18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

I znów awaria. Tak Wrocław śmieje się z MPK (NAJLEPSZE MEMY)

JEWZaktualizowano 
fot. Facebook/Czy wrocławskie MPK dziś już jebło?/Korespondenci MPK Wrocław/Memy#Wrocław
Dziś awaria sieci trakcyjnej na ulicy Ślężnej, tramwaje nie jeździły fragmentem tej ulicy. Wczoraj awaria tramwaju na ulicy Glinianej, trzeba było organizować objazdy. W ostatnia sobotę od rana do godz. 13 wykoleiły się trzy tramwaje. Jeden z nich na głównym skrzyżowaniu Piłsudskiego/Świdnicka, gdzie tramwaj wykoleił się również dwa dni wcześniej... I tak można by wyliczać, bo jak podsumowują komentujący te teksty pasażerowie MPK nie ma dnia bez wpadki. Wrocławski magistrat odpowiada, że inwestuje w naprawę torowisk i sprowadza nowe tramwaje i to fakt. Czy to jednak wystarczy, by poprawić fatalny stan wrocławskiej komunikacji miejskiej, a przede wszystkim, by zachęcić ludzi do przesiadania z aut do autobusów i tramwajów? Internauci wychodzą z założenia, że co prawda dobrze to nie wygląda, ale nie zaszkodzi się pośmiać. Wrocławska komunikacja to jeden z najbardziej "memodajnych" tematów w mieście. Zobaczcie jak komentują rzeczywistość ich twórcy.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 54

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

...

Czy to jest poważna gazeta? To oczywiście pytanie retoryczne.

G
Gość
2019-07-23T10:43:52 02:00, Gość:

No jak to są najlepsze memy to jak durne i płytkie muszą być te gorsze.....

Jakie memy tacy pasażerowie

popieram

G
Gość
2019-07-24T06:43:14 02:00, le:

Większość tych memów to żenada, wypociny gówniarzy z podstawówki, nawet poczucie humoru schodzi na margines. Sami promujecie wulgaryzmy ale prosicie żeby nie hejtować. Gazeta na poziomie nigdy by sobie na takie coś nie pozwoliła. Dno dno i jeszcze raz dno.

popieram

l
le

Większość tych memów to żenada, wypociny gówniarzy z podstawówki, nawet poczucie humoru schodzi na margines. Sami promujecie wulgaryzmy ale prosicie żeby nie hejtować. Gazeta na poziomie nigdy by sobie na takie coś nie pozwoliła. Dno dno i jeszcze raz dno.

o
otua
2019-07-23T23:44:21 02:00, Gość:

Ta gazeta jest jak szmata. Który lokalny dziennik hejtuje swoje miasto? Chyba , że w redakcji siedzą ćwoki ze wsi, które przyjechały do miasta za pracą.

nadajesz z Ratusza?, będzie PRemia od Satyryka xD.

btw Krytyka to nie hejt, gdyby codziennie wykolejał sie pociąg pasażerski pkp, to wszelkie POmioty wyłyby: odwołać rząd i preziów, a dynamogrodzianie mają w POkorze znosić swój los...

p
prezes pis

W d.upie to mam.To wina tuska

G
Gość

Ta gazeta jest jak szmata. Który lokalny dziennik hejtuje swoje miasto? Chyba , że w redakcji siedzą ćwoki ze wsi, które przyjechały do miasta za pracą.

G
Gość

Jestem pracownikiem MPK przykro mi czytać wasze wpisy nie wszystko co jest złe związane jest z MPK My świadczymy usługi dla miasta Własnością MPK są autobusy i tramwaje za resztę odpowiada miasto w szerokim tego słowa znaczeniu Pozdrawiam

A
Artur

Norma jest 23.07.2019 godzina 22.40 znowu wykolejenie jadę 10 od Jana Pawła robi objazd do rynku przez pomorską most pomorski

G
Gość

Nieudolne władze miasta, ignoranci , nieudolni i niedouczeni urzędnicy powinni z własnej kieszeni za zniszczenia jakie dokonują w naszych kieszeniach.Tych warchołów powinno przepędzić się z Wrocławia

I
I kto tu teraz jest mem

Róbta se memy, róbta se memy, a MPK od września podwyższa biletów ceny.

S
Sutryk ma kota

Wrocławianom gratuluję takiego prężnego prezydenta.

G
Gość
2019-07-23T13:13:05 02:00, q:

Tak się Jacku kończą zabawy ze zamianami prezesów w spółkach miejskich. Byle matoł nie wystarczy. Odwołaj tego pajaca, bo sobie nie rdzi i ciągnie ci notownia w dół. A jak wiadomo, twoje notowania są najważniejsze. Niedługo zrozumiesz, że całe twoje personalne zaplecze nie ogarnia tematów. Żołedziewski też zaraz okaże się do zmiany.

2019-07-23T16:19:45 02:00, Lizus z UM:

Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszego miasta przemęcza, prezydent Sutryk Jacek, naszego miasta tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki!

Ty lizus z UM zmień tekst, bo nudny się stałeś. A może ci się płyta zacięła ?

o
oło
2019-07-23T09:55:41 02:00, Gość:

Dobrze, że artykuł o wrocławskim MPK jest od 18 lat, bo jeszcze dzieci pomyślą, że taki burdel w mieście to normalne.

2019-07-23T10:16:47 02:00, Gość:

To i tak wszystko lepsze niz to co serwuje nam nierzad. Do rekordowego importu wegla i smieci dolaczyl remont (bo na polu walki to beda tylko ruchome tarcze) zabytkowych czolgow ktory pochlonie 2mld. To tak jakby wroclaw remontowal powozy konne ktore byly przed tramwajami. Tak sie topi kase, a suweren przeszczesliwy.

2019-07-23T13:30:38 02:00, wtf:

No tak, artykul o nieudolnosci rzadzacych miastem, a tu oszolom wrzutki na pis robi... masz jeszcze mozg debilu, czy musisz swoje zale wrzuca niezaleznie od tego, czy ma to sens?

ps. wole ogladac wyremontowane czolgi, niz bandytow wcinajacych osmiorniczki albo wydajacych miliony na bezuzyteczne buspasy, tudziez "strefy relaksu" na betonowych pustyniach

2019-07-23T15:00:07 02:00, Gość:

no napisz co jeszcze wolisz... Ruskich agentów, co rządzą krajem, sprowadzając ruski węgiel?

Nie, każdy z nas woli biegusiem wpłacić kasę do jakiegoś nowego amber-złotka, przejechać najdroższymi autostradami Europy, przyjąć pod dach prześladowanego młodego przyszłego ojca z Afryki, pracować do 80.roku życia - przeznaczając część odłożonych w ZUS-ie pieniędzy na bieżące wydatki (nie)rządu. Było super- jak motłoch (ja też) mógł tego nie docenić!

A
Andrzej

Skandalem jest publikacja tych żenujących i wulgarnych "memów". Ta gazetka schodzi całkiem na psy....

Dodaj ogłoszenie