Na festiwal Wromantic widzów zawiozą:
T1 (tramwajowa linia specjalna) - co 15 minut w godz. od 17.20-19.20 (ostatni kurs spod Galerii Dominikańskiej)
Galeria Dominikańska – Kazimierza Wielkiego - św. Mikołaja – pl. Jana Pawła II – Legnicka – Milenijna – Pilczycka – Królewiecka – Stadion Wrocław (Królewiecka)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka –
pl. Jana Pawła II – most Sikorskiego – Jagiełły – most Mieszczański – Dubois – Drobnera – pl. Bema – mosty Młyńskie – św. Jadwigi – most Piaskowy – Piaskowa – św. Katarzyny – Galeria Dominikańska
Do centrum po festiwalu odwiozą:
T1 (tramwajowa linia specjalna) - co 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu festiwalu (od około godz. 23.10)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Milenijna - Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Świdnicka
T2 (tramwajowa linia specjalna) - co 2 minuty przez około 15 minut po zakończeniu festiwalu (od około godz. 23.05)
Leśnica – Średzka - Kosmonautów - Lotnicza – Legnicka – pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Galeria Dominikańska
S2 (autobusowa linia specjalna) - co 2 minuty przez około 10 minut po zakończeniu festiwalu (od około godz. 23.10)
Stadion Wrocław (Królewiecka) – Królewiecka – Pilczycka – Hutnicza – Lotnicza - Legnicka - pl. Jana Pawła II – Ruska – Kazimierza Wielkiego – Rynek
Opłata za przejazd specjalnymi tramwajami i autobusami wynosi 3,00 zł (bilet normalny) oraz 1,50 zł (bilet ulgowy).
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?