KSW 39 Walka Khalidov – Mańkowski TV online stream [KSW 39 PPV KHALIDOV – MAŃKOWSKI NA ŻYWO]

sz, AIP, AGENCJA TVN/x-news
KSW 39 Walka Khalidov – Mańkowski. Gala KSW 39 już w sobotę, 27 maja. Walką wieczoru będzie pojedynek Mamed Khalidov - Borys Mańkowski. Gdzie oglądać walkę Khalidov – Mańkowski podczas gali KSW 39 w TV? Sprawdź, gdzie obejrzeć KSW 39 TV online stream na żywo.KSW 39 COLOSSEUM – WALKA KHALIDOV – MAŃKOWSKI
KSW 39 Walka Khalidov – Mańkowski. Gala KSW 39 już w sobotę, 27 maja. Walką wieczoru będzie pojedynek Mamed Khalidov - Borys Mańkowski. Gdzie oglądać walkę Khalidov – Mańkowski podczas gali KSW 39 w TV? Sprawdź, gdzie obejrzeć KSW 39 TV online stream na żywo.KSW 39 COLOSSEUM – WALKA KHALIDOV – MAŃKOWSKI Szymon Starnawski /Polska Press
Udostępnij:
KSW 39 Walka Khalidov – Mańkowski. Gala KSW 39 już w sobotę, 27 maja. Walką wieczoru będzie pojedynek Mamed Khalidov - Borys Mańkowski. Gdzie oglądać walkę Khalidov – Mańkowski podczas gali KSW 39 w TV? Sprawdź, gdzie obejrzeć KSW 39 TV online stream na żywo. KSW 39 COLOSSEUM – WALKA KHALIDOV – MAŃKOWSKI

KSW 39 WALKA KHALIDOV – MAŃKOWSKI NA ŻYWO

Wielka Gala KSW 39: Colosseum już w sobotę, 27 maja. Stadion PGE Narodowy będzie wypełniony po brzegi. Przed telewizorami zasiądą setki kibiców mieszanych sztuk walki. Trudno się jednak dziwić, podczas gali KSW 39 będzie bardzo wiele ciekawych pojedynków.

Walką wieczoru będzie pojedynek dwóch mistrzów KSW - Mameda Khalidova i Borysa Mańkowskiego. Będą walczyć o pas wagi do 82 kg. Jedno jest pewne - wielkich emocji nie zabraknie, gdy do klatki wejdą dwaj tak wielcy wojownicy.

- Borys jest wszechstronnym zawodnikiem. Jest szybki i na pewno nie będzie to łatwa walka. Nigdy nie zakładamy, ze zostanie skończona w pierwszej rundzie. Jeżeli nadarzy się okazja, to może ją wykorzystam. Naszym zadaniem jest wejść do klatki i zawalczyć. Poza klatką szanuję ciężką pracę każdego zawodnika i nie na tym to polega, żeby sobie ubliżać. Szacunek do ludzi to chyba ważna rzecz - powiedział Khalidov.

KSW 39. GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ KHALIDOV - MAŃKOWSKI?
Całą galę KSW 39 i walkę wieczoru Mamed Khalidov - Borys Mańkowski będzie można oglądać podczas transmisja gali KSW 39 Colosseum w Cyfrowym Polsacie. Gala i walka wieczoru będzie dostępna w systemie Pay Per View. Cena to 40 zł.


WALKA KHALIDOV – MAŃKOWSKI ONLINE, STREAM

Walka wieczoru podczas KSW 39 Mamed Khalidov - Borys Mańkowski do obejrzenia także w internecie. Transmisja z KSW 39 online m.in. na platformie ipla.tv oraz na specjalnej stronie internetowej – w telewizji internetowej KSWTV. Koszt to 40 zł.

Agencja TVN/x-news
[b]PRZED WALKĄ KHALIDOV - MAŃKOWSKI

- Po to jestem w MMA, żeby podejmować wyzwania. Walka z Mamedem będzie najważniejsza w mojej dotychczasowej karierze. Nie stresuję się tym starciem, ale się emocjonuję. Nie ma może między nami przyjaźni, ale jesteśmy znajomymi i widzimy się dość często. Mam do niego szacunek i nie może być w tej sytuacji trash-talkingu - zapowiada Mańkowski.

Agencja TVN/x-news

KARTA WALK KSW 39 COLOSSEUM

 • Ariane Lipski (8-3) - Diana Belbita (8-2) (o pas wagi muszej);
 • Damian Janikowski (0-0) - Gerardo Julio Gallegos (8-6) (waga średnia);
 • Marcin Wrzosek (12-3) - Kleber Koike Erbst (21-4-1) (o pas wagi piórkowej);
 • Michał Kita (17-8) - Michał Andryszak (18-6) (waga ciężka);
 • Łukasz Jurkowski (15-10) - Rameau Thierry Sokoudjou (18-16) (waga półciężka);
 • Mateusz Gamrot (12-0) - Norman Parke (23-5-1) (o pas wagi lekkiej);
 • Tomasz Narkun (13-2) - Marcin Wójcik (10-4) (o pas wagi półciężkiej);
 • Paweł „Popek” Mikołajuw (2-2) - Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika (2-0) (waga ciężka);
 • Fernando Rodrigues Jr (11-2) - Marcin Różalski (6-4) (o pas wagi ciężkiej);
 • Mariusz Pudzianowski (10-5) - Tyberiuisz Kowalczyk (3-0) (waga ciężka);
 • Mamed Khalidov (33-4-2) - Borys Mańkowski (19-5-1) (limit umowny 82 kg)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie