MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Armia wyprzedaje mnóstwo sprzętu w dobrych cenach. Do kupienia koparka, ambulans i kwaterunek

Konrad Bałajewicz
Konrad Bałajewicz
Wideo
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wielką wyprzedaż swojego sprzętu organizuje Agencja Mienia Wojskowego we Wrocławiu. Po atrakcyjnych cenach do kupienia są niespotykane nigdzie indziej pojazdy, wyposażenie oraz urządzenia. To m.in. ambulans, koparka, wojskowe prycze i skrzynie na amunicję. Zobacz, co i za ile sprzedaje AMW we Wrocławiu w galerii. Wybraliśmy najciekawsze z przedmiotów.

Kiedy odbędzie się przetarg AMW we Wrocławiu? Jak wziąć udział w wyprzedaży wojska?

Otwarcie ofert w przetargu pisemnym organizowanym przez Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu odbędzie się 29 maja, o godz. 10 przy ul. Zwycięskiej 39. Aby wziąć w nim udział, należy złożyć ofertę na wybrane przedmioty - poprzez przesłanie lub doręczenie, w kancelarii Oddziału Regionalnego we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 32, w terminie do 28 maja 2024 r., do godz. 15.

ZOBACZ TAKŻE:

Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie. Oferta powinna znajdować się w zamkniętej (zaklejonej), nieprzezroczystej kopercie, na której oferent umieszcza:

  • nazwę (imię i nazwisko) i adres oferenta;
  • nazwę i adres organizatora przetargu;
  • dopisek: „Przetarg nr 5/OX-DG/2024 – nie otwierać przed 29.05.2024 r. do godziny 10:00”.

Formularz ofertowy oraz Ogólne Warunki Sprzedaży, wzór umowy sprzedaży i upoważnienia można pobierać w OR AMW we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39 do 28 maja, w godz. 9-13, w pokoju numer 4 lub ze strony internetowej – www.amw.com.pl, w zakładce "Uzbrojenie i sprzęt wojskowy – Sprzęt wojskowy i wyposażenie – Sprzedaż przetargowa".

Najbliższy przetarg organizowany przez Agencję Mienia Wojskowego we Wrocławiu oferuje ciekawe pojazdy, narzędzia, elementy wyposażenia, sprzęt medyczny i wojskowy. Kliknij w przycisk poniżej i zobacz, co będzie sprzedawać wojsko we Wrocławiu:

Wojskowa wyprzedaż - wadium to podstawa

Poza złożeniem oferty, trzeba wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Wadium należy wpłacać przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego w Banku Gospodarstwa Krajowego Oddział Wrocław przy ul. Malarskiej 26, nr konta: 91 1130 1033 0000 0060 0720 0026, podając w tytule przelewu numer i datę przetargu, nazwę oferenta oraz numery wybranych pozycji przetargowych.

- Oferenci, którzy wpłacili wadium zostaną dopuszczeni do udziału w przetargu pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym sprzedawcy – AMW, najpóźniej w przeddzień terminu przetargu - informuje Agencja Mienia Wojskowego.

Oferenci, którzy wpłacili wadium zostaną dopuszczeni do udziału w przetargu, ale tylko pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW, najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. O ile nie wygramy przetargu, wadium zostanie zwrócone w trakcie 8 dni roboczych od daty zakończenia przetargu (z zastrzeżeniem prawa AMW do potrącenia wymagalnych wierzytelności). Jeśli nasza oferta zostanie wybrana, wadium zostanie wliczone w poczet ceny przedmiotu. Możemy je jednak stracić, razem z prawami do nabycia przedmiotu, gdy:

  • nie uiścimy ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia o przyjęciu oferty (tj. środki nie zostaną zaksięgowane w terminie 7 dni na koncie bankowym organizatora przetargu),
  • uchylimy się od zawarcia umowy sprzedaży (tj. oferent nie odbierze zawiadomienia o przyjęciu jego oferty lub nie przekaże organizatorowi przetargu podpisanej umowy sprzedaży, jeżeli wymagana jest przez organizatora przetargu).

Szczegółowe informacje dotyczące oferty bezprzetargowej sprzedaży rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych i sklepu internetowego AMW zamieszczone są na stronie internetowej www.amw.com.pl. Po szczegóły można zwrócić się również mailowo: [email protected], faks. 71 710 72 01 oraz tel. 71 710 72 66, 71 710 72 55, od poniedziałku do piątku w godz. 9-14.

Co można kupić od wojska we Wrocławiu?

Najbliższy przetarg organizowany przez Agencję Mienia Wojskowego we Wrocławiu oferuje ciekawe pojazdy, narzędzia, elementy wyposażenia, sprzęt medyczny i wojskowy. Kliknij w przycisk poniżej i zobacz, co będzie sprzedawać wojsko we Wrocławiu:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska