Wygraj bon upominkowy do "oh my!" Concept Store we Wrocławiu

MW
Udostępnij:
W "oh my!" Concept Store we Wrocławiu znajdziesz ubrania polskich projektantów. Gazeta Wrocławska ma dla Państwa aż 10 bonów upominkowych, które można wygrać w naszym konkursie. Sprawdź, jak to zrobić!

W konkursie do rozdania mamy 9 bonów o wartości 50 zł oraz 1 bon na 100 zł!

Jaką część garderoby chciałabyś/chciałbyś sobie sprawić i dlaczego
Odpowiedz na pytanie i wyślij SMS pod nr 72355 (2,46 zł z VAT) o treści: konkurs.oh.Twoja odpowiedź.imię i nazwisko. Autorów najciekawszych wiadomości nagrodzimy bonami upominkowymi o wartości 50 zł, a najlepszą odpowiedź według komisji konkursowej - bonem 100 zł. Zwycięzców powiadomimy do 3 kwietnia do godz. 13.00. Bony upominkowe są ważne do 7 maja 2017 r.
Odbiór nagród w redakcji Gazety Wrocławskiej, ul. św. Antoniego 2/4, brama B, 3 piętro, poniedziałek-piątek w godzinach 9-17.

W oh my! Concept Store można znaleźć takie marki jak: Ewelina Kosmal, De La Fotta, Bodyych, Joanna Kruczek, Aleksandra Zgubińska, Urban Flavours i inne.

"oh my!" Concept Store znajduje się we Wrocławiu na ul. Świdnickiej 44-46 (pod arkadami) i jest otwarty przez cały tydzień w godz. 10-20.

www.ohmyconceptstore.pl


Regulamin konkursu pod nazwą
„oh my! Concept Store” zwanego dalej „Konkursem”

Art. 1
Informacje ogólne
1.Organizatorami Konkursu jest spółka Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsię-biorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Re-jestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym 42 000 000,00 złotych oraz numerze identyfikacji podatkowej NIP 522-01-03-609.
2.Niniejszy regulamin (zwany dalej: regulaminem) określa zasady i warunki przeprowadzenia konkursu pod nazwą „oh my! Concept Store”.
3.Konkurs polega na wysłaniu SMS-a z odpowiedzią na proste pytanie. Do wygraniu 10 bonów upominko-wych do wykorzystania w oh my! Concept Store we Wrocławiu. Komisja konkursowa, w skład której wchodzą: Anna Bijak-Bednarska oraz Martyna Wasiak, decydują, które odpowiedzi są najciekawsze. Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma bon o wartości 100 zł, 9 pozostałych – bon o wartości 50 zł.
4.Konkurs odbędzie się od 29.03.2016 od godz.13.00 do dnia 3.04.2017 r. do godz. 13. na portalu gazetawroclawska.pl.
5.Regulamin niniejszy jest jedynym dokumentem określającym zasady Konkursu.
6.W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

Art. 2
Warunki udziału w konkursie
1.Konkurs przeznaczony jest dla czytelników serwisu gazetawroclawska.pl oraz fanów fanpage’a Gazety Wrocławskiej na Facebooku.
2.W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, spełniające wymagania określone niniejszym regu-laminem.
3.W konkursie nie mogą brać udziału pracownicy oraz współpracownicy Organizatora ani członkowie ich rodzin. Przez członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Art. 3
Zasady przeprowadzania Konkursu
1.Konkurs odbywa się od 29.03.2016 do dnia 3.04.2017 do godz. 13.00.
2.Czytelnik, aby wygrać bilet, musi odpowiedzieć na pytanie: „Jaką część garderoby chciałabyś/chciałbyś sobie sprawić i dlaczego” i wysłać SMS pod nr 72355 (koszt 2,46 zł z VAT) o treści: konkurs.oh.Odpowiedź.imię i nazwisko. Czytelnicy, którzy według komisji konkursowej, wyślą najciekawszego SMS-a, wygrywają bony.

Art. 4
Ogłoszenie wyników Konkursu
1.Osoby, które spełnią kryteria wygrania, czyli wyślą SMS-a z odpowiednim prefiksem i w ciekawy sposób odpowiedzą na pytanie, otrzymają wiadomość o wygranej i sposobie jej odbioru do 3 kwietnia do godz. 13.00.

Art. 5
Nagrody w Konkursie
1.Za wydanie nagród w konkursie odpowiada Organizator.
2.Nagrody w konkursie to 10 bonów upominkowych – 9 o wartości 50 zł i 1 o wartości 100 zł.
3.Nie ma możliwości zamiany nagrody na inną ani wypłatę ekwiwalentu w formie pieniężnej.
4.Nagrody rzeczowe zostaną wręczone osobiście w siedzibie Gazety Wrocławskiej, ul. Św. Antoniego 2/4 we Wrocławiu lub mogą zostać dostarczone paczką pocztową lub kurierską na wskazany przez zwycięzcę adres pocztowy. W przypadku wysyłki nagroda zostanie wysłana na koszt Organizatora.
5.Nagrody zostaną wydane zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych z dnia 26 lipca 1991 r. (Dz. U. z 2000 r., Nr 14, poz.176). Jeżeli w związku z wartością nagrody powstanie obowiązek podatkowy, do każdej z nagród zostanie przyznana dodatkowa nagroda pieniężna, która zostanie przeznaczona przez Organizatora na pokrycie zobowiązania podatkowego nagrodzonego uczestnika z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych, powstałego w związku z przyznaniem nagrody w Konkursie. Podatek dochodowy zostanie przekazany przez Organizatora bezpośrednio na rachunek właściwego urzędu skarbowego zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
6.Czytelnik może odebrać nagrodę w ciągu miesiąca od dnia wygrania nagrody. Po tym czasie nagroda należy ponownie do Organizatora.

Art. 6
Reklamacje
1.Reklamacje związane z konkursem mogą być kierowane do Organizatora na adres Gazety Wrocławskiej, ul. Św.Antoniego 2/4, 50-073 Wrocław z dopiskiem „Konkurs Imię dla Lwa”.
2.Każda reklamacja winna zawierać co najmniej wskazanie autora (imię i nazwisko oraz adres dla doręczeń) oraz zwięzły opis zarzutów.
3.Reklamacje będą rozpatrywane w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania. O wyniku postępowania reklamacyjnego osoby zgłaszające reklamacje zostaną powiadomione pisemnie niezwłocznie po ich rozpatrzeniu.
4.Uczestnikowi przysługuje prawo do dochodzenia roszczeń we właściwym sądzie powszechnym.

Art. 7
Ochrona danych osobowych
1.Administratorem danych osobowych jest Polska Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, 02-672 Warszawa, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego – Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002408, o kapitale zakładowym 42 000 000,00 złotych oraz numerze identyfikacji podatkowej NIP 522-01-03-609
2.Podane przez Uczestników dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych przez Organizatora dla celów organizacji i przeprowadzenia Konkursu, zapewnienia uczciwego i miarodajnego głosowania w Konkursie, w szeroko pojętych celach marketingowych i promocyjnych towarów i usług Organizatora, a także w celach statycznych, analitycznych oraz nawiązywania kontaktu z właścicielem danych.
3.Właściciel danych ma prawo do dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania. Nadto właściciel danych ma prawo w każdym czasie wyrazić sprzeciw co do przetwarzania jego danych przez Organizatora w zakresie dozwolonym przez w/w ustawę lub zażądać zaprzestania ich przetwarzania w ogóle. Z uwagi na względy bezpieczeństwa we wszystkich tych sprawach właściciel danych winien osobiście zwracać się do Organizatora na piśmie. Podanie danych jest dobrowolne jednak może być konieczne do wzięcia udziału w Konkursie.
4.Przystępując do udziału w niniejszym Konkursie, uczestnik może nadto wyrazić zgodę na otrzymywanie od Organizatora za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym na podane Organizatora adresy e-mail oraz / albo numery telefonów, informacji handlowej od Organizatora dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Organizatora, a także produktów i usług podmiotów współpracujących z Organizatorem na odrębnych zasadach. Uczestnik Konkursu może zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej w powyższym zakresie wysyłając maila na adres mailowy [email protected] w tytule wiadomości wpisując stop + numer telefonu. Numer ten w ciągu 72 godzin zostanie usunięty z listy numerów, na które wysyłane są wyżej wskazane wiadomości.
5.Organizator informuje, że zbiera i zapisuje, za zgodą osoby głosującej po otrzymaniu informacji
o celu i zakresie zbierania danych, dane eksploatacyjne służące do identyfikacji urządzenia, z którego oddawane są głosy w Konkursie. Dane te nie uniemożliwiają jednoznacznej identyfikacji osoby głosującej.
6.Dane eksploatacyjne, o których mowa powyżej wykorzystywane są wyłącznie do zapewnienia rzetelności oddanych głosów i wyników Konkursu. Dane te są przechowywane i wykorzystywane w w/w celu również po opuszczeniu przez użytkownika strony Konkursu.
7.Dane eksploatacyjne, o których mowa powyżej to: id_facebook, IP, data bez godziny (dla anonimId i fingerprinta), data z godziną (dla samego głosu), wartość głosu, sposób głosowania, zestaw danych przeglądarki ( między innymi informacje o nazwie przeglądarki, zestawach pluginów, czcionek systemowych, strefę czasową, rozdzielczość, supercookie, akceptowany typ odpowiedzi serwera).

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie