
Pukjk
2019-07-24T20:30:23 02:00, Gość:

Pobłażają piratom drogowym i to jest rezultat, karać drogowych bandziorów konfiskatą pudełka na kółkach, czyli narzędzia przestępstwa, do wyjaśnienia sprawy i ewentualnym zezłomowaniem na koszt właściciela w przypadku udowodnienia winy to od razu mniej bezmózgów będzie stwarzać zagrożenie bezmyślną jazdą 3x szybciej niż maksymalna dopuszczalna prędkość, bo będą bali się stracić swój blaszany przedłużacz fistaszka albo go stracą i chodząc pieszo nikogo nie rozjadą. Profit dla normalnych.

A kto ma karać???

Jak policji na drogach nie ma

B
Bo
2019-07-24T18:21:01 02:00, Kiero:

Szybciej, szybciej, lewy pas 1,5m za zderzakiem i szybko, bo będziesz pierwszy.

To są właśnie efekty jazdy bez wyobraźni i mózgu.

2019-07-24T19:23:10 02:00, Jui:

Wierz mi z gdybyś szybciej wyprzedzał ciężarówkę i zjeżdżał na prawy to bys nikogo z tyłu nie widział,

A jak się wyprzedza tira jak pi z da i ludzie za tobą robią zakłady czy dasz radę to się niedziw że masz kogoś na zderzaku

2019-07-24T21:07:56 02:00, Igma:

Wywody Polaczka Prostaczka.

I docinki buraka

H
Hhhh
2019-07-24T21:17:17 02:00, Igma:

U naszych przyjaciół zza Odry i Nysy,

Jazda na zderzaku kosztuje od

25€ do 400€ 2 punkty 3 miesiące bez Prawa Jazdy.

Warunek ze Cię zlapia to raz, a dwa że kultura jazdy i przestrzeganie przepisów na drogach w Niemczech już dawno wyginelo

G
Gość
2019-07-24T18:50:17 02:00, K.:

Za małe kary dla idiotów pędzących po 200 km/h. Kara za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powinna wynosić 1 tyś za 1 km powyżej.

2019-07-24T22:11:33 02:00, Gość:

TAK

2019-07-24T22:14:47 02:00, Gość:

Dobry pomysł. - popieram.

Nieprawda. Prędkość to jedno, ale najwięcej dzwonów na A4 jest z powodu jeżdżenia na dupie. I za to powinny być tłuste mandaty

K
Kapral

To nie autostrada tylko TRAGEDIA.

G
Gość
2019-07-24T18:50:17 02:00, K.:

Za małe kary dla idiotów pędzących po 200 km/h. Kara za przekroczenie dopuszczalnej prędkości powinna wynosić 1 tyś za 1 km powyżej.

2019-07-24T22:11:33 02:00, Gość:

TAK

Dobry pomysł. - popieram.

G
Gość
2019-07-24T21:27:31 02:00, malinka:

Hej, Nazywam się Karolina mam 21 lat i jestem studentką :) Napisz do mnie na https://wyspalasek.pl/malinka97/ jeśli jesteś dojrzałym facetem w wieku minimum 21 lat. Jak masz ochotę mnie lepiej poznać to zapraszam Cię do bliższej znajomości z moją osobą :)

No weź i idź

Dodaj ogłoszenie