reklama

Planują nowe trasy rowerowe wzdłuż Armii Krajowej

Marcin Kruk
Marcin Kruk
Zaktualizowano 
Miasto chce zbudować ścieżki rowerowe po obu stronach alei Armii Krajowej. W części południowej ścieżka będzie przebiegała od zjazdu w ul. Krakowską do ul. Begedaina i wjazdu do parku Tarnogajskiego. Z drugiej strony będzie zaczynała się przy planowanym wlocie Alei Wielkiej Wyspy w ul. Krakowską i biegła do końca bariery energochłonnej.

W pierwszym etapie ma postać projekt, kosztorys i wykonawca ma uzyskać pozwolenie na budowę.
Planowana szerokość nowych tras to 2 do 2,5 m.
Biura projektowe mogą składać oferty do 25 czerwca. Po podpisaniu umowy wykonawca będzie miał czas do końca roku na opracowanie projektu.

Dopiero po realizacji tego etapu zostanie podjęta decyzja o przetargu na samą budowę dróg rowerowych.

Expose premiera - orto najważniejsze obietnice Morawieckiego

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 9

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

H
Hyfj

Ciekawe czy głąby znowu zrobią kosztem jezdni.

G
Gość
2019-06-21T10:01:38 02:00, nieudacznicy!:

A dokończenia obwodnicy śródmiejskiej nie planują? szkoda!

święta racja!!

A
Antek

Drogi rowerowe na Armii Krajowej to jakaś porażka. przydałoby się je zaprojektować i zmodernizować od nowa. Raz jest ścieżka, raz jeje nie ma, za chwilę jest jednokierunkowa, za chwilę niby dwukierunkowa.... można tam zgłupieć. A chodniki szerokie na 4 metry - można spokojnie wydzielić tam normalne ścieżki. Niech ktoś to na spokojnie przeanalizuje

G
Gość

A nie ma tam już w tej chwili drogi rowerowej? Po co jakieś projekty wystarczy naprawa nawierzchni w paru miejscach. Pod wiaduktem kolejowym jest nawet miejsce na bezpieczny przejazd na drugą stronę. Potem dalej po dawnych terenach kolejowych aż do Pułaskiego

G
Gość
2019-06-21T10:01:38 02:00, nieudacznicy!:

A dokończenia obwodnicy śródmiejskiej nie planują? szkoda!

2019-06-21T10:16:24 02:00, Gość:

spytaj rzad o kolejne firmy schodzace z budowy ekspresowek czy chyba nawet autostrad albo o zamykane huty czyli de facto rozbior przemyslu ciezkiego i calego kraju

wrocek sobie poradzi

polska z pisem i kosciolem kroczy do rozbiorow z usmiechem patologii na ustach

2019-06-21T11:41:02 02:00, Gość:

Polecam zmienić leki... Firmy schodzą z budów bo wyceniły za tanio, a potem szantażują rząd żeby podnieść ceny. Tak może robić każdy - wygra najniższą ceną, a potem będzie podbijał.

Bo wyceniały w innej rzeczywistości, a w ciągu kliku miesięcy po dorwaniu się do koryta, pislam wywrócił do góry nogami pewne zasady i sprawił, że wyceny były już nieaktualne.

G
Gość
2019-06-21T10:01:38 02:00, nieudacznicy!:

A dokończenia obwodnicy śródmiejskiej nie planują? szkoda!

2019-06-21T10:16:24 02:00, Gość:

spytaj rzad o kolejne firmy schodzace z budowy ekspresowek czy chyba nawet autostrad albo o zamykane huty czyli de facto rozbior przemyslu ciezkiego i calego kraju

wrocek sobie poradzi

polska z pisem i kosciolem kroczy do rozbiorow z usmiechem patologii na ustach

Polecam zmienić leki... Firmy schodzą z budów bo wyceniły za tanio, a potem szantażują rząd żeby podnieść ceny. Tak może robić każdy - wygra najniższą ceną, a potem będzie podbijał.

G
Gość
2019-06-21T10:01:38 02:00, nieudacznicy!:

A dokończenia obwodnicy śródmiejskiej nie planują? szkoda!

spytaj rzad o kolejne firmy schodzace z budowy ekspresowek czy chyba nawet autostrad albo o zamykane huty czyli de facto rozbior przemyslu ciezkiego i calego kraju

wrocek sobie poradzi

polska z pisem i kosciolem kroczy do rozbiorow z usmiechem patologii na ustach

G
Gość
2019-06-21T10:01:38 02:00, nieudacznicy!:

A dokończenia obwodnicy śródmiejskiej nie planują? szkoda!

Kompletnie zbędna inwestycja, niech sobie słoiki budują, nam Wrocławianom to na nic.

n
nieudacznicy!

A dokończenia obwodnicy śródmiejskiej nie planują? szkoda!

Dodaj ogłoszenie