KSW 39 Pudzianowski – Kowalczyk na żywo. KSW 39 PPV PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK ONLINE STREAM

sz, AIP, AGENCJA TVN/x-news
KSW 39 Pudzianowski – Kowalczyk na żywo. Gala KSW 39 już 27 maja. Jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Mariusz Pudzianowski - Tyberiuisz Kowalczyk. Gdzie można obejrzeć walkę Pudzianowski – Kowalczyk na gali KSW 39? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję z gali KSW 39 TV online stream na żywo.KSW 39 COLOSSEUM – WALKA PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK ONLINE STREAM
KSW 39 Pudzianowski – Kowalczyk na żywo. Gala KSW 39 już 27 maja. Jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Mariusz Pudzianowski - Tyberiuisz Kowalczyk. Gdzie można obejrzeć walkę Pudzianowski – Kowalczyk na gali KSW 39? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję z gali KSW 39 TV online stream na żywo.KSW 39 COLOSSEUM – WALKA PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK ONLINE STREAM Bartek Syta / Polska Press
Udostępnij:
KSW 39 Pudzianowski – Kowalczyk na żywo. Gala KSW 39 już 27 maja. Jedną z walk wieczoru będzie pojedynek Mariusz Pudzianowski - Tyberiuisz Kowalczyk. Gdzie można obejrzeć walkę Pudzianowski – Kowalczyk na gali KSW 39? Sprawdź, gdzie obejrzeć transmisję z gali KSW 39 TV online stream na żywo. KSW 39 COLOSSEUM – WALKA PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK ONLINE STREAM

KSW 39 WALKA PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK ONLINE STREAM

Gala KSW 39 już w sobotę, 27 maja na stadionie PGE Narodowym. Jedną z głównych walk wieczoru podczas gali będzie bój dwóch byłych strongmanów. Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Tyberiuszem Kowalczykiem. Z pewnością faworytem tej walki będzie „Pudzian”, który ma znacznie większe doświadczenie w MMA.

- Kowalczyk ma odbyte jak dotąd trzy walki w MMA, więc jest młodym zawodnikiem w tej dyscyplinie. Do każdego przygotowuję się jednak jak do mistrza świata. Jeśli nie popełnię błędu, a nie zamierzam tego robić, powinno być dobrze. Jestem pewny swego - powiedział w rozmowie z x-news Pudzianowski.

Agencja TVN/x-news


PRZED WALKĄ PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK

- Emocje rosną, mocno trenuję i mam nadzieję, że będę przygotowany do walki na 110 procent. Znam swoją siłę i niczego się nie obawiam. Dwóch strongmanów da sobie po mordzie. Na ringu będzie iskrzyło, a po wszystkim pójdziemy na piwo, bo nasze relacje są dobre - powiedział w rozmowie z x-news Kowalczyk.

Agencja TVN/x-news

KSW 39. GDZIE OGLĄDAĆ WALKĘ PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK?
Walka Mariusz Pudzianowski - Tyberiuisz Kowalczyk podczas gali KSW 39 będzie dostępna Colosseum w Cyfrowym Polsacie. Gala KSW 39 będzie dostępna w systemie Pay Per View. Cena to 40 zł. Będzie można również ją wykupić na antenach telewizji kablowych.


WALKA PUDZIANOWSKI – KOWALCZYK ONLINE, STREAM

Walka Mariusz Pudzianowski - Tyberiuisz Kowalczyk podczas KSW 39 do zobaczenia również w internecie. Transmisja z KSW 39 online m.in. na platformie ipla.tv oraz na specjalnej stronie internetowej – w telewizji internetowej KSWTV. Koszt to 40 zł.
[b]

KSW 39 COLOSSEUM: KARTA WALK

 • Ariane Lipski (8-3) - Diana Belbita (8-2) (o pas wagi muszej);
 • Damian Janikowski (0-0) - Gerardo Julio Gallegos (8-6) (waga średnia);
 • Marcin Wrzosek (12-3) - Kleber Koike Erbst (21-4-1) (o pas wagi piórkowej);
 • Michał Kita (17-8) - Michał Andryszak (18-6) (waga ciężka);
 • Łukasz Jurkowski (15-10) - Rameau Thierry Sokoudjou (18-16) (waga półciężka);
 • Mateusz Gamrot (12-0) - Norman Parke (23-5-1) (o pas wagi lekkiej);
 • Tomasz Narkun (13-2) - Marcin Wójcik (10-4) (o pas wagi półciężkiej);
 • Paweł „Popek” Mikołajuw (2-2) - Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika (2-0) (waga ciężka);
 • Fernando Rodrigues Jr (11-2) - Marcin Różalski (6-4) (o pas wagi ciężkiej);
 • Mariusz Pudzianowski (10-5) - Tyberiuisz Kowalczyk (3-0) (waga ciężka);
 • Mamed Khalidov (33-4-2) - Borys Mańkowski (19-5-1) (limit umowny 82 kg)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie