Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Okazja! Sprzęt do ogrodu i warsztatu od wojska. Agencja Mienia Wojskowego czyści magazyny! Co można kupić? Wysyp okazji!

Konrad Bałajewicz
Konrad Bałajewicz
Wideo
od 16 lat
Agencja Mienia Wojskowego wyprzedaje sprzęt na terenie całego kraju. Tym razem przetargi m.in. na narzędzia ogrodnicze i warsztatowe przeprowadzane są we Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy i Olsztynie. Co ciekawego można kupić do warsztatu i ogrodu od wojska? Jakie są ceny? Szczegóły prezentujemy w galerii.

Wyprzedaż w AMW. Co można kupić?

AMW regularnie prowadzi przetargi, w których wystawia nie tylko odzież wojskową, specjalistyczne pojazdy czy sprzęt medyczny. Wśród przedmiotów znajdziemy również te o bardziej praktycznym zastosowaniu, np. w ogrodzie czy warsztacie. Tym razem na liście są m.in.:

 • kosiarki,
 • myjki ciśnieniowe,
 • agregaty,
 • grabie,
 • szlifierki,
 • wiertarki,
 • lampy,
 • kompresory,
 • pilarki,
 • skrzynie i różne pojemniki.

Zobacz też:

W ofercie Agencji Mienia Wojskowego są także urządzenia niespotykane na co dzień lub trudno dostępne. Dzięki nim możemy otworzyć nawet mały warsztat samochodowy, bo na wyprzedaż wylądowały urządzenia do zmieniania kół w samochodach czy hydrauliczne podnośniki. Z ciekawszych rzeczy można wymienić stację spawalniczą i różnego rodzaju przyczepki. Ceny są atrakcyjne. Przykładowo kosiarka spalinowa sprzedawana we Wrocławiu kosztuje 80 zł.

ZOBACZ CO MOŻNA KUPIĆ NA WYPRZEDAŻY AMW >>

Jak kupować sprzęt od wojska?

Sprzęt ogrodniczy i warsztatowy w kwietniu znajdziemy na czterech przetargach AMW. Pierwszy z nich odbędzie się 3 kwietnia w Olsztynie przy ul. Kasprowicza 1 (godz. 11). Drugi będzie miał miejsce 5 kwietnia w Bydgoszczy przy ul. Gdańskiej 163a (godz. 12). Trzeci startuje 10 kwietnia w Poznaniu, przy ul. Dojazd 30 (godz. 12.30). Na ostatni wojskowy przetarg zaprasza w kwietniu AMW we Wrocławiu. Odbędzie się przy ul. Zwycięskiej 39, już 12 kwietnia o godz. 10.

Wszystkie cztery przetargi są pisemne. Oznacza to, że swoją ofertę na wybrany przedmiot (cena nie może być mniejsza niż zaproponowana przez AMW – szczegóły cen zobaczysz w galerii) musimy złożyć na formularzu ofertowym obowiązującym u organizatora przetargu. Musi zawierać:

 • dane identyfikujące oferenta oraz jego dane kontaktowe;
 • oferowaną cenę netto dla wybranej/ych pozycji przetargowej/ych i warunki zapłaty;
 • oświadczenie oferenta, że zapoznał się ze stanem przedmiotu podlegającego przetargowi;
 • wszystkie wymienione w formularzu oświadczenia i dokumenty;
 • wykaz osób upoważnionych do reprezentowania oferenta w przetargu (pełnomocnictwa - jeżeli są wymagane).

Oferta powinna zostać zapakowana w sposób uniemożliwiający jej przypadkowe otwarcie i dostarczona odpowiednio wcześniej do siedziby organizatora wybranego przez nas przetargu. To nie wszystko. Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłacenie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej na wybrane pozycje przetargowe określone w formularzu ofertowym.

Szczegółowe informacje dotyczące oferty bezprzetargowej sprzedaży rzeczy ruchomych niekoncesjonowanych i sklepu internetowego AMW zamieszczone są na stronie internetowej www.amw.com.pl. Na tej stronie znajdziemy także numery kont oraz odpowiednie formularze ofertowe.

Co ciekawego na sprzedaż do ogrodu i warsztatu oferuje Agencja Mienia Wojskowego? Zobacz w galerii >>

Zobacz też:

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska