Nasza Loteria - pasek na kartach artykułów

Porządki w głowie. Przynoszą największe korzyści. Zaproszenie do Klubu WORK SMART NOT HARD

nnb
Wiosna daje nową energię i skłania nas do sprzątania świata wokół siebie. Najwięcej korzyści będziemy jednak mieć z porządków we własnej głowie. Potrzebujesz trzy narzędzia i odrobinę zapału. Wszystkiego możesz się nauczyć na bezpłatnym spotkaniu pod naszym patronatem.

8 marca, między 17.00 a 19.00 odbędzie się już czwarte z cyklu 20 bezpłatnych spotkań Klubu WORK SMART NOT HARD w Platinum Palace we Wrocławiu (ul. Powstańców Śląskich 204). To na nim możesz spotkać osoby takie jak Ty – aktywne i otwarte na zmiany. Spotkanie poprowadzi Aleksandra Aleksandrowicz (certyfikowany ekspert metody Work Smart Not Hard, Trener procesowy w trakcie certyfikacji). Pokaże co zrobić, aby ten dzień stał się początkiem jeszcze większych Twoich sukcesów. 

Partnerem spotkań jest Hotel Platinum Palace****, a patronatem medialnym: Gazeta Wrocławska i TV Echo24.

Zasady Klubu WORK SMART NO HARD1. Celem Klubu ‘Work Smart Not Hard’® jest propagowanie i aktywne wdrażanie w życie metody ‘Pracuj Mądrze a Nie Ciężko’® autorstwa Beatrice Bartlay. 


2. Beatrice Bartlay jest międzynarodowym trenerem biznesu i rozwoju osobistego, który na bazie swoich sukcesów biznesowych uczy jak skutecznie osiągać życiowe i biznesowe cele. 


3. Klub WSNH® adresowany jest do wszystkich osób, które chcą się nauczyć Jak Pracować Mądrze a Nie Ciężko®, a w szczególności do tych, którym brakuje czasu, pieniędzy oraz pewności siebie.


4. Spotkania Klubu prowadzone są wyłącznie przez Certyfikowanych Expertów, Wolontariuszy WSNH.


5. Spotkania Klubu są organizowane 1 x w miesiącu i trwają 1,5 godziny w cyklu 20 spotkań. 


6. Program ramowy:

- Meetings & Greetings 10 min.
- Panel Tematyczny 50 min.
- Networking 30 min.


7. Udział w spotkaniu Klubu jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszt napojów i jedzenia, jeśli zmówią to podczas spotkania klubu.


8. Uczestnicy proszeni są o zgłoszenie swojego udziału do prowadzących spotkania klubu najpóźniej na 24h przed wyznaczonym terminem spotkania. Przez Messenger, priv Bezpośrednio do Expertów lub w komentarzu pod postem zapowiadającym wydarzenie na Grupie Work Smart Not Hard. 


9. Osoby, które podczas spotkań Klubu będą zachowywały się w sposób wulgarny, obraźliwy, będą przeszkadzały w prowadzeniu spotkania, poruszały tematy o tematyce religijnej, rasistowskiej, politycznej będą bezwzględnie z Klubu, bez prawa powrotu usuwane. 


10. Spamowanie i Sprzedaż obejmujące rażącą autopromocję lub ukrytą sprzedaż: oferty pomocy, rozdawanie „darmowych” rzeczy, demonstracje produktów, zaproszenia do „badań rynku”, referencje, proszenie ludzi o przesłanie wiadomości w celu uzyskania dodatkowych informacji podczas panelu jest całkowicie zabronione. Osoby, które nie będą respektowały tych zasad będą z Klubu usunięte bez prawa powrotu. 


11. Miejscem na Autoprezentacje i Prezentacje swojego biznesu jest panel networkingowy, na którym każdy z uczestników klubu będzie miał okazję nie tylko się zaprezentować, ale również nauczyć się sztuki Autoprezentacji wg autorskiej metody Beatrice Bartlay oraz jako gość specjalny LIVE na grupie Work 
Smart Not Hard lub Globalne Forum Rozwoju Biznesowego lub Kobiety w Karierze. 


12. Każdy uczestnik Klubu otrzyma Bezpłatny rozdział Książki Work Smart Not Hard oraz dostęp do bezpłatnych materiałów szkoleniowych.
Zapisz się tu: https://www.facebook.com/events/896114237489814/
lub napisz: [email protected] z dopiskiem Wrocław

.

Do zobaczenia!

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: „Wojna cenowa” sklepów. Ile sklepy na tym zarabiają?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska