Małe ligi [TABELE]

Redakcja
Piłka nożna Zestawienie wyników wszystkich spotkań z okregu legnickiego!

II LIGA

Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo 1:1 (Bętkowski 87 k. - Wójcik 64), Gryf Wejherowo - ROW 1964 Rybnik 1:1 (Dampc 57 - Spratek 3), GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 3:0 (Papikjan 12, Bartosiak 50, Rachwał 81 k.), Warta Poznań - Radomiak Radom 1:1 (Białożyt 90 - Leândro 55 k.), Olimpia Elbląg - Puszcza Niepołomice 1:3 (Pietroń 65 k. - Czarny 38, 50, Wójcik 42), Polonia Warszawa - Rozwój Katowice 1:1 (Marczak 57 - Kowalczyk 90), Odra Opole - Błękitni Stargard Szczeciński 3:2 (Gancarczyk 14, Wepa 16, Wodecki 50 - Szymusik 51, Pustelnik 59), Polonia Bytom - Olimpia Zambrów 1:1 (Słodowy 35 - Piasecki 56 k.), Raków Częstochowa - Kotwica Kołobrzeg 0:0.

1. Odra Opole306563:28

2. Raków Częstochowa306255:24

3. Puszcza Niepołomice305739:21

4. Radomiak Radom305134:28

5. Siarka Tarnobrzeg304446:43

6. Olimpia Elbląg304353:44

7. Błękitni Stargard Sz.304140:33

8. Legionovia Legionowo303947:42

9. GKS Bełchatów303834:33

10. Gryf Wejherowo303641:50

11. Warta Poznań303534:48

12. ROW 1964 Rybnik303429:41

13. Olimpia Zambrów303231:46

14. Rozwój Katowice303230:37

15. Stal Stalowa Wola303234:48

16. Polonia Warszawa302833:40

17. Kotwica Kołobrzeg302733:48

18. Polonia Bytom302123:45

Następna kolejka (17.05): Częstochowa - Stalowa Wola, Kołobrzeg - Bytom, Zambrów - Opole, Stargard Szczeciński - Warszawa, Katowice - Elbląg, Niepołomice - Poznań, Radom - Bełchatów, Tarnobrzeg - Wejherowo, Rybnik - Legionowo.

Saltex IV liga, grupa zachodnia

Jeżów Sudecki - Lubin 1:3, Zgorzelec - Przemków 4:1, Bogatynia - Strzegom 1:2, Mirsk - Chocianów 7:1, Jędrzychowice - Grębocice 3:0, Jelenia Góra - Głogów 3:2, Szczedrzykowice - Warta Bolesławiecka 7:0, Wykroty - Wąsosz 0:2.

1. Foto-Higiena Gać246367:21

2. Polonia-Stal Świdnica254942:25

3. MKP Wołów244652:37

4. Unia Bardo234351:33

5. Wiwa Goszcz253951:41

6. Pogoń Oleśnica253743:40

7. Karolina Jaworzyna Śl.243640:42

8. Orzeł Ząbkowice Śląskie243436:33

9. Bielawianka Bielawa243240:32

10. KS Bystrzyca Kąty Wr.253033:52

11. Sokół Wielka Lipa252838:39

12. GKS Kobierzyce252740:43

13. Sokół Marcinkowice252536:43

14. Victoria Świebodzice252334:59

15. Piast Nowa Ruda241926:51

16. Orzeł Sadowice231422:60

Następna kolejka (20-21.05): Lubin - Jelenia Góra, Głogów - Bogatynia, Wąsosz - Jędrzychowice, Przemków - Jeżów Sudecki, Strzegom - Wykroty, Grębocice - Mirsk, Chocianów - Szczedrzykowice, Warta Bolesławiecka - Zgorzelec.

Saltex IV liga - grupa wschodnia

Oleśnica - Sadowice 1:2, Kobierzyce - Bielawa 0:3, Ząbkowice Śląskie - Świebodzice 4:0, Wielka Lipa - Goszcz 1:2, Świdnica - Gać 2:1, Marcinkowice - Kąty Wrocławskie 4:2, Jaworzyna Śląska - Wołów 2:3. Mecz Nowa Ruda - Bardo 17.05 (g. 18).

1. Foto-Higiena Gać246367:21

2. Polonia-Stal Świdnica254942:25

3. MKP Wołów244652:37

4. Unia Bardo234351:33

5. Wiwa Goszcz253951:41

6. Pogoń Oleśnica253743:40

7. Karolina Jaworzyna Śl.243640:42

8. Orzeł Ząbkowice Śl.243436:33

9. Bielawianka Bielawa243240:32

10. Bystrzyca Kąty Wroc.253033:52

11. Sokół Wielka Lipa252838:39

12. GKS Kobierzyce252740:43

13. Sokół Marcinkowice252536:43

14. Victoria Świebodzice252334:59

15. Piast Nowa Ruda241926:51

16. Orzeł Sadowice231422:60

Następna kolejka (20-21.05): Bielawa - Jaworzyna Śląska, Wołów - Oleśnica, Sadowice - Nowa Ruda, Bardo - Ząbkowice Śląskie, Świebodzice - Wielka Lipa, Goszcz - Marcinkowice, Kąty Wrocławskie - Świdnica, Gać - Kobierzyce. GB

Klasa okręgowa

Kuźnia Jawor - Prochowiczanka Prochowice 0:2, Grom Gromadzyń-Wielowieś - Rodło Granowice 4:3, Iskra Kochlice - Czarni Rokitki 0:4, Iskra Księginice - Huta Przemków (przerwany przy stanie 0:2), Kaczawa Bieniowice - Dąb Stowarzyszenie Siedliska 3:3, Konfeks Legnica - Przyszłość Prusice 3:1, Górnik Złotoryja - Chojnowianka Chojnów 3:0, Odra Chobienia - Odra Ścinawa 0:5.

1. Odra Ścinawa255678:20

2. Górnik Złotoryja255360:33

3. Prochowiczanka Proch.255156:31

4. Iskra Księginice245065:30

5. Kuźnia Jawor254667:31

6. Konfeks Legnica254041:32

7. Grom Gromadzyń-W.253649:60

8. Huta Przemków243651:38

9. Dąb Siedliska252950:55

10. Odra Chobienia252949:6

11. Iskra Kochlice252837:59

12. Czarni Rokitki252740:66

13. Kaczawa Bieniowice252444:78

14. Rodło Granowice252043:72

15. Przyszłość Prusice251934:65

16. Chojnowianka Chojnów251832:69

Następna kolejka (20-21.05): Prochowice - Chobienia, Ścinawa - Złotoryja, Chojnów - Legnica, Prusice - Bieniowice, Siedliska - Księginice, Przemków - Kochlice, Rokitki - Gromadzyń-Wielowieś, Granowice - Jawor.

Klasa A - Legnica Grupa I

Dragon Jaczów - LZS Komorniki 5:0, Korona Czernina - Zryw Kotla 12:1, Łagoszowia Łagoszów - Gwardia Białołęka 1:3, Mieszko Ruszowice - Iskra Droglowice 4:3,

Orzeł Czerna - Zawisza Serby 1:5, Płomień Radwanice - LZS Buczyna 3:0, Pogoń Góra - Victoria Siciny 5:0, Sokół Jerzmanowa - Victoria Parchów 7:2.

1. Płomień Radwanice2568111:24

2. Dragon Jaczów255787:40

3. Pogoń Góra255481:37

4. Zawisza Serby2550100:54

5. LZS Buczyna254874:49

6. Gwardia Białołęka254575:45

7. Mieszko Ruszowice2543105:55

8. Victoria Parchów254080:61

9. Sokół Jerzmanowa253273:76

10. Korona Czernina253062:86

11. Victoria Siciny252743:69

12. Łagoszowia Łagoszów252646:88

13. LZS Komorniki252340:92

14. Orzeł Czerna251748:89

15. Iskra Droglowice251352:97

16. Zryw Kotla25619:134

Następna kolejka (20-21.05): Jerzmanowa - Jaczów, Parchów - Góra, Siciny - Radwanice, Buczyna - Czerna, Serby - Ruszowice, Droglowice - Łagoszów, Białołęka - Czernina, Kotla - Komorniki.

Grupa II

Sparta Parszowice - Albatros Jaśkowice 6:0, Górnik Lubin - Czarni Dziewień 5:1, Mewa Kunice - Błękitni Koskowice 2:3, Zryw Kłębanowice - Polgeo Lusina (goście nie dojechali), KS Legnickie Pole - Unia Miłoradzice 2:0, Wilki Różana - Sparta Rudna 1:6, Ikar Miłogostowice - Fortuna Obora 8:0, Orzeł Mikołajowice - Relaks Szklary Dolne 3:0 (walkower).

1. Sparta Rudna2570158:21

2. KS Legnickie Pole256685:20

3. Ikar Miłogostowice2459122:25

4. Górnik Lubin255371:38

5. Zryw Kłębanowice244682:46

6. Sparta Parszowice254490:57

7. Orzeł Mikołajowice254458:65

8. Wilki Różana253588:62

9. Albatros Jaśkowice253259:65

10. Fortuna Obora253185:106

11. Czarni Dziewień252952:71

12. Unia Miłoradzice252153:93

13. Błękitni Koskowice251855:141

14. Mewa Kunice241638:101

15. Polgeo Lusina241334:102

16. Relaks Szklary Dolne25320:137

Następna kolejka (20-21.05): Jaśkowice - Mikołajowice, Szklary Dolne - Miłogostowice, Obora - Różana, Rudna - Legnickie Pole, Miłoradzice - Kłębanowice, Lusina - Kunice, Koskowice - Lubin, Dziewień - Parszowice.

Grupa III

Wilkowianka Wilków - Bazalt Piotrowice 4:0, Park Targoszyn - Burza Gołaczów 4:1, Huragan Proboszczów - Błękitni Kościelec 1:6, Sokół Krzywa - Zjednoczeni Snowidza, GKS Męcinka - Czarni II Rokitki, Nysa Wiadrów - Skora Jadwisin 3:0, Fenix Pielgrzymka - Radziechowianka Radziechów 1:3.

1. GKS Męcinka236183:16

2. Skora Jadwisin235698:37

3. Nysa Wiadrów244869:38

4. Orzeł Zagrodno234683:41

5. Fenix Pielgrzymka234076:54

6. Błękitni Kościelec234065:43

7. Sokół Krzywa233950:45

8. Huragan Proboszczów243658:42

9. Park Targoszyn243357:63

10. Wilkowianka Wilków233249:45

11. Radziechowianka Radz.232135:85

12. Czarni II Rokitki221947:79

13. Bazalt Piotrowice231724:77

14. Zjednoczeni Snowidza22917:92

15. Burza Gołaczów23841:95

Następna kolejka (20-21.05): Piotrowice - Pielgrzymka, Radziechów - Zagrodno, Jadwisin - Męcinka, Rokitki II - Krzywa, Snowidza - Proboszczów, Kościelec - Targoszyn, Gołaczów - Wilków.

Klasa B - Legnica

Grupa I

Błysk Studzionki - Tęcza Kwielice 2:2, Viktoria Borek - Sparta Przedmoście 3:4, Wiewierzanka Wiewierz - Sokół Niechlów 3:3, LZS Żelazny Most - LZS Retków 3:0 (walkower), Błyskawica Luboszyce - Odra Grodziec Mały 4:0, Kłos Moskorzyn - Skarpa Orsk 6:3.

1. Wiewierzanka Wiewierz194278:49

2. Kłos Moskorzyn204157:32

3. Sparta Przedmoście213853:42

4. Błysk Studzionki213868:44

5. Błyskawica Luboszyce203657:36

6. Tęcza Kwielice203657:41

7. Skarpa Orsk203162:47

8. Viktoria Borek203169:62

9. Victoria Tymowa202245:51

10. Odra Grodziec Mały201836:55

11. LZS Żelazny Most201631:67

12. Sokół Niechlów211239:89

13. LZS Retków201526:63

Następna kolejka (20-21.05): Moskorzyn - Studzionki, Orsk - Luboszyce, Grodziec Mały - Żelazny Most, Retków - Wiewierz, Niechlów - Borek, Przedmoście - Tymowa.

Grupa II

Kalina Sobin - GLKS Gaworzyce 8:3, Kryształ Chocianowiec - Amator Wierzchowice 1:4, Victoria Niemstów - Kupryt 02 Sucha Górna 4:1, LZS Koźlice - Transportowiec Kłopotów 3:1, Perła Potoczek - Unia Szklary Górne 2:7, LZS Nowa Wieś Lubińska - Stal II Chocianów 2:5.

1. Stal II Chocianów2257119:25

2. Unia Szklary Górne2256117:23

3. Kalina Sobin215078:35

4. Victoria Niemstów214358:55

5. Perła Potoczek224181:53

6. Kryształ Chocianowiec213455:50

7. LZS Koźlice223362:61

8. Amator Wierzchowice222849:44

9. Transportowiec Kłop.222737:61

10. Zamet II Przemków212655:57

11. Kupryt 02 Sucha Górna222038:82

12. LZS Nowa Wieś Lub.231839:80

13. Huzar Raszówka21723:102

14. GLKS Gaworzyce22122:105

Następna kolejka (20-21.05): Chocianów II - Potoczek, Szklary Górne - Koźlice, Kłopotów - Niemstów, Przemków II - Chocianowiec, Wierzchowice - Sobin, Gaworzyce - Raszówka.

Grupa III

Gryf Olimpia Krotoszyce - Olimpia Olszanica 3:1, Orlik Okmiany - Sokół II Krzywa 2:10, Płomień Michów - Mewa Goliszów 4:3, Polonia Ernestynów - LZS Biała 0:3 (walkower), Start Osetnica - Lubiatowianka Lubiatów 2:6, Huragan Nowa Wieś Złotoryjska - Czarni Miłkowice 0:3, Iskra II Kochlice - Iskra Niedźwiedzice 10:2.

1. Płomień Michów2262113:19

2. Czarni Miłkowice2261151:28

3. Lubiatowianka Lubiatów224582:57

4. Huragan Nowa Wieś Zł.223995:65

5. Iskra II Kochlice223583:70

6. Sokół II Krzywa223361:76

7. Mewa Goliszów223184:61

8. Gryf Olimpia Krotoszyce222579:89

9. Orlik Okmiany222460:80

10. Start Osetnica222368:101

11. LZS Biała222145:96

12. Olimpia Olszanica221653:134

13. Iskra Niedźwiedzice221238:129

14. Polonia Ernestynów222155:62

Następna kolejka (20-21.05): Kochlice II - Krotoszyce, Niedźwiedzice - Nowa Wieś Złotoryjska, Miłkowice - Osetnica, Lubiatów - Ernestynów, Biała - Michów, Goliszów - Okmiany, Krzywa II - Olszanica.

Grupa IV

LZS Budziszów Wielki - Orzeł Pichorowice 4:0, Polder-a Damianowo - Gama Ujazd Górny 7:2, Cicha Woda Tyniec Legnicki - Chełmy Chełmiec Piotrowice 5:1, Ikar II Miłogostowice - Kuźnia II Jawor 7:3, Zjednoczeni Gościsław - Krokus Kwiatkowice 1:5, Czarni Golanka Dolna - Korona Kawice 1:6, Orzeł Konary - Unia Rosochata 1:8.

1. Krokus Kwiatkowice225988:20

2. Cicha Woda Tyniec Leg.225283:33

3. LZS Budziszów Wielki224762:39

4. Unia Rosochata224692:43

5. Kuźnia II Jawor224169:39

6. Chełmy Piotrowice223770:43

7. Zjednoczeni Gościsław223756:48

8. Korona Kawice223755:42

9. Ikar II Miłogostowice223184:64

10. Polder-a Damianowo222450:59

11. Orzeł Pichorowice221530:81

12. Orzeł Konary221248:97

13. Gama Ujazd Górny22832:134

14. Czarni Golanka Dolna22735:112

Następna kolejka (20-21.05): Konary - Budziszów Wielki, Rosochata - Golanka Dolna, Kawice - Gościsław, Kwiatkowice - Miłogostowice II, Jawor II - Tyniec Legnicki, Piotrowice - Damianowo, Ujazd Górny - Pichorowice.

Grupa V

Górnik II Złotoryja - Płomień Nowa Wieś Grodziska 6:2, Przyszłość II Prusice - Platan Sichów, Sokół Sokołowiec - Orzeł Wojcieszyn 0:3, Tatra Krzeniów - LZS Nowy Kościół 2:6, Iskra Jerzmanice Zdrój - LZS Lipa 0:8, LZS Dobków - Lechia Rokitnica 0:3 (walkower)

1. LZS Nowy Kościół184990:23

2. LZS Lipa174667:15

3. Iskra Jerzmanice Zdrój183049:52

4. Tatra Krzeniów182948:38

5. Górnik II Złotoryja182766:55

6. Nowa Wieś Grodziska182547:44

7. Orzeł Wojcieszyn182456:44

8. Lechia Rokitnica172349:53

9. Platan Sichów162244:46

10. Przyszłość II Prusice171630:54

11. Sokół Sokołowiec18421:90

12. LZS Dobków191421:74

Następna kolejka (20-21.05): Dobków - Złotoryja II, Rokitnica - Jerzmanice Zdrój, Lipa - Krzeniów, Nowy Kościół - Sokołowiec, Wojcieszyn - Prusice II, Sichów - Nowa Wieś Grodziska.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie