Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do Rady Miejskiej Wrocławia
Okręg nr 1, Stare Miasto, Przedmieście Świdnickie, Gajowice, Grabiszyn-Grabiszynek, Nadodrze, Kleczków
1. Rafał Czepil
2. Jerzy Sznerch
3. Tomasz Wiśliński
4. Karolina Mrozowska
5. Jerzy Zymróz
6. Sandra Dupuis
7. Iwona Nowak
8. Marcin Borys
9. Małgorzata Kubas
10. Irena Bernagiewicz-Garbera
11. Jerzy Skoczylas
12. Tomasz Surowiec
Okręg nr 2, Ołbin, Plac Grunwaldzki, Zacisze – Zalesie - Szczytniki, Biskupin – Sępolno – Dąbie – Bartoszowice
1. Piotr Maryński
2. Janina Ryszarda Kubiak
3. Krystian Mieszkała
4. Arkadiusz Wojciechowicz
5. Marcin Kurowski
6. Wojciech Głowacz
7. Bożena Mrozek
8. Dariusz Skrabski
9. Krystyna Orzechowska
10. Anastazja Kaczyńska
Okręg nr 3, Powstańców Śląskich, Borek, Gaj, Huby, Tarnogaj
1. Marcin Krzyżanowski
2. Kamil Kowalczyk
3. Bogusław Kryszczuk
4. Janusz Hylewicz
5. Mirosław Lach
6. Wiesława Bukowska
7. Ryszard Paluch
8. Urszula Stopa
9. Maria Dzienis
10. Krzysztof Bielański
11. Elżbieta Śledzińska
12. Joanna Kaczmarek
Okręg nr 4, Przedmieście Oławskie, Księże, Brochów, Bieńkowice, Jagodno, Wojszyce, Ołtaszyn, Krzyki - Partynice, Klecina, Oporów
1. Mirosława Stachowiak-Różecka
2. Małgorzata Piotrowska
3. Tomasz Małek
4. Mirosława Zdąbłasz
5. Arkadiusz Chwaścik
6. Maria Zygmaniak-Lesiak
7. Marian Capik
8. Grzegorz Michalik
9. Rafał Stryjak
10. Sylwester Kozłowski
Okręg nr 5, Szczepin, Gądów – Popowice Pd., Pilczyce – Kozanów – Popowice Pn.
1.Damian Mrozek
2. Michał Piechel
3. Grzegorz Łatuszyński
4. Krzysztof Jeziorny
5. Bożena Frączek
6 Krzysztof Szymański
7. Ewa Urbanowicz
8. Ewa Goumissi
9. Andrzej Płocki
10. Lilianna Sicińska
Okręg nr 6, Muchobór Mały, Muchobór Wielki, Nowy Dwór, Kuźniki, Żerniki, Jerzmanowo – Jarnołtów – Strachowice – Osiniec, Leśnica, Maślice, Pracze Odrzańskie
1. Łukasz Olbert
2. Grażyna Kordel
3. Elżbieta Wojtuś
4. Krystian Nyz
5. Stanisław Szewczyk
6. Czesław Jezierski
7. Agnieszka Pełech-Pyrsz
8. Marta Przybyło
9. Zdzisław Richter
10. Andrzej Wrona
Okręg nr 7, Karłowice – Różanka, Kowale, Swojczyce – Strachocin – Wojnów, Psie Pole – Zawidawie, Pawłowice, Sołtysowice, Polanowice – Poświętne – Ligota, Widawa, Lipa Piotrowska, Świniary, Osobowice – Rędzin
1. Robert Pieńkowski
2. Krzysztof Szczerba
3. Alicja Wysoczańska
4. Mariola Cepuch
5. Mieczyław Maj
6. Adam Zabor
7. Maria Kowalczyk
8. Sławomir Pietrzykowski
9. Dominika Leszczuk
10 Łukasz Tracz
Kandydaci Prawa i Sprawiedliwości do sejmiku
Okręg nr 1 - Wrocław
1. Andrzej Stanisław Jaroch
2. Roman Kowalczyk
3. Sergiusz Kmiecik
4. Anna Hanna Trochimczuk – Fidut
5. Łucja Barbara Burzyńska
6. Renata Popławska
7. Mirosław Józef Stanisławski
8. Zbigniew Jaremko
9. Tomasz Szczepan Drop
10. Małgorzata Molenda
11. Piotr Gaglik
12. Gaweł Adam Strządała
13. Wioletta Paula Ciska
14. Michał Karol Zaporowski
15. Irena Dulska
16. Rafał Ryszard Borutko
Okręg nr 2 - dawne województwo wrocławskie
1, Paweł Marek Hreniak
2. Piotr Jan Dytko
3. Tytus Henryk Czartoryski
4. Grzegorz Wysocki
5. Jadwiga Janina Ziółkowska
6. Kazimierz Sebastian Pater
7. Wojciech Piotr Klimczak
8. Anna Ewa Szlączka
9. Janusz Artur Bolanowski
10. Stefania Kozakowska
11. Artur Dobrowolski
12. Jolanta Małgorzata Filipowicz-Orleańska
13. Walenty Styrcz
14. Marzanna Katarzyna Łabaczuk
15. Jolanta Dudydra
16. Józef Ryszard Kościelak
Okręg nr 4 - dawne województwo jeleniogórskie
1. Tadeusz Lewandowski
2. Franciszek Kopeć
3. Andrzej Kredkowski
4. Marcin Wilk
5. Alicja Mikita
6. Elżbieta Rozpędowska
7 Teresa Zembik
8. Dagmara Gęborys
9. Janusz Skowroński
10. Iwona Gorczyńska
11. Bogusław Chrzan
12. Jacek Potocki
Okręg nr 5 - dawne województwo legnickie
1. Krzysztof Ryszard Skóra
2. Leszek Marek Dąbrowski
3. Krzysztof Jan Kubów
4. Radosław Wojciech Pobol
5. Piotr Adam Karwan
6. Izabela Iwona Walasek
7. Jolanta Małgorzata Kowalczyk
8. Teresa Mariola Birut
9. Jacek Szymański
10. Wiesława Kostrzewa
11. Ewa Kwiatkowska
12. Jacek Swakoń
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?