Wypadek na Opolskiej. Samochód zaklinował się między tramwajem i drzewem

szZaktualizowano 
Zderzenie tramwaju i samochodu osobowego na ulicy Opolskiej. Tramwaje nie jeżdżą na Księże Małe.

Do zdarzenia doszło 10.30 w pobliżu skrzyżowania z ul. Karwińską. Z tego powodu nie ma przejazdu dla tramwajów na ul. Opolskiej.

Po zderzeniu mazdy z tramwajem linii 3 samochód zaklinowany między drzewem a tramwajem.

  • Tramwaje linii 3, 5 skrócono do pl. Wróblewskiego.
  • Uruchomiono autobusy "za tramwaj" w relacji Galeria Dominikańska - Księże Małe.

Ruch tramwajów udało się przywrócić o godz. 11.20.

ZOBACZ TEŻ:

Groźny wypadek na A4 do Wrocławia. Autostrada zablokowana

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 21

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

d
dfjhd

Szkoda tramwaju i pasażerów poszkodowanych w tym wydarzeniu

w
wroc
2019-06-11T17:07:20 02:00, Gość:

Szanowni komentatorzy, proszę nikogo nie osądzać i wyzywać !

Akurat ja mogę Państwa z całą odpowiedzialnością poinformować, że miejsce tego przejazdu jest szczególnie niebezpieczne, ze względu na dwa drzewa rosnące blisko wjazdu z porośniętymi młodymi pędami od dołu.

Widoczność czy to się wjeżdża czy wyjeżdża jest zła, bo zasłaniają drzewa. Już zgłaszaliśmy dwa razy do wycinki te drzewa i cisza.

za panowania prezydenta Sutryka pretenduje się dzicz w zieleni. Nic to, że pogarsza widoczność na drodze, ma być dziko i ekologicznie!

G
Gość
2019-06-11T14:15:55 02:00, Ah eh:

Z OC potrącą wszystkie szkody, ale gdyby za takie durne zachowania na drodze ubezpieczyciele podnosili składki o 300 - 400% to wtedy kilku amatorów za kółkiem by to otrzeźwiło. Do tego mandat na min. 5 000 pln za wysokie prawdopodobieństwo spowodowania katastrofy w ruchu lądowym plus zabrania prawa do jazdy i folwarczny polak już będzie jeździł rozsądniej. Batem ich panowie, batem!

2019-06-11T20:04:18 02:00, Gość:

Nie podniecaj sie. Jak facet z Mazdy sie wqr.i to zalozy Miastu sprawe za chaszcze porastajace na skrzyzowaniu i zaslaniajace widocznosc. W jego imieniu moze to zrobic tez Ubezpieczyciel by regresem sciagnac od Miasta kwote za naprawe uszkodzen. Wtedy slodkie pitolenie o niezachowaniu ostroznosci ustapi stwoerdzeniu o niedopelnieniu obowiazku wyciecia chaszczy przez Miasto

Z ciekawości - czemu słowo "miasto" piszesz z wielkiej litery? Nie pisz tylko, że to ze względu na "szacunek"... Mistrzostwem jest ostatni wyraz w ostatnim zdaniu...z wielkiej litery na samym końcu.

J
Jgw

Ja was pozdrawlaju!!!!!!

K
KAMILA

Znowu Uber bieda spowodował wypadek

G
Gość
2019-06-11T14:15:55 02:00, Ah eh:

Z OC potrącą wszystkie szkody, ale gdyby za takie durne zachowania na drodze ubezpieczyciele podnosili składki o 300 - 400% to wtedy kilku amatorów za kółkiem by to otrzeźwiło. Do tego mandat na min. 5 000 pln za wysokie prawdopodobieństwo spowodowania katastrofy w ruchu lądowym plus zabrania prawa do jazdy i folwarczny polak już będzie jeździł rozsądniej. Batem ich panowie, batem!

Nie podniecaj sie. Jak facet z Mazdy sie wqr.i to zalozy Miastu sprawe za chaszcze porastajace na skrzyzowaniu i zaslaniajace widocznosc. W jego imieniu moze to zrobic tez Ubezpieczyciel by regresem sciagnac od Miasta kwote za naprawe uszkodzen. Wtedy slodkie pitolenie o niezachowaniu ostroznosci ustapi stwoerdzeniu o niedopelnieniu obowiazku wyciecia chaszczy przez Miasto

G
Gość

Dej ty mnie pojechać!!! :P O kuuuu...

G
Gość

Szanowni komentatorzy, proszę nikogo nie osądzać i wyzywać !

Akurat ja mogę Państwa z całą odpowiedzialnością poinformować, że miejsce tego przejazdu jest szczególnie niebezpieczne, ze względu na dwa drzewa rosnące blisko wjazdu z porośniętymi młodymi pędami od dołu.

Widoczność czy to się wjeżdża czy wyjeżdża jest zła, bo zasłaniają drzewa. Już zgłaszaliśmy dwa razy do wycinki te drzewa i cisza.

G
Gość
2019-06-11T14:15:55 02:00, Ah eh:

Z OC potrącą wszystkie szkody, ale gdyby za takie durne zachowania na drodze ubezpieczyciele podnosili składki o 300 - 400% to wtedy kilku amatorów za kółkiem by to otrzeźwiło. Do tego mandat na min. 5 000 pln za wysokie prawdopodobieństwo spowodowania katastrofy w ruchu lądowym plus zabrania prawa do jazdy i folwarczny polak już będzie jeździł rozsądniej. Batem ich panowie, batem!

Mandat za wysokie prawdopodobieństwo? Bolszewickie metody pisowskie coraz bardziej się przyjmują..

G
Gość

Biedny blachosmrod

A
Ah eh

Z OC potrącą wszystkie szkody, ale gdyby za takie durne zachowania na drodze ubezpieczyciele podnosili składki o 300 - 400% to wtedy kilku amatorów za kółkiem by to otrzeźwiło. Do tego mandat na min. 5 000 pln za wysokie prawdopodobieństwo spowodowania katastrofy w ruchu lądowym plus zabrania prawa do jazdy i folwarczny polak już będzie jeździł rozsądniej. Batem ich panowie, batem!

G
Gość

co za debil... zabrać prawko i auto póki jeszcze nikogo nie zabił ten oszołom

G
Gość
2019-06-11T11:14:53 02:00, andżelika:

Szalenie niebezpieczne skrzyżowanie przez te jeżdżące tam tramwaje.Słaba widoczność przez krzewa,wysokie trawy i drzewa.

2019-06-11T12:07:17 02:00, Aga Wariacka:

Idiotką jesteś czy pretendujesz. Tu wyraźnie kierowca chciał być szybszy od tramwaju.

andzelika ma racje. nie nazywaj jej idiotka bo pomysla, ze to teoja rodzina.

A
Aga Wariacka
2019-06-11T11:14:53 02:00, andżelika:

Szalenie niebezpieczne skrzyżowanie przez te jeżdżące tam tramwaje.Słaba widoczność przez krzewa,wysokie trawy i drzewa.

Idiotką jesteś czy pretendujesz. Tu wyraźnie kierowca chciał być szybszy od tramwaju.

j
jeffrey

i znowu wzglednie nowa Mazda, to co kiedys wyprawialy BMW, potem Audi, teraz mazdziarze bawia sie w tetris i sprint do swiatel

Dodaj ogłoszenie