Milion po raz pierwszy w fabryce BSH we Wrocławiu

materiał informacyjny
Udostępnij:
Warszawa, 19 maja 2020 r., (bsh). Fabryka Piekarników BSH we Wrocławiu świętuje produkcję 1 miliona piekarników. Każdego dnia wrocławski zakład przy ul. Żmigrodzkiej 143 dostarcza do konsumentów w niemal całej Europie AGD marek Bosch i Siemens.

Milion piekarników dla miliona konsumentów

Milion piekarników wyprodukowała firma BSH we Wrocławiu od 2017 roku, czyli od momentu otwarcia nowoczesnej fabryki. Każdego dnia zakład dostarcza do konsumentów niemal w całej Europie znane i cenione na rynkach, AGD marek Bosch i Siemens. Fabryka przy ul. Żmigordzkiej 143 jest jednym z najmłodszych zakładów spółki w Polsce. Bardzo dobry wynik produkcji stanowi potwierdzenie silnej pozycji firmy BSH na rynku AGD.

Milion wyprodukowanych piekarników oznacza milion zadowolonych konsumentów. Nasz wynik świadczy o tym, że konsumenci darzą nas zaufaniem i cenią sobie sprzęty marek Bosch i Siemens. Cieszy mnie fakt, że każdego dnia, poprzez nasze produkty, sprawiamy, że życie konsumentów w Europie staje się łatwiejsze – mówi Andreas Marek Dyrektor lokalizacji BSH we Wrocławiu oraz Fabryki Piekarników.

Pierwszy milion to dopiero początek. Fabryka BSH we Wrocławiu, nieustannie rozwija swoje moce produkcyjne, odpowiadając tym samym na zapotrzebowanie rynku na sprzęty gospodarstwa domowego marek Bosch i Siemens Made In Wrocław.

Nasz wynik to dobry początek i zwiastun kolejnych rekordów produkcji. Osiągnięcie, przez naszą fabrykę, kolejnych ambitnych celów jest możliwe dzięki doskonałości operacyjnej, ale przede wszystkim dzięki fantastycznemu i zgranemu zespołowi pracowników – dodaje Andreas Marek.

Bezpieczeństwo to nasz priorytet

Bardzo dobry wynik produkcji w Fabryce Piekarników BSH został osiągnięty w szczególnie trudnym i nieprzewidywalnym czasie pandemii. Firma BSH jest znana z najwyższych standardów bezpieczeństwa, które obowiązują w we wszystkich oddziałach Grupy BSH na całym świecie. Dlatego też zarząd firmy oraz dyrekcja zakładu podjęły wszelkich starań by zabezpieczyć miejsca pracy i przeciwdziałać rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Już w pierwszych dniach pandemii BSH we Wrocławiu wprowadziła szereg środków, które zapewniają pracownikom najwyższy stopień bezpieczeństwa. Spółka dostarczyła dla swoich pracowników wszystkie niezbędne środki ochrony indywidualnej. Firma zadbała też o zmniejszenie liczby osób obecnych w biurach poprzez wprowadzenie rotacyjnego systemu pracy oraz pracy zdalnej. Ponadto, władze spółki stale monitorują dynamiczną sytuację i na bieżąco weryfikowane są wprowadzone zmiany.

Więcej informacji o BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego:
https://www.bsh-group.com/pl
https://www.facebook.com/bshgroup.polska

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

miejsce #1

Skymaster

Skymaster Energy Eco Jasnografitowy 28 2021

2 999,99 zł2 799,00 zł-7%
miejsce #2

MBM

MBM E1200 Karios U16 Czarny 27.5 2022

12 599,00 zł
miejsce #3

Indiana

Indiana E4000 Czarny 26 2021

3 499,00 zł
miejsce #4

Torpado

Torpado Era Czarny 28 2022

6 799,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Spotkanie przywódców ws. elektrowni w Zaporożu

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie