W Hali Arena sprzedawano podróbki znanych marek. Straty producentów? 100 tys. złotych!

Kinga CzernichowskaZaktualizowano 
Ponad 100 tys. złotych - tyle wynoszą straty producentów odzieży znanych marek. Na jednym z targowisk w centrum miasta sprzedawano podróbki. Sprawą zajęli się policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą.

- Podrabiane kurtki, buty i okulary to tylko niektóre z zabezpieczonych towarów. Dodatkowo w mieszkaniu jednej z kobiet policjanci ujawnili kolejne partie podrabianego towaru. Łącznie zabezpieczono 80 sztuk odzieży i akcesoriów - mówi Dariusz Rajski z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Sprawa dotyczyła dwóch stoisk, znajdujących na targowisku w Hali Arena. Zabezpieczono kurtki, bluzy, spodnie oraz paski, torebki, buty i okulary znanych światowych marek. Właścicielki stoisk zostały zatrzymane i przewiezione do budynku Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu.

Straty producentów szacuje się na ponad 100 tys. złotych. Kobiety będą teraz musiały odpowiedzieć za nieuprawnione używanie znaków towarowych. Nieuprawnione używanie znaków towarowych jest przestępstwem, o czym powinni wiedzieć wszyscy sprzedawcy. Tymczasem klienci nie zawsze mają wprawne oko i niestety dają się nabrać nieuczciwym sprzedawcom, przepłacając za podróbki.

Za sprzedawanie podróbek grożą dwa lata pozbawienia wolności, ale w przypadku, gdy jest to stałe źródło dochodu, kara może sięgnąć nawet pięciu lat więzienia.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

A
Ale co wy wiecie
2019-08-14T11:53:42 02:00, Esteta:

Nie ma większego obciachu niż nosić podrobione rzeczy. Już lepiej no name bez żadne loga. Przynajmniej wiadomo, że taki ktoś nie musi się przez nie dowartościowywać. Po wakacjach widać pełno cebulaków, którzy byli na wakacjach w Turcji czy Egipcie i nakupowali tam tandeciarskich podróbek, które aż kłują w oczy z daleka. Później noszą je po Wrocławiu bez najmniejszego zażenowania. Wystarczy posłuchać takiej osoby nawet z boku i po kilku zdaniach wiemy, że mamy do czynienia z typowym przedstawicielem motłochu i swołoczy.

2019-08-14T22:38:24 02:00, Gość:

Po jakich kilku zdaniach?

Wystarczy ze wejda do th,cl hugo w oryginalnej bluzce z turcji :) i tekst idziemy z tad poje....alo ich z tymi cenami :)

Śmieszne jest to co piszesz omijam polskie galerie z daleka bo z tymi cenami ich poje... naprawdę . Jedziesz do Berlina I spodnie bossa z nowej kolekcji kosztują 100-150 euro u nas na wyprzedaży te spodnie nadal kosztują 150 euro

G
Gość
2019-08-14T11:53:42 02:00, Esteta:

Nie ma większego obciachu niż nosić podrobione rzeczy. Już lepiej no name bez żadne loga. Przynajmniej wiadomo, że taki ktoś nie musi się przez nie dowartościowywać. Po wakacjach widać pełno cebulaków, którzy byli na wakacjach w Turcji czy Egipcie i nakupowali tam tandeciarskich podróbek, które aż kłują w oczy z daleka. Później noszą je po Wrocławiu bez najmniejszego zażenowania. Wystarczy posłuchać takiej osoby nawet z boku i po kilku zdaniach wiemy, że mamy do czynienia z typowym przedstawicielem motłochu i swołoczy.

Po jakich kilku zdaniach?

Wystarczy ze wejda do th,cl hugo w oryginalnej bluzce z turcji :) i tekst idziemy z tad poje....alo ich z tymi cenami :)

G
Gość
2019-08-14T11:53:42 02:00, Esteta:

Nie ma większego obciachu niż nosić podrobione rzeczy. Już lepiej no name bez żadne loga. Przynajmniej wiadomo, że taki ktoś nie musi się przez nie dowartościowywać. Po wakacjach widać pełno cebulaków, którzy byli na wakacjach w Turcji czy Egipcie i nakupowali tam tandeciarskich podróbek, które aż kłują w oczy z daleka. Później noszą je po Wrocławiu bez najmniejszego zażenowania. Wystarczy posłuchać takiej osoby nawet z boku i po kilku zdaniach wiemy, że mamy do czynienia z typowym przedstawicielem motłochu i swołoczy.

👌

G
Gość
2019-08-13T13:58:15 02:00, Stop podrobkom:

I bardzo dobrze. Zamykać cwaniaków. Za noszenie podrób te powinna być kara. Nie stać Cię, to nie kupuj. Cebulaki zrobią wszystko, żeby czuć się 'prestiżowo'. Jak widzę nastolatków i karyny w koszulkach Gucci, które oryginalne kosztują 1-2tys zł lub więcej to śmiać mi się chce. I te torebki Michaela Korsa po 150zl. Karyny noszą, bo mają znaczek. Im większy tym lepszy. Zauważyłem pewien trend w społeczeństwie. Im większe logo TH, CK, EA itp tym mniej kasy masz. Próbujesz zagiąć rzeczywistość i pokazać się jaki z Ciebie bogacz. To śmieszne i żałosne. A podroby to odrębny temat, ale chyba jeszcze bardziej żałosny. Spalone słońcem karynki i pańcie przywożące podróbki okularów i torebek z Tucji i Egiptu myślą o prestiżu.

2019-08-13T14:06:05 02:00, Gość:

Ja mam często wrażenie, że nosiciele fejkowych ciuchów maja równie fejkowe życie.

2019-08-13T14:22:36 02:00, Audi 300tysi:

Bardzo dobrze. Nie stać Cie wiesniaro Karyno i inmy Sebie to nie noś. Wiesniactwo nakupi podrobek i szpanuje. Biedactwo!!!

2019-08-13T17:16:29 02:00, Gość:

Dokładnie śmiać sie chce,a jak wejda do aklepu markowego to gały wywalą i kurłaaaaa ja piełdole jakie maja ceny hahahaha:)

2019-08-13T17:39:59 02:00, z kufla:

kurłaaa ja piełdole hahaha kurła ja pełdole hahaha Bardzo inteligentny komentarz. Właśnie takich wypowiedzi oczekują spragnieni czytelnicy gazety.

2019-08-13T22:53:45 02:00, M:

Nie ,nie oczekuja takiego komentarza tylko tak sie zachowujecie Polska Cebulo podrobki nosicie i w sklepie chodzicie jak byscie wygrali w lotto.

A jak macie kupic cos za 300-400zl np. sytuacja realna z mojego centrum wchodzicie do sklepu.... W koszulce z CK,która oryginalna kosztuje 179zl a cebula wejdzie i tekst kur...pojeba.... ich takie ceny ???no tak na olx za 40zl,padam ze smiechu jak widze tych kolesi na tesciu,nogi jak dwa wykruszone popularne,ale gora duza idzie jak boss czy tam inny pajacyk i koszulka Emporio Ulani(EA7) i na LGBT wyzywa,a sam ma koszulke projektanta,ktory jest gejem....

Takze Polska Cebulo kupuj Guess,TH,CK,Hugo itp.za 40zl wchodz do C.H..... i udawaj milionera stan przy kioskach na pasazu i komentuj,ze np. zel hybrydowy czy szklo na telefon na ali jest taniej bo myslicie,ze wyspy handlowe sa za 200-300zl czy soonsoruje caritas??

Zygac sie chce jak stanie taka labadziara z rzesami,tipsami doczepami napompowana jak karp i co ma pani tak drogo,a ten telefon co masz w rece za 5tysiaczkow to co za loda??? Czy godzinne dawanie dupy?! Zenada.... Ot ulzylo,a te hejty co zaraz napłyna spływaja po mnie jak deszcz!!!!

Uwaga fala za 3....2....1 dawac Polska urazona Cebulo praż się!!!!

2019-08-14T07:58:28 02:00, Monika:

Nie podszywaj się złamasie.

2019-08-14T08:53:41 02:00, Gość:

To napewno nie pisał on bo to pisalam ja :) a jak masz jakies halo to idz do psychologa a nie na policje :)

2019-08-14T09:10:06 02:00, Monika:

Nie pierdol:))

2019-08-14T10:31:58 02:00, Gość:

MONIKA dlaczego piszesz o sobie ZAUWAŻYŁEM !!

2019-08-14T10:40:06 02:00, Monika:

Spierdalaj!!!?

sama se kretynko pobiegaj!

E
Esteta

Nie ma większego obciachu niż nosić podrobione rzeczy. Już lepiej no name bez żadne loga. Przynajmniej wiadomo, że taki ktoś nie musi się przez nie dowartościowywać. Po wakacjach widać pełno cebulaków, którzy byli na wakacjach w Turcji czy Egipcie i nakupowali tam tandeciarskich podróbek, które aż kłują w oczy z daleka. Później noszą je po Wrocławiu bez najmniejszego zażenowania. Wystarczy posłuchać takiej osoby nawet z boku i po kilku zdaniach wiemy, że mamy do czynienia z typowym przedstawicielem motłochu i swołoczy.

M
Monika
2019-08-13T13:58:15 02:00, Stop podrobkom:

I bardzo dobrze. Zamykać cwaniaków. Za noszenie podrób te powinna być kara. Nie stać Cię, to nie kupuj. Cebulaki zrobią wszystko, żeby czuć się 'prestiżowo'. Jak widzę nastolatków i karyny w koszulkach Gucci, które oryginalne kosztują 1-2tys zł lub więcej to śmiać mi się chce. I te torebki Michaela Korsa po 150zl. Karyny noszą, bo mają znaczek. Im większy tym lepszy. Zauważyłem pewien trend w społeczeństwie. Im większe logo TH, CK, EA itp tym mniej kasy masz. Próbujesz zagiąć rzeczywistość i pokazać się jaki z Ciebie bogacz. To śmieszne i żałosne. A podroby to odrębny temat, ale chyba jeszcze bardziej żałosny. Spalone słońcem karynki i pańcie przywożące podróbki okularów i torebek z Tucji i Egiptu myślą o prestiżu.

2019-08-13T14:06:05 02:00, Gość:

Ja mam często wrażenie, że nosiciele fejkowych ciuchów maja równie fejkowe życie.

2019-08-13T14:22:36 02:00, Audi 300tysi:

Bardzo dobrze. Nie stać Cie wiesniaro Karyno i inmy Sebie to nie noś. Wiesniactwo nakupi podrobek i szpanuje. Biedactwo!!!

2019-08-13T17:16:29 02:00, Gość:

Dokładnie śmiać sie chce,a jak wejda do aklepu markowego to gały wywalą i kurłaaaaa ja piełdole jakie maja ceny hahahaha:)

2019-08-13T17:39:59 02:00, z kufla:

kurłaaa ja piełdole hahaha kurła ja pełdole hahaha Bardzo inteligentny komentarz. Właśnie takich wypowiedzi oczekują spragnieni czytelnicy gazety.

2019-08-13T22:53:45 02:00, M:

Nie ,nie oczekuja takiego komentarza tylko tak sie zachowujecie Polska Cebulo podrobki nosicie i w sklepie chodzicie jak byscie wygrali w lotto.

A jak macie kupic cos za 300-400zl np. sytuacja realna z mojego centrum wchodzicie do sklepu.... W koszulce z CK,która oryginalna kosztuje 179zl a cebula wejdzie i tekst kur...pojeba.... ich takie ceny ???no tak na olx za 40zl,padam ze smiechu jak widze tych kolesi na tesciu,nogi jak dwa wykruszone popularne,ale gora duza idzie jak boss czy tam inny pajacyk i koszulka Emporio Ulani(EA7) i na LGBT wyzywa,a sam ma koszulke projektanta,ktory jest gejem....

Takze Polska Cebulo kupuj Guess,TH,CK,Hugo itp.za 40zl wchodz do C.H..... i udawaj milionera stan przy kioskach na pasazu i komentuj,ze np. zel hybrydowy czy szklo na telefon na ali jest taniej bo myslicie,ze wyspy handlowe sa za 200-300zl czy soonsoruje caritas??

Zygac sie chce jak stanie taka labadziara z rzesami,tipsami doczepami napompowana jak karp i co ma pani tak drogo,a ten telefon co masz w rece za 5tysiaczkow to co za loda??? Czy godzinne dawanie dupy?! Zenada.... Ot ulzylo,a te hejty co zaraz napłyna spływaja po mnie jak deszcz!!!!

Uwaga fala za 3....2....1 dawac Polska urazona Cebulo praż się!!!!

2019-08-14T07:58:28 02:00, Monika:

Nie podszywaj się złamasie.

2019-08-14T08:53:41 02:00, Gość:

To napewno nie pisał on bo to pisalam ja :) a jak masz jakies halo to idz do psychologa a nie na policje :)

2019-08-14T09:10:06 02:00, Monika:

Nie pierdol:))

2019-08-14T10:31:58 02:00, Gość:

MONIKA dlaczego piszesz o sobie ZAUWAŻYŁEM !!

Spierdalaj!!!?

G
Gość
2019-08-13T13:58:15 02:00, Stop podrobkom:

I bardzo dobrze. Zamykać cwaniaków. Za noszenie podrób te powinna być kara. Nie stać Cię, to nie kupuj. Cebulaki zrobią wszystko, żeby czuć się 'prestiżowo'. Jak widzę nastolatków i karyny w koszulkach Gucci, które oryginalne kosztują 1-2tys zł lub więcej to śmiać mi się chce. I te torebki Michaela Korsa po 150zl. Karyny noszą, bo mają znaczek. Im większy tym lepszy. Zauważyłem pewien trend w społeczeństwie. Im większe logo TH, CK, EA itp tym mniej kasy masz. Próbujesz zagiąć rzeczywistość i pokazać się jaki z Ciebie bogacz. To śmieszne i żałosne. A podroby to odrębny temat, ale chyba jeszcze bardziej żałosny. Spalone słońcem karynki i pańcie przywożące podróbki okularów i torebek z Tucji i Egiptu myślą o prestiżu.

2019-08-13T14:06:05 02:00, Gość:

Ja mam często wrażenie, że nosiciele fejkowych ciuchów maja równie fejkowe życie.

2019-08-13T14:22:36 02:00, Audi 300tysi:

Bardzo dobrze. Nie stać Cie wiesniaro Karyno i inmy Sebie to nie noś. Wiesniactwo nakupi podrobek i szpanuje. Biedactwo!!!

2019-08-13T17:16:29 02:00, Gość:

Dokładnie śmiać sie chce,a jak wejda do aklepu markowego to gały wywalą i kurłaaaaa ja piełdole jakie maja ceny hahahaha:)

2019-08-13T17:39:59 02:00, z kufla:

kurłaaa ja piełdole hahaha kurła ja pełdole hahaha Bardzo inteligentny komentarz. Właśnie takich wypowiedzi oczekują spragnieni czytelnicy gazety.

2019-08-13T22:53:45 02:00, M:

Nie ,nie oczekuja takiego komentarza tylko tak sie zachowujecie Polska Cebulo podrobki nosicie i w sklepie chodzicie jak byscie wygrali w lotto.

A jak macie kupic cos za 300-400zl np. sytuacja realna z mojego centrum wchodzicie do sklepu.... W koszulce z CK,która oryginalna kosztuje 179zl a cebula wejdzie i tekst kur...pojeba.... ich takie ceny ???no tak na olx za 40zl,padam ze smiechu jak widze tych kolesi na tesciu,nogi jak dwa wykruszone popularne,ale gora duza idzie jak boss czy tam inny pajacyk i koszulka Emporio Ulani(EA7) i na LGBT wyzywa,a sam ma koszulke projektanta,ktory jest gejem....

Takze Polska Cebulo kupuj Guess,TH,CK,Hugo itp.za 40zl wchodz do C.H..... i udawaj milionera stan przy kioskach na pasazu i komentuj,ze np. zel hybrydowy czy szklo na telefon na ali jest taniej bo myslicie,ze wyspy handlowe sa za 200-300zl czy soonsoruje caritas??

Zygac sie chce jak stanie taka labadziara z rzesami,tipsami doczepami napompowana jak karp i co ma pani tak drogo,a ten telefon co masz w rece za 5tysiaczkow to co za loda??? Czy godzinne dawanie dupy?! Zenada.... Ot ulzylo,a te hejty co zaraz napłyna spływaja po mnie jak deszcz!!!!

Uwaga fala za 3....2....1 dawac Polska urazona Cebulo praż się!!!!

2019-08-14T07:58:28 02:00, Monika:

Nie podszywaj się złamasie.

2019-08-14T08:53:41 02:00, Gość:

To napewno nie pisał on bo to pisalam ja :) a jak masz jakies halo to idz do psychologa a nie na policje :)

2019-08-14T09:10:06 02:00, Monika:

Nie pierdol:))

MONIKA dlaczego piszesz o sobie ZAUWAŻYŁEM !!

M
MMoniMonika
2019-08-14T09:12:06 02:00, Monika:

Mariusz dotrę do ciebie złamasie ale wiedz że wyjdziesz z tego spotkania na czworakach hahaja:)))

2019-08-14T10:04:03 02:00, Gość:

Kurde dziewczyno masz problem z głowa! Serio

Ty się nazywasz Monika debilu??? raczej nie więc się nie podpisuj nie swoimi nickami.

G
Gość
2019-08-14T09:12:06 02:00, Monika:

Mariusz dotrę do ciebie złamasie ale wiedz że wyjdziesz z tego spotkania na czworakach hahaja:)))

Kurde dziewczyno masz problem z głowa! Serio

M
Monika

Mariusz dotrę do ciebie złamasie ale wiedz że wyjdziesz z tego spotkania na czworakach hahaja:)))

M
Monika
2019-08-13T13:58:15 02:00, Stop podrobkom:

I bardzo dobrze. Zamykać cwaniaków. Za noszenie podrób te powinna być kara. Nie stać Cię, to nie kupuj. Cebulaki zrobią wszystko, żeby czuć się 'prestiżowo'. Jak widzę nastolatków i karyny w koszulkach Gucci, które oryginalne kosztują 1-2tys zł lub więcej to śmiać mi się chce. I te torebki Michaela Korsa po 150zl. Karyny noszą, bo mają znaczek. Im większy tym lepszy. Zauważyłem pewien trend w społeczeństwie. Im większe logo TH, CK, EA itp tym mniej kasy masz. Próbujesz zagiąć rzeczywistość i pokazać się jaki z Ciebie bogacz. To śmieszne i żałosne. A podroby to odrębny temat, ale chyba jeszcze bardziej żałosny. Spalone słońcem karynki i pańcie przywożące podróbki okularów i torebek z Tucji i Egiptu myślą o prestiżu.

2019-08-13T14:06:05 02:00, Gość:

Ja mam często wrażenie, że nosiciele fejkowych ciuchów maja równie fejkowe życie.

2019-08-13T14:22:36 02:00, Audi 300tysi:

Bardzo dobrze. Nie stać Cie wiesniaro Karyno i inmy Sebie to nie noś. Wiesniactwo nakupi podrobek i szpanuje. Biedactwo!!!

2019-08-13T17:16:29 02:00, Gość:

Dokładnie śmiać sie chce,a jak wejda do aklepu markowego to gały wywalą i kurłaaaaa ja piełdole jakie maja ceny hahahaha:)

2019-08-13T17:39:59 02:00, z kufla:

kurłaaa ja piełdole hahaha kurła ja pełdole hahaha Bardzo inteligentny komentarz. Właśnie takich wypowiedzi oczekują spragnieni czytelnicy gazety.

2019-08-13T22:53:45 02:00, M:

Nie ,nie oczekuja takiego komentarza tylko tak sie zachowujecie Polska Cebulo podrobki nosicie i w sklepie chodzicie jak byscie wygrali w lotto.

A jak macie kupic cos za 300-400zl np. sytuacja realna z mojego centrum wchodzicie do sklepu.... W koszulce z CK,która oryginalna kosztuje 179zl a cebula wejdzie i tekst kur...pojeba.... ich takie ceny ???no tak na olx za 40zl,padam ze smiechu jak widze tych kolesi na tesciu,nogi jak dwa wykruszone popularne,ale gora duza idzie jak boss czy tam inny pajacyk i koszulka Emporio Ulani(EA7) i na LGBT wyzywa,a sam ma koszulke projektanta,ktory jest gejem....

Takze Polska Cebulo kupuj Guess,TH,CK,Hugo itp.za 40zl wchodz do C.H..... i udawaj milionera stan przy kioskach na pasazu i komentuj,ze np. zel hybrydowy czy szklo na telefon na ali jest taniej bo myslicie,ze wyspy handlowe sa za 200-300zl czy soonsoruje caritas??

Zygac sie chce jak stanie taka labadziara z rzesami,tipsami doczepami napompowana jak karp i co ma pani tak drogo,a ten telefon co masz w rece za 5tysiaczkow to co za loda??? Czy godzinne dawanie dupy?! Zenada.... Ot ulzylo,a te hejty co zaraz napłyna spływaja po mnie jak deszcz!!!!

Uwaga fala za 3....2....1 dawac Polska urazona Cebulo praż się!!!!

2019-08-14T07:58:28 02:00, Monika:

Nie podszywaj się złamasie.

2019-08-14T08:53:41 02:00, Gość:

To napewno nie pisał on bo to pisalam ja :) a jak masz jakies halo to idz do psychologa a nie na policje :)

Nie pierdol:))

G
Gość
2019-08-13T13:58:15 02:00, Stop podrobkom:

I bardzo dobrze. Zamykać cwaniaków. Za noszenie podrób te powinna być kara. Nie stać Cię, to nie kupuj. Cebulaki zrobią wszystko, żeby czuć się 'prestiżowo'. Jak widzę nastolatków i karyny w koszulkach Gucci, które oryginalne kosztują 1-2tys zł lub więcej to śmiać mi się chce. I te torebki Michaela Korsa po 150zl. Karyny noszą, bo mają znaczek. Im większy tym lepszy. Zauważyłem pewien trend w społeczeństwie. Im większe logo TH, CK, EA itp tym mniej kasy masz. Próbujesz zagiąć rzeczywistość i pokazać się jaki z Ciebie bogacz. To śmieszne i żałosne. A podroby to odrębny temat, ale chyba jeszcze bardziej żałosny. Spalone słońcem karynki i pańcie przywożące podróbki okularów i torebek z Tucji i Egiptu myślą o prestiżu.

2019-08-13T14:06:05 02:00, Gość:

Ja mam często wrażenie, że nosiciele fejkowych ciuchów maja równie fejkowe życie.

2019-08-13T14:22:36 02:00, Audi 300tysi:

Bardzo dobrze. Nie stać Cie wiesniaro Karyno i inmy Sebie to nie noś. Wiesniactwo nakupi podrobek i szpanuje. Biedactwo!!!

2019-08-13T17:16:29 02:00, Gość:

Dokładnie śmiać sie chce,a jak wejda do aklepu markowego to gały wywalą i kurłaaaaa ja piełdole jakie maja ceny hahahaha:)

2019-08-13T17:39:59 02:00, z kufla:

kurłaaa ja piełdole hahaha kurła ja pełdole hahaha Bardzo inteligentny komentarz. Właśnie takich wypowiedzi oczekują spragnieni czytelnicy gazety.

2019-08-13T22:53:45 02:00, M:

Nie ,nie oczekuja takiego komentarza tylko tak sie zachowujecie Polska Cebulo podrobki nosicie i w sklepie chodzicie jak byscie wygrali w lotto.

A jak macie kupic cos za 300-400zl np. sytuacja realna z mojego centrum wchodzicie do sklepu.... W koszulce z CK,która oryginalna kosztuje 179zl a cebula wejdzie i tekst kur...pojeba.... ich takie ceny ???no tak na olx za 40zl,padam ze smiechu jak widze tych kolesi na tesciu,nogi jak dwa wykruszone popularne,ale gora duza idzie jak boss czy tam inny pajacyk i koszulka Emporio Ulani(EA7) i na LGBT wyzywa,a sam ma koszulke projektanta,ktory jest gejem....

Takze Polska Cebulo kupuj Guess,TH,CK,Hugo itp.za 40zl wchodz do C.H..... i udawaj milionera stan przy kioskach na pasazu i komentuj,ze np. zel hybrydowy czy szklo na telefon na ali jest taniej bo myslicie,ze wyspy handlowe sa za 200-300zl czy soonsoruje caritas??

Zygac sie chce jak stanie taka labadziara z rzesami,tipsami doczepami napompowana jak karp i co ma pani tak drogo,a ten telefon co masz w rece za 5tysiaczkow to co za loda??? Czy godzinne dawanie dupy?! Zenada.... Ot ulzylo,a te hejty co zaraz napłyna spływaja po mnie jak deszcz!!!!

Uwaga fala za 3....2....1 dawac Polska urazona Cebulo praż się!!!!

2019-08-14T07:58:28 02:00, Monika:

Nie podszywaj się złamasie.

To napewno nie pisał on bo to pisalam ja :) a jak masz jakies halo to idz do psychologa a nie na policje :)

M
Monika

Zna ktoś z was tego fiutka?????

https://www.goldenline.pl/mariusz-didyk/

Cały czas podszywa się pod moją osobę i pisze farmazony jakby jakiegoś bełta opróżnił hahaha:))))

Powiedzcie mi gdzie on konkretnie mieszka ja go muszę odwiedzić bo on do mnie nie ma odwagi wpaść:)))). Piszę całkowice serio ktoś z was musi tego parcha znać:))))bo jak wy mi nie pomożecie to się dowiem od znajomych z policji:))).

M
Monika
2019-08-13T13:58:15 02:00, Stop podrobkom:

I bardzo dobrze. Zamykać cwaniaków. Za noszenie podrób te powinna być kara. Nie stać Cię, to nie kupuj. Cebulaki zrobią wszystko, żeby czuć się 'prestiżowo'. Jak widzę nastolatków i karyny w koszulkach Gucci, które oryginalne kosztują 1-2tys zł lub więcej to śmiać mi się chce. I te torebki Michaela Korsa po 150zl. Karyny noszą, bo mają znaczek. Im większy tym lepszy. Zauważyłem pewien trend w społeczeństwie. Im większe logo TH, CK, EA itp tym mniej kasy masz. Próbujesz zagiąć rzeczywistość i pokazać się jaki z Ciebie bogacz. To śmieszne i żałosne. A podroby to odrębny temat, ale chyba jeszcze bardziej żałosny. Spalone słońcem karynki i pańcie przywożące podróbki okularów i torebek z Tucji i Egiptu myślą o prestiżu.

2019-08-13T14:06:05 02:00, Gość:

Ja mam często wrażenie, że nosiciele fejkowych ciuchów maja równie fejkowe życie.

2019-08-13T14:22:36 02:00, Audi 300tysi:

Bardzo dobrze. Nie stać Cie wiesniaro Karyno i inmy Sebie to nie noś. Wiesniactwo nakupi podrobek i szpanuje. Biedactwo!!!

2019-08-13T17:16:29 02:00, Gość:

Dokładnie śmiać sie chce,a jak wejda do aklepu markowego to gały wywalą i kurłaaaaa ja piełdole jakie maja ceny hahahaha:)

2019-08-13T17:39:59 02:00, z kufla:

kurłaaa ja piełdole hahaha kurła ja pełdole hahaha Bardzo inteligentny komentarz. Właśnie takich wypowiedzi oczekują spragnieni czytelnicy gazety.

2019-08-13T22:53:45 02:00, M: