Małe ligi [TABELE]

Kacper Chudzik
Sprawdź wyniki sprzed majowego weekendu.

II liga

Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1:0 (Gębalski 90), GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo 3:2 (Flaszka 47, 89, Grolik 87 - Wójcik 43 k., 52), Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 0:1 (Jaroszewski 11), Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (Bojas 45 k., Kołosow 65, Lisiecki 66), Polonia Warszawa - Radomiak Radom 4:1 (Wiśniewski 17 k., 45, k., Kluska 62, Pieczara 84 - Stanisławski 56), Odra Opole - Puszcza Niepołomice 1:1 (Staroń 86 - Czarny 90), Polonia Bytom - Rozwój Katowice 1:1 (Włodyka 74 - Kowalczyk 36), Raków Częstochowa - Błękitni Stargard Szczeciński 1:0 (Kowalczyk 90), Kotwica Kołobrzeg - Olimpia Zambrów 1:2 (Lewiński 68 - Piasecki 10 k., Zieliński 78).

1. Odra Opole285955:26

2. Raków Częstochowa285854:24

3. Puszcza Niepołomice285133:18

4. Radomiak Radom284731:26

5. Siarka Tarnobrzeg284446:39

6. Olimpia Elbląg284351:39

7. Błękitni Stargard Sz.283837:30

8. Gryf Wejherowo283539:47

9. Legionovia Legionowo283544:40

10. GKS Bełchatów283531:32

11. Rozwój Katowice283129:31

12. Warta Poznań283132:47

13. Olimpia Zambrów283130:44

14. Stal Stalowa Wola283131:44

15. ROW 1964 Rybnik283027:40

16. Polonia Warszawa282730:36

17. Kotwica Kołobrzeg282330:46

18. Polonia Bytom282022:43

Następna kolejka (6-7.05): Kołobrzeg - Stalowa Wola, Zambrów - Częstochowa, Stargard Szczeciński - Bytom, Katowice - Opole, Niepołomice - Warszawa, Radom - Elbląg, Tarnobrzeg - Poznań, Rybnik - Bełchatów, Legionowo - Wejherowo.

Saltex IV liga, grupa zachodnia

Głogów - Szczedrzykowice 1:2 (0:0), Przemków - Jędrzychowice 3:4 (2:1), Lubin - Mirsk 5:0 (2:0), Strzegom - Grębocice 1:1 (0:0), Chocianów - Wąsosz 0:0, Warta Bolesławiecka - Wykroty 2:0 (1:0), Bogatynia - Zgorzelec 0:4 (0:0), Jelenia Góra - Jeżów Sudecki 2:1 (0:1).

1. Zagłębie II Lubin 22 59 94:11

2. Orkan Szczedrzykowice22 54 51:20

3. Apis Jędrzychowice22 44 50:34

4. AKS Granit Strzegom22 41 62:34

5. Stal Chocianów22 36 29:28

6. Orla Wąsosz22 34 44:27

7. PH Sawczak-Włókniarz22 31 29:28

8. Sparta Grębocice22 31 40:47

9. Chrobry II Głogów22 28 44:47

10. Karkonosze J. Góra22 27 35:30

11. Warta Bolesławiecka22 25 33:42

12. Nysa Zgorzelec22 23 34:30

13. Piast Wykroty22 22 44:64

14. Zamet Przemków22 16 28:75

15. Lotnik Jeżów Sudecki22 13 18:59

16. Granica Bogatynia22 13 24:84

Następne kolejki: (3.05): Jeżów Sudecki - Bogatynia, Jędrzychowice - Warta Bolesławiecka, Wykroty - Chocianów, Zgorzelec - Głogów, Szczedrzykowice - Lubin, Mirsk - Przemków, Wąsosz - Grębocice, Jelenia Góra - Strzegom, (6-7.05): Lubin - Zgorzelec, Przemków - Szczedrzykowice, Bogatynia - Jelenia Góra, Warta Bolesławiecka - Mirsk, Grębocice - Wykroty, Chocianów - Jędrzychowice, Strzegom - Wąsosz, Głogów - Jeżów Sudecki.

Saltex IV liga - grupa wschodnia

Goszcz - Oleśnica 2:2, Kobierzyce - Wielka Lipa 2:1, Kąty Wrocławskie - Nowa Ruda 3:2, Świdnica - Marcinkowice 2:1. Mecze Świebodzice - Jaworzyna Śląska, Bardo - Wołów, Gać - Ząbkowice Śląskie, Bielawa - Sadowice przełożono na inny termin.

1. Foto-Higiena Gać 21 59 64:18

2. Polonia-Stal Świdnica 22 40 33:21

3. Unia Bardo 21 39 50:33

4. MKP Wołów 21 37 44:32

5. Pogoń Oleśnica 22 34 36:35

6. Wiwa Goszcz 22 33 45:34

7. Karolina Jaworzyna Śl. 21 32 34:39

8. Orzeł Ząbkowice Śląskie 21 31 30:28

9. Bielawianka Bielawa 21 29 35:28

10. Sokół Wielka Lipa 22 26 37:37

11. Bystrzyca Kąty Wroc.22 26 29:48

12. GKS Kobierzyce 22 26 37:34

13. Victoria Świebodzice 21 23 32:43

14. Sokół Marcinkowice 22 21 30:38

15. Piast Nowa Ruda 22 13 20:50

16. Orzeł Sadowice 21 11 18:56

Następne kolejki: (3.05): Świdnica - Bielawa, Marcinkowice - Kobierzyce, Wielka Lipa - Gać, Ząbkowice Śląskie - Kąty Wrocławskie, Nowa Ruda - Goszcz, Oleśnica - Świebodzice, Jaworzyna Śląska - Bardo, Wołów - Sadowice, (6-7.05): Bielawa - Wołów, Sadowice - Jaworzyna Śląska, Bardo - Oleśnica, Świebodzice - Nowa Ruda, Goszcz - Ząbkowice Śląskie, Kąty Wrocławskie - Wielka Lipa, Gać - Marcinkowice, Kobierzyce - Świdnica. GB

Klasa okręgowa - Legnica

Prochowiczanka Prochowice - Chojnowianka Chojnów 4:2, Przyszłość Prusice - Odra Ścinawa 1:2, Dąb Stowarzyszenie Siedliska - Odra Chobienia 0:2, Huta Przemków - Górnik Złotoryja 0:1, Czarni Rokitki - Konfeks Legnica 0:4, Rodło Granowice - Kaczawa Bieniowice 1:2, Kuźnia Jawor - Iskra Księginice 0:0, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Iskra Kochlice 0:3.

1. Odra Ścinawa224962:18

2. Górnik Złotoryja224753:29

3. Iskra Księginice224661:29

4. Prochowiczanka Prochowice22 4450:30

5. Kuźnia Jawor224054:27

6. Konfeks Legnica223434:29

7. Grom Gromadzyń-Wielowieś22 3345:49

8. Huta Przemków223042:38

9. Dąb Stowarzyszenie Siedliska22 2844:45

10. Iskra Kochlice222831:42

11. Odra Chobienia222543:55

12. Czarni Rokitki222333:62

13. Kaczawa Bieniowice222038:65

14. Chojnowianka Chojnów221831:53

15. Rodło Granowice221735:61

16. Przyszłość Prusice221528:58

Następna kolejka (3.05): Gromadzyń-Wielowieś - Prochowice, Kochlice - Jawor, Księginice - Granowice, Bieniowice - Rokitki, Legnica - Przemków, Złotoryja - Siedliska, Chobienia - Prusice, Ścinawa - Chojnów.

Klasa A - Legnica Grupa I

Victoria Siciny - Dragon Jaczów 2:0, LZS Buczyna - Victoria Parchów 6:1, Zawisza Serby - Sokół Jerzmanowa 7:1, Iskra Droglowice - Pogoń Góra 1:3, Gwardia Białołęka - Płomień Radwanice 0:2, Zryw Kotla - Orzeł Czerna 2:4, LZS Komorniki - Mieszko Ruszowice 0:8, Korona Czernina - Łagoszowia Łagoszów 9:1.

1. Płomień Radwanice225990:22

2. Pogoń Góra225173:32

3. Dragon Jaczów224871:36

4. Zawisza Serby224492:49

5. LZS Buczyna224267:41

6. Mieszko Ruszowice223790:49

7. Victoria Parchów223765:47

8. Gwardia Białołęka223665:39

9. Victoria Siciny222740:52

10. Sokół Jerzmanowa222660:69

11. Korona Czernina222648:77

12. LZS Komorniki222238:82

13. Łagoszowia Łagoszów222039:85

14. Orzeł Czerna221743:74

15. Iskra Droglowice221042:77

16. Zryw Kotla22618:110

Następna kolejka (3.05): Jaczów - Czernina, Łagoszów - Komorniki, Ruszowice - Kotla, Czerna - Białołęka, Radwanice - Droglowice, Góra - Serby, Jerzmanowa - Buczyna, Parchów - Siciny

Grupa II

Albatros Jaśkowice - Fortuna Obora 3:1, Sparta Rudna - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower), Unia Miłoradzice - Orzeł Mikołajowice 1:2, Polgeo Lusina - Ikar Miłogostowice 0:6, Błękitni Koskowice - Wilki Różana 7:4, Czarni Dziewień - KS Legnickie Pole 1:4, Sparta Parszowice - Zryw Kłębanowice 3:3, Górnik Lubin - Mewa Kunice 4:1.

1. Sparta Rudna2261143:20

2. KS Legnickie Pole225774:20

3. Ikar Miłogostowice2153110:22

4. Górnik Lubin224458:33

5. Sparta Parszowice224181:51

6. Zryw Kłębanowice224077:46

7. Orzeł Mikołajowice223848:57

8. Wilki Różana222977:53

9. Albatros Jaśkowice222955:55

10. Fortuna Obora222880:91

11. Czarni Dziewień222647:64

12. Unia Miłoradzice222152:82

13. Błękitni Koskowice221552:133

14. Polgeo Lusina221332:90

15. Mewa Kunice211333:94

16. Relaks Szklary Dolne22320:128

Następna kolejka (3.05): Lubin - Jaśkowice, Kunice - Parszowice, Kłębanowice - Dziewień, Legnickie Pole - Koskowice, Różana - Lusina, Miłogostowice - Miłoradzice, Mikołajowice - Rudna, Szklary Dolne - Obora

Grupa III

Skora Jadwisin - Radziechowianka Radziechów 10:0, Czarni II Rokitki - Fenix Pielgrzymka 2:7, Zjednoczeni Snowidza - Orzeł Zagrodno 0:6, Błękitni Kościelec - Nysa Wiadrów 4:2, Burza Gołaczów - GKS Męcinka 1:3, Wilkowianka Wilków - Sokół Krzywa 3:2, Park Targoszyn - Huragan Proboszczów 2:3.

1. GKS Męcinka215875:15

2. Skora Jadwisin205088:31

3. Orzeł Zagrodno214376:37

4. Fenix Pielgrzymka214072:44

5. Nysa Wiadrów213957:34

6. Błękitni Kościelec203457:39

7. Sokół Krzywa213344:42

8. Huragan Proboszczów213051:34

9. Wilkowianka Wilków202841:39

10. Park Targoszyn212648:58

11. Czarni II Rokitki201942:66

12. Bazalt Piotrowice201722:69

13. Radziechowianka211530:83

14. Zjednoczeni Snowidza20917:81

15. Burza Gołaczów20837:85

Następna kolejka (3.05): Targoszyn - Piotrowice, Proboszczów - Wilków, Krzywa - Gołaczów, Męcinka - Kościelec, Wiadrów - Snowidza, Zagrodno - Rokitki II, Pielgrzymka - Jadwisin.

Klasa B - Legnica

Grupa I

Odra Grodziec Mały - Błysk Studzionki 1:2, LZS Retków - Skarpa Orsk 0:3 (walkower), Sokół Niechlów - Kłos Moskorzyn 3:3, Sparta Przedmoście - Błyskawica Luboszyce 0:2, Tęcza Kwielice - Wiewierzanka Wiewierz, Victoria Tymowa - Viktoria Borek 4:4.

1. Wiewierzanka Wiewierz173872:44

2. Błysk Studzionki183458:38

3. Kłos Moskorzyn173241:28

4. Sparta Przedmoście183245:35

5. Tęcza Kwielice173252:36

6. Błyskawica Luboszyce173049:34

7. Viktoria Borek182864:57

8. Skarpa Orsk172551:39

9. Victoria Tymowa182243:42

10. Odra Grodziec Mały171834:39

11. LZS Żelazny Most171327:60

12. Sokół Niechlów18529:85

13. LZS Retków171526:54

Następna kolejka (3.05): Studzionki - Tymowa, Borek - Kwielice, Żelazny Most - Przedmoście, Luboszyce - Niechlów, Moskorzyn - Retków, Orsk - Grodziec Mały.

Grupa II

Transportowiec Kłopotów - Stal II Chocianów 0:9, Kupryt 02 Sucha Górna - LZS Nowa Wieś Lubińska 0:1, Zamet II Przemków - Perła Potoczek 3:4, Amator Wierzchowice - LZS Koźlice 7:0, GLKS Gaworzyce - Victoria Niemstów 1:2, Kalina Sobin - Kryształ Chocianowiec 5:2.

1. Stal II Chocianów2051109:23

2. Unia Szklary Górne1950103:16

3. Kalina Sobin194668:30

4. Victoria Niemstów194054:50

5. Perła Potoczek193567:43

6. LZS Koźlice192955:55

7. Kryształ Chocianowiec182844:44

8. Transportowiec Kłopotów19 2732:49

9. Amator Wierzchowice202545:40

10. Zamet II Przemków192248:54

11. Kupryt 02 Sucha Górna20 1734:73

12. LZS Nowa Wieś Lubińska20 15 33:66

13. Huzar Raszówka19620:92

14. GLKS Gaworzyce20118:95

Następna kolejka (3.05): Chocianowiec - Raszówka, Niemstów - Wierzchowice, Koźlice - Przemków II, Potoczek - Sucha Górna, Nowa Wieś Lubińska - Kłopotów, Chocianów II - Szklary Górne.

Grupa III

Czarni Miłkowice - Gryf Olimpia Krotoszyce 7:2, Lubiatowianka Lubiatów - Iskra Niedźwiedzice 8:0, LZS Biała - Iskra II Kochlice 3:5, Mewa Goliszów - Huragan Nowa Wieś Złotoryjska 0:6, Sokół II Krzywa - Start Osetnica 8:1, Olimpia Olszanica - Polonia Ernestynów 3:0 (walkower), Orlik Okmiany - Płomień Michów 0:8.

1. Płomień Michów195395:16

2. Czarni Miłkowice1952132:26

3. Lubiatowianka Lubiatów19 3871:54

4. Huragan Nowa Wieś Złot.19 36 86:56

5. Iskra II Kochlice193172:60

6. Sokół II Krzywa192748:69

7. Mewa Goliszów192568:57

8. Start Osetnica192365:82

9. Orlik Okmiany192354:61

10. Gryf Olimpia Krotoszyce19 21 72:83

11. LZS Biała191537:86

12. Olimpia Olszanica191346:121

13. Iskra Niedźwiedzice19932:109

14. Polonia Ernestynów192155:53

Następna kolejka (3.05): Krotoszyce - Okmiany, Michów - Olszanica, Ernestynów - Krzywa II, Osetnica - Goliszów, Nowa Wieś Złotoryjska - Biała, Kochlice II- Lubiatów, Niedźwiedzice - Miłkowice.

Grupa IV

Korona Kawice - LZS Budziszów Wielki 4:1, Krokus Kwiatkowice - Unia Rosochata 3:1, Kuźnia II Jawor - Orzeł Konary 3:0, Chełmy Chełmiec Piotrowice - Czarni Golanka Dolna 11:1, Gama Ujazd Górny - Zjednoczeni Gościsław 2:4, Orzeł Pichorowice - Ikar II Miłogostowice 3:0, Polder-a Damianowo - Cicha Woda Tyniec Legnicki 0:1.

1. Krokus Kwiatkowice195072:18

2. Cicha Woda Tyniec Legnicki194369:29

3. LZS Budziszów Wielki194153:32

4. Unia Rosochata193774:40

5. Chełmiec Piotrowice19 37 66:31

6. Kuźnia II Jawor193557:30

7. Zjednoczeni Gościsław193453:41

8. Korona Kawice193141:34

9. Ikar II Miłogostowice192267:58

10. Polder:a Damianowo192139:48

11. Orzeł Konary191243:79

12. Orzeł Pichorowice191225:68

13. Gama Ujazd Górny19827:119

14. Czarni Golanka Dolna19732:91

Następna kolejka (3.05): Budziszów Wielki - Damianowo, Tyniec Legnicki - Pichorowice, Miłogostowice II - Ujazd Górny, Gościsław - Piotrowice, Golanka Dolna - Jawor II, Konary - Kwiatkowice, Rosochata - Kawice.

Grupa V

Górnik II Złotoryja - Przyszłość II Prusice 9:2, Sokół Sokołowiec - Płomień Nowa Wieś Grodziska 2:4, Tatra Krzeniów - Platan Sichów, Iskra Jerzmanice Zdrój - Orzeł Wojcieszyn 3:1, LZS Dobków - LZS Nowy Kościół 0:10, Lechia Rokitnica - LZS Lipa.

1. LZS Nowy Kościół164379:21

2. LZS Lipa154056:15

3. Iskra Jerzmanice Zdrój163049:39

4. Tatra Krzeniów152542:32

5. Płomień Nowa Wieś 162240:38

6. Górnik II Złotoryja162152:51

7. Orzeł Wojcieszyn162053:44

8. Lechia Rokitnica152044:46

9. Platan Sichów151938:45

10. Przyszłość II Prusice161630:48

11. LZS Dobków161421:64

12. Sokół Sokołowiec16420:81

Następna kolejka (3.05): Rokitnica - Złotoryja II, Lipa - Dobków, Nowy Kościół - Jerzmanice Zdrój, Wojcieszyn - Krzeniów, Sichów - Sokołowiec, Nowa Wieś Grodziska - Prusice II.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie