MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Sprzęt ogrodniczy i do warsztatu prosto od wojska. Niedługo duża wyprzedaż Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu

Konrad Bałajewicz
Konrad Bałajewicz
Co ciekawego do ogrodu i warsztatu można kupić od AMW we Wrocławiu? Zobacz zdjęcia i ceny w galerii.
Co ciekawego do ogrodu i warsztatu można kupić od AMW we Wrocławiu? Zobacz zdjęcia i ceny w galerii. Lucyna Nenow / Polska Press
29 maja we Wrocławiu odbędzie się duży przetarg organizowany przez Agencję Mienia Wojskowego. Do kupienia będzie m.in. dobrej jakości sprzęt do warsztatu i ogrodu. W sam raz na tegoroczny sezon. Co i za ile będzie można kupić od AMW? Zobacz zdjęcia i ceny w galerii.

AMW organizuje przetarg we Wrocławiu. Co możemy kupić do warsztatu i ogrodu?

W majowym przetargu AMW do kupienia jest mnóstwo przedmiotów, także przydatnych w ogrodzie i domu. To m.in.

 • wiertarki,
 • kosiarki,
 • grabie,
 • łopaty,
 • halogeny,
 • zestawy narzędzi,
 • skrzynie.

Sprzęt do ogrodu i warsztatu od wojska. Już jutro duża wyprzedaż AMW we Wrocławiu. Co można kupić? >>
[przycisk_galeria

Ceny są różne. Przykładowo za kosiarkę spalinową musimy zapłacić minimum 60 zł, a zestaw sprzętu warsztatowego i ogrodniczego (m.in. wiertarki, łopaty czy węże ogrodnicze - łącznie 12 pozycji) - 1200 zł. W oferowanym przez AMW sprzęcie znajdzie się również coś dla lubiących majsterkowanie przy samochodach, jak urządzenie do montowania kół czy przyrząd do sprawdzania skuteczności hamowania. Znajdziemy też kompresor, skrzynie, a nawet kasę pancerną. Najciekawsze propozycje Agencji Mienia Wojskowego we Wrocławiu do warsztatu oraz ogrodu zobaczycie w galerii:

Przetarg AMW we Wrocławiu. Kiedy się odbędzie? Jak wziąć w nim udział?

Otwarcie ofert w przetargu pisemnym organizowanym przez Oddział Regionalny AMW we Wrocławiu odbędzie się 29 maja, o godz. 10:00 przy ul. Zwycięskiej 39. Aby wziąć w nim udział, należy złożyć ofertę na wybrane przedmioty - poprzez przesłanie lub doręczenie, w kancelarii Oddziału Regionalnego we Wrocławiu przy ul. Sztabowej 32, w terminie do 28 maja 2024 r., do godz. 15:00.

Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie oraz opisana w sposób jednoznacznie wskazujący jej charakter i przeznaczenie. Oferta powinna znajdować się w zamkniętej (zaklejonej), nieprzezroczystej kopercie, na której oferent umieszcza:

 • nazwę (imię i nazwisko) i adres oferenta;
 • nazwę i adres organizatora przetargu;
 • dopisek: „Przetarg nr 5/OX-DG/2024 – nie otwierać przed 29.05.2024 r. do godziny 10:00”.

Sprzęt do ogrodu i warsztatu od wojska. Już jutro duża wyprzedaż AMW we Wrocławiu. Co można kupić? >>
[przycisk_galeria

Formularz ofertowy oraz Ogólne Warunki Sprzedaży, wzór umowy sprzedaży i upoważnienia można pobierać w OR AMW we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 39 do 28 maja, w godz. 9-13, w pokoju numer 4 lub ze strony internetowej – www.amw.com.pl, w zakładce "Uzbrojenie i sprzęt wojskowy – Sprzęt wojskowy i wyposażenie – Sprzedaż przetargowa".

Zobacz też:

Poza złożeniem oferty, trzeba wpłacić wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym. Wadium należy wpłacać przelewem na konto Agencji Mienia Wojskowego w Banku Gospodarstwa Krajowego Oddział Wrocław przy ul. Malarskiej 26, nr konta: 91 1130 1033 0000 0060 0720 0026, podając w tytule przelewu numer i datę przetargu, nazwę oferenta oraz numery wybranych pozycji przetargowych.

Oferenci, którzy wpłacili wadium zostaną dopuszczeni do udziału w przetargu, ale tylko pod warunkiem jego zaksięgowania na koncie bankowym AMW, najpóźniej w przeddzień terminu przetargu. O ile nie wygramy przetargu, wadium zostanie zwrócone w trakcie 8 dni roboczych od daty zakończenia przetargu (z zastrzeżeniem prawa AMW do potrącenia wymagalnych wierzytelności). Jeśli nasza oferta zostanie wybrana, wadium zostanie wliczone w poczet ceny przedmiotu. Możemy je jednak stracić, razem z prawami do nabycia przedmiotu, gdy:

 • nie uiścimy ceny nabycia w terminie 7 dni od dnia zawiadomienia o przyjęciu oferty (tj. środki nie zostaną zaksięgowane w terminie 7 dni na koncie bankowym organizatora przetargu),
 • uchylimy się od zawarcia umowy sprzedaży (tj. oferent nie odbierze zawiadomienia o przyjęciu jego oferty lub nie przekaże organizatorowi przetargu podpisanej umowy sprzedaży, jeżeli wymagana jest przez organizatora przetargu).

Szczegółowe informacje dotyczące oferty bezprzetargowej sprzedaży rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych i sklepu internetowego AMW zamieszczone są na stronie internetowej www.amw.com.pl. Po szczegóły można zwrócić się również mailowo: [email protected], faks. 71 710 72 01 oraz tel. 71 710 72 66, 71 710 72 55, od poniedziałku do piątku w godz. 9-14.

Sprzęt do ogrodu i warsztatu od wojska. Już jutro duża wyprzedaż AMW we Wrocławiu. Co można kupić? >>
[przycisk_galeria

od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska