MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty,...

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata

  ABI

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata
  Znasz warsztat samochodowy, który warto polecić innym? Wiesz, w której szkole jazdy sympatyczni instruktorzy najlepiej przygotują do egzaminu na prawo jazdy? Zgłoś kandydatów do nagród w akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI. Wyróżnienia czekają także na taksówkarzy i salony samochodowe. Swoimi pojazdami będą mogli pochwalić się także pasjonaci, dla których samochód lub motocykl to więcej niż hobby. Do gazety dołączymy specjalny dodatek, w którym zaprezentujemy laureatów.
  MISTRZOWIE MOTORYZACJI Najlepsi mechanicy i warsztaty, fachowi instruktorzy i szkoły jazdy, najsympatyczniejsi taksówkarze - zgłoś kandydata

  KLIKNIJ i zgłoś kandydatów

  Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez samochodów. Przeciętna polska rodzina ma ich dwa. Dziś już prawie każdy ma za sobą drogę, którą każdy kierowca musi pokonać. Na jej początku jest kurs prawa jazdy, później zakup samochodu, a następnie nieuniknione wizyty w serwisach i warsztatach związane z przeglądami lub naprawami. Czasem też każdy z nas wciela się w rolę pasażera korzystając z taksówki.

  Zdarza się, że samochód staje się przysłowiowym oczkiem w głowie. Dbamy o niego, inwestujemy i upiększamy, auto lub motocykl staje się dla nas prawdziwą pasją.

  W akcji MISTRZOWIE MOTORYZACJI zaprezentujemy wiele oblicz motoryzacji w naszym regionie. Na łamach gazety oraz na stronach naszego serwisu internetowego przedstawimy i docenimy mechaników, warsztaty samochodowe, instruktorów i ośrodki szkolenia kierowców, salony samochodowe z naszego województwa, a także korporacje taksówkarskie i związanych z nimi taksówkarzy z Wrocławia i innych miast regionu. Pasjonaci motoryzacji będą mogli także pochwalić się swoimi samochodami i motocyklami.

  - Nasza akcja to wyjątkowa forma promocji fachowców z tej właśnie branży, w której liczy się przede wszystkim dobra opinia - mówi Anna Bijak, dyrektor marketingu "Gazety W". – Na tę opinię mechanicy czy instruktorzy nauki jazdy pracują latami. Chcemy zwrócić na nich szczególną uwagę i pokazać: zobaczcie, to oni cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością. Bo to właśnie klienci, nie bez przyczyny, zgłosili ich do akcji, nominowali do tytułu Mistrza Motoryzacji i oddawali głosy.

  Mechanik Roku
  i Warsztat Samochodowy Roku

  Niektórzy numer telefonu do mechanika mają wpisany w telefonie w trybie szybkiego wybierania. Mamy swoje ulubione warsztaty mechaniczne, którym powierzamy nasze auta i swoje bezpieczeństwo. Liczy się przede wszystkim jakość, ale zwracamy też uwagę na cenę oraz na sympatyczną obsługę. Takie właśnie polecane przez klientów warsztaty samochodowe i ich pracownicy w każdym powiecie naszego województwa będą walczyć o tytuł Mechanik Roku i Warsztat Samochodowy Roku.

  Instruktor Jazdy Roku
  i Szkoła Jazdy Roku

  Tam zaczyna się nasza przygoda z motoryzacją. Zanim po raz pierwszy samodzielnie ruszymy w trasę, na swojej drodze spotykamy instruktora nauki jazdy i zdobywamy kwalifikacje w ośrodku szkolenia kierowców. Jaki powinien być dobry instruktor? Na pewno cierpliwy i sympatyczny, a dobra szkoła jazdy powinna tworzyć idealne warunki do opanowania sztuki prowadzenia samochodu. W tych kategoriach plebiscytu, osobno w każdym powiecie naszego województwa, zostaną przyznane tytuły Instruktor Jazdy Roku i Szkoła Jazdy Roku.

  Taksówkarz Roku i Korporacja Taxi Roku

  Czasem nie możemy, albo nie chcemy sami wsiadać za kółko. Wtedy korzystamy z usług sprawdzonej korporacji taksówkarskiej. Kierowcami są w nich doświadczeni taksówkarze - kulturalni, sympatyczni, mający całą masę historii do opowiedzenia. W ramach naszej akcji będziemy mogli je poznać. W akcji Mistrzowie Motoryzacji Korporacje Taksówkarskie Roku i Taksówkarzy Roku w największych miastach naszego województwa wybiorą ci, którzy mają największe prawo do ich oceny - ich klienci.

  Salon Samochodowy Roku

  Zakup samochodu to oczywiście bardzo ważna decyzja, którą podejmujemy biorąc pod uwagę wiele aspektów. Kluczowe znaczenie ma jednak fachowe i uczciwe doradztwo pracowników salonów samochodowych. W naszej akcji, w wojewódzkiej kategorii Salon Samochodowy Roku nagrodzimy salony, które zdaniem klientów zapewniają najlepszą, kompetentną i profesjonalną obsługę.

  Bryka Roku 2019 i Motocykl Roku 2019

  Są wśród nas prawdziwi pasjonaci, dla których samochód to nie tylko środek transportu, ale również pasja. Pochwalcie się swoimi samochodami i motocyklami! Pokażcie, co można zrobić ze swoim autem. Zdjęcie samochodu, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę specjalnego dodatku „MISTRZOWIE MOTORYZACJI”, który dołączymy do całego nakładu gazety podsumowując plebiscyt.

  - Super bryka, nie musi być samochodem za miliony złotych. To może być równie dobrze piękny, zadbany maluch, jak i najnowszy model znanej marki – mówi Anna Bijak.

  KLIKNIJ i zgłoś kandydatów


  Specjalny dodatek MISTRZOWIE MOTORYZACJI

  Już sam udział w plebiscycie to znakomita promocja dla biorących w nim udział przedstawicieli motoryzacyjnej branży. W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na naszych fanpage'ach na Facebooku, które zagwarantują szeroki zasięg prezentacji.

  Wielką promocję zwycięzcom zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu gazety. Zaprezentujemy w nim wszystkich laureatów plebiscytu z każdego miasta i powiatu. Dołączenie dodatku będzie zapowiadane nie tylko w gazecie i w internecie, lecz także na Facebooku oraz na antenach lokalnych rozgłośni radiowych. Dzięki temu z pewnością dodatek stanie się przewodnikiem po motoryzacyjnej branży w naszym województwie.  Ważne terminy

  • Głosowanie w plebiscycie rozpocznie się w piątek, 7 czerwca.
  • Zgłoszenia kandydatów będą przyjmowane do poniedziałku, 10 czerwca.
  • Głosowanie będzie trwać do piątku, 5 lipca do godz. 21.


  CZEKAJĄ CENNE NAGRODY!


  Nagrody dla mechaników samochodowych i instruktorów

  Mechanicy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Mechanika Roku 2019 w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • dwuosobowe zaproszenie na MOTOCLASSIC WROCŁAW 2019


  Instruktorzy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:
  • tytuł Instruktor Roku 2019 w mieście lub powiecie
  • zaproszenie na uroczystą galę plebiscytu
  • dyplom wręczany podczas gali
  • prezentację na łamach gazety i w serwisie internetowym
  • dwuosobowe zaproszenie na wydarzenie artystyczne we Wrocławiu

  Dodatkowo na Mechaników i Instruktorów, którzy zajmą I miejsca w wojewódzkim rankingu (zwycięzców z miast i powiatów) , czekają główne nagrody:
  • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA.


  • bon prezentowy na jazdę po torze luksusowym autem
  • voucher do sklepu motoryzacyjnego


  Laureaci II i III miejsc w wojewódzkim rankingu zwycięzców otrzymają
  • bon prezentowy na jazdę po torze luksusowym autem
  • voucher do sklepu motoryzacyjnego


  Nagrody dla właścicieli warsztatów samochodowych i szkół nauki jazdy


  Właściciele zakładów mechanicznych i szkół nauki jazdy, którzy zdobędą najwięcej głosów w każdym powiecie otrzymają:
  • Tytuł Zakładu Mechanicznego Roku, Szkoły Nauki Jazdy Roku w powiecie
  • Dyplom uznania
  • voucher na kampanię reklamową o wartości 2000 zł w mediach organizatora


  Warsztaty Samochodowe i Szkoły Jazdy, które w prowadzonym równocześnie rankingu wojewódzkim, zajmą miejsca od 1 do 3 otrzymają:
  • dyplom
  • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 5000, 3000 i 2000 zł odpowiednio za pierwsze, drugie i trzecie miejsce


  BRYKA i MOTOCYKL ROKU


  Kandydaci w kategoriach Bryka Roku i Motocykl Roku, którzy w głosowaniu wojewódzkim zajmą I miejsce otrzymają:
  • vocher na pobyt weekendowy dla 2 osób w hotelu SPA
  • bon prezentowy na jazdę po torze
  • zestaw kosmetyków piwnych
  • voucher do sklepu motoryzacyjnego

  Kandydaci w kategoriach Bryka Roku i Motocykl Roku, którzy w głosowaniu zajmą miejsca II i III otrzymają:
  • zestaw kosmetyków piwnych
  • voucher do sklepu motoryzacyjnego


  TAKSÓWKARZ I KORPORACJA TAXI


  Kandydaci, którzy w miejskiej kategorii Plebiscytu Taksówkarz Roku zajmą pierwsze miejsca, otrzymają:
  • zaproszenie na wydarzenie artystyczne we Wrocławiu
  • voucher do sklepu motoryzacyjnego

  Korporacje TAXI, które w kategorii miejskiej zajmą miejsca od I do III otrzymają:
  • dyplom
  • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora o wartości 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł odpowiednio za I, II i III miejsce

  SALON SAMOCHODOWY ROKU


  Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Plebiscytu Salon Samochodowy Roku zajmą miejsca od 1 do 3, otrzymają:
  • dyplom do powieszenia w Salonie
  • prezentację w Gazecie Wrocławskiej
  • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora na kwotę 5000 zł, 3000 zł i 2000 zł, odpowiednio za I, II i III miejsce

  SAMOCHÓD NA ŚLUB


  Kandydaci, którzy w wojewódzkiej kategorii Plebiscytu zajmą miejsca od 1 do 3, otrzymają:
  • reklamę w miesięczniku MM Trendy
  • prezentację w Gazecie Wrocławskiej
  • voucher na kampanię reklamową w mediach organizatora na kwotę 3000 zł, 2000 zł i 1000 zł, odpowiednio za I, II i III miejsce

  Informacji o akcji udziela Natalia Niedzielska-Burdzy
  tel.797 607 891 (pon. - pt. w godz. 9-17),
  e-mail: natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl

  Regulamin plebiscytu


  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  W związku z ciszą wyborczą komentarze zostały wyłączone, zapraszamy z powrotem w niedzielę wieczorem.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo