Wykolejenie tramwaju w centrum Wrocławia. Wprowadzono objazdy

JEW
fot. Czytelniczka Monika
W sobotę chwilę przed godziną 14, wykoleił się tramwaj jadący po torowisku na ulicy Kołłątaja. Wóz MPK jechał w kierunku ulicy Piłsudskiego. Ekipa MPK będzie musiała z powrotem ustawić pojazd na torach. Utrudnienia potrwają kilkadziesiąt minut. Na ten czas przewoźnik był zmuszony wprowadzić objazdy. Tramwaje linii 2, 8, 9, 11, 75, a także autobusy linii K, N skierowano zmienioną trasą.

ZOBACZ TAKŻE - TUTAJ SĄ NAJGORSZE TOROWISKA WE WROCŁAWIU:

Wrocławskie torowiska tramwajowe są w kiepskim stanie. Rocznie we Wrocławiu dochodzi do ponad 100 awarii torowisk i wykolejeń tramwajów. Prezydent Jacek Sutryk zapowiedział, że remonty torowisk to jeden z jego priorytetów. Do 2023 roku chce na ten cel przeznaczyć ponad 50 milionów złotych,  a w samym 2019 roku 16,4 mln złotych. Za te pieniądze są właśnie remontowane fragmenty torowisk. Ruszyły prace na placu Legionów (na zdjęciu) i na Ślężnej. Gdzie dziś torowiska są w najgorszym stanie?ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH

Remonty torowisk we Wrocławiu. Tutaj tory tramwajowe są najg...

Po godzinie 14 popadało w okolicach Wrocławia i od razu doszło do kilku wypadków, w których były osoby ranne. Samochody zderzały się zarówno na drogach krajowych, jak i na autostradzie. Nawierzchnia po opadach zrobiła się śliska, co utrudniło jazdę. Mniej doświadczeni i uważni kierowcy kończyli jazdę... na dachu. ZOBACZ NA KOLEJNYCH SLAJDACH, GDZIE PO GODZ. 14 dochodziło do wypadków, w niektórych miejscach drogi są jeszcze zablokowane lub występują utrudnienia

Deszcz pod Wrocławiem i od razu mnóstwo wypadków (SPRAWDŹ)

Powódź 1997 w naszych relacjach (OKŁADKI, TEKSTY, ZDJĘCIA)

Czarnek zapowiada HIT!

Wideo

Komentarze 44

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Ś
Świadek
2019-07-13T18:55:26 02:00, Gość:

Jako świadek potwierdzam motorniczy zapierdslał na łuku

Co to znaczy "zapierslał na łuku?", przeważnie jak świadkowie zeznają, że "zapierdslał na łuku", to po zbadaniu przez biegłych, wychodzi, że jechał 15, 30, 40 km/h, a świadek miał fotoradar w gałce ocznej...

m
maimai
2019-07-13T17:03:20 02:00, Gość:

Strach korzystać z komunikacji tramwajowej

2019-07-13T17:16:23 02:00, Gość:

Ta, nie to co blachosmrodem. "Deszcz pod Wrocławiem i od razu mnóstwo wypadków (SPRAWDŹ)"

LOL

Dokładnie, pod względem bezpieczeństwa nie ma bardziej bezpiecznego pojazdu od tramwaju i bardziej niebezpiecznego od samochodu osobowego. Tak wskazują policyjne statystyki wypadków.

A
Alicja
2019-07-14T01:48:02 02:00, cała prawda całą dobę:

Co zwolennicy Partaczy Obywatelskich Wrocław się sypie jest z dykty i kartonu. Twórcy tego syfu Zdrojewski, Huskowski, Dutkiewicz, Sutryk nasrali teraz musicie tarzać się w tym gównie

Sklep sobie frustacie frustacie toalecie.

O
OKO
2019-07-13T17:26:57 02:00, REFERENDUM !:

Ja nie wiem czy u nas w Wrocławiu to moda czy obyczaj ? takiej kandyzacji ojców miasta i partaczy nie było od lat ? i nie ważne czy to Polak , żyd czy Ukrainiec

2019-07-13T17:51:36 02:00, Gość:

A u Ciebie w wiejskiej Warszawie same takie mądre głowy i słoiki, wole swój Wrocław który jest miastem niż Twoją wieś która jest syfem

ślepy jesteś ? jest napisane u nas w WROCŁAWIU ? i h.. mnie obchodzi czy jesteś trollu z warszawy czy z Gdańska ?

c
cała prawda całą dobę
Co zwolennicy Partaczy Obywatelskich Wrocław się sypie jest z dykty i kartonu. Twórcy tego syfu Zdrojewski, Huskowski, Dutkiewicz, Sutryk nasrali teraz musicie tarzać się w tym gównie
G
Gość
Kolejny sukces MPK Wrocław. panie Sutryk gratulacje oby tak dalej MPK na 102. Dzień bez wykolejenia to dzień stracony. Zapraszamy na kolejne atrakcje wykolejenia albo wjechania tramwaju w samochody kierowane przez kierowców kamikadze
A
Anonim
Bravo Satyryk
G
Gość
Jako świadek potwierdzam motorniczy zapierdslał na łuku
G
Gość
Sam się wykoleił, czy może MOTORNICZY ZAPIERDALAŁ BO POMYLIŁ SWÓJ ROWER Z TRAMWAJEM?
Z
Zły
2019-07-13T16:47:08 02:00, Sutryk ma kota:

A audyt taki dobry zrobił. Torowiska w doskonałym stanie.

A od dawna wiadomo, że Skody niszczą torowisko :)

S
Stop ludzkiej głupocie!
2019-07-13T17:26:57 02:00, REFERENDUM !:

Ja nie wiem czy u nas w Wrocławiu to moda czy obyczaj ? takiej kandyzacji ojców miasta i partaczy nie było od lat ? i nie ważne czy to Polak , żyd czy Ukrainiec

2019-07-13T17:51:36 02:00, Gość:

A u Ciebie w wiejskiej Warszawie same takie mądre głowy i słoiki, wole swój Wrocław który jest miastem niż Twoją wieś która jest syfem

Czytaj ze zrozumieniem ty pusta makówo, napisał cyt. "U NAS W WROCŁAWIU"...

Ty jesteś beneficjentem 500 plus, czy tylko szybko zerknąłeś na wpis i nie doczytałeś?!

r
refleksja
Dzień Pieszego Pasażera - we Wrocławiu codziennie!

A tymczasem nasz PRezydent JS: "Dzisiaj w Warszawie także rozmowy o sporcie i piłce nożnej, a skoro tak, to spotkanie z Prezesem Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbyszkiem Bońkiem – „Bello di Notte”" (wpis wczorajszy).

Następny specjalista od biegania i haratania w gałę.
G
Gość
Oj nie mógł się zdecydować czy skręca czy jednak jechać prosto xd
R
REFERENDUM !
Ja nie wiem czy u nas w Wrocławiu to moda czy obyczaj ? takiej kandyzacji ojców miasta i partaczy nie było od lat ? i nie ważne czy to Polak , żyd czy Ukrainiec
G
Gość
2019-07-13T15:23:07 02:00, wasz władca:

Spokojnie. Niedługo zrobimy Wrocław bez samochodów. Będą same ścieżki rowerowe. Specjaliści z Bangladeszu przyjadą nauczyć was wozić towary na rowerach. Będzie to miasto szczęśliwości.

2019-07-13T15:55:43 02:00, Gość:

Ale byloby fajnie bez blachosmrodow s jskie powietrze czyste bylo by

bez podatkow od blachosmrodow i gowno bedziesz miec, z paliwa finansowane jest 70%wydadkow w panstwie

Dodaj ogłoszenie