KSW 39 PPV. Gdzie oglądać KSW 39? Jak kupić PPV? [KSW 39 CENA PPV, TRANSMISJA TV, ONLINE, STREAM]

sz, Agencja TVN/x-news
KSW 39 PPV. Gala KSW 39 Colosseum już w sobotę, 27 maja 2017. Transmisja z gali KSW 39 będzie można oglądać tylko w systemie PPV. Gdzie oglądać KSW 39 Colosseum? Jaka jest cena PPV za galę KSW 39? Sprawdź.KSW 39 COLOSSEUM - PAY PER VIEW - CENA - TRANSMISJA NA ŻWYO - GDZIE OGLĄDAĆ KSW 39?
KSW 39 PPV. Gala KSW 39 Colosseum już w sobotę, 27 maja 2017. Transmisja z gali KSW 39 będzie można oglądać tylko w systemie PPV. Gdzie oglądać KSW 39 Colosseum? Jaka jest cena PPV za galę KSW 39? Sprawdź.KSW 39 COLOSSEUM - PAY PER VIEW - CENA - TRANSMISJA NA ŻWYO - GDZIE OGLĄDAĆ KSW 39? Szymon Starnawski /Polska Press
Udostępnij:
KSW 39 PPV. Gala KSW 39 Colosseum już dziś, 27 maja 2017. Transmisja z gali KSW 39 będzie można oglądać tylko w systemie PPV. Gdzie oglądać KSW 39 Colosseum? Jaka jest cena PPV za galę KSW 39? Jak wykupić galę w systemie PPV? Sprawdź. KSW 39 COLOSSEUM - PAY PER VIEW - CENA - TRANSMISJA NA ŻWYO - GDZIE OGLĄDAĆ KSW 39?

KSW 39 PPV. Gdzie oglądać KSW 39 PPV? JAK WYKUPIĆ PPV?

Gala KSW 39 Colosseum już 27 maja na PGE Narodowym. Przed nami wiele ciekawych walk na największej imprezie MMA w Europie. Impreza rozpocznie się o godz. 19, na stadion – warszawskie Colosseum - będzie można wchodzić od godz. 16.

Podczas KSW 39 Colosseum odbędzie się aż 11 pojedynków, w tym kilka, które z pewnością mogą zostać walkami wieczoru. Wydarzeniem będzie pojedynek dwóch mistrzów KSW, w którym zmierzą się Mamed Khalidov i Borys Mańkowski.

- Borys jest wszechstronnym zawodnikiem. Jest szybki i na pewno nie będzie to łatwa walka. Nigdy nie zakładamy, ze zostanie skończona w pierwszej rundzie. Jeżeli nadarzy się okazja, to może ją wykorzystam. Naszym zadaniem jest wejść do klatki i zawalczyć - zapowiada Mamed Khalidov.

Agencja TVN/x-news

Wielu kibiców mieszanych sztuk walki czeka na inne pojedynki, bowiem podczas gali KSW 39 Colosseum naprawdę będzie się działo. Zmierzą się m.in. Mariusz Pudzianowski i Tyberiusz Kowalczyk, czyli będzie to bój dwóch byłych strongmenów. Fani czekają także na walkę mistrza KSW w wadze ciężkiej Fernando Rodrigues Jr – Marcin Różalski czy bój Popek Monster - Robertem Bruneika.

- Będzie to dobre wyzwanie. Sprawdzimy swoje możliwości na innej płaszczyźnie, czyli będziemy się bić jak prawdziwi mężczyźni. Kowalczyk ma odbyte jak dotąd trzy walki w MMA, więc jest młodym zawodnikiem w tej dyscyplinie. Do każdego przygotowuję się jednak jak do mistrza świata. Jeśli nie popełnię błędu, a nie zamierzam tego robić, powinno być dobrze. Jestem pewny swego – mówi Mariusz Pudzianowski.

Agencja TVN/x-news

KSW 39 COLOSSEUM – PPV. CENA PPV KSW 39?
Gdzie oglądać galę KSW 39? Transmisja gali KSW 39 Colosseum będzie dostępna w Cyfrowym Polsacie w systemie Pay Per View. Cena to 40 zł. Galę będzie można oglądać również w telewizjach kablowych, również za opłatą (tutaj cen może się minimalnie różnić, ale będą oscylować wokół 40 zł).


KSW 39 – ONLINE, STREAM, INTERNET

Galę KSW 39 Colosseum będzie można oglądać także w internecie. KSW 39 będzie dostępna m.in. na platformie ipla.tv oraz na specjalnej stronie internetowej – w telewizji internetowej KSWTV. Koszt to 40 zł.

ZOBACZ TEŻ:
[b]KSW 39 PPV. Gdzie oglądać KSW 39? SPRAWDŹ
KSW 39 KARTA WALK. KSW 39 Colosseum walki na żywo
KSW 39 Walka Khalidov – Mańkowski
KSW 39 Pudzianowski – Kowalczyk na żywo
KSW 39 Walka Popek - Burneika na żywo

KSW 39 COLOSSEUM - KARTA WALK[/b]

 • Mamed Khalidov – Borys Mańkowski
 • Mariusz Pudzianowski - Tyberiusz Kowalczyk
 • Marcin Różalski -Fernando Rodriguesa Jr
 • Popek Monster – Robert Burneika
 • Marcin Wójcik – Tomasz Narkun
 • Michał Kita – Michał Andryszak
 • Mateusz Gamrot - Norman Parke
 • Łukasz „Juras” Jurkowski - Rameau Thierry Sokoudjou
 • Marcin Wrzosek – Kleber Koike Erbst
 • Damian Janikowski – Julio Gerrardo Gallegos
 • Ariane Lipski - Diana Belbita

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie